İlgili Kategoriler
Fiyat
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Boyut
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Secret Kitabı

" araması için 35 sonuç listeleniyor

İlgi Çeken Secret Kitabı Trendyol'da!

Rhonda Byrne tarafından kaleme alınan Secret, ''İyi düşün, iyi olsun.'' mottosunun ve çekim yasasının temellerini anlatır. Yazarın Secret adlı kitabıyla benzer içeriklerde başka eserleri de bulunur. Siz de kişisel gelişim kitaplarını okumaktan hoşlanıyorsanız ilgi çekici içeriğe sahip Secret kitabı çeşitlerine şans verebilirsiniz. Secret kitabı sayesinde edindiğiniz öğretileri günlük hayatta uygulayabilir; etkilerini gözlemleyebilirsiniz. The Secret kitabının içeriğini beğenirseniz Drew Heriot tarafından çekilmiş aynı isimli belgeseli de izleyebilirsiniz. Belgesel sayesinde okuduğunuz bilgileri pekiştirme şansı bulabilirsiniz. Secret kitabını okuyanların yorumlarını inceleyebilir; kitabı satın almadan önce kitapla ilgili genel bir bilgi edinebilirsiniz. Secret kitabı fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize ve merakınıza hitap eden diğer serilerini satın alabilirsiniz. İndirimlerden yararlanarak tüm seriyi tamamlayabilir, kitaplığınızda Rhonda Byrne bölümü oluşturabilirsiniz.

Detaylı Anlatımıyla Secret Sır Kitabı

Detaylı Anlatımıyla Secret Sır Kitabı

Çekim yasasının detaylarını anlatan The Secret kitabı, toplam 216 sayfa uzunluğunda. 2011 yılında raflarda yerini alan kitap, senelerdir çok satanlar arasında yer alır. Secret kitabı yorumlarında müşteriler okumalarını tamamladıktan sonra hayatında değişim gözlemlediğini aktarır. Secret kitabı sizin de hayatınızda önemli bir yere sahipse ciltli versiyonunu satın alıp baş ucu kitabı hâline getirebilirsiniz. Kitaplığınızda daha hoş bir görünüm oluşturması için Secret'ın şömizli versiyonunu tercih edebilirsiniz. Secret kitabını ilk kez okuyacaksanız tercihinizi karton kapaklı çeşitlerinden yana yapabilirsiniz. Karton kapaklı Secret kitabını dilediğiniz her yerde rahat şekilde okuyabilirsiniz. Okuma yaparken kitap kokusu almaktan hoşlanıyorsanız basımında birinci kalite hamur kullanılan Secret çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Canlı renklere sahip kapak tasarımı olan kitapları satın almayı tercih ediyorsanız kuşe kâğıda basılmış Secret çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Deneyimli okurların Secret kitabı tavsiyelerini göz önünde bulundurarak kapak ve kâğıt türü seçimi yapabilirsiniz. Farklı kapak tasarımlarıyla satış sunulan Secret kitabına online olarak göz atabilir; beklentilerinizi karşılayan çeşitlerle alışveriş sepetinizi oluşturabilirsiniz.

Beğenilen Secret Kitap Serisi

Beğenilen Secret Kitap Serisi

Secret kitap serisinde Rhonda Byrne'ün elinden çıkan ve farklı öğretileri anlatan pek çok eser bulunur. Secret Sır kitabını okuyup beğendiyseniz serideki diğer eserlere de şans verebilirsiniz. The Secret kitabı yorumlarında okurların tavsiye ettiği kitaplardan başlayabilirsiniz. Secret çekim yasası kitabı olarak bilinir ve içeriğinde çekim yasasına dair bilgiler yer alır. Benzer içerikteki diğer kitaplara da göz atabilir; Secret kitabında öğrendiğiniz bilgilere yenilerini ekleyebilirsiniz. Farklı içerikteki kitapları okumaktan keyif alıyorsanız yazarın kuantum fiziğine yer verdiği kitaplarını inceleyebilirsiniz. Bir okuma planı yapabilir, Secret serisindeki kitapların tamamını arka arkaya okuyabilirsiniz. Serideki farklı içerikli kitaplar sayesinde kişisel gelişiminize katkıda bulunabilir; hayata farklı bir pencereden bakmaya başlayabilirsiniz. Secret serisini tamamladıktan sonra Katie Holmes ve Josh Lucas'ın rol aldığı Sır filmini izleyebilirsiniz.

Avantajlı Secret Kitabı Fiyatları

Avantajlı Secret Kitabı Fiyatları

Secret kitabının fiyatı, kitap içeriği, sayfa sayısı, kapak tasarımı ve türü gibi önemli faktörlerin etkisinde belirlenir. Kitabın orijinal dili de fiyatına etki eden faktörlerden biri olabilir. Secret kitabının İngilizce versiyonu Türkçe basımından daha yüksek fiyatlara satılabilir. Secret serisinin içindeki kitaplar benzer fiyatlarla satışa çıkabilir. Serinin sayfa sayısı daha fazla olan kitapları yüksek fiyatlara sahip olabilir. Kitapların basımı sırasında tercih edilen hamur kalitesi de fiyatı etkileyen faktörlerden biri. Yağlı kâğıttan üretilen Secret kitabı diğer kitaplardan daha yüksek fiyatlı olabilir. The Secret kitabı satın alırken indirimlerden yararlanmaya özen gösterebilirsiniz. Secret kitabı indirimleri sayesinde tüm seriyi avantajlı fiyatlarla satın alabilir; güzel bir kitap koleksiyonu oluşturabilirsiniz. İndirimlerden yararlanarak çevrenizdeki kişilere kitap hediye edebilir; onların da Secret kitabını keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Secret kitabının tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.