Marka
SSD Kapasitesi
Fiyat
Bağlantı Tipi
Garanti Tipi
Okuma Hızı
Fiyat Geçmişi
Yazma Hızı
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Samsung 970 Evo

" araması için 26 sonuç listeleniyor

Etkileyici Kalitede Samsung 970 Evo Modelleri Trendyol’da!

Günümüz teknolojisinin gelişen bilgi işlem hızını yakalamak isteyen müşteriler Samsung 970 Evo ürününü tercih eder. Yüksek derecede bilgi işlem hızına sahip bu ürünler, 2 TB’ye varan geniş depolama kapasitesi, büyük derecede güvenilirlik, kaliteli kontrol birimi ve üst düzey grafik düzenleyen özellikleri ile ön plana çıkar. Son derece yüksek okuma ve yazma özelliklerine sahip bu ürünler, bu sayede iş akışlarını sorunsuz bir hale getirir. Samsung 970 Evo Plus çeşitleri, müşteriler tarafından memnuniyetle karşılanır. Birçok özellik ve avantajıyla ön plana çıkan bu ürünler, kullanım kolaylığıyla da fark yaratır. Bilgisayarlarınıza kolayca uyum sağlayabilen ürünlerin tasarımları da beğeni toplar.

Seçkin Özellikleri ile Dikkat Çeken Samsung 970 Evo

Seçkin Özellikleri ile Dikkat Çeken Samsung 970 Evo

Esnek bir tasarıma ve geniş kapasite özelliklerine sahip bu ürünler, müşterilere büyük bir çalışma alanı sunar. Samsung 970 Evo 500 GB çeşitleri, geniş kapasite özelliği ile ön plana çıkar. Yüksek okuma ve yazma hızı ile dikkat çekerken kullanım açısından pratik bir deneyim yaşatır. Samsung 970 Evo 1 TB depolama alanı ile profesyonel sayılabilecek işler için uygun bir modeldir. Profesyonelliğe önem veren müşteriler için kaliteli bir üründür. Eşsiz performans deneyimini yaşayabileceğiniz bu ürünler, aynı zamanda yüksek işlem hızıyla fark yaratır. Olağanüstü dayanıklı tasarımıyla üstün dayanıklılık gösterir. Uzun yıllar süren yüksek performanslarıyla ön plana çıkar. Samsung 970 Evo 250 GB çeşitleri benzersiz güvenilirliği sayesinde ısı sıcaklığını koruyarak modelin herhangi bir arızaya maruz kalmasını önler. Böylece ürün kendi içerisinde ısı dengesini koruyarak düzenli ve yüksek performansla çalışabilir. Dahili denetleyici gibi ekstra kontrol katmanına sahip ürünler, iki kat koruma ve denetleme işleminden geçer. Şifreleme desteğiyle de üstün bir koruma sağlayan ürünler, verilerinizi yüksek seviyede korur.

Beğenileri Toplayan Samsung 970 Evo Plus Modelleri

Beğenileri Toplayan Samsung 970 Evo Plus Modelleri

Otomatik çöp toplama algoritmasıyla müşterilere pratik bir kullanım deneyimi sunan Samsung 970 Evo SSD çeşitleri, rastgele okuma yazma özelliği ve seri kullanımıyla fark yaratır. Düşük enerji tüketimi sayesinde cihaz içerisinde sürekli kontrolü sağlar ve herhangi bir sorun yaşanmasını önler. Çalışma sıcaklığını kontrol altında tutarak cihazın ısınmasını engeller. Sıcaklıktan doğabilecek sistem aksamaları ve yavaşlamalarını önleyerek ürünün tam performans vermesini sağlar. Çevresinden gelebilecek darbelere karşı yüksek korumalı yapısı sayesinde uzun ömürlüdür. Uzun saatler süren çalışması sayesinde süreklilik yaratır ve müşteriler tarafından beğeni toplar. Samsung 970 Evo fiyat olarak da büyük bir avantaja sahiptir. Her bütçeye uygun bu ürünler, müşterileri memnun eder. Bütçenizde fazla bir değişim yaratmayan modeller, uygun fiyat avantajı sayesinde tercih edilir. Yüksek grafik çözünürlüğü sayesinde gerçekçi bir oyun deneyimi sunduğu için oyunseverlerin de ilgisini çekebilir.

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Samsung 970 Evo SSD Modelleri

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Samsung 970 Evo SSD Modelleri

Gelişmiş teknolojik özelliklere sahip bu ürünlerin fiyatları tüm bu özellikler göz önüne alınarak belirlenir. Oldukça hesaplı ve her bütçeye uygun Samsung 970 Evo gaming ürünleri müşterilere eşsiz bir performans sergiler. Grafik yoğunluklu tüm iş akışlarını üst düzey bir şekilde işleyen özellik ve yapısıyla ön plana çıkar. Depolama kapasitesini artıran özelliği sayesinde diğer bileşenlerin de kullanım alanlarından tasarruf etmesini sağlar. Sürdürülebilir performansıyla yüksek kalite ve hızda işlem performansı yakalamanıza yardımcı olur. İdeal çalışma ısılarını kontrol edip koruyan özelliğiyle performans düşüşlerini optimize eder. Samsung 970 Evo laptop modelleri ile uyumludur. Laptoplarda yüksek performans ve kaliteli bir kullanım avantajı sağlar. Kısa bir sürede ısınıp performans düşüklüğüne sebep olabilen laptopları büyük bir oranda kontrol altında tutar ve performans düşüklüğünü önler. Tüm gelişmiş teknolojik özelliklere sahip bu ürünlere Trendyol’dan avantajlı fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.