"

Samsung Galaxy Tab S7 Fe

" araması için 5181 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Samsung Galaxy Tab S7 FE Trendyol’da!

Samsung, tablet üretimi konusundaki başarısını Samsung Galaxy Tab S7 FE modelinde de gösterir. Tabletler, öğrencilere derslerinde yardımcı olurken yetişkinlere ise iş hayatlarında gerekli desteği sağlar. Bununla beraber Samsung Tab S7 FE serisi avantajlı satış fiyatı ile müşterilerin dikkatini çekmeyi başarır. Ayrıca model için çeşitli aksesuarlar da tasarlanır. Bu ürünlerle cihazın dışarıdan gelecek darbelere karşı korunması amaçlanır. Samsung Galaxy Tab S7 FE ekran koruyucu da bu doğrultuda üretilir. Ürün sayesinde cihazınızın ekranını çizilmelere karşı dayanıklı hale getirebilirsiniz. Cihazı bütün olarak korumak için ise Samsung Galaxy Tab S7 FE kapaklı kılıf kullanabilirsiniz. Siz de Tab S7 FE ve aksesuarlarını Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Dikkat Çeken Samsung Galaxy Tab S7 FE Özellikleri

Dikkat Çeken Samsung Galaxy Tab S7 FE Özellikleri

Samsung S7 FE öne çıkan birçok özelliğe sahiptir. Cihaza ilk bakıldığında 12,4 inç ekran büyüklüğü müşterinin dikkatini çeker. Geniş ekran tablette oyun oynamayı, bir şeyler okumayı veya işlem yapmayı keyifli hale getirir. İnce yapısı ile taşınması kolaydır. Ancak kamera kısmı dışarı doğru çıkıntılı olduğu için çantada taşırken Samsung Galaxy Tab S7 FE kılıf kullanmak önemlidir. Galaxy Tab S7 FE modelinin ön kamerası 5 MP ve arka kamerası 8 MP çözünürlüğe sahiptir. Tasarımı ile dikkat çeken modelin siyah, pembe, yeşil ve gümüş rengi mevcuttur. Cihaz sunduğu görsel seçeneklerin yanında teknik donanımı ile ön plana çıkar. Ürünün Samsung Galaxy Tab S7 FE 64 GB dahili depolama alanına sahip seçenekleri bulunur. İsteyen müşteriler bu alanı microSDXC kart yuvası sayesinde artırabilir. Depolama alanı noktasında yapılan üst düzey seçimlerde Samsung Galaxy Tab S7 FE 128 GB ön plana çıkar. Samsung Galaxy Tab S7 FE özellikleri ile dikkat çeken cihaza sahip olmak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

İlgi Çekici Samsung Galaxy Tab Wi-Fi Avantajları

İlgi Çekici Samsung Galaxy Tab Wi-Fi Avantajları

Fotoğraf çekim kalitesi, ekran büyüklüğü, belleği, yazılım ve güvenlik donanımı ile Samsung Galaxy Tab S7 FE Wi-Fi sahibi olmak önemli bir ayrıcalıktır. Cihaz Android 11 işletim sistemi ile tasarlanır. Bununla birlikte Samsung S7 FE tablet eklenen One UI özelliği sayesinde oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Tabletlerin etkin bir şekilde kullanılması noktasında cihazın internet bağlantı performansı da oldukça önemlidir. Samsung Galaxy Tab S7 FE LTE müşteriye internet hızı konusunda geleceğin teknolojisine erişme imkanı sunar. Kesintisiz ve güçlü sinyal gücü ile hızlı bir deneyim sağlayan Galaxy Tab S7 FE LTE sektörde adından söz ettirir. İnternet kullanım kalitesi ayrıca uzun pil ömrü ile desteklenir. Samsung Galaxy S7 FE 10090 mAh pil kapasitesine sahiptir. Galaxy Tab S7 FE Wi-Fi modelinin müşterilere sunduğu avantajlardan faydalanmak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Samsung Galaxy Tab Fiyatı

Bütçe Dostu Samsung Galaxy Tab Fiyatı

Müşteriler tarafından yapılan Samsung Galaxy Tab S7 FE yorumları incelendiğinde ürün, fiyat ve performansı ile dikkat çeker. Cihaz sahip olduğu özellikler kadar fiyat performans oranı ile avantajlı bir konuma sahiptir. Samsung tarafından satışa sunulan Galaxy S7 FE tablet kullanımını kolaylaştıran parçalara da sahiptir. Samsung Galaxy Tab S7 FE kalem de bunlardan biridir. Bu kalem sayesinde cihaz kullanımı, not alma, çizim yapma gibi işlemler pratik bir hal alır. Ayrıca kalemin pilli olmaması şarj etme gereksinimini de ortadan kaldırır. Samsung Galaxy Tab S7 FE tablet size kullanım kolaylığı sağlar. Samsung Tab S7FE içerisinde ihtiyaç duyulan birçok Microsoft uygulaması da hazır halde bulunur. İhtiyaç duyduğunuz diğer uygulama ve programları da cihaza indirerek güvenle kullanabilirsiniz. Samsung Galaxy Tab S7 FE fiyat avantajlarından Trendyol ayrıcalığıyla faydalanabilirsiniz.