"

Serpme Ağ

" araması için 188 sonuç listeleniyor
Reis Serpme Ip Ağ 4kg Kurşunlu
Kargo Bedava
ReisSerpme Ip Ağ 4kg Kurşunlu
(7)
Serpme Ip Ağ 4kg Kurşunlu
560 TL
Sepete Git

Serpme Ağ Modelleri ile Keyifli Balık Tutma Aktivitesi

Serpme ağ çeşitleri balıkçılık söz konusu olduğunda kişilere pratiklik sağlaması ile sıklıkla tercih edilir. Serpme ağ kıyıdan ya da küçük bir tekneden dökülen, genellikle sığ sularda daha iyi işlev gösteren, balıkların üzerine düşerek ve kapanarak yakalanmasını sağlayan dairesel bir üründür. Uç kısmından tutturulmuş bir koni şeklindedir. Herhangi bir ekstra gerece ihtiyaç duyulmadan balıkların yakalanmasını sağlaması ile yurt içinde ve yurt dışında pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir. İlkel bir yöntem olsa da sunduğu pratiklikten dolayı hala tercih edilen ürünler, kolay kullanımı ile balık yakalama işleminin daha rahat bir şekilde gerçekleştirilmesini mümkün kılar. Özellikle sığ sularda yüzen balıkları yakalamak için kullanılan ürün, göllerden denizlere kadar her türlü alanda rahatlıkla kullanılabilir. Serpme ağ çeşitleri kullanımı kolay olan ürünler olsa da azami miktarda bir beceri ister. Birkaç kullanım sonrasında çalışma sistemine rahat bir şekilde adapte olunabilen ürün, balıkçılığa yeni başlayanlardan profesyonellere kadar herkes tarafından kullanılır. İplerin belirli sıklıklar ile örülmesinden dolayı serpme ağ örme olarak da isimlendirilen ürünler, sığ sularda yakalama işlemi yapmayı düşündüğünüzde göz atmanız gereken alternatifleri içerir. Serpme ağ boyutları pek çok farklı seçeneğe sahip olması ile herkesin aradığı ebattaki ürünü bulabileceği opsiyonlar barındırır. Trendyol üzerinden serpme ağ malzemeleri ve çeşitlerine kısa süre içinde ulaşabilir, avlanma işlemini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Serpme Ağ Çeşitleri

Serpme Ağ Çeşitleri

"Serpme ağ nedir?" sorusuna, büzülerek balıkları içinde toplamayı başaran file benzeri bir ürün, olarak cevap verilebilir. Serpme ağ, kullanım amacı ve şekline göre kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Ürünlere göz attığınızda halkalı, zincirli, otomatik serpme ağ çeşitleri olduğunu görebilirsiniz. İçten toplamalı olarak da isimlendirilen halkalı serpme ağ çeşitleri, birkaç parçaya ayrılmış gibi gözüken ve etrafından kalın halatlar geçen bir üründür. Amerikan serpmesi olarak da isimlendirilen ürün, torba gibi hızlı bir şekilde büzüldüğü için balıkların kaçmasını engelleyecek bir sisteme sahiptir. Torba görünümünü almak için bölmeli bir yapıya sahiptir. Atıldığı zaman kendiliğinden yavaşça büzülmeye başlaması ile kullanan kişiye pratiklik sunar. Çemberli serpme ağ çeşitleri, suya rahat bir şekilde atılabilmesi ile öne çıkar. Suya girdiği andan itibaren çember şeklini alan bu ürün, en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Balıkları kısa süre içinde abluka altına alarak içine hapsetmeyi başaran ürün, hızlı ve pratik kullanımı ile de öne çıkar. Görünümünden dolayı frizbili olarak da isimlendirilen çemberli model, özellikle balık avlamaya ilk başlayan kişiler tarafından tercih edilir. Çemberli serpme ağ fiyatları bakımından da kullanıcıları memnun edecek seçeneklere sahip olması ile geniş bir kitleye seslenir. Otomatik olanlar ise diğerlerine göre daha teknolojik olarak nitelendirilebilir. İçerisinde bulunan özel mekanizma sayesinde ağın daha kolay bir şekilde toplanmasını mümkün kılan otomatik modeller, bu özelliği ile avlanma işlemine kolaylık katar. Hızlı karar verilmesi gerektiği durumlarda pratik kullanımı sayesinde balık avlayan kişinin hemen harekete geçmesini sağlar. Misina serpme ağ modeli, diğerlerine göre daha kalın bir bir yapıya sahiptir. Genellikle ebat bakımından büyük olmasından dolayı balıkçılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Av sırasında en küçük balığın bile kaçmasını engelleyen sıkılıkta bir ip sistemine sahip olan ürün, verimli bir avlanma performansı elde edilmesini sağlar. Aynı zamanda misinadan yapılmasından dolayı sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Uzun zaman boyunca herhangi bir deformasyona uğramadan kullanılabilir. Dayanıklı ve işlevsel olması ile öne çıkan misina modeller, avlanma sırasında kopma ya da dağılma gibi istenmeyen durumların yaşanmasının da önüne geçer.

Serpme Ağ Kullanımı ve Avantajları

Serpme Ağ Kullanımı ve Avantajları

"Serpme ağ nasıl çalışır?" diye merak ediyorsanız oldukça pratik bir kullanıma sahip olması sizi memnun edebilir. Yem gibi ekstra malzemeleri gereksiz kılarak balık avlamayı daha az maliyetli hale getirmesi ile de dikkatleri üzerinde toplayan serpme ağlar, kolay kullanımı sayesinde avlanma işine yeni başlayanların bile kısa sürede keşfedebileceği bir üründür. Fırlatmadan önce ağı elinizde düzgün bir şekilde tutmanız çok önemlidir. Genellikle ağı fırlatmaya çalışırken kullanıcı açmaya çalışsa da ürün aslında kendiliğinden havada açılacağı için bu işlem gereksizdir. Bunun yerine üst bedeninizi bükerek atışa hazırlanmanız yeterlidir. Genellikle kullandığınız elden güç alarak ağı fırlatabilirsiniz. Ürünü tamamen uzatılmış halde havada tutarak fırlattığınızda istediğiniz performansı kısa süre içinde elde edebilirsiniz. Serpme ağ kullanımı kolay bir malzeme olması ile her tecrübe seviyesinde olan kullanıcının avlanma sırasında kullanabileceği bir üründür. Serpme ağ, kullanan kişilere birtakım avantajlar sunar. Örneğin, balıkların çoğunlukta olduğu bir alana atıldığı zaman çoğunu içine hapsederek verimli bir avlanma yaşanmasını sağlar. Serpme ağ ipi balıkların kaçmasını engelleyecek sıkılıkta olduğu için olta ile zor yakalanacak balıkların bile kolaylıkla ağın içine hapsedilmesini sağlar. Böylece çok fazla enerji sarf etmeden istediğiniz bütün balıkları kolay bir şekilde avlayabilirsiniz. Tek seferde çok fazla balığın yakalanmasını mümkün kılan ürünler, avlanma işini profesyonel olarak yapanlar için idealdir. 3, 4, 5, 6, 7, 8 kg serpme ağ çeşitleri ile bolca balık yakalayabilir, az güçle çok verimlilik elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı onlarca serpme ağ modeli ile avlanmayı eğlenceli ve kolay hale getirebilirsiniz. Trendyol'da bulunan yorumları okuyarak serpme ağ tavsiyesi edinebilir, nasıl bir ürüne ihtiyacınız olduğunu deneyim sahibi kullanıcılardan öğrenebilirsiniz. Seçenekleri kısa süre içinde inceleyebilirsiniz.

Trendyol'da Serpme Ağ Fiyatları

Trendyol'da Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağlar kendi içinde pek çok farklı seçeneğe sahiptir. Ürünleri incelediğinizde küçük ya da büyük serpme ağ olmak üzere genel anlamda ebat bakımından iki kategoriye ayrılan seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Serpme ağ ölçüleri sunduğu çeşitlilik sayesinde herkesin ihtiyaçlarını karşılayabileceği alternatifler içerir. 120x250, 240x250 ya da 300x250 gibi farklı ölçülere sahip olan ürünler arasından kişisel tercihleriniz doğrultusunda bir seçimde bulunabilirsiniz. Büyük serpme ağ çeşitleri aynı zamanda fazla ağırlık taşıyabilmesi ile de profesyonel balıkçıların tercih sebebi haline gelir. Japon serpme ağ çeşitleri, kabarık yapısı sayesinde balıkların takılmasını kolaylaştıran bir yapıya sahiptir. Böylece dışarı çıkmaya çalışan balıkların bile kolay kolay kurtulamayacağı bir tasarımda olan Japon modeli, dalganın yoğun olduğu alanlarda kullanışlı hale gelebilir. Gümüş serpme ağ çeşitleri kullanılan malzemeden dolayı misina gibi sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dalgalı denizde yıpranmaması ve her türlü ortama kolay bir şekilde adapte olabilmesi ile öne çıkan ürün, dayanıklılığından dolayı dünya çapında da sıklıkla tercih edilir. Serpme ağ fiyatları, sahip olduğu çeşitlilikten dolayı büyük bir aralıkta dağılma özelliği gösterir. Her bütçeden kullanıcının ulaşabileceği seçeneklere sahip olan serpme ağlar, fiyat bakımından geniş bir aralıkta olması ile kullanıcıları mutlu eder. Kaliteyi uygun fiyatlar ile bir araya getiren ürünler, kullanıcı odaklı tasarımlara sahip olması ile de memnuniyet seviyesini artırmaya devam eder. Tek başına balık avlamayı mümkün kılan ürünler, herkes tarafından ulaşılabilir olması ile de balıkçılık ile ilgilenen herkesin bu işi bir kere denemesine imkân tanır. Rahat, pratik ve uygun fiyatlı olmasından dolayı avlanma ile ilgilenen herkesin zorlanmadan kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Trendyol çatısı altında bulunan onlarca markanın sayısız seçeneğini anında inceleyebilirsiniz.