İlgili Kategoriler
Hacim
Fiyat
Set İçerik Adeti
Form
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Serum Fizyolojik

" araması için 50 sonuç listeleniyor
Gifrer 20 FLAKON SERUM FİZYOLOJİK BURUN DAMLA

Gifrer20 FLAKON SERUM FİZYOLOJİK BURUN DAMLA

114 TL
Sepete Git
Gifrer Serum Fizyolojik Damla 5 ml 10 flakon

GifrerSerum Fizyolojik Damla 5 ml 10 flakon

(2)
74 TL
Sepete Git
Gifrer Serum Fizyolojik 5 ml 20 Flk

GifrerSerum Fizyolojik 5 ml 20 Flk

(1)
Serum Fizyolojik 5 ml 20 Flk
114 TL
Sepete Git

İhtiyaçlarınızı Karşılayan Serum Fizyolojik Çeşitleri Trendyol'da!

İnsan yaşam akışında belirli sebeplere bağlı olarak tıbbi solüsyonlara ihtiyaç duyulur. Bu tıbbi materyaller arasında serum solüsyonu herkes tarafından bilinen ürünlerden biridir. Serum solüsyonu genellikle damar yoluyla verilen steril bir sıvıdır. Birçok farklı durumda içerisinde karıştırılan ilaçlarla hastayı tedavi etmek amaçlı tercih edilebilir. İçerisinde su ve binde dokuz oranında tuz bulunan izotonik olmasıyla öne çıkar. Yalnızca hastanelerde kullanılan ve damardan verilebilen karışım olmasının yanı sıra aynı zamanda formatının dışında çeşitli şekillerde de üretilerek paketlenebilir. Alanında uzman çeşitli sağlık markaları ve medikal markalar tarafından özenle hazırlanan serum fizyolojik özellikle bebek, çocuk ve yetişkinlerde burun ve göz temizliğinde rahatlıkla tercih edilebilir. Damla, solüsyon özellikli olarak hazırlanarak müşterinin sprey ihtiyacına sunulan serum fizyolojik izotonik seçenekleri arasından uygun koşullar oluşturan solüsyonu temin edebilirsiniz. Özellikle yeni doğum yapmış annelerin bebek ekipmanları içerisinde bulundurması gereken solüsyon bebeğin burun kanalını açık tutabilmek için önemli bir yere sahiptir. Bebeğe hiçbir zarar vermeden kullanılabilecek olan bu özel nitelikli seçenekleri uygun markadan temin edebilmeniz de mümkündür. Direkt olarak kullanılabileceği gibi şırınga gibi uygun materyallerle de kullanılabilecek olan serum fizyolojik damla seçeneklerini çeşitli markaların solüsyonları arasında bulabilirsiniz. Çocuklarda ve yetişkinlerde göz pınarlarında oluşabilecek kuruluklara da iyi geldiği bilinen serum fizyolojik 2 ml, 100 ml, 250 ml, 500 ml gibi farklı hacimlerde de tercih edilebilir. İhtiyacınıza uygun olanları göz önünde bulundurarak uygun seçenekleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Rahat Kullanım Özellikli Serum Fizyolojik Seçenekleri

Rahat Kullanım Özellikli Serum Fizyolojik Seçenekleri

Serum fizyolojik yetişkin, çocuk, bebekler başta olmak üzere her yaştan ve her cinsiyetten birey tarafından kullanıma uygun olan tıbbi solüsyonlardan biridir. Özellikle bebeklerde kullanımına fazla oranda ihtiyaç duyulan bu özel nitelikli sıvı çeşitli formlarda müşterin beğenisine sunulur. Burun tıkanıklığı, göz çevresinde kuruluk gibi farklı ihtiyaçlar için kullanımına başvurulan solüsyon ihtiyaca ve kullanım alanına uygun olarak tercih edilebilir. Çok yönlü ve çok amaçlı kullanım özelliği oluşturması ile ön plana çıkmayı başaran serum fizyolojik sprey, sıvı, ampul bazlı olarak da tercih edilebilir. Tıbbi alanlarda kullanımına sıklıkla rastlanan serum fizyolojik torba ürünler genellikle ilaçların içerisine de eklenebilir. Rahat kullanım özellikleri yaratan bir ev konforunda sorunsuz kullanım imkanı yaratan serum fizyolojik şırınga yardımı ile de kullanılabilir. Özellikle şırınga ile kullanıma uygun olan ürünler sıvı fonlu seçeneklerdir. Hayata yeni gözlerini açmış olan bebekler hava kuruluğundan kaynaklı sürekli tıkanma problemi yaşayabilir. Burnu tıkanan bebeklerin emme aktivitelerini yerine getirememesi huzursuzluğa sebebiyet verebilir. Bebeklerin burun kanalını açık tutmak için tercih edebileceğiniz bebeklere serum fizyolojik seçenekleri ilgili markaların solüsyonları arasında hazır bulunur. Yenidoğan serum fizyolojik seçenekleri başta olmak üzere ilerleyen süreçte de bebeğinizin kullanımına uygun seçeneklerden faydalanabilirsiniz. 5 aylık, 7 aylık, 9 aylık bebek serum fizyolojik seçeneklerini inceleyerek uygun koşullar oluşturan ürünlerden faydalanabilirsiniz. Sonraki evrede kullanılabilecek olan 1 yaş, 2 yaş, 3 yaş serum fizyolojik markalar tarafından özel olarak üretilir. Tüm ürünleri inceleyerek uygun seçimler de bulunabilirsiniz. Göz pınarında oluşabilecek kuruluklar için de özel olarak üretilmiş göz serum fizyolojik seçenekleri de mevcuttur. Bu sebeple ürünleri detaylı olarak incelemeniz gerekir. Serum fizyolojik solüsyon bazlı ürünler de göz etrafında kullanıma uygun olarak üretilir. Farklı amaçlarla farklı kullanımlar için tercih edebileceğiniz seçenekleri serum fizyolojik markalarını inceleyerek bulabilirsiniz. Farklı özelliklerle üretilip paketlenen çok çeşitli alternatif ürün seçenekleri bulunur. Markaları inceleyerek en uygun koşulları oluşturan alternatiflerden faydalanabilirsiniz. Solüsyonlar aynı zamanda makinelerle de kullanılabilir özelliklere sahiptir. Makineler için farklı içeriklerle hazırlanan seçeneklerden faydalanmanız gerekir. Elinizde bulunan serum fizyolojik makinesine uygun solüsyonları ideal medikal markaların ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Serum Fizyolojik Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Serum Fizyolojik Fiyatları

Serum fizyolojik fiyatları bakımından incelemeye alındığında çok çeşitli alternatifler sunduğu gözlemlenebilir. Müşteriyi her daim memnun edecek çok sayıda marka bulunur. Medikal markalar arasında ön plana çıkmayı başaran Türk ve yabancı markalar birbirinden özgün içerikleri ile nitelikli üretim gerçekleştirir. Müşterinin ihtiyacına bağlı olarak farklı şekillerde üretilerek paketlenen ürünler türlerine bağlı olarak da fiyatlandırılabilir. Tıbbi müdahale esnasında ya da ev içerisinde rahatlıkla kullanılabilecek özelliklerle tasarlanmış olan ürünler markaların özel formüllerle tasarladıkları seçeneklerdir. Her müşterinin kendi bütçesi doğrultusunda bir ürüne rahatlıkla ulaşabilmesi mümkündür. Kullanım alanları ve şekilleri birbirinden farklılık gösterebilecek olan ürünler sıvı, ampul ya da sprey formda karşınıza çıkabilir. Serum fizyolojik 1 lt bazı ürünler bulunabilirken tek kullanımlık olarak paketlenmiş ürünler de kolay kullanım amaçlı tercih listenize girebilir. Özellikle yeni bebek sahibi olmuş olan müşterilerin olmazsa olmaz temel ihtiyaçları arasında bulunan serum fizyolojik 20’li, 40’lı gibi seçeneklerle de tercih edilebilir. Bu tarz ürünlerde içerik adet sayısı arttıkça fiyatlarda da artış gözlemlenebilir. Nebulizatör ile serum fizyolojik kullanımı diğer ürünlerden farklıdır. Bu sebeple cihazınızla uyumlu ürünlerden faydalanmak gerekir. Mevcut bulunan cihaza uygun nebulizatör serum fizyolojik seçeneklerinde bulabilmeniz mümkündür. Uygun fiyatlara tedarik edebileceğiniz serum fizyolojik şişe, ampul ya da sprey ürünü Trendyol üzerinde bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alma imkanına yakalayabilirsiniz. Çok geniş bir aralığa sahip olan fiyat oranlarını da inceleyebilir ürünler arasından uygun seçim yapabilirsiniz. Serum fizyolojik ampul, sıvı bazlı ürünler, sprey ve damla ürünler gibi çeşitli alternatifler sunar. Ürün formu, oranı ve gramajı gibi detayların tamamı farklı fiyat aralıkları olmasını sağlar. İlk defa ürün kullanımında bulunacak kişiler için marka araştırması yapmak önemlidir. Serum fizyolojik kullananlar tarafından bırakılmış çok sayıda yorumu Trendyol’da bulabilir ve deneyimli müşterilerin tecrübelerden de faydalanabilirsiniz. Bu sayede ürünler hakkında daha detaylı ve kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Serum Fizyolojik Özellikleri

Serum Fizyolojik Özellikleri

Medikal alanda, sağlık sektöründe kullanılmasının yanı sıra aynı zamanda ev ortamlarında da kullanılabilecek özelliklere sahip olan izotonik sulu yetişkin serum fizyolojik ürünler başta olmak üzere bebekler ve çocukların da kullanımına uygun olarak hazırlanan materyal grupları çeşitli markalar tarafından üretilerek kullanıma uygun hale getirilir. Solüsyonlar arasında tercihte bulunmadan önce hangi amaçla kullanacağınızı belirlemek nasıl bir karışıma sahip olmanız gerektiği konusunda sizi yönlendirebilir. Bir nevi tuzlu su serum fizyolojik içeriğinde kullanıma uygun miktarda tuz bulundurur. Lens temizliğini kolaylıkla yapabilmenize imkan tanıyan serum fizyolojik tüp, ampul, damla, sprey ya da sıvı şekilde temin edilebilir. Farklı içeriklerle karşınıza çıkabilecek olan serum fizyolojik 10 ampul olarak tercih edilebilirken farklı içeriklerle de tercih edilebilir. Tüm solüsyonlar direkt olarak göze damlatılabilecek ürünlerdir. Steril kompres yardımıyla da kullanabilmenizin mümkün olduğu serum fizyolojik cam şişe seçenekler sağlığı sekteye uğratacak herhangi bir bileşeni içerisinde barındırmaz. Solüsyon tercih ederken kullanım sıklığı göz önünde bulundurmalı ve ona uygun standartlar sunan alternatiflerden faydalanılmalıdır. Bu sebeple markaların solüsyonlarını tercih ederken kullanacak kişinin yaşına uygun ürünlerden faydalanmak gerekir. Özellikle bebeklerin göz temizliği ve burun temizliğini yaparken uygun aparatlardan faydalanmakta sağlıklı ve konforlu kullanım açısından önemlidir. Örneğin; bebekleriniz için kullanacağınız serin fizyolojiklerle birlikte burun aspiratörü edinmek önemli bir detaydır. Bu sayede serin fizyolojik uyguladığınız burun deliğindeki mukozaları çok daha kolay çekebilir ve bebeğinizin hızlı bir şekilde rahat nefes almasını sağlayabilirsiniz. Nasıl bir karışım seçmeniz konusunda yön almakta zorlanırsanız ürünü kullananlar tarafından bırakılan yorum ve tavsiyelerden faydalanabilirsiniz. Trendyol'dan ürün içeriği hakkında detaylı bilgi alabilirken aynı zamanda seçeneklerin kullanımları hakkında da daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Serum Fizyolojik Nasıl Kullanılır?

Serum fizyolojik genel olarak uzman gözetiminde kullanılabilir. Serum fizyolojik, doğumdan ölene kadar her bireyin kullanımına uygun bir medikal sıvıdır. Genel kullanımı için her iki burun deliğine de birkaç damla serum fizyolojik damlatılarak bekletilir. Deniz suyuna benzer tuzlu yapısı ile burna uygulandığı anda tüm tıkanıklıkları açar. Rahatlatıcı etkisi ile rahat bir nefes almanız için sinüslerin de açılmasında etkilidir. Günde 3 ya da 5 kez bu burun spreyini kullanabilirsiniz. Burun deliklerinize sıktıktan sonra hızlıca nefes alarak kanallar içerisinde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede kanallarınız açılıp mikroplardan da arınmış olur.

Serum Fizyolojik İçinde Ne Vardır?

Serum fizyolojik içerisinde tuzlu su çözeltisi bulunur. Bebeklerde sıklıkla kullanılan bu sıvı ile burun tıkanıklığı kolayca açılır. Günde birkaç fıs sıkarak sinüs boşluklarının açılması sağlanabilir. Bu sayede burundaki tıkanıklığın çözümü sağlanır. Bebekler sümküremediği için serum fizyolojik uygulaması yapılır. Ayrıca burun spreyi olarak işlevselliği son derece etkilidir. Halk dilinde bu serum fizyolojiğin diğer bir ismi tuzlu sudur. Her yaştan birey güvenle kullanabilir. Sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Burun tıkanıklığına en faydalı ve hızlı çözümünü sunar. İçerisinde vücut ile uyumlu tuzlu sıvı bulunur. Burun tıkanıklığını açmak için güvenle serum fizyolojik kullanabilirsiniz.

Serum Fizyolojik Nerede Satılır?

Kendiniz veya bebekleriniz için kullanmak istediğiniz serum fizyolojik sıvısını Trendyol’dan alabilirsiniz. İnsan sıvıları ile uyumlu olup burun tıkanıklığını açan ve rahat bir nefes alarak konforunuzu arttırır. Dilediğiniz miktarda alarak günlük kullanım ile daha rahat nefesler alabilirsiniz. Her tıkanıklık hissettiğinizde birkaç fıs sıkarak rahatlama sağlayabilirsiniz. İçerisindeki tuz çözeltisi tüm sinüsleri eriterek burun kanallarını açar. Çocuklarda kullanımı da uygun olduğu için her evde bulunması gereken bir üründür. Ayrıca zararsız yapısı sayesinde yan etki gibi bir problem de yaratmaz. Antimikrobiyal etkisi ile gribal enfeksiyonların da oluşumunu önceden engelleyebilir. Soğuk algınlığı ve zatürre gibi hastalıklarda takviye olarak muhakkak verilir. Trendyol’dan aldığınız serum fizyolojiği düzenli olarak kullanabilirsiniz.