placeholder
"

Saç Havlusu

" araması için 2505 sonuç listeleniyor

Saç Havlusu

Saç Havlusu

Her isteğe cevap veren, farklı renk ve desende yüzlerce çeşit saç havlusu uygun fiyatlarla Trendyol’da sizler için satışa sunuluyor. Saç kurutma havlusu boneli, düğmeli, çıtçıtlı, mikrofiber özellikleriyle saçı yıpratmadan kolayca kurutmaya yardımcı oluyor. Kaliteli malzemeden üretilen, güçlü su emiş gücüne sahip havlular, ıslak saçları ovalama, sürtünme ya da yüksek ısı olmadan rahatlıkla kuruturken saçların ıslak kalmasıyla meydana gelebilecek hastalıkların önüne geçiyor.

Yumuşacık su emici özelliğe sahip saç havluları, saçların hassas yapıları düşünülerek özel olarak üretiliyor. Narin yapısı sayesinde cildi tahriş etmiyor. Havlular, tek olarak ya da set halinde satışa sunuluyor. Set halinde alındığında daha avantajlı hale geliyor. %100 pamuklu havlular, yumuşacık zarif dokularıyla saç ve cilt için ideal bir kullanım sunuyor, natürel desen ve renkleriyle ise banyolara şıklık katıyor. Ütülemeye ve kurutma makinesinde kurutmaya uygun özellikleriyle kullanım kolaylığı sağlıyor.

Trendyol en sağlıklı ve en kaliteli saç kurutma havlularını sizler için bir araya getiriyor. Pamuklu, bambu, süet, mikrofiber ürünler farklı tasarımları, çeşitli model ve renk seçenekleriyle avantajlı imkanlar sunuyor. Şık ve zengin içerikli ürünler uygun fiyatlarla sunulduğu için oldukça sık tercih ediliyor. İşlevsel saç havluları elverişli imkanlarıyla profesyonel bir kuruma sağlıyor.

Farklı Saç Havlusu Çeşitleri

Trendyol’da her renk ve modelde saç havlusu çeşidi mevcut. Yüzlerce çeşit mikrofiber, boneli, düğmeli, çıtçıtlı, tek kullanımlı saç kurulama havlusu makul fiyat seçenekleriyle alıcılarıyla buluşuyor. %100 pamuktan üretilen havlular, sihirli saç kurutma havlusu olarak da biliniyor. Bu havlular, doğal malzemeden üretilmesinin yanında iyi su çekme özelliğine sahip yumuşak dokusuyla günümüzde en trend banyo ürünlerinden biri. Uzun lifli pamuk iplikleriyle dokunan, antibakteriyel özelliğe sahip saç havluları ekstra yumuşaklığıyla konforlu bir kurutma sağlıyor. Ham maddesi sayesinde her yıkamada aynı yumuşaklığı muhafaza edebiliyor. Kendi ağırlığının yirmi katından fazla suyu emme gücüne sahip olan saç havluları, ıslaklıkla temas ettiğinde suyu bütün yüzeye yayarak süratle buharlaşmaya başlıyor ve hızlıca kurumayı sağlıyor. Çevreye duyarlı, geri dönüştürülebilir bir ürün olan havluların pamuk iplikleri yine kimyasal içermeyen çevre dostu boyalarla boyanıyor. İnsan sağlığına zarar vermeyen ürünler uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Bambu ipliğinden üretilen havlular da aynı şekilde kolay kurutma ve su çekme özelliğine sahip ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Pamuk ve bambu saç havlusu, polyestere ve diğer kimyasal malzemelere göre daha sağlıklı olduğu için duş sonrası güvenle kullanılıyor.

Çeşitli renklerde üretilen saç havluları, vücut havluları ya da bornozlarla uyum içerisinde olacak renkte tercih edilebiliyor. Farklı desenlerde kırmızı, mavi, yeşil, sarı, pembe, mor, beyaz ve siyah saç havlusu alıcılara istenilen renkte çeşitli seçenekler sunuyor. Peştemal saç havlusu, geleneksel desenleri sevenler için tercih sebebi oluyor. Saçaklı tasarımı, şık deseni ve yumuşak dokusuyla banyo sonrası saç kurulamada gönül rahatlığıyla kullanılıyor. %100 pamuk ipliğinden üretilen saç havluları, yumuşak dokuları ve maksimum sıvı emici fonksiyonlarıyla arzuya göre plaj, hamam, sauna, havuz ve banyoda kullanılabiliyor. Bambu ve pamuk ipliğinden imal edilen peştemal havlular saça zarar vermeden doğal ve rahat bir kuruma sağlıyor.

Saç havluları, çeşitli ebatlarda düz ve saçaklı olarak üretilebildiği gibi şapkalı, düğmeli, bone tarzında da üretilebiliyor. Bu şekilde tasarlanan ürünler, daha kuru ve konforlu bir kullanım sağladığı için talep ediliyor. Popülerliği gittikçe artan mikrofiber, pamuklu ve bambu ürünler klasiğin dışına çıkarak düğmeli, boneli, çıtçıtlı tasarımlarıyla kurumayı daha seri hale getiriyor. Şapka şeklinde tasarlanan modeller, çıtçıtlı yapısıyla saçları kolayca kavrıyor ve kurumayı hızlandırıyor. Düğmeli saç havlusu, başlıklı yapısıyla saçları tamamen sarıyor ve kaymayı önlüyor. Yumuşak dokusuyla saçlara zarar vermeden kolayca kurutma gerçekleştiriyor. Saçları banyo havlusuyla ovalamanın saça zarar verdiği ve saç tellerini kırdığı biliniyor. Düğmeli ya da çıtçıtlı saç havlusu sayesinde sürtünmeye ya da fön gibi yüksek ısıya gerek kalmıyor. Diğer yöntemlere oranla %50 daha hızlı ve başka havlulara göre on kat fazla suyu emerek rahat bir şekilde kuruma sağlıyor. Günümüzde pratik kullanımı sayesinde en trend banyo ürünlerinin başında geliyor.

Sürgü kilitli çantalı ürünler, havluların havuza, saunaya, spora ya da kuaföre rahatlıkla taşınmasına imkan veriyor. Şeffaf ve su geçirmeyen bu çantalar ıslak havluların da konulmasına olanak sağlıyor. Havluların yıkanması ve kurutulması oldukça basit. Ürünler tercihen 30 ya da 40 derecede renkliler için üretilen deterjanla yıkanabiliyor. %100 pamuk olan ürünler yıkanırken ağartıcı ve kimyasal kullanılmadığında daha uzun ömürlü oluyor. Kurutma makinesinde ya da asarak kurutmaya müsait şekilde üretiliyor. Mikrofiber ve polyester içerikli ürünler, istenildiği takdirde ütülenebiliyor.

Mikrofiber Saç Havlusu Kullanıcıları Memnun Ediyor

“Süper lif” olarak da adlandırılan mikrofiber kumaş, temizlik bezlerinden mobilyaya, spor giysilerinden havlulara kadar birçok farklı kullanım alanına sahip. Mikrofiber, bir saç telinden beş kat daha ince bir yapıya sahip özelliğiyle incecik sentetik elyaftan meydana geliyor. Oluşturulduğu elyafa göre farklı içerik göstererek diğer dokuma malzemelerine oranla pek çok artısı bulunuyor. Mikrofiber naylon ve poliamid türleri yanında yaygın bir sentetik malzeme olan polyesterden üretiliyor. Bu maddeler çevre dostu olarak bilinmese de imalat sırasında kesinlikle hiçbir pestisit kullanılmadığından mutfak eşyalarından kıyafetlere, temizlik bezlerinden banyo havlularına kadar geniş bir kullanım alanı buluyor. Tüm mekanlarda temizlik ve kurutma için güvenle kullanılıyor.

Mikrofiber ürünler, üretildikleri materyalin cinsine bağlı olarak spesifik özelliklere sahip olabiliyor. Üreticiler, ürettikleri ürünün cinsine göre kullanmak üzere farklı tip, boyut, uzunluk ve elyaf şekillerini değiştirerek bir araya getiriyorlar. Örneğin, mikrofiber saç havlusu üretmek için belirli türde elyaf kullanılıyor. Bu sayede havlu ekstra yumuşak hale getirilmiş oluyor, su emiş gücü ise maksimum seviyeye çıkarılıyor.

Mikrofiberin günümüzde en yaygın kullanım sahalarından birinin temizlik malzemeleri olduğu biliniyor. Bilhassa mikrofiber bez ve paspaslar temizlik için gerekli görülüyor. Bunun nedeni mikrofiber bezin antibakteriyel özelliğiyle yüzeylerden virüsleri ve bakterileri kolayca temizleyebilmesi. Ayrıca su emme gücünün fazla olması diğer malzemelere göre tercih sebebi haline gelmesini sağlıyor. Mikrofiber ürünler, kendi ağırlığının yedi katı fazlasını emebiliyor. Bu da suyla direkt temas eden ürünlerin imalinde mikrofiberin tercih edilmesine neden oluyor. Temizlik bezlerinden banyo paspaslarına, bornozlardan saç havlularına kadar yaygın olarak kullanılıyor.

Mikrofiber malzemelerin üretim aşamasında elyaflar birbirinden ayrılıyor ve bu sayede ürünler; virüs ve bakterileri temizlemede, kir almada ve su çekmede etkili hale geliyor. Patojenler organik maddelerle besleniyor. Bu da mikrofiber ürünlerin sentetik özellikleriyle, virüsleri ve bakterileri aktif bir şekilde tutup yok edebilecekleri anlamına geliyor. Böylece mutfaklarda, banyolarda yahut mikrop ve hastalık yayılma riskinin bulunduğu konut, ofis, iş yeri, hastane gibi mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılıyor. Su emme kalitesi ve esnekliği mikrofiber malzemeyi atletik giyim sektöründe de popüler bir seçenek haline getiriyor. Kumaşın yapısı vücuttan nemi ve teri çekerek vücudun serin ve kuru kalmasını sağlıyor. Mikrofiber, bu tarz ürünlerin üretiminde başı çekiyor. Çok yönlü, dayanıklı, hafif ve aynı zamanda uzun ömürlü olduğu için havlu üretiminde de sıkça kullanılıyor. Bu özelliklere sahip olan mikrofiber saç havlusu ne işe yarar sorusu akıllara geliyor. Havlularda yumuşak yapısı ve hafif olması sebebiyle kullanımda konforu ve kolaylığı sağlıyor. Ayrıca su emiciliği yüksek olmasına karşın su geçirmiyor. Bu da onun saç kurulamak için ideal bir seçenek olarak ön plana çıkmasına sebep oluyor. Çok güçlü antibakteriyel özelliğe sahip olan mikrofiber saç kurutma havlusu solmuyor, statik elektriklenme ve boncuklanma yapmıyor. Ovma, sürtünme ya da yüksek ısıya gerek kalmadan saçlarınızın kolayca kurumasını sağlıyor. Saçlar, sürtünme ile kurutulmaya çalışıldığında kolayca kopuyor, yıpranıyor, şeklini ve hacmini kaybediyor. Fön gibi yüksek ısıya sahip kurutucular ise saç tellerini kırarak saç diplerine zarar veriyor. Mikrofiber saç havlusu, özellikle saç ıslaklığı ile başlayan sinüzit, migren gibi şikayetlerin önüne geçiyor.

Mikrofiber düğmeli, çıtçıtlı boneli saç havluları, normal havlulara göre on kat daha fazla su emerek duş, sauna, boyama ya da saç bakımı sonrası rahat bir kuruma sağlıyor. Saçı ek bir müdahale gerektirmeden kuruttuğu için pratik ve faydalı bir kullanım sunuyor. Saçlar sürtünmeden kurutulduğu için hacmini ve ahengini kaybetmiyor. Mikrofiber özellikli hızlı kurutan saç havlusu özellikle kış aylarında bu ürünü tercih edenler için büyük faydalar sağlıyor. Suyu anında emen on mikrondan daha minik üstün mikrofiber teknolojisi ile üretilen havlular, sıradan havlulara göre çok daha profesyonel bir kurutma gerçekleştiriyor. Mikrofiber saç havlusu kullananlar, kolay kurutma özelliği nedeniyle üründen oldukça memnun kalıyorlar.

Saç Kurutmak Kolaylaşıyor

Banyo saç havlusu, duş sonrası hemen hemen herkesin ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri. Pratik kullanım sunan saç havluları, kadınlar için olduğu kadar erkekler için de tercih sebebi oluyor. Pamuk, bambu, mikrofiber gibi kaliteli malzemeden üretilen erkek saç havlusu banyo sonrası saçların hızlıca kurumasına yardımcı oluyor. Saç havlusu ölçüleri istenilen her boyuta göre üretiliyor. Bone şeklinde saç havlusu, diğer havlulara nazaran on beş kat daha fazla su emiş gücüne sahip bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Düz, dalgalı, kıvırcık saçlar için kullanmaya elverişli bir ürün olarak güvenle kullanılıyor. Kuruturken düz ve dalgalı saçlara hacim ve ahenk verirken kıvırcık saçlarda bukleleri belirginleştiriyor.

Mikrofiber, ipek ve bambu saç boneleri isteğe göre banyo, havuz ya da saunadan sonra kullanılabiliyor. Saçları kırmadan ve zarar vermeden %80 oranında kurutarak sinüzit ve migren gibi hastalıkların önüne geçiyor. Saç telinden yüz kat daha ince mikrofiber iplikten üretilen ürünler, hassas yapıları nedeniyle ağartıcı yerine doğal sabunla kolayca yıkanabiliyor. Bone saç havlusu, saçları kavrayarak ıslaklığı ve nemi emiyor. Banyo sonrası daha konforlu bir kuruma sağlayarak bonesiz havlulara oranla daha hızlı bir kuruma sağlıyor. Çabuk kuruyan mikrofiber havlular, özellikle su sporları yapanlar için tercih ediliyor. Toplama yapmayan, kolayca yıpranmayan, makinede yıkanabilir özelliğiyle günlük kullanımda zaman kaybını önlüyor. Ayrıca kompakt, hafif ve kolay taşınabilir olması sebebiyle pratik bir kullanım sunuyor. Fön makinesi gibi yüksek ısıyla saça zarar veren kurutuculara nazaran daha sağlıklı bir kurumayı beraberinde getiriyor. Hijyenik mikrofiber havluların bazıları süet yapısıyla çabuk kurumayı sağlıyor. Yumuşak ve ultrafiber özellikli ürünler; bakteri, mantar, küf ve maya gibi oluşumların önüne geçiyor. Islak kaldığında kumaş içine dokunmuş antibakteriyel yapısı sayesinde asla koku yapmıyor. Kamp, yüzme, yürüyüş, seyahat ve benzeri faaliyetlerde yüksek kaliteli hijyenik temizlik için en iyi imkanı sunuyor. Ekstra emici, hızlı ve sünger gibi bir kurulama için kusursuz bir ürün haline geliyor. Saçları kısa sürede tamamen kurutuyor. Test edilmiş ve Eco-tex onaylı ürünler, sağlık açısından maksimum hijyeni sağlıyor. Tüysüz ve pürüzsüz dokusu sayesinde saçı ve saç derisini tahriş etmiyor. Sık iplik dokusuyla katlandığı zaman yer kaplamıyor ve bu sayede kolayca taşınabiliyor. Koku yapmayan, yer kaplamayan, maksimum kuruma sağlayan bu ürün, uzun yıllar keyifle kullanılıyor.

Tek kullanımlık saç havlusu, hijyen açısından berber ve kuaförler tarafından oldukça sık tercih ediliyor. Antibakteriyel özelliğe sahip kullan at saç havlusu, çoklu paket halinde satışa sunuluyor. Tek kullanımlık olmasına karşın kalitesiyle farkını hissettiriyor. Uzun ömürlü saç havlularından hiçbir farkı bulunmuyor. Boyamada, saç yıkamada kullanılan bu ürünler; pratik, kullanışlı ve temiz bir kurutma sağlıyor. Berber saç havlusu, çeşitli renk ve desenlerde tasarlanabiliyor. Böylece mekana zarif ve şık bir görünüm katıyor. Müşterilere kaliteli bir atmosferde hizmet sunmaya imkan veriyor. Tek kullanımlık saç kurulama havlusu, özellikle bulaşıcı hastalıkların önlenmesi ve müşteri memnuniyeti açısından tercih ediliyor. Virüs ve bakterilerin yayılmasını önlemek açısından birçok berber, kuaför ve güzellik merkezi bu ürünleri tercih ediyor. Tek kullanımlık saç havlusu fiyatları, avantajlı seçenekleriyle alım kolaylığı sağlıyor.

En Çok Tercih Edilen Saç Havluları Trendyol’da

Trendyol, farklı renk, boyut ve modelde çeşit çeşit saç havlusunu sizler için bir araya getiriyor. Her zevke uygun pamuklu, bambulu, mikrofiber, boneli, çıtçıtlı, düğmeli havlular, hızlı kuruma ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Alıcılara banyo, havuz, sauna ya da spor sonrası temiz ve kuru bir kullanım sunuyor. Saçlarla direkt temas eden saç havlularının sağlıklı, yumuşak ve su emme kapasitesinin güçlü olması bekleniyor. Trendyol’da yer alan saç havluları bu isteğe cevap veriyor. Ovma, sürtünme ya da yüksek ısı gerektirmeden kuruma sağlayan mikrofiber saç havluları saça ve cilde zarar vermeden konforlu bir şekilde kurulanmayı sağlıyor. Bone tasarımlı pamuklu saç havluları, saçı kolayca kavrayarak ıslaklığı hızlı bir şekilde emiyor ve saçın daha hacimli ve ahenkli görünmesine yardımcı oluyor. Her saç tipi için uygun olan saç havluları, saçın ıslak kalması ile başlayan hastalıkların önüne geçiyor ve konforlu bir kuruma gerçekleştiriyor. Çevreye duyarlı pamuk ve bambudan imal edilen, kimyasal kullanılmadan doğal boyalarla renklendirilen havlular, insan sağlığını zarar vermeyecek şekilde saçla ve tenle temasa uygun olarak üretiliyor. Kuaför saç havlusu olarak da kullanılabilen bu ürünler, kolay kuruma sağladığı için hızlı ve pratik bir kullanım sunuyor. Kuaför, berber ve güzellik merkezlerinde çoklu, tek kullanımlık havlular da oldukça sık tercih ediliyor. Hijyen açısından kullan at tarzı ürünler bu mekanlar için ideal bir kullanım sunuyor. Bone şeklinde olanlar, boyama ve yıkama sonrası için uygun olarak tasarlanıyor. Düğmeli ve çıtçıtlı tasarımları sayesinde kayma yapmadan kısa süreli kuruma sağlıyor.

Trendyol’da istenilen büyüklüğe göre saç havlusu boyutları mevcut. Zarif ve zengin içerikli ürünler uygun fiyatlarla sunulduğu için tercih sebebi oluyor. İşlevsel saç havluları kullanışlılığıyla profesyonel bir kurumayı beraberinde getiriyor. Renk ve desenleriyle, kaliteli malzemeleriyle, farklı tasarımlarıyla yüzlerce çeşit saç havlusu alıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Dönemsel kampanyalarla oldukça makul hale gelen saç havlusu fiyatları alım kolaylığı sağlıyor. Siz de en kaliteli saç havlusuna sahip olmak ve Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyasından faydalanmak istiyorsanız modelleri hemen inceleyip sipariş verebilirsiniz.