"

Sandalye Tekerleği

" araması için 2283 sonuç listeleniyor

Dayanıklı Sandalye Tekerleği Çeşitleri Trendyol’da!

Sandalyeler gerek evlerde gerekse ofis ortamlarında kullanılan vazgeçilmez eşyalardandır. Sandalyelerin rahat hareket etmesini sağlamak için kullanılan sandalye tekerleği dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. Ofis sandalye tekerleği kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen dayanıklı bir üründür. Darbelere karşı dayanıklı yapısı uzun ömürlü bir kullanım fırsatı sunar. Oynar başlıklı yapısı sandalyelerin rahat hareket etmesi için kullanım kolaylığı sağlar. Taşıma esnasında zemine hasar vermeyen kalitede malzemelerden üretilir. Sandalyelerin yerlerini değiştirmede ve taşımada sağladığı avantajlar açısından sıklıkla tercih edilir. Farklı çapa sahip olan ofis koltuk tekerleği çeşitlerinin taşıma kapasiteleri de farklılık gösterir. Yüksek taşıma kapasitesine sahip sandalye tekerlekleri modelleri arasından kullanım amacınıza göre seçtiğiniz alternatifi tercih edebilirsiniz.

Her Modele Uygun Ofis Sandalye Tekerleği Çeşitleri

Her Modele Uygun Ofis Sandalye Tekerleği Çeşitleri

Ofis sandalyesi tekerleği modelleri frenli, döner başlıklı gibi farklı kullanımlara uygun olarak üretilir. Montaj işlemleri için ekstra malzemeye gerek kalmadan kurulum fırsatı sunar. Kolaylıkla hareket ettirme imkanı sunan koltuk tekerleği sayesinde dekorasyon değişiklikleri esnasında mobilyalarınıza zarar gelmeden farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli tasarımı bulunduğu zeminde sağlam ve dengeli şekilde durmasını sağlayarak oturan kişiyi güvende hissettirir. Döner sandalye tekerleği üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde dış çevreden gelebilecek tüm darbelere karşı koruma sağlar. Kullanım alanına uygun üretilen çapları ile yüksek taşıma kapasitesi sağlar. Kırılma veya bozulma gibi durumlarla karşılaşılmayacağı için uzun süreler kullanılabilir. Döner sandalye tekeri ürünlerinde bulunan 360 derece dönme özelliği hareket etmeyi kolaylaştırdığı için konfor sunar. Yüksek taşıma kapasitesi olan ve manevra kolaylığı sağlayan akülü sandalye tekerleği ürünleri ulaşım kolaylığı sağlaması bakımından sıklıkla tercih edilir. Engelli sandalye tekerleği yürüyemeyen kişilerin günlük hareketini kolaylaştıran önemli bir üründür. Her model sandalyeye uygun olarak geliştirilen çeşitleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Görünümüyle Dikkat Çeken Sandalye Tekerleği Seçenekleri

Görünümüyle Dikkat Çeken Sandalye Tekerleği Seçenekleri

Farklı materyallerden üretilen sandalye tekeri modelleri kaliteli malzemeleri sayesinde uzun süreler kullanılır. Pratik şekilde sandalyelere monte edilebilen tekerlek çeşitleri kullanım kolaylığı sağlar. Metal sandalye tekerleği dış yüzey kaplaması sayesinde kullanıldığı zemine zarar vermez. Hareket esnasında ses çıkmasını önler. Tüm zemin çeşitlerine uygun yapısı sayesinde ev ve ofis ortamlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çalışma sandalyesi tekerleği monte edildiği ürüne şık bir görünüm verir. Kolayca monte ettiğiniz ürünle mobilyalarınızda estetik bir görüntü sağlayabilirsiniz. Farklı renk çeşitlerine sahip ofis koltuğu tekerleği oynar başlığı sayesinde rahatlıkla dönebilir, bu sayede içerisine toz girmesi önlenir. Tekerleğin temiz kalması sağlanarak aşınma yapması önlenir. Ürünlerde bulunan kilit sistemi aktif hale getirilerek tekerleğin hareketi durdurulur ve oturma esnasında güvenli şekilde sabit kalır. Kaza riskini azaltmak için güvenlik kilidi bulunan modelleri tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarıyla Ofis Sandalye Tekerlekleri

Avantajlı Fiyatlarıyla Ofis Sandalye Tekerlekleri

Sandalye tekerleği fiyatı ürünün kalitesine ve kullanılan malzemeye göre farklılık gösterebilir. Her bütçeye uygun geniş ürün seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun seçim yapabilirsiniz. Farklı alanlarda kullanımlar için geliştirilen modellerden biri ofis tipi sandalye tekerleği çeşididir. Tüm zeminlere uygun yapısı sayesinde kullanım süresince bir hasara sebep olmaz. Dönebilen yapısı ile kolaylıkla modelleri taşıyarak yer değiştirebilir, aynı zamanda hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz. Trendyol üzerinden avantajlı paketleri inceleyerek uygun fiyatlı modeller arasından seçim yapmanız mümkündür. Büro sandalye tekerleği sayesinde konforlu bir hareket alanı yaratarak avantaj sağlanır. Yüksek taşıma kapasitesi bulunan ürünler darbelere karşı dayanıklı bir yapıdadır. Bu sayede uzun yıllar kullanarak ekonomik açıdan avantaj sağlayabilirsiniz. Güvenlik kilidi bulunan ürünler etkili koruma sağlar. Kaliteli, estetik ve güvenilir modeller arasından kullanım alanınıza uygun ve ekonomik tekerlekli sandalye tekerleği çeşitlerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.