İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Marka
Renk
"

Samsung Galaxy Note 10 Plus

" araması için 77286 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Samsung Galaxy Note 10 Plus

Samsung markasının önemli akıllı telefon serisi Note ailesine mensup olan Samsung Galaxy Note 10 Plus içinde barındırdığı üst düzey teknolojiler ve de yaygın kullanıcı kitlesi ile ön plana çıkar. Markanın Note serisinin uzun yıllardır akıllı telefon piyasasının içinde yer alması sebebiyle cihaz, kullanıcılara birçok açıdan hitap eder. Note serisinin gelişim çizgisi, kullanıcı odaklı olması sebebiyle takdir görür. Ürün, belirli bir seriye mensup olması sebebiyle de uzun yıllardır bu tarzda üretilen cihazların bir devamı niteliği taşır. Yalnızca bir devam olarak değil, aynı zamanda serideki önceki modellerin tecrübeleriyle de tasarlanması sebebiyle kullanıcıları memnun eder. Gelişen teknolojiyle birlikte akıllı telefonlar ve içerisinde barındırdıkları uygulamalar da hızla gelişir. Bu teknolojik hareket beraberinde bazı ihtiyaçları doğurur. Akıllı telefonların içerisinde bulunan kameralar gün geçtikçe daha kaliteli fotoğraflar çekebilir hale gelir. Markanın ürünlerine yerleştirilen kameralar da bunun en önemli örneklerindendir. Cihazın içerisinde bulunan teknolojileriyle entegre çalışan arka kameralar grubu kullanıcılara yüksek çözünürlükte kaliteli fotoğraflar çekme imkanı sunar. Aynı zamanda önde bulunan selfie kamerası da yüksek çözünürlük değerleri ile ön plana çıkar. Cihazın güncel uygulamalar ve android sürümüyle çalışması da fotoğraf kalitesi de hafızayı doğrudan etkileyecek unsurlardır. Samsung Galaxy Note 10 Plus 256 gb sabit hafıza boyutu kullanıcıları bu açıdan fazlasıyla memnun eder. Daha çok depolama alanına ihtiyaç duyacak kullanıcılar için ekstra hafıza kartı desteği sunan cihaz, 1 tb hafıza kartlarına kadar tüm boyutları çalıştırır. Gelişen teknoloji ile beraber Türkiye’de ve dünyada yaygın olarak kullanılan 4.5G teknolojisini de destekler ve ek olarak bu teknolojinin devamı olan yenilikleri de sağlar. Samsung Note 10 Plus 5G desteği sunan önemli bir cihazdır. Yüksek veri aktarım hızı, daha kaliteli görüşme imkanı, daha hızlı internet deneyimi gibi birçok özelliği beraberinde getirecek olan bu teknolojiyi içerisinde barındıran cihaz bu yönden de oldukça inovatiftir. Siz de markanın yenilikçi teknolojiler ile donattığı cihazı inceleyebilir ve bu teknolojilere Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Samsung Note 10 Plus’ın Harika Özellikleriyle Hayatınızı Kolaylaştırın

Markanın mühendisleri tarafından uzun çalışmalar sonucunda geliştirilen cihaz, 5G gibi önemli bir teknolojiyi içerisinde barındırır. Bu imkanı kullanıma sunar ve bu yönüyle yenilikçi ve teknolojik açıdan öncü bir nitelik taşır. Dünya genelinde henüz yaygın hale değilken 5G teknolojisi üzerine çalışmalarını başlatan marka, geliştirdiklerini cihaza entegre ederek bu ürünü 5G ile uyumlu çalışacak donanımsal yapıya da kavuşturur. Samsung Note 10 Plus özellikleri oldukça fazla olan bir akıllı telefondur. Bu marka ailesinin başlattığı akıllı telefon deneyiminin son temsilcilerindendir. Note 10 modelinin de üzerinde ekstra özellikler barındıran cihaz ile kullanıcıların yapabileceği işlemler neredeyse sınırsız hale gelir. Özellikleri ile neredeyse bir bilgisayar niteliği taşıyan bu cihaz, tablet bilgisayarlara yakın olan boyutu ile de dikkat çeker. Bu ailenin tamamında bulunan kalem de cihaz ile birlikte gelen önemli bir üründür. Kalem artık sadece kalem olarak değil, birçok işlem için kullanılabilir hale getirilir. Aşçılıktan mühendisliğe birçok iş dalında sürekli notlar alınması gerektiği düşünülerek üretimine başlanan bu cihaz ile her an her ortamda notlar alınabilir ve bu notlar karışıklık yaratmayacak şekilde geniş hafıza sunan cihaz içerisinde saklanır. Kalem sadece not almak için değil, hassas ekran ve dokunmatik paneller ile çizim yapmak için de kullanışlı hale gelir. Boyutu bakımından da geniş olarak bilinen cihaz not almak kadar çizim yapmaya da olanak sağlar. Bu sayede mimarlık, tasarım işleri ile ilgilenen ve bu işlerde çalışan insanlara oldukça yardımcı olur. Samsung Note 10 Plus ekran gövde oranı oldukça yüksek olan önemli bir telefondur. Note serisinin işlevsellik açısından iddiası olan yazma, çizme işlerini rahat yaptırabilme özelliği bu geniş ekranlar sayesinde mümkün hale gelir. İçerisinde bulunan ekran aynı zamanda Amoled panele de sahiptir ki, bu da telefonun şarj performansını oldukça uzatan bir özelliktir. Şarj performansı kadar dokunmatik panel hassasiyetini de geliştiren bu Amoled ekranlar ile kullanıcılar yazma çizme işlemlerini uzun süreler boyunca yapabilirler. Samsung Galaxy Note 10 Plus kamera özellikleri bakımından da oldukça iddialı bir cihazdır. Ana kameranın yanı sıra geniş açı kamerası derinlik sensörü kamerası gibi ekstra kameralar ile arkada yer alan kamera bölümü zenginleştirilir ve güçlendirilir. Cihazın içinde bulunan kamera lensleri özenle seçilir, bu sayede kullanıcıların fotoğraf deneyimi maksimize edilir. Lensler kadar kamera performansını doğrudan etkileyen bir diğer unsur da cihazın kamera yazılımıdır. Birçok kamerayı aynı anda bir arada toplayan telefonun yazılımı stabil dengeli ve güçlü olacak şekilde hazırlanır. Bu sayede gerek ön kamera ile gerekse arka kameralar ile yapılan çekimlerde hep iyi sonuçlar alınır. Markanın öne çıkan bu özellikler ile donattığı Note 10 Plus modelini inceleyebilir, işlevsellik açısından çok kullanışlı olan bu cihazı kolayca satın alabilirsiniz. 

Samsung Note 10 Plus Modelinin Zengin Kutu İçeriği

Ürünü satın almayı düşünen kullanıcılar kutusunda ne gibi cihazlar barındırdığını merak edebilir. Samsung Note 10 Plus kutu içeriği olarak da kullanıcıları memnun etmeyi amaçlar. Kutusunun içerisinden cihaz ve ürünün kullanım kılavuzu çıkar. Bununla beraber iş veya okul için kullanılması halinde flaş bellek ile veri aktarımı yapılmasına olanak sağlayacak tip C ve tip A dönüştürücü cihaz ile beraber gönderilir. Ekran boyutu olarak oldukça büyük olan bu cihazın bataryası da ekrana ve diğer teknolojilere bağlı olarak oldukça büyük üretilir. Sabit 4300 miliamper batarya değerine sahip cihazda hızlı şarj desteği bulunur. Aynı zamanda kablosuz şarj desteği de sunan ürün bu özelliğin de hızlı kullanılmasına olanak sağlar. Kutunun içerisinde iki ucu tip C olan bir adet şarj, veri aktarım kablosu ve bir adet de hızlı şarj destekli adaptör çıkar. Samsung Note 10 Plus şarj aleti cihazın bataryası için güvenlidir. Ayrıca cihazı satın alan kullanıcılar kutu içerisinde kulaklık bulunmasını da bekleyebilir. Bu beklentiyi karşılamak adına kablolu kulaklıklar da kutu içerisinde yerini alır. Üst düzey bir dinleme performansı sunan Samsung Note 10 Plus kulaklık modeli gerek ses kalitesi olarak gerekse malzeme kalitesi olarak üst düzey bir deneyim sunar. Cihazı ekstra bir kulaklık almadan harika ses deneyimi ile kullanma imkanını kullanıcılara sunar. 3.5 mm jack girişi bulunmayan cihazın yanında gelen kulaklıklar da şarj girişinden cihaza takılır. Ayrıca kulaklık ile beraber kulak pedleri de kutu içinde yerini alır. Kullanıcılar bu pedlerden kendine uygun olanını seçerek müzik ve ses deneyimini artırır. Modelin en önemli ayırıcı etkenlerinden biri de kalemidir. Kalem de kutu içerisinde yer alır. İşlevsel açıdan pek çok işe yarayan bu kalem sayesinde notlar alınabilir, çizimler yapılabilir. Modelin içinde entegre bulunan kalem, fotoğraf çekimlerinde kalabalık grupları uzaktan çekme işlemi için de kullanılabilir. Zengin kutu içeriği ile kullanıcıları memnun etmeyi amaçlayan markanın ürünlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Renk Seçenekleri ile Samsung Note 10 Plus

Markanın ürettiği tüm modellerde olduğu gibi, bu seçenekte de malzeme kalitesine çok önem verilir. Sizlere kullanışlı özellikleri sunan ürünün içerisinde bulunan birçok yenilik ve özellik, modeli önemli bir konuma getirir. Kullanıcılar bu teknolojiler ile beraber şık tasarım çizgisine sahip ürünler tercih edilir. Bunun bilincinde olan marka, ürünlerininin tasarımı yapılırken özenli davranır. Samsung Note 10 Plus beyaz renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkar. Bu renk seçeneği görece büyük yapıdaki cihazın arka tarafında belirgin şekilde görülür. Marka kullandığı arka kapak materyali ile bu rengin düz ve mat olmasının önüne geçer. Beyaz ve geçişli bir rengi kullanıcılara sunan ürün, ışığın üzerinden yansımasına göre renk değiştirir. Bunun dışında şık ve farklı gözüken Samsung Note 10 Plus gri seçeneği ile de farklı istekleri olan kullanıcılara hitap eder. Gri renk seçeneği oldukça mat ve farklı bir duruş sergiler. Geçişli parlak renkleri sevmeyen kullanıcılar daha sade ve bir o kadar güzel olan bu renk seçeneğini tercih eder. Parlak fakat koyu renk seçenekleri de yine kullanıcılara sunulur. Samsung Note 10 Plus siyah renk seçeneği hem parlamayı hem de yansımayı engelleyici yapıdadır. Siyah ve tonlarını sevenlere hitap eden bu seçeneği tercih eden kullanıcı sayısı da hayli fazladır. Geniş ekran ve renk seçenekleri bulunan arka kapağı bir araya getiren sağlam metal gövde de telefona ayrı bir şıklık katar. Siz de çeşitli zevklere göre özenle hazırlanan ürün modellerini inceleyebilir, size hitap eden seçeneği Trendyol sayfasından kolayca satın alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Plus Koruyucu Aksesuarları

Görece büyük yapıdaki bu cihazı satın alan kullanıcılar cihazlarını herhangi bir darbeye veya düşmeye karşı korumak için çeşitli aksesuarlar içe ürünlerini muhafaza eder. Samsung Note 10 Plus ekran koruyucu geniş ekrana sahip bu cihazın ekranını düşme, darbe durumunda oluşabilecek hasarlara karşı korur. İnce bir film tabakası olan bu ürünler de yine marka tarafından üretilir. Bu ürünler, sizlerin önüne gelmeden önce birçok testten geçer ve oldukça sağlamdır. Uzun süreli kullanım esnasında zaman zaman birtakım kılcal çizikler ekranlarda oluşabilir. Bu durum kullanıcıların canını sıkan durumlardandır. Ekran koruyucular belirli aralıklarla değiştirilerek kullanılarak yüksek bir performans alınabilir. Ekran koruyucularla beraber kullanıcıların tercih edebileceği bir diğer ürün ise sağlam yapılı kırılmaz camlardır. Samsung Note 10 Plus kırılmaz cam kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen modeller arasında yer alır. Ürünün sadece ön tarafı değil arka kapağı da cam malzemeden üretilir. Bu nedenle modele özel olarak hem ön hem de arka kapağa takılabilen kırılmaz cam seçenekleri geliştirilir. Böylece telefonun her iki yüzeyi de muhafaza edilmiş olur. Küçük koruyucu filmler ile de kamera ve çevresi kaplanabilir, bu sayede tam koruma sağlanır. Birçok kullanıcı tarafından ürünleri kişiselleştirme aracı olarak da tercih edilen kılıflar bu telefon modelinde de sıklıkla kullanılır. Samsung Note 10 Plus kılıf modelleriyle de kullanıcılara oldukça fazla çeşit ve seçenek sunan bir markadır. Kullanıcılar ürünü korumak amacıyla satın almayı planladıkları kılıflar ile aynı zamanda kişisel tarzlarını da yansıtabilir. Yaygın olarak kullanılan bu cihaza yönelik oldukça fazla modelde kılıf seçeneği bulunur. Siz de sahip olduğunuz veya satın almayı planladığınız ürünü koruyucu ve şık aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz.

Fiyat Bakımından Öne Çıkan Samsung Galaxy Note 10 Plus

Birçok teknolojiyi içerisinde barındıran ürün, fiyat bakımından da kullanıcıları memnun eder. Samsung Note 10 Plus fiyat etiketi ürünün sundukları baz alınarak bakıldığı zaman oldukça uygundur. Markanın üst düzey telefonları arasında yerini alır ve buna bağlı olarak oldukça uygun şekilde fiyatlandırılır. Fiyatı bulunduğu segmente göre belirlenir, bunun çeşitli sebepleri vardır. Bu sebeplerden birincisi içerisinde bulunan parçaların maliyetidir. 5G teknolojisi gibi birçok öncü teknolojiyi kullanma olanağı sunan cihazın işlemcisi buna göre performanslı çalışır. Bu tarz işlemcilerin maliyeti, cihazla alakalı en önemli gider kalemini oluşturur. Bu sebeple etiketinde farklılık görülebilir. İçerisindeki diğer malzemelerin performanslı parçalar olması da fiyata doğrudan etki eder. Samsung Note 10 Plus renkleri de zaman zaman fiyat etiketini değiştiren unsurlar arasında yer alır. Malzeme kalitesi her ne kadar aynı olsa da, görünüm ve görünümü sağlamak için kullanılan canlı renkler fiyatlandırma politikasını değiştirebilir. Kullanıcılar zevklerine uygun olan rengin fiyatını da göz önünde bulundurarak tercih yapar. Renkler arasında fiyat farkı olsa da, ürünün fiyatı genel itibariyle renklerden bağımsız olarak dengelidir. Kullanıcılar tarafından yakinen takip edilen ve beğenilen telefon modelinin aksesuar fiyatları da değişiklik gösterir. Bu aksesuarların sahip olduklarına bağlı olarak değişkenlik gösteren bu etiketler, aynı zamanda kullanıcıların istedikleri ekstra parçaların türü, işlevi ve materyallerine göre değişiklik gösterir. Samsung Note 10 Plus kampanyası sık olan akıllı telefonlar arasında yer alır. Trendyol’daki indirim dönemleri takip edilerek ürün çok uygun fiyatlara satın alınabilir. Siz de bu modeli detaylı bir şekilde inceleyebilir, fiyatlarını takip edebilir ve indirimlerden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Plus ve Aksesuarları Trendyol’da

Türkiye’nin önde gelen alışveriş platformu Trendyol üzerinden birçok elektronik cihazı ve akıllı telefonu bulabileceğiniz gibi markanın Note 10 Plus modelini de satın alabilirsiniz. Trendyol Samsung Note 10 Plus inceleme ve araştırması için uygun bir arayüze sahiptir. Ürünler hakkında geniş çaplı bilgiler sunan arayüzü sayesinde telefon hakkındaki tüm detaylara ulaşılır. Bu sayede kullanıcılar almak istedikleri model hakkında kafalarında oluşan soru işaretlerinden kurtulur. Trendyol’un arayüzünde bulunan yorum ve değerlendirme kısmı da açıklamalara rağmen ürün hakkında soruları olan kullanıcılara yardımcı olur. Ürünü daha önce almış ve kullanmış olan kişiler telefon hakkında değerlendirmelerde bulunur. Trendyol tarafından ürün hakkında kullanıcılara fikir vermesi açısından yayınlanan bu değerlendirme ve yorumlar sayesinde ürün hakkında yorum yapan gerçek kişilerin tavsiyelerinden yararlanılır. Samsung Note 10 Plus yorumlar ve değerlendirmeleri son derece olumludur. Oldukça geniş bir kitle tarafından satın alınan ve incelenen bu ürüne siz de avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Çok fazla kişi tarafından incelenen ürün hakkında her açıdan değerlendirmeyi de bu sayede kullanıcılar rahatlıkla bulur. Kullanıcılar satın almayı planladıkları ürünün her detayına karar verdikleri ürünleri Trendyol’un filtreleme seçenekleri ile pratik bir şekilde bulabilir. Ürünü takip edip fiyat değişimlerini de gözlemleyebilir. Trendyol sisteminin zengin ürün seçenekleri içerisinde sadece Note 10 Plus bulunmaz. Samsung Note 10 Plus aksesuar modelleri de Trendyol üzerinden kolaylıkla bulunabilir. Ürün kırılmaz ekran ve kılıf ile beraber sipariş edilebilir. Aksesuarlar ve markanın sunduğu geniş ürün yelpazesi ile cihazınızı yenileyebilir veya yeni bir ürün alabilirsiniz. Ayrıca avantajlı bir şekilde telefonunuzu koruyup renklendirebilirsiniz. Siz de ürünü inceleyebilir, bu modeli veya aksesuarlarını Trendyol’un kullanıcılarına sunduğu güvenceyle satın alabilirsiniz.