Renk
Boyut/Ebat
Fiyat
Parça Sayısı
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Saray Tavan

" araması için 1202 sonuç listeleniyor

Şıklık Sunan Saray Tavan Modelleri Trendyol’da!

Osmanlı eseri olarak da bilinen saray tavan, motifleri ile dikkat çeken ve PVC sert plastik malzemeden yapılan dekorasyon malzemesidir. Bu modelle verilen ismin nedeni varaklı işlemelerin ürünlerde oldukça sık kullanılmasıdır. Eski konaklarda kullanılan bu varak işlemeler de görsellik ön planda tutulur. Yaşam alanlarında ilgi çekici dekorasyon isteyenlerin tercih ettiği olan modeller, işçiliği ve kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişkenlik gösterir. Ürün, geleneksel motifleri modernleşen tasarımlarla yaşam alanlarına taşır. Modeller arasında sadece dekorasyon malzemesi olarak değil bordür modelleri, Saray tavan çıtaları olarak da üretimlere rastlanır. Bu malzemeler de yukarıya rahat şekilde uygulanabilir. Ürün kenarlarında kartonpiyer görünümünü istemeyenler de tavan modellerine öncelik verir. Yukarıdaki duvarın orta göbekleri, avize kenarları gibi bölgelerde de bu modeli kullanmak mümkündür. Farklı renk ve kaplamalarla süslenilen kaplamalar, duvara Osmanlı konaklarından esinti katmayı başarır. Görünüm itibari ile oldukça ilgi çekici olan motifler, modellere farklılıklar gösterebilir. Model tercihinde dikkat edilen hususların başında avize seçimi gelir. Duvar işlemesine uygun olan avize seçimi, dekorasyonunuzu estetik hale getirir. Ev ya da iş yeri fark etmeksizin her türlü yaşam alanında tercih edilebilen bu dekorasyon çeşidi, toplantı salonlarından otel tavanlarına kadar farklı konseptlerde doğru sonuçlar almanıza yardımcı olur. Saray tavan indirim süreçleri ile Trendyol’dan bu ürünler kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Kaliteli Saray Tavan Online Çeşitleri

Kaliteli Saray Tavan Online Çeşitleri

Saray tavan modelleri oldukça geniş olan ürün ağı ile farklı dekorasyonlar oluşturmanıza yardımcı olur. Komple sunulan seçeneklerin dışında farklı işlemelerin ayrı olarak alındığı aksesuarlar ile de kendinize özel bir model oluşturmanız mümkündür. Ürün seçenekleri içerisindeki farklılıklar, kullanılan malzeme ve modelin şekline göre değişkenlik gösterebilir. Uygulama yapılan mekana göre değişkenlik gösteren bu modeller eskitme, patina, oval, yıldız, dikdörtgen, bordo ve gümüş gibi farklı renk ve şekillere ayrılır. Patina tavan poliüretan malzemeden üretilir. Esnek yapısı sayesinde darbelere karşı dayanıklı olan bu ürün oldukça hafiftir. Patina modelinin içinde birbirinden farklı geometrik şekilde olan ürünleri bulmak mümkündür. Yuvarlak, yıldız, oval, dikdörtgen modeller patina modeli içerisinde yer alır. Tavan modellerinin montajı oldukça kolaydır ve hazır kalıp halinde bulunması açısından da konfor sağlar. Son derece pratik ve temiz bir şekilde montajlanabilir. Montaj işlemi havalı tabanca ya da silikon yardımı ile gerçekleştirilir. Parçalar birbirinden farklı bir şekilde üretilir ve sonrasında kartonpiyer yarımı ile dekore edilir. Montaj bittikten sonra dübelleme tekniği ile tavan yerine iyice sabitlenir. Oldukça hafif olan tavanlarda düşme gibi bir sorun yaşanması engellenir. Pratik montajı sayesinde ürünü dilediğiniz zaman söküp başka bir yere monte edebilirsiniz. Sunulan modellerde başlıca önemli özelliklerden biri görselliktir. Görselliğe önem verenler için birbirinden farklı renk ve şekillerde sunulan modeli bulmak mümkündür. Saray asma tavan, alçı yardımı ile oluşturulan modele Osmanlı motiflerinin eklenmesi ile oluşturulan bir seçenektir. Bu model istek halinde ışıklı olarak da dekore edilebilir. Asma tavan genellikle geniş olan yapı sahipleri için uygundur. Beğenilen seçenekler, şık ve görkemli görünümler ile dikkat çeker. Ayrıca saray tavan kartonpiyer, kaplama seçenekleri de bu ürünler ile birlikte tercih edilebilir. Desen ve motif yönünden uyum sağlayan kartonpiyer seçeneğini kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Modelleri aynı zamanda ölçü açısından da geniş bir skalada seçmeniz mümkündür. Bu sayede kullanım alanına ve istenen genişliğe bağlı olarak kolay bir şekilde seçim yapılır. Trendyol sayesinde beğenilen farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Beğenilen Saray Tavan Yorum ve Önerileri

Beğenilen Saray Tavan Yorum ve Önerileri

Oldukça sık kullanılan saray tavan online modelleri, pek çok özelliği bakımından günlük hayatı kolay bir hale getirir. Bu modellerin başlıca önemli özelliklerinin başında ise uygulandığı alana kattığı estetik değer gelir. Oldukça göz alıcı bir görünüme sahip olan ürünler, farklı renk ve işlemeleri ile göze hitap eder. Osmanlı dekorasyon tarzı ile mimarisinin ihtişamını yaşam alanlarınıza taşımanıza yardımcı olur. Oldukça hafif ve esnek malzemelerden üretilen seçenekler, eski ya da yeni fark etmeksizin her evde kullanılabilir. Nem ve rutubete karşı dayanıklı olması açısından kolayca temizlenebilir. Bu özellikleri bakımından uzun süreli kullanıma uygundur. Kaliteli malzemelerden hazırlanan saray tavan tavsiye edilen ev dekorasyonları arasında öne çıkar. Modellerin ayrıca düğün ve toplantı salonları, oteller, hastane, restoran, tiyatro, ofis, kafe, kültür merkezi gibi birbirinden farklı alanlarda da kullanılması mümkündür. Tavanlarda yer alan bir diğer özellik ise birbirini tamamlayıcı olan ürünlere ulaşılabilmesidir. Saray tavan yorum bölümünde beğeniyle dile getirilen süslemeler içerisinde motifler, işlemeler ve desenler yer alır. Yaşam alanını bu ürün ile dekor eden müşteriler, tamamlayıcı seçeneklerle de dekorasyonunu destekleyebilir. Sevilen motifler, Osmanlı döneminde oldukça moda olan görünümlerden esinlenilerek hazırlanır. Bordür çeşidi ise sıklıkla kullanılan motiflerin başında gelir. Çıtalama hususunda kullanılan bordürler, farklı renk ve şekillerde üretilir. Monte edilen ürüne uygun olarak tercih edilen bordürlerin montajı da tıpkı tavan montajı gibi oldukça pratiktir. Modellerin tüm kısımları belirlenen ölçülere göre hazırlanır. Hazır olarak da bulunabilen bu seçeneği de dilerseniz kendi zevkinize göre seçeceğiniz motiflerle süsleyebilirsiniz. Bu sayede ev dekorasyonunuz ve mobilyalarınıza uyum sağlayan görünümleri elde edebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla çok sayıdaki tasarıma erişim sağlayabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Saray Tavan Fiyatları

Bütçenize Uygun Saray Tavan Fiyatları

Saray tavan fiyatları, ürünleri tercih ederken dikkate alınan etkenlerden biridir. Bunun yanı sıra seçim esnasında farklı unsurların da göz önüne alınması istenir. Eğer tavanınız küçük ise buna uygun bir modeli tercih etmeniz önem taşır. Büyük tavanlara ise yine küçük modellerdeki Osmanlı motiflerini tercih etmek şık bir görünüme yardımcı olur. Bu doğrultuda tavan ölçülerinizi doğru bir şekilde almanız gerekir. Yine dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de sentetik olan temizlik maddeleri ile tavan temizliği yapmaktır. Kartonpiyer malzemeden üretilen Osmanlı ürünlerinin temizliği nemli bir bez ile yapılır. Kısa süre içerisinde fazla kir tutmayan ürünlerin temiz hale geldiği görülür. Kolay ve konforlu bir şekilde kullanılan seçenekler bu özelliklerinin yanı sıra fiyatları sayesinde de güvenle satın alınır. Ürünler, uygun ve geniş bir fiyat skalasında sunulması açısından beğeniyle değerlendirilir. Seçenekleri satın alırken bu fiyatları inceleyerek kendi bütçenize uyum sağlayan modelli kolaylıkla temin edebilirsiniz. Seçim esnasında aynı zamanda ürünlerin motiflerini de incelemeniz önem kazanır. Farklı motif ve desenlere sahip olan seçenekler, şık ve estetik görünüm kazandırması açısından beğeniyle kullanılır. Saray tavan kullananlar ürünlerin Osmanlı dönemini yansıtmasından oldukça fazla memnun kalır. Nostaljik tasarımları evlerinizde kullanarak esşiz bir görünüme erişim sağlayabilirsiniz. Eski çağların mimarisini yansıtan ürünlerle yukarıda yer alan duvarlarda şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Modelleri tercih ederken genel ölçüleri hesaplamanız da önem kazanır. Doğru ölçüleri bulduktan sonra sunulan ürünler arasından uygun olan Saray tavan satın alabilirsiniz. Görkemli ve şık tasarımların uygun fiyat olanakları sunması da müşteriler tarafından ilgi ile karşılanır. Seçenekleri bütçe dostu olarak satın alabilir, tasarruflu bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz. Trendyol üzerinden indirim olanaklarını da takip edebilirsiniz.