Fiyat
Renk
Garanti Süresi
Kullanım Alanı
Parça Sayısı
Şekil
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Servis Arabası

" araması için 60 sonuç listeleniyor

Servis Arabası Çeşitleri ve Fiyatları Sizlerle

Otellerde, restoranlarda, evlerde ve birçok hizmet bölgesinde kullanılan servis arabası, sergilenecek ürünleri taşımaya fırsat sunar. Üzerinde birden fazla ürün taşınmasına olanak sağlayan sunum araçları, yapısına göre birçok kolaylık sağlar. Tekerlekli servis arabası kolaylıkların başında gelir. Ürünlerin ağırlığı tekerlekler sayesinde dengeli bir şekilde dağıtılır. Bu araçları taşıyan kişiler, sürükleme yapmak durumunda kalmadan pratik bir şekilde ürünleri müşterilere sunmak üzere götürür. Pratikliği sizlere sunan bu hizmet, alanlarına göre çok sayıda konumda kullanılır. Yiyecek ve içecek taşımaya yarayan restoran servis arabası, restoran çalışanlarını ve müşterileri yapısı sayesinde oldukça mutlu eder. Geniş yapıları sayesinde çeşit çeşit ürünleri üzerinde taşıma fırsatı sunar. Yiyecek ve içeceklerin ayrı konumlanması sayesinde bu ürünler mutfaktan masaya doğru güvenilir bir şekilde getirilir. Restoranlarda kullanılanların yanı sıra hizmet bakımından benzer bir şekilde otel garson servis arabası da pratik bir kullanıma sahiptir. Asansörler sayesinde ürünü otel içerisinde rahat bir şekilde gezdiren garsonlar, ürünleri kolaylıkla dağıtır. Aynı zamanda garsonlar, kat servis arabası sayesinde ürün kapasitesinin genişliğinden yararlanarak mutfağa git gel yapmadan ürünlerin sunumunu yapabilirler. Ayrıca restoran bulunduran otellerde, garsonları ürünleri tek tek masalara götürme zahmetinden kurtarır ve masalara sırayla kolay bir şekilde dağıtma imkanı da sunar. Restoran ve otellerde yapılarına göre birçok farklı şekli kullanılır. Geniş oda ve geniş masa araları için büyük servis araçları tercih edilirken, dar oda ve dar masa araları için küçük servis arabası tercih edilir. Hizmet sektörünün önde gelen servis arabası ürünlerine Trendyol aracılığı ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Farklı Yapılardaki Servis Arabaları

Farklı Yapılardaki Servis Arabaları

Her sektörde kullanılabilen ürün birçok yapıda ve türde sınıflandırılır. Restoranların vazgeçilmez araçlarından yemek servis arabası, menüdeki fazla sayıdaki ürünleri kolaylıkla taşıma olanağı sağlar. Raf sayısının çokluğu sayesinde hem kolay hem de güvenilir bir şekilde sunum edilir. Bunun yanında evlerde de rahatlıkla kullanılabilecek olan ahşap servis arabası, yapısı sayesinde oldukça şık ve güzel bir görünüme sahiptir. Odasında ve özellikle yatağında kahvaltı edenler için pratik bir yapıdadır. Evin her köşesine uyacak büyüklükleri sayesinde evlere şıklık da katar. Evlerden ziyade daha çok otellerde ve restoranlarda kullanılan plastik servis arabası ise fazla sayıda raf imkanları ve taşıma kapasiteleri ile hizmet yolunda sağlam bir araçtır. Tekerlek yapıları sayesinde oldukça kaliteli ve dayanıklı taşıma olanağı sağlar. Geniş raflarının her birine fazla sayıda yiyecek ve içecek koymak mümkündür. Plastik araçların yanı sıra daha çok otellerde tercih edilen metal servis arabası, fazla sayıda yükü rahatlıkla taşır. İçkiler için oldukça hoş bir de görünüm sunar. Metal türüne benzer yapısıyla paslanmaz servis arabası, taşınırken oluşabilecek kazalar sonucu herhangi bir pas oluşturmaz. İçecekler için modern bir yapıya sahip diğer bir seçenek olan krom, gold servis arabası, şık ve zarif özellikleri sayesinde evlerin gözdesidir. Kaliteli tekerlek yapıları evin zeminine zarar vermeden kullanım imkanı sunar. Dekoratif ayaklı servis arabası bu seçeneğin bir türüdür. Oldukça şık bir yere tutuş sağlar. İki küçük ve iki büyük servis arabası tekerleği, yapıları sayesinde modern bir yapıya ve görünüme sahiptir. Dış görünüşleri zarif ve moderndir. Modern ve şık yapıya sahip diğer bir tür olan ferforje servis arabası, evinize renk ve zariflik katar. İçeceklerin sunumunu rahatlıkla yapabileceğiniz bu tür, göz zevkine de oldukça hitap eder. Bir süs aleti olarak da kullanılabilen ferforje türdeki araçları, ister odanızda ister bahçenizde kahvaltılara renk katması için tercih edebilirsiniz. Her yapıda ve türde servis arabalarını Trendyol bünyesinde bulabilirsiniz.

Bütün Alanlarda Kullanılabilen Servis Arabası Alternatifleri

Bütün Alanlarda Kullanılabilen Servis Arabası Alternatifleri

Yiyecek ve içecek sektöründe neredeyse her zaman karşınıza çıkan bu ürün, çeşitli konumlarda kullanılır. Mutfak servis arabası, hem evlerde hem de restoran ve otel gibi yerlerde tercih edilen bir araç türüdür. Evlerde genelde raf niteliğinde tercih edilen bu hizmet, aynı zamanda yemeklerinizi evinizin odalarına taşımak için de kullanacağınız bir araçtır. Restoran ve otellerde sunum amacıyla tercih edilir. Bu sunum vasıtalarının sadece yiyecek için olmadığını gösteren içki servis arabası, genişliği sayesinde çok sayıda içkiyi taşır. Yan taraflarındaki kenarları sayesinde içkilerin güvenli bir şekilde sunum edilmesini ve taşınmasını sağlar. Sadece içkilerinizi değil aynı zamanda buz, bardak veya atıştırmalıkları da taşıyacak kapasiteye sahiptir. İçkileri güvenli ve sağlam sunum etme olanağı sağlayan araçların en önemlileri ve dayanıklı olanlardan biri de pirinç servis arabası olarak gösterilir. Bar servis arabası ise otel ve restoran hatta evlerde kullanıma uygun olan araçtır. Mini bir bar şeklinde konumlandırılan sunum aracı, içkilerinizi istediğiniz noktaya taşıma fırsatı sunar. Birçok içkiyi içerisinde muhafaza eder ve korur. Katlanır servis arabası ise bu içkileri ve yiyecekleri taşıma sonrası alan tasarrufu etmek isteyenler için evinizde kolaylık ve şıklık sağlayacak bir diğer kullanışlı araçtır. Sunum sonrası alandan tasarruf bu şekilde sağlanır ama sunum sırasında da daha çok ürün dağıtımı için iki katlı, 3 katlı servis arabası modelleri kullanılır. Yapısı sayesinde oldukça ürün alanı sağlar. Git gel yapmadan kolaylıkla ürünlerin taşınmasına zemin oluşturur. Şık servis arabası arayışında olanlar için yuvarlak servis arabası uygun bir üründür. Yapısı sayesinde size kendinizi özel hissettiren içecek ve yiyeceklere bu sayede ulaşırsınız. Bütün bu kaliteli yapıdaki ürünlere Trendyol sayesinde ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Servis Arabası Modelleri

Avantajlı Fiyatlarla Servis Arabası Modelleri

Pratik ve dayanıklı ürünler renklerine göre de sınıflandırılır. Siyah, beyaz servis arabası, göze hitap eden şekli ve yapısı sayesinde şık bir üründür. Modern yapısı sayesinde üzerindeki bütün yiyecek ve içecekler hoş durur. Renklerinin yanında bu ürünler alışılmışın dışında birçok yerde daha kullanılır. Bütün konumlarda kullanılabilecek bu hizmet araçları, lokanta, otobüs, bahçe, ev servis arabası şeklinde sınıflandırılır. Lokantalarda, mutfaktan çok sayıda ürünün taşınmasına olanak sağlar. Mutfaktan çıkan ürünler kaliteli tekerlekler ve geniş yer imkanı sayesinde kolaylıkla masaya ulaşır. Otobüslerde ise uzun yollarda dağıtılan ikramların sunumu için pratik bir üründür. Kapaklı yapısı sayesinde ürünlerin konulacağı alan fazladır. Bahçe ve eve sıra geldiğinde yiyecek ve içeceklerinizi kolaylıkla istediğiniz yere taşımaya imkan sunar. Ayrıca evinize ve bahçenize raf niteliğinde de kurulur. Yiyecekler sorun teşkil etmese de içeceklerin kırılmaya uygun cam yapıları sayesinde onlara uygun ürünler üretilir. İçecek, çay, şarap servis arabası, içeceklerin sağlam bir şekilde ulaştırılması gereken yere götürülme imkanını oluşturur. Hepsinin aynı anda kullanılabildiği ürünler bulunmakla beraber hepsine özel araçlar da bulunur. İçecek ve çay için kullanılan vasıtalar genelde metal ve ahşap olurken şarap için kullanılanlar pirinçten veya ferforje şeklinde olur. Bu ürün şıklığı ve türüne göre çeşitlilik gösterir. Servis arabaları çeşitleri oldukça geniş kapsamlı olmakla beraber her türden ürünü de taşımaya imkan sunar. Her alanda size pratiklik ve kolaylık oluşturur. Kullanacağınız alana uygun hizmeti sağlayacak ürünü ister ahşap ister metal veya plastik olmak üzere seçebilirsiniz. Her çeşitten servis arabası fiyatları, indirimli ve uygun seçenekler ile Trendyol sayesinde sizlerle buluşur. Trendyol ile sunumun kolaylığını ve şıklığını yakalayabilirsiniz.