"

Şeffaf Sandalye

" araması için 304 sonuç listeleniyor

Dayanıklı ve Kaliteli Şeffaf Sandalye Modelleri Trendyol'da!

Sandalye, insanlık tarihi boyunca birçok evrime uğrayan ve oturmaya yarayan eşyadır. Genel olarak tek kişilik şekilde tasarlanır ve çeşitli malzeme ve maddelerden imal edilir. Dört ayağa sahip, oturma kısmı ve bel desteği bulunur. Sandalyeler, bulunan ortama bağlı olarak kullanım işlevine göre farklı stillerde, görsel çeşitlilik sağlayan ve biçimsel özelliklerinde farklılık gösterir. Birçok materyalden üretilir. Sandalyeler, farklı kategorilere ayrılmış ve yüzlerce farklı bir modele sahiptir. Şık tasarıma sahip fakat rahatsız bir oturuşa sahip bir koltuğa oturmaktan korkutucu bir şey yoktur. Bu tamamen bir döngü halindedir. Fakat, şeffaf sandalye, zamansız ve eşsiz bir tasarıma sahip zarif bir modeldir. Bu ürün, mutfak ve yemek alanında çalışma odasına veya ofislere kadar bulunduğu ortama kolayca uyum sağlar. Bulunduğu ortamın havasını hızlıca değiştirir. Tarz biçimlerine bağlı olarak odak noktası olabilir ve zarafet örneği olurlar. Hatta şeffaf oluşlarıyla kendilerini ortam da kamufle bile ederler. Diğer bir ismiyle, transparan sandalye isimlerini yapıldıkları şeffaf malzemeden alır. Şeffaf plastik veya cam malzemeden yapılan bu ürünler odada hayalet gibi durarak sadece bir siluet olarak bulundukları ortamda kamufle olurlar. Parçaların çoğu tasarım olarak birbirine benzerken görünmez bir ortamda eşsiz bir görüntü ortaya koyar. Tasarım ve eşsiz görüntüsü sayesinde çoğu zaman koltuk yerini bile alan model tamamen bir tasarım harikasıdır. Doğrama ve birleştirme gibi işlemler barındırmayan ürün enjeksiyon sayesinde yaratılır. Stili günümüz malzemeleri ve yapı birleştirilmesiyle birlikte post-modern üretimdir. Polikarbondan ve şeffaf plastiklerden tasarlanır. Polikarbon şeffaf sandalye, malzeme ve kalite sayesinde dayanıklılığı ile bilinir. Bu dayanıklılığın yanı sıra daha yatak odası takımı satın alan müşteriler, odaları için bu modeli uygun görürler. Neredeyse benzersiz çok yönlü dizayna sahipliğiyle bu ürün tercih edilir. Görsel doyumu yakalamak isteyen çoğu mimarlık şirketlerinin de tercihidir. Aşırı göz yoran ve parlaklık içermeyen bir tasarımdır. Kitleler mevcut görüntüyü yakalamak ve dikkat çekici eşyaları tercih eder. İster minimalist iç mimar, ister maksimalist olan bir mimar çoğu zaman tercih listesinde olan bir eşyadır.

Sınırsız Renk Seçeneği Sunan Şeffaf Sandalye Modelleri

Sınırsız Renk Seçeneği Sunan Şeffaf Sandalye Modelleri

Rahatlıkları ve çok yönlülükleri sayesinde her duruma uygun süsleyebilirler, tavsiyeler bulunduğu ortama ayak uydurmasıdır. Renk seçenekleri sayesinde anı yaşaması ve istenilen renge izin vermek uygundur. Geçmişten günümüze kadar tasarımıyla, renkleriyle birçok alanda kullanılan şeffaf sandalye modelleri ikonik bir hal alır. Modellerin artmasıyla ve renk kataloglarının oluşmasıyla birlikte ürünler bir seri halini alır. Şeffaf malzemeye ek olarak renkli modellerin üretimi oldukça artar. Yeşil, duman grisi, turuncu, mavi saman sarısı derken birçok renkte üretilen bu ürün ikon olur. Parlak renk tercihleri de üretimin renklendirilmiş şeffaf pleksi sandalye tasarımların önünü açtı. Parlak beyaz ve opak renkleri de kapsar. Düz renklerin de ikonun parçası olmaya başlayınca siyah şeffaf sandalye de üretildi ve tercih listesinin başlarında yerini alır. Birçok kişi, daha dramatik bir görünüm sağladığı gerekçesiyle orjinal ve ilk tasarım olan saydam sandalye yani şeffaf hali olanı mutfakların vazgeçilmezi olan yemek masasının etrafını birleştirmeyi sever. Tasarımcılar, çocuklar için bile bir özel serisi mevcuttur. Yemek masalarının etrafından başlayan serüven balkonlara, çocuk odalarına kadar uzanır. Yatak odasına entegre etmenin kolay yoludur. Duvar kağıdıyla kaplanmış duvarların veya cesurca boyanmış bir duvarın önünü güzel bir şekilde tamamlar. Söylendiği gibi sadece tek bir odada veya ortamda kullanımıyla kalmıyor. Hemen hemen hayatın her yerine entegre olan bu modeller, hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanımı oldukça fazladır. Çeşit çeşit ve tasarım farklılıklarıyla mevcut olan şeffaf renkli sandalye modelleri mevcut. Masalar ve aynalar gibi aksesuarlara kadar uzanan bir serüvendir. Çalışma masalarına yansıyan bu tasarımın şeffaf dönen sandalye örneği de mevcuttur. Bir miras gibi yaşama imkanı mevcuttur çünkü bu ikon tüm alanlara yansır. Geri dönüştürülen bir malzemeden üretildiği için çevre dostu da olmuştur. Fakat malzeme kalitesiyle ve dayanıklı oluşundan ötürü birinin bile imha edilmesi hayal edilebilecek kadar zor. Uzun süre boyunca kullanım sağlayan bu ürünler, tercihiniz olacaktır. Çok yönlü bir eşya olmasıyla birlikte, küçük alan kaplayan ve şıklık kazandıran özelliğe sahiptir. Tasarımcılar, onları severek dizayn eder çünkü hemen hemen her dekor ile uyuşuyor ve küçük alanlar için iyi bir tercih olur. Tasarım hikayesi ile ismi bir araya gelirken uzun süre üstüne düşünülen bu tasarım harikası ürün tasarlanır. Seçenek, ortamda kendisini belli etmesi ile öne çıkar bununla birlikte malzemesi de önemlidir. Çünkü zamanı, mekanı yükseğe taşır ve zamansız bir şekilde rahat oturum sağlar. Şekillerine değinmek gerekirse çok ince bir yapısı bulunmayan fakat büyük bir etki yaratan büyük bir görsel şölendir. Özellikle sıcak tonların hakim olduğu ortamlara veya zeminlere uyum sağlar. Bembeyaz duvarların ve bitkilerin bulunduğu köşelerin, köşe olma özelliği haline gelmeyi sever. Tavsiyeler ve övgüler üzerine vazgeçilmezdir.

Hayatın Her Alanına Uygun Şeffaf Sandalye Çeşitleri

Hayatın Her Alanına Uygun Şeffaf Sandalye Çeşitleri

Cam görünümlü sandalye olarak da bilinen bu tasarım model kulağa şifreli bir mobilya parçası olarak geliyor olabilir ancak oldukça ilgi ve dikkat çekicidirler. Tek bir eşya gibi görünseler de birçok amaca hizmet etmek için tasarlanmışlardır. Daha resmi ve sade bir isim olarak kendi ismi olan şeffaf plastik sandalye ismiyle çağrılırlar. Hayatın her bir bölümünde bulunan koltuk tasarımlı bu kompakt tasarıma sahip eşya, meşhur Fransız kralının saltanatı sırasında, döşemeli bir koltuk olarak kolçaklar ve yuvarlak sırt bir çerçeveye sahip şekilde şeffaf eames sandalye haline gelir. İkonikleşen ve gerçekten 1700’lerin başından bu yana popülerleşen zamansız bir geleneksel tasarımdır. Kullanım alanları genişlemesiyle birlikte devrim niteliği şeklinde yeni tasarımlar gerçekleşti. Ve düğün salonlarına ve düğün organizasyonlarında fazlaca görülen bir seçim olur. Plastik yapısı daha doğrusu tam anlamıyla sağlam bir şeffaf plastik parçasından meydana getirildiği için dayanıklı oluşu da dikkat çekiyor. Şeffaf düğün sandalyesi, bulunduğu ortama hem şık hava katıyor hem de geleneksel yapıyı bozmuyor. Zarif hatlarıyla polikarbon parçadan kalıp halinde üretilen ve herhangi bir kesim detayı bulunmayan geometrik bir oturma eşyası olarak gözükür. Piyasada bulunan diğer yapılara hiçbir şekilde benzememesi nedeniyle, eşsiz bir tasarım örneğidir. Görüntüsüyle aşırı zarif durmasıyla birlikte şaşırtıcı derecede rahat bir oturuma sahip. Üst düzey tasarım dergilerinde övgüleri bulunur. Hem resmi ortamlara hem de modern mobilyalar uyum sağlar. Saydam sandalye, şeffaflığı ve renk tonlarıyla birlikte düz mat beyaz ve parlak siyah olarak da üretilir. Bukalemun gibi davrandığı için tasarımı veya stili renk paletinden hangi renk seçilirse seçilsin bulunduğu ortamda kolayca bulunabilir. Hayalet gibi gözükmeyen yapısıyla, bir oturma odasının şömine köşesinde, bir masanın altında saklanabilir veya yemek masasının etrafında bulunabilir. Ortam da bir bukalemun gibi olması, aynı zamanda onu mükemmel kılıyor. Küçük yer kaplayan mobilya olarak tercih ediliyor. Şüphesiz zaten ince oluşuyla koltuk kadar yer kaplamasa da en az onun kadar konfor sağlıyor. Az yer kaplaması ile birlikte odayı doldurmaz.

Müşteri Yorumlarıyla Şeffaf Sandalye Modelleri

Müşteri Yorumlarıyla Şeffaf Sandalye Modelleri

Seçim yaptıkları alanları paylaşan müşteriler veya iç mimarlar ürünlerini değerlendirme şekiller oldukça önemlidir. Değerlendirmelerini paylaşmaları sayesinde ürünün ne kadar işlevsel olduğunu, kullanım alanlarını ve ortama uyum sağlamaları hakkında bilgi edinme açısından fayda sağlarlar. Binlerce renk ve model seçeneği bulunması, hepsini görerek karar verme süreçlerini uzatabilir. Bu nedenle her ürünü incelemek ve puanlama şeklinde ifade edebilirler. Ürünleri bir arada görerek ekran üzerinde karşılaştırmak, detaylarını ve işlevselliğini değerlendirmeye yardımcı olur. Şeffaf sandalye kullananlar, neden tercih ettiklerini ve ürünlerin nasıl bir kaliteye sahip olduğunu paylaşarak sipariş sürecine katkı sağlarlar. Ürünlerin ve renklerinin altına yorum yaparak memnuniyetlerini veya neden tercih ettiklerini belirtirler bu da yeni bir müşteriye referans olur. Yorumlar, farklı modellerde tercih nedeni olabilir. Transparan sandalye fiyatları, markasına veya modeline göre değişkenlik sağlar. Çeşitliliği ve formunda beklentileri kesinleştirmek nedeniyle yorumları okumak tercih olur. Müşteri değerlendirmeleri kararsız kalınan modellerin detaylı inceleme deneyimi yaşamanızı sağlar. Model ile birlikte altındaki yorumlara göz attığınızda, yeni bir fikir sahibi olabilirsiniz. Sadece müşteriler değil, mimar fikirleri de bulunur. Ürünleri satın alan müşteriler bu kısımda tüm fikirlerini beyan ederler. Yorumlar sayesine alışveriş yapma aşamasında, sadece ürünün mağaza fotoğraflarını değil aynı zamanda alışveriş yapan kişilerin paylaştığı fotoğrafları inceleme fırsatı bulurlar. Bu inceleme fırsatı sayesinde ürünleri yakından görme şansıyla birlikte hangi alanlarda kullandıklarını görme fırsatı bulurlar. Bilgi alışverişi sayesinde, renk tercihi ve model üzerine fikir sahibi olabilirsiniz. Kendinizi, şeffaf sandalye satın al butonuna basarken bulabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde sunulan çeşitler arasında beklentilerinize göre tercihler yapabilirsiniz. Odayı doldurmayan ve ışığı içinden geçiren yapısı ile birlikte her ortamın havadarlığın korumanıza yardımcı olur.

Her Bütçeye Uygun Şeffaf Sandalye Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Şeffaf Sandalye Fiyatları

Herhangi bir ek parçası bulunmadığı için ve vidalama gibi bir olayı bulunmaz.Tek bir plastik parça halinde olduğu için yaratıcıları doğası gereği dayanıklıdır. İç ortamda ve dış ortamda kullanılmasının başlıca nedenlerinden olan dayanıklılık ilkesi, yağmur gibi doğa etkeninden veya soğuk etkeninden etkilenmezler. İstiflenebilir bir yapıya sahip oldukları içinde kompakt bir yapıya sahiptirler. Kompakt olmayan modelleri de bulunur. Şeffaf sallanan sandalye, hem rahatına düşkün hem de konfor arayanlar için biçilmez kaftandır. Hem dayanıklıdır, hem de konforludur. Bu kadar başarılı olunan eşya sayesinde üzerine birçok dizayn vardır. Antika esintili sırt kısmı ve bacak kısımlarıyla harmanlanan ve benzersiz şekilde şekillendirilmiş kolçakları olan bir iddialı bir oturma eşyasıdır. Bu eşsiz tasarımlarla birlikte, üretim maliyetleri de hesaplanır ve malzemenin kalitesiyle birlikte uygun fiyatı da öne çıkar. Mobilya markaları kadar talep görmesi şaşırtıcı değildir. Şeffaf sandalye fiyatları uygundur ve uzun süreli kullanım içindir. Bu fiyat seçenekleri renklendirmesiyle ve ekstra tasarım modelleriyle paraleldir. Konforlu bir oturma deneyimi mümkün kılan, kompakt modeller, ortamın havasını değiştirme özelliğine sahiptir. Bu nedenle pratik bir kullanım sahiptirler. Fiyatları etkileyen unsurlardan bir tanesi de ölçüleridir. Plastik maddeden meydana gelen, yoğun materyal kullanım gerektirir. Bu nedenle üst segment fiyat aralıklarına sahiptir. Şeffaf sandalye takımı düşünüyorsanız eğer fiyat aralıkları etkilenir. Bunun yanında daha küçük alanları kaplayan tekli modeller de mevcuttur. Son derece cazip fiyatlandırma ölçeğine sahip olan modeller, tekli olarak satılan ürünleri inceleyebilirsiniz. Modellerin renkleri, detayları ve ayakları fiyat aralıklarını büyük oranda belirler. Konfor ve dayanıklık arıyorsanız bu ürünü kesinlikle inceleyerek özelliklerine göz atabilirsiniz. Siz de ihtiyacınız olan modeli Trendyol ile inceleyebilir bütçenize uygun olanı değerlendirebilirsiniz.

Tasarım ve Dizayn Şıklığı Sunan Şeffaf Sandalyeler

Tasarım ve Dizayn Şıklığı Sunan Şeffaf Sandalyeler

Kullanım alanları ve tercih alanlarına göre değişkenlik gösterse de kalitesi, rengi, tasarımı ve fiyat aralığı birlikte çeşitleri fazladır. Bu çeşitlilik ve beklentilerinizle doğru orantılı olan bu eşya kullanılacak alanı göz önünde bulundurmalısınız. Değerlendirmeleriniz sonucunda, tasarım ve dizayna uygun olan bu sandalyeler, farklı modellere uyarlanmış hallerini bulabilirsiniz. Bir müşteri kitlesine ya da spesifik bir alana hitap etmeden, tüm ortamlara uyum sağlayan bukalemun gibi bir parçadır. Siz de yemek masanızın etrafında, çalışma masanızda, organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz bu eşsiz ürünü tercih edebilirsiniz. Seçenekler arasında denk geleceğiniz tasarımlar, ortamınıza şıklığı ve tarzıyla dokunuşlar yapabilirsiniz. İşlevselliği dışında kattığı hava ve sağladığı enerji sayesinde zarif görüntü imkanı sunar. Özel renk seçenekleri ve biçimleriyle birlikte ayrı bir esinti katar. Gelişmiş tasarımı ve dayanıklı yapısıyla birlikte tercihleriniz arasına ekleyebilirsiniz. İdeal bir konfor sağlayan ve oturma dengesi sunan bu parça, omurga sağlığınızı da olumlu etkiler. Görsel şölen katkısının yanında da sağlığınıza katkı sağlarsınız. Birleştirme ve fazla parçadan oluşmamasından dolayı portatif bir yapısı vardır. Kesim ve materyal açısından değerli olan bu model sandalye vücudunuzu tutuş ve konfor sağlama konusunda başarılıdır. Yakın zamanda böyle bir eşyayı almayı düşünüyorsanız, bu tür ürünü tercih edebilirsiniz veya seçeneklerine göz atabilirsiniz. Minimal alanlar kaplayan ama ekstra zariflik sunar. Son derece cazip fiyatlarıyla her tarzda bulabileceğiniz tasarımlar, beklentilerinizi fazlasıyla karşılar. Organizasyon veya özel günlerin vazgeçilmez modası olan bu sandalyeler şıklık sağlayıp misafirlerinize konfor sağlamanıza yardımcı olacaktır. Bunun yanında daha fazla bir takıma ihtiyacınız var ise, takım halinde satılan bu oturma eşyasına bakabilirsiniz. Takım veya tek halde her şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayan bu eşyaya sahip olduğunuzda hayatınızın önemli bir eşyası olarak katkı sağlayacaktır.

Göz Alıcı Şeffaf Sandalye Seçenekleri

Göz Alıcı Şeffaf Sandalye Seçenekleri

Sandalye şeffaf olmasıyla göz zevkinize doğrudan hitap ediyor. Hitap etmesinin bir diğer nedeni de tek parça özel kesim bir plastik olduğundan çoğu ikonik parçaya da uyarlanabilir. Şeffaf Tiffany sandalye modeli genelde yuvarlak masaların etrafında ya da büyük yemek masalarında tercih edilir. Ortam da büyük yer kaplayan masa olsa da bu model gözünüzü asla yormaz. Şeffaf Napolyon sandalye, yine eşsiz bir tasarım ürünüdür, küçük yemek masalarının vazgeçilmezi ve organizasyonların gözdesi bir parçadır. Şeffaflığıyla birlikte ortamda hem oturma alanı sağlar hem de şıklık katar. Organizasyonlar genel olarak uzun süreli etkinlikler olarak bilinir. Oturma alanı sağlamasıyla birlikte konfor da sağlayan bir eşya olması da ekstra tercih önceliğidir. Sizin tercih önceliğiniz veya ihtiyacınıza göre uyumludur. Bunların yanı sıra, kullandığınız dizaynlar ve hitap şekliniz de misafirlerinizin ilginizi toplar. Şeffaflık, zariflik ve iç açıcı bir hava katar. Pozitif enerji sağlar ve ortamı negatiflikten uzak tutar. Papatya şeffaf sandalye bunlardan bir tanesidir, tek parça ve konforlu oluşu yapısal açıdan en önemli etkenidir. Fakat bu model olarak şeffaflığı da bunların yanında zarifliğinden söz ettirir. Bu parçaların renkliliği ortama ayrı bir hava katar. Renkli veya renksiz bir bukalemun gibi ortamınıza uyum sağlar. Daima size eşlik eder ve oturmanıza keyif katacak en önemlisi sevdiklerinizle oturmanıza yardımcı olur. Yapı malzemesinin üst düzey kaliteli ve sağlam materyaller ile hem uzun ömürlüdür hem de doğaya karşı zararsız bir maddeden üretilir. Son derece çevrecidir ve iyi bir görünüme sahiptir. Göz alıcı dizaynlar yaratılan ortamlarda akılda kalıcı seçimi yaparak insanların hayatlarına dokunabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatıyla hem size hem sevdiklerinize dokunabilirsiniz. Model hakkında yorumları inceleyerek tercihlerinizi yapıp Trendyol üzerinden sipariş verebilirsiniz.