Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Desen
Yaka Tipi
Kol Tipi
Cinsiyet
Baskı/Nakış Tekniği
Materyal
Yaş
Kalıp
Ortam
Siluet
Sürdürülebilirlik Detayı
Teknik
Koleksiyon
Boy
Cep
Dokuma Tipi
Ek Özellik
Kol Boyu
Kumaş Tipi
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sevgili Tişörtleri

" araması için 998 sonuç listeleniyor

Aşkınızı Gösterecek Sevgili Tişörtleri Trendyol’da!

Sevdiğiniz insanla bir örnek giyinmek ilişkinizi kuvvetlendirecek sevimli hareketler arasındadır. Erkek veya kız arkadaşınız için tercih edeceğiniz bir örnek tişörtlerle ona olan aşkınızı gösterebilirsiniz. Özel günleriniz için de ideal bir hediye fikri olarak değerlendirebileceğiniz sevgili tişörtleri eğlenceli ve romantik baskılarıyla dikkat çeker. Eğlenceli sözlerin bulunduğu yazılı baskılı modelleri tercih ederek sevginizi yaratıcı şekilde gösterebilirsiniz. Partneriniz ya da eşinizle birlikte aynı kıyafetleri giyerek birlikteliğinizi gösterebilir, ilişkinizi romantik bir seviyeye çıkarabilirsiniz. Kıyafetlerin psikoloji üzerindeki etkisini göz önünde bulundurarak tercih edeceğiniz bu modeller, eşiniz ya da partnerinizle olan bağlarınızı kuvvetlendirmeniz için ideal tercih olarak değerlendirilir. Onu mutlu etmek için sevgililer gününde, yıl dönümünde ya da doğum gününde yaratıcı baskılara sahip olan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Yazılı ve görsel materyallerin bir arada bulunduğu modeller, birlikteliğiniz için anlamlı ifadeler içerir. Eşiniz ya da sevgilinizle birlikte katılacağınız aktivitelerde tercih edeceğiniz sevgili kombin tişörtleri aranızdaki bağı kuvvetlendirmek için ideal bir tercih olarak yerini alır. Dolaplarınızda yer vereceğiniz bu kıyafetler sayesinde özel günlerinizi renklendirebilir, birlikte katılacağınız aktivitelerde uyumlu bir şekilde boy gösterebilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından üretilen çift tişörtlerine Trendyol vasıtasıyla erişim sağlayabilirsiniz. Birbirinden şık, uygun fiyatlı ürünleri inceleyip, kendi zevkinize uygun olan ürünü tercih edip satın alabilirsiniz.

Renkli Seçenekleriyle Sevgili Tişörtleri

Renkli Seçenekleriyle Sevgili Tişörtleri

Eşiniz ya da sevgilinizle bir örnek giyinebilmek için tercih edebileceğiniz bu kıyafetler farklı seçeneklere sahiptir. Yazılı sloganların bulunduğu tişörtlerin yanı sıra düz modeller de dikkat çekici bir şekilde piyasada yerini alır. Minimal tasarımlara sahip olan düz sevgili tişörtleri kadın ve erkek müşterilerin aynı anda giyebileceği şekilde tasarlanır. Kadınlar ve erkeklerin aynı anda giyebilecekleri unisex sevgili tişörtleri iki kişinin de hoşlanabileceği tarzda üretilir. Renk bakımından çeşitlilik gösteren, küçük detayların da yer aldığı seçeneklere sahip olan sade sevgili tişörtleri ile sevginizi gösterebilirsiniz. Çeşitli tasarım ilkeleri göz önünde bulundurularak üretilen sevgili tişörtleri sade modellerde de bulunabilir. Genellikle maskülen tarzda üretilen sade tişörtler arasından kendiniz ve eşiniz için uygun olan ürünü tercih edebilir, birlikte uyumlu ve şık kombinler yaratmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Yazılı sloganların ve renkli figürlerin yer aldığı sevgili baskılı tişörtler birbirinden farklı seçeneklerle yerini alır. Farklı zevklere hitap eden çeşitli ürünler, eğlenceli görüntüleriyle dikkat çeker. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen tişörtler, vücut üzerinde herhangi bir şekilde rahatsızlık hissi bırakmayacak şekilde imal edilir. Tahriş kızarıklık gibi problemler yaşatmamak adına kaliteli üretim esasları baz alınarak imal edilen ürünler şık görüntüler sergilemenize yardımcı olur. Özel günlerde hediye fikri olarak tercih edilebilecek olan romantik sevgili tişörtleri ilişkinizi kuvvetlendirmek için seçebileceğiniz anlamlı armağanlar arasındadır. Çiftler için özel anlamı olan sevgili takım tişörtleri birlikte yer alacağınız etkinliklerde aynı kıyafetleri giymenize olanak sağlar. Eşiniz ya da partnerinizle hayat arkadaşlığınızı gösterebileceğiniz kıyafetler sayesinde onunla aynı takımda olduğunuzu ilan edebilir, yakınlığınızı gözler önüne sermenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Yumuşak yapılarıyla dikkat çeken, rahat olmaları özelliğiyle konfor sağlayan ürünler farklı bedenler baz alınarak üretilir. Kadın ve erkek müşteriler için uygun beden aralığında üretilen ürünler arasından kendiniz ve eşiniz için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz ikili sevgili tişörtleri arasından sizin ve eşinizin zevklerine uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Avantajlı fiyatlar üzerinden sahip olacağınız ürünler sayesinde bütçenize uygun bir şekilde giyinmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Şık ve Gösterişli Sevgili Tişörtleri

Şık ve Gösterişli Sevgili Tişörtleri

Romantik ilişkilerde karşılıklı olarak hediye alıp, hediye vermek yaşanan mutluluğun artmasını sağlar. Sevgilinizin doğum gününde, birlikte kutlayacağınız yıl dönümünde sevgili çift tişörtlerini ona hediye ederek aşkınızı gösterebilirsiniz. Eğlenceli seçenekleriyle öne çıkan farklı modeller arasından kendinizin ve eşinizin zevkleriniz baz alarak tercih edebileceğiniz ürünler ilişkinizin güçlenmesini sağlar. Romantik yazıların yanı sıra mizah anlayışına sahip olan sözlerin yer aldığı baskılı sevgili tişörtleri birlikte eğlenceli zaman geçirmenize olanak sağlar. Bu ürünler partneriniz ya da eşinizle bir örnek giyinerek onunla birlikte renkli anılar yaratmanıza yardımcı olur. Markalar tarafından üretim yapılırken her mevsimin koşulları göz önünde bulundurulur ve farklı hava şartlarının gerekliliklerine göre giyinmenize olanak tanır. Sıcak aylar için tercih edebileceğiniz sevgili tişörtleri yazlık seçenekleri, bu renkli günlerde aynı şekilde giyinmenize olanak sağlar. Tişörtünüzle beraber kombinleyeceğiniz diğer parçaları da uyumlu bir şekilde seçerek görüntünüzün bütünlük kazanmasını sağlayabilirsiniz. Renkli hatıralar olarak dolabınızda yerini alacak bu tişörtler sayesinde eşinize olan ilginizi gösterebilirsiniz. Uyumlu bir şekilde yapacağınız tişört sevgili kombinleri ile sevdiğiniz kişiyle aynı anda şık bir şekilde hazırlanmış olmanın mutluluğunu tadabilirsiniz. İlişkiler esnasında birbirine benzer davranışlar sergilemek, yakın tarzlarda giyinmek çiftlerin mutluluğunu artırır. Hayat arkadaşınızla bir örnek giyinerek ilişkinizde farklı bir boyuta geçmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Eğlenceli sözlerin yer aldığı yazılı sevgili tişörtlerini tercih ederek, ilişkinizin eğlenceli tarafını gösterebilirsiniz. Bu sözler, bir örnek giyindiğiniz eşinizle bir ilişki içerisinde olduğunuz mesajını vermenizi sağlar. Siz de sokakta eşinizle birlikte bu mesajı üzerinizde taşıyabilir, birlikteliğinizi duyurabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla kısa kollu sevgili tişörtlerine erişim sağlayabilir, çeşitli seçenekler arasından zevkinize uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz.

Aşkınızı Gösterecek Sevgili Tişörtleri Trendyol’da!

Aşkınızı Gösterecek Sevgili Tişörtleri Trendyol’da!

Soğuk aylarda eşinizle beraber aynı şekilde giyinmenizi sağlayacak olan ürünler bulunur. Kış ve sonbahar aylarının getirdiği mevsim normallerine göre üretilen kapüşonlu sevgili tişörtleri bir örnek giyinebilmenize olanak sağlar. Çeşitli hava şartlarında aşkınızı göstermenize imkan sağlayacak olan bu ürünler, vücudunuzu sıcak tutmanıza olanak tanır. Çeşitli renk seçenekleriyle öne çıkan sevgili tişörtleri tesettür seçenekleri de tercih edilebilecek modeller arasında mevcuttur. Farklı çeşitler arasından kendi giyim zevkinize uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Hediye olarak tercih edebileceğiniz sevgiliye baskılı tişört seçenekleri aşkınızı göstermeniz için ideal seçenekler olarak yerini alır. Sevdiğiniz kişiyi bu anlamlı hediyeyle mutlu edebilirsiniz. Aşkın rengi olarak bilinen kırmızının tercih edildiği ürünler, yazılı ve resimli olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Takım olarak tercih edebileceğiniz siyah, kırmızı sevgili tişörtleri sevdiğiniz kişiyle beraber uyumu yakalamanıza olanak sağlar. Uyumlu ve şık görüntüler sergileyebileceğiniz bu ürünler, romantik duruşlarıyla dikkat çeker. Kamuflaj deseninin kullanıldığı asker sevgili tişörtleri bu dönemi yaşayan çiftler için ideal seçenekler olarak yerini alır. Sevgilinizin bu döneminde ona destek olmak ve aşkınızı göstermek için bu modellerden yararlanabilirsiniz. Klasik görüntüden hoşlanan müşteriler için üretilen yakalı sevgili tişörtleri hafta sonu etkinliklerine katılırken tercih edilebilecek ürünler arasında yerini alır. Eşinizle katılacağınız piknik ve kahvaltı etkinlikleri için bu ürünleri tercih ederek birlikte spor ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Anlamlı görüntüleriyle dikkat çeken resimli sevgili tişörtleri kişiye özel olarak üretilir. Sevgiliniz ya da eşinizle olan güzel fotoğraflarınızı tişört üzerine bastırarak anlamlı ve derin bir şekilde kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Birbirinden renkli onlarca farklı seçeneğe Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı seçenekler arasından kendiniz için uygun olanı tercih edebilir, bütçe dostu alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.