"

Samsung S8 Ekran

" araması için 8527 sonuç listeleniyor

Güvenilir Samsung S8 Ekran Modelleri Trendyol’da!

Telefonlar, dijital çağda herkes için her bilgiye kolayca ulaşabilmesini sağlayan ve neredeyse yanından ayırmadığı eşyalardan biridir. Her işinizi telefonlar sayesinde kolayca halledebilir, işlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Ekranlar bu konuda oldukça önemli bir yere sahiptir. Ekranın kırık olmaması, sağlam ve kaliteli olması gerekir. Samsung S8 ekran güvenli kullanımı ve kalitesi sayesinde tercih edilen modellerden biri olur. Cihazın kolayca hasar almaması ve daha uzun ömür kullanımı için koruyucular oldukça önemli bir yer taşır. Samsung S8 ekran koruyucu sayesinde bu hasar en aza indirmeye çalışılır. Telefonunuzu dış etkenlere ve gelebilecek hasarlara karşı korunur. Güvenli kullanım sağlanarak cihazın ömrü uzatılır.

Uzun Ömürlü Samsung S8 Ekran Fiyatı

Uzun Ömürlü Samsung S8 Ekran Fiyatı

Samsung S8 LCD ekran 5.8 inç boyutu ile oldukça kaliteli bir görünüm sunar. Son yıllarda telefonlar birçok çeşitli işler için kullanılır. Toplantılar yapılır, arkadaşlar ile görüşülür, yazılar ve sunumlar yapılır. Bunları cihazların boyutu ve kalitesi oldukça önem taşır. Samsung S8 ekran yorum kısmı sayesinde daha önce kullanan insanların fikirlerine ulaşabilirsiniz. Müşteriler için önem taşıyan bu parça, siz işlerinizi yaparken net görüntü sunmak için özel olarak geliştirilir. İşinize odaklanmanız da yardımcı olur. Samsung S8 dış ekran darbelere karşı koruyucu kullanıldığı takdirde telefonunuzu korur. Size daha iyi ve kaliteli bir görüntü sunar. Güçlü yapısı ve büyüklüğünden dolayı bu ürün, olumlu yönde birçok yorumlar alır. Ekranın temel özelliği etkileyici görüntüler sunması olurken kalitesi sayesinde aşınma yapmadan güzel bir görünüme sahiptir. Samsung S8 ekran fiyatı birçok özelliğe göre değişiklik gösterir. Yapısı, kullanılan malzeme, diğer özellikleri bu etkenler arasında yer alır. Samsung S8 ekran orijinal şekilde tasarlanır. Siz de Samsung S8 telefonunuza uygun olan seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Dayanıklı Özelliği ile Samsung S8 Ekran Yorumları

Dayanıklı Özelliği ile Samsung S8 Ekran Yorumları

Samsung S8 dokunmatik ekran kullanımı hassas ve tüm dokunma özelliklerini algılar nitelikte tasarlanır. Samsung S8 iç ekran çözünürlüğü oldukça yüksek özellik ile müşteriye sunulur. Sahip olduğu kaliteli tasarımı ve cihaza uygun olması sayesinde birçok müşterinin tercihleri arasında yer alan bu ürünü siz de satın alabilirsiniz. Olası bir kırılma, çatlama ya da çizilme durumunda kolayca değiştirebileceğiniz ekranı tercih edebilir, siz de temiz ve sağlam bir telefona sahip olabilirsiniz. Samsung S8 ile tam uyumlu olan bu ürün hem kalitesi hem de uzun ömürlü tasarımı sayesinde ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar. Kıvrımlı kenarları, aşağıya doğru kıvrılan gövdesi ile kusursuzca birleşir. Cihazın üstündeki ve altındaki ince çerçeveler ekrana şık bir görünüm sağlayarak estetik ve göz alıcı özelliğini korur. Geniş ürün yelpazesi ile Samsung S8’in ekran modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Şık Tasarımı ile Göz Alıcı Samsung S8 Ekran

Şık Tasarımı ile Göz Alıcı Samsung S8 Ekran

İdeal görünümünü yakalayan Samsung S8, müşterilere oldukça rahat bir görüntü sunar. Samsung S8 ekran camı fiyatı çoğu özelliği göre değişiklik gösterir. S8 Samsung ekran fiyatı için müşteriler Trendyol’a göz atabilir ve güvenli bir şekilde alışverişlerini tamamlayabilir. S8 modelinin tamamında görüntü alabilmek mümkün hale getirilir. Tüm ekrana cihaza yayılan görüntü sayesinde daha kaliteli video izleme keyfine erişilir. Az çerçeve ve sonsuz ekran yapısı ile S8 tüm bakışları üzerine toplar. Bu sayede geniş tasarımın keyfini çıkararak daha net görüntüler seyredilir. Arkadaşlarınızla telefon üzerinden görüntülü bir şekilde sohbet ederken, bir film izlerken veya güzel bir fotoğraf anı yakalarken büyük ekran, görüntülerinizi net bir şekilde görmenizi sağlar. Ekranın altındaki dokunmatik butonlar yer kaplamaz ve kullanım açısından pratiklik sağlar. Siz de Trendyol sayesinde bu ürünü kolayca satın alabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Samsung S8 Ekran Kaç Hz’dir?

Samsung S8, 2017 yılında üretilen bir telefon modelidir. 64GB dahili hafızaya sahiptir. Samsung S8 modelinin en önemli özelliği ekranıdır. Ekranı 5,8 inçlik Super AMOLED ekrandır. Cihazın ekranı oldukça temiz, renkli ve parlaktır. QHD 1440 x 2960 piksel çözünürlük sunan cihaz, ekranı yanlardan dışarıya doğru taştığı için içerikleri bu kısımlarda da gösterir. Cihazın piksel yoğunluğu 571 PPI’dır. PPI değeri, cihazlarda bulunan dijital görüntüleme hassasiyetini belirler. Samsung S8 modelinde ekran yenileme hızı ise 60 Hz’dir. Ekranda değişen sayısı arttıkça cihazdan daha net ve kaliteli bir görüntü alabilirsiniz. 60 Hz olan ekran görüntü kalitesini sağlar. Buna bağlı olarak cihazın ekranından elde edeceğiniz deneyimin kalitesi artar.

Samsung S8 Ekranı Nasıl Tamir Edilir?

Samsung S8 modelinin ekran tamiri birkaç adımdan oluşur. İlk olarak iOpener’ı 30 saniye ısıtmak ile işe başlayabilirsiniz. Isıtmış olduğunuz iOpener’ı S8’in üzerine uzunlamasına olacak şekilde iki dakika uygulayabilirsiniz. Daha sonra cam panelin çevresindeki yapışkanları kesebilirsiniz. Arka panelin yeteri kadar ısındığından emin olup cihazın düz kısmına vantuzu takabilirsiniz. Vantuzu kaldırıp açma penasını sokarak yukarı doğru kaydırabilirsiniz. Bu aşamada yapıştırıcıyı yumuşatmak için tekrar ısıtmanız gerekebilir. Aynı işlemleri telefonun diğer üç bölümü için tekrarlayabilirsiniz. Kablolara dikkat ederek ekranı telefondan ayırabilirsiniz. Tekniksel işlemleri tamamen devre dışı bıraktıktan sonra ekran aksanını temizleyebilirsiniz. Yeni ekranı sabitlemek için çift taraflı özel bant kullanabilirsiniz. Kullanılan bandı ekranın arkasına uygulayarak ekran kablosunu çerçeveden dikkatlice besleyip hizalayarak yerine doğru bastırabilirsiniz. Tüm bu adımların yapılması için teknik destek almak, telefonun bozulmaması açısından daha yararlı olabilir.

Samsung S8 Ekran Nereden Alınır?

Samsung S8 ekran, oldukça hassas ve tüm dokunma özelliklerini algılamak üzere tasarlanır. Çözünürlüğü oldukça yüksek özelliklerle kullanıcılara sunulur. Ekranın olası bir kırılma, çizilme ya da çatlama durumunda kolaylıkla sağlam ve temiz Samsung S8 ekranına sahip olabilirsiniz. Samsung S8 ekranlar, telefonunuz ile hem tam uyumlu hem de kaliteli ve uzun ömürlüdür. Alacağınız S8 ekran ile ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayabilirsiniz. Kenarlarının kıvrımlı olması sayesinde yeni alınan ekran, cihaz ile kusursuzca birleşir. Cihazda bulunan üst ve alt ince çerçeveleri hem modern hem de şık bir görünüm sağlar. Oldukça geniş ürün ve fiyat yelpazesine sahip Samsung S8 ekran modellerine Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.