placeholder
"

Şifreli Kumbara

" araması için 1467 sonuç listeleniyor
INOVOUS Şifreli Unicorn Kumbara
KARGO BEDAVA
INOVOUSŞifreli Unicorn Kumbara
888,31 TL
Sepete Git
INOVOUS Şifreli Atm Kumbara
KARGO BEDAVA
INOVOUSŞifreli Atm Kumbara
687,75 TL
Sepete Git

Şifreli Kumbara

Şifreli Kumbara

Çocukluk dönemlerinin unutulmaz eşyalarından biri olarak pek çok insanın anılarında yer eden kumbara, para biriktirmek ve tasarruf yapmak için M.Ö. 2. yüzyıldan bu yana dünyanın tüm kültürlerinde kullanılıyor. İlk olarak Antik Yunan döneminde keşfedilen ve en eski bulgularına Aydın’ın Söke ilçesindeki Priene antik kentinde rastlanan bu en klasik para saklama aracını günümüzde de yediden yetmişe herkes birikim yapma aracı olarak tercih ediyor. Tarihten beri farklı kültürlerde farklı malzeme ve tasarımlarla üretilen kumbaralar, içine para atılacak küçük bir deliği dışında hiçbir mekanizması olmayan ve kırılarak açılan antik modellerinden bu yana giderek form değiştiriyor ve şimdi şifreli kumbara olarak Trendyol’da tasarruf severlerle buluşuyor.

Yeni Nesil Şifreli Kasa Kumbara

Portatif çelik kasa görünümüne sahip şifreli otomatik kumbara, para biriktirmeyi eğlenceli bir hale dönüştürüyor. Dekoratif tasarımıyla hem evlerde hem iş yerlerinde kullanılabiliyor. Geniş haznesi sayesinde, içine sadece banknot ve madeni para değil, cüzdan, banka kartı gibi kişisel eşyalar da sığabiliyor. Şifreli güvenlik sistemi sayesinde, ancak doğru şifre girildiğinde açılabiliyor. Böylece hem maddi hem manevi önemli kişisel eşyalar özenli bir şekilde muhafaza ediliyor. Siz de tasarruflarınıza kullanışlı özelliklerinin yanı sıra estetiğiyle de göz dolduran bu yeni nesil kumbarayla devam etmek isterseniz, Trendyol’daki ürün seçeneklerine göz atabilir, kendinize uygun renk ve boyuttaki kumbarayı seçebilirsiniz.

ATM Tarzı Para Yükleme Mekanizmasıyla Yeni Nesil Kumbaralar

Kasa şeklinde şifreli atm mini kasa kumbara, klasik kumbaralardan farklı bir para saklama sistemi sunuyor. Atm makineleri gibi tasarlanan para yükleme bölmesi sayesinde, kağıt paraları ön kısmından kasanın içine kendisi çekiyor. Böylece, eskiden olduğu gibi kumbaraya para atarken banknotları rulo yapmaya ya da katlamaya gerek kalmıyor. Banknotların yırtılma, zarar görme riski de ortadan kalkmış oluyor. Şifreli otomatik atm mini kasa kumbara, madeni para atarken de pratiklik sağlıyor. Üst kısmından çeşitli boyutlardaki madeni paralar rahatlıkla atılabiliyor. Bu pratik özellikleriyle hem büyükler hem de çocuklar tarafından kolayca kullanılabiliyor. Otomatik para çeken elektronik şifreli siyah atm kumbara ile kumbarda saklanılan para korunurken aynı zamanda güvenli ve eğlenceli bir para saklama deneyimi sunuyor.

Şifreli Güvenlik Sistemi ile Korunan Kasa Kumbara Modelleri

İçerisinde para ve ufak kıymetli eşyalar muhafaza edildiği için, kumbara seçiminde elbette ki öncelikli olarak ürünün güvenlik özelliğine bakılıyor. Bu konuda şifreli kumbara büyük bir avantaj sağlıyor. Kişiye özel şifre oluşturmaya olanak veren sistemi sayesinde, kapağı ancak doğru şifre girildiğinde açılabiliyor. Böylece, kumbara şifreli olduğunda, kötü niyetli girişimlere karşı caydırıcılık özelliği de artıyor. Kasa şeklinde isimli şifreli atm kumbara ayrıca şifre girildiğinde sesli ve ışıklı bir bildirim veriyor. İsimli şifreli kasa kumbara, kasayı açmaya yeltenen biri olduğunda gıcırtı sesi çıkararak sahibinin haberdar olmasını sağlıyor.

Kişisel Eşyalar için Geniş Hazneye Sahip Şifreli Kumbara

Pek çok kişinin evinde veya işyerinde kumbaranın dışında, değerli eşya ve belgeleri muhafaza etmek için şifreli kasa ayrı olarak bulunuyor. Şifreli kumbara, geleneksel bir ürün olmanın ötesine geçerek, kumbara ve kasa işlevini aynı anda sunuyor. Klasik kumbaralardan çok daha geniş bir saklama haznesine sahip olan kasa şeklinde şifreli atm kumbaraya yalnızca para değil, başkalarının görmesini istemediğiniz önemli notlar, cüzdan, banka kartı, kimlik, pasaport, evlilik cüzdanı, saat, takı gibi eşyalar da koyulabiliyor. Böylece hem paranızı hem küçük kişisel eşyalarınızı saklamak için ayrı ayrı kumbara ve kasa satın alma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Şifreli atm kasa nerede satılır, nereden daha uygun fiyata alınır diye düşünüyorsanız Trendyol'daki ürün seçeneklerine göz atabilir, fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kolay Şifre Oluşturma ve Değiştirme İmkanı

Şifreli güvenlik sistemi ile kumbara dünyasına büyük bir yenilik getiren ve 3 adet AA kalem pil ile çalışan kasa şeklindeki şifreli otomatik atm kumbara, ilk alındığında 0000 şifre ile geliyor. Yeni şifre oluşturmak için kapısını kapatmadan * tuşuna basılı tutulması gerekiyor. Numaraların üzerinde iki adet Led lamba bulunuyor. Bunlar aynı anda yandığında belirlenen 4 haneli yeni şifre girilip # tuşuna basılıyor. Led lambalar söndüğünde şifre değişmiş oluyor. Şifre ister düzenli aralıklarla, ister sadece gerek duyulduğu zamanlarda kolayca yenilenebiliyor.

Çocuklar için Eğitici ve Eğlenceli Kumbaralar

Yetişkinlerin çocuklara kazandırmakta en çok zorlandıkları konuların başında para biriktirmek, tutumlu olmak, tasarruflu davranmak gibi alışkanlıklar geliyor. Bu tür alışkanlıklar kazandırırken süreci eğlenceli bir oyuna çevirmek faydalı olabiliyor. Sesli ve ışıklı mekanizmasıyla çocukların oyun gibi algılayabileceği şifreli kasa kumbara mini, para biriktirmeyi eğlenceli hale getirerek bu alışkanlığın doğal olarak yerleşmesine yardımcı oluyor. Banknotu otomatik olarak için alabilme özelliği sayesinde, çocuklar şifreli otomatik atm kumbaraya para koyarken keyifli bir oyun oynamış oluyor. Ürün ayrıca çocukların sayı saymayı öğrenmesini de kolaylaştırıyor.

Sesli ve Işıklı Uyarı Sistemi

Günümüzde özellikle yükte hafif pahada ağır eşyalara yönelik hırsızlık olayları sıkça yaşanıyor. Dolayısıyla kıymetli eşya veya para saklamak için tercih edilen ürünlerin sesli uyarı ya da alarm sistemine sahip olması en çok aranan özelliklerin başında yer alıyor. Hırsızlık girişimlerine karşı koruma sağlayan bu sistemler, herhangi bir kötü niyetli deneme sırasında sesli ve ışıklı uyarı vererek caydırıcılık ve ekstra güvenlik sağlıyor. Kasa şeklinde şifreli kumbara, kapısı açıldığında devreye giren sesli ve ışıklı uyarı mekanizması sayesinde paralarınızı ve küçük kıymetli eşyalarınıza yönelik herhangi bir kötü niyetli girişime karşı klasik kumbaralardan çok daha yüksek düzeyde koruma sağlıyor.

Buruşturmadan Para Koyma Özelliği

Klasik kumbaralara para koyan tasarruf severler, para koyma bölmesi küçük olduğu için genellikle banknotları rulo yapmak ya da katlamak zorunda kalıyor. Kumbara dünyasında adeta devrim yapan şifreli atm kasa kumbara buna son veriyor. Atm makinesi gibi tasarlanan para koyma bölmesi banknotları otomatik olarak, buruşturmadan içeriye çekiyor. Böylece paranız kumbaraya koyarken de çıkarırken de pürüzsüzlüğünü koruyor. Üst kısımdaki madeni para koyma haznesi sayesinde farklı boylardaki metal paralar da hazneye kolaylıkla atılabiliyor. Ürünün iç kısmı klasik kumbaralara göre daha geniş olduğu için madeni paralar çabuk birikse de çabuk dolmuyor. Böylece kumbarayı sık sık boşaltma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Dekoratif Ofisler için Estetik Tasarıma Sahip Güvenli Kumbaralar

Para veya gizli belgelerini ofiste saklamayı tercih edenler için, otomatik para çeken elektronik şifreli siyah kumbara dekoratif tasarımı ve güvenlik sistemiyle ideal bir seçenek oluşturuyor. Klasik tip ağır kasalardan farklı, hafif ama sağlam malzemeden üretilmiş kasası ve geniş haznesiyle kıymetli evrakları güvenle muhafaza ediyor. Kişiye özel şifre oluşturabilme özelliği sayesinde doğru şifre kombinasyonu girilmediği sürece açılmıyor. Açıldığında çıkardığı ses bir nevi alarm işlevi görüyor. Böylece kıymetli evraklarınızın yanı sıra paranız da bankada saklanır gibi gönül rahatlığıyla saklanabiliyor. Klasik kasalara göre daha hafif olan bu ürün, istenildiği takdirde yanınızda da taşınabiliyor.

Farklı ve Kullanışlı bir Hediye Arayanlara: Şifreli Kasa Kumbara

Şifreli otomatik atm kasa kumbara, tasarruf etmek, para biriktirmek isteyen yakınlarınıza farklı bir hediye seçeneği olarak da öne çıkıyor. Para biriktirmeyi eğlenceli hale getiren özelliklerinin yanı sıra güvenli şifreleme sistemi ve estetik günümü ile de şaşırtan bu yenilikçi ürünü yetişkin dostlarınıza ve aile üyelerinize olduğu kadar çocuklara da hediye olarak düşünebilirsiniz. Çocuklar için mavi, pembe ve kırmızı renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Kasa şeklinde şifreli kumbara büyük, küçük herkese hitap eden bir ürün olduğu için, ister doğum günü, ister yeni iş, düğün, evlilik, mezuniyet gibi her türlü özel durumda değişik bir hediye seçeneği olarak Trendyol’da sizi bekliyor.

Kırılmaya Karşı Dayanıklı Malzeme

Para ve kıymetli evrak gibi eşyaların muhafaza edildiği şifreli kumbara, korumalarda kullanılan ABS malzemeden üretiliyor. Dayanıklı bir materyal olan ABS, borular, otomotiv parçaları, koruyucu başlıklar, motosiklet kaskları ve oyuncaklarda çok yaygın olarak kullanılıyor. Hafif ve yüksek darbelere karşı koruma sağlıyor, su ve rutubetten etkilenmiyor. Böylece paralarınızı ve kıymetli evraklarınızı kötü niyetli darbelere, hırsızlık girişimlerine karşı en güvenli şekilde koruyor. Zarif ve estetik görünümünden beklenmeyecek bir sağlamlığa sahip şifreli kumbara fiyatları için Trendyol’un ürün seçeneklerini inceleyebilir, kumbara dünyasına yenilik getiren bu ürüne siz de hemen sahip olabilirsiniz.

Zengin Renk Seçenekleri

Şifreli atm otomatik kasa kumbara, her zevke uygun renk seçenekleri ile sunuluyor. Ofisler için siyah ve gri renkler tercih edilirken, çocuklar için pembe, mavi veya kırmızı renkler tercih edilebiliyor. Kadın bir yakınınıza hediye olarak alacaksanız yine bu renklerden birini seçebilirsiniz. Erkek tasarruf severler tarafından daha çok siyah veya gri renkler ön plana çıkıyor. Kasa şeklindeki şifreli mini kumbaranın gövdesi ile tuşlarının farklı renklerde olması dekoratif görünümüne ekstra hoşluk katıyor ve şifre girerken numaraların daha kolay görülebilmesini sağlıyor. Böylece yanlış şifre girme riskinin önüne geçilmiş oluyor. Renk seçeneklerini Trendyol’dan inceleyebilir, kişisel zevkinize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Ev Dekorasyonuna Uygun Görünüm

Şifreli kasa kumbara, parasını ve kıymetli evraklarını evinde saklamayı tercih edenler için yepyeni ve dekoratif bir alternatif oluşturuyor. Klasik tipteki kumbara ve kasaların aksine, sıcak renk seçenekleri ve estetik tasarımıyla öne çıkan bu ürün, evimdeki kumbara şifreli, güvenli, renkli ve estetik olsun diyenler tarafından özellikle tercih ediliyor. Pembe, kırmızı, mavi renk seçenekleri evini canlı renklerle dekore etmeyi sevenlere hitap ederken, gri, siyah seçenekler daha sakin tonlarda dekore edilmiş evler için uygun seçenekler olarak öne çıkıyor. Şifreli kasa kumbara mini, pembe ve mavi olarak çocuk odalarında da kullanılabiliyor. Genellikle bu renklerde dekore edilen çocuk odaları ile estetik açıdan uyum sağlarken, çocuklar tarafından eğlenceli bulunduğu için tasarrufu onlara oyun oynar gibi öğretme imkanı da sunuyor.

Kalıcı Bir Doğum Günü Armağanı: Kumbara

Zaman zaman herkes doğum günü hediyesi seçiminde zorlanıyor. Alacağı hediye hem kalıcı, hem anlamlı olsun istiyor. Şifreli kumbara satın almak, böyle durumlarda kurtarıcı olabiliyor. Yediden yetmişe herkese hitap eden bu ürün, hediye verilen kişinin eğlenceli ve renkli bir şekilde tasarruf yapmasını sağlıyor. Özellikle tasarruf yapmayı alışkanlık edinme çağındaki çocuklar için çok eğitici bir hediye teşkil ediyor. Renkli tasarımı, sesli ve ışıklı uyarı sistemiyle çocukların ilgisini çekerek, bu alışkanlığı kazanmalarını kolaylaştırıyor. Üstelik ömür boyu fayda sağlıyor. Siz de yakınlarınıza manevi değer yüksek, eğitici bir hediye vermek isterseniz, Trendyol’dan şifreli otomatik kumbara satın alabilir, sevdiklerinizin tasarruf yaparken daima sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

Her Ortama Uygun Ebatlar

Ortalama 12,5 cm x 13 cm x20 cm ebatlara sahip olan şifreli kasa kumbara ürünleri evinizde ve ofisinizde ekstra yer kaplamadan paralarınızı, değerli belgelerinizi ve takılarınızı güvenle saklamanızı sağlıyor. Yaklaşık 600 gramlık ağırlığı sayesinde kolaylıkla taşıma imkanı sunuyor. Evinizden veya ofisinizden uzaklaştığınız zamanlarda, örneğin tatile giderken, kasa şeklindeki mini kumbara yanınızda olabildiği için içiniz rahat ediyor. Paranız ve kıymetli eşyalarınız bulunduğunuz her ortamda çalınmaya, kaybolmaya karşı güvenli bir şekilde korunuyor. Otel, tatil köyü gibi yerlerde konaklarken eşyalarınızı oranın mini kasası yerine kendi kasanızda saklama fırsatı sunuyor. Bu sayede tasarruf alışkanlığınız da gittiğiniz her yere sizinle gelebiliyor.

Kolay Kullanım İmkanı

Kullanıcının oluşturacağı 4 basamaklı şifre ile güvenlik sağlayan şifreli atm kasa kumbara ürünleri, özellikle yaşlılar ve çocuklar tarafından da kolaylıkla kullanılabiliyor. Parayı katlamadan veya rulo yapmadan yerleştirmeye olanak veren atm şeklindeki para koyma ünitesi banknotları otomatik olarak içeriye alıyor. Böylece yaşlı veya çocuk kullanıcılar paralarını kasaya zorlanmadan koyabiliyor, ayrıca belirledikleri şifreyi kolayca ezberinde tutabiliyor. Gövdeden farklı renkteki tuş takımı sayesinde erişkin yaştaki kullanıcılar rakamları rahatça görebiliyor. Güvenlik açısından şifre değiştirmek gerektiğinde, pratik bir şekilde yeni bir şifre kodlayıp eski şifresini değiştirebiliyor. Parasını, değerli küçük eşyalarını ve belgelerini evinde kolay ve güvenli bir şekilde saklamanın huzurunu yaşıyor.

Tasarrufun Eğlenceli Hali

Para biriktirmek, tasarruf etmek, tutumlu olmak disiplinli ve sabırlı olmayı da beraberinde getiriyor. Çok da kolay edinilemeyen bu alışkanlıklar, şimdi şifreli kumbara sayesinde çok daha keyifli ve renkli hale geliyor. Eğlenirken tasarruf yapmayı öğreten bu ürün, her yaştan tasarruf severe kolayca birikim yapma fırsatı veriyor. Normal kumbaralara göre oldukça renkli kalan tasarımıyla göze hitap ederken, sesli ve ışıklı mekanizması sayesinde sadece güvenlik sağlamakla kalmayıp özellikle çocukların dikkatini çekiyor. Şifreli kasa kumbara nerede satılır diye merak ediyorsanız uygun seçenekleri Trendyol’da bulabilirsiniz. Siz de para biriktirme disiplinini eğlenceli şifreli otomatik kumbara ile kazanmak isterseniz, ürün ve renk seçeneklerine Trendyol’da uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

Takılar için Güvenli Muhafaza

Küçük takı, aksesuar gibi eşyalar evde kolayca kaybolabiliyor. Kasa şeklinde şifreli mini kumbara, yalnızca para biriktirmek için değil, yükte hafif pahada ağır eşyaları, özel olarak kıymet verilen, manevi anlam taşıyan takı ve aksesuarları da güvenli bir şekilde saklamaya imkan veriyor. Böylece önem verilen, takı gibi küçük eşyalar tek bir yerde saklanıp, istenildiğinde rahatça bulunabiliyor. Şifreli kasa kumbara mini ürünleri ayrıca, birikim aracı olarak altını tercih edenler için de uygun bir ürün olarak öne çıkıyor. Güvenlik sistemi ve kırılmaya dayanıklı yapısı sayesinde hem para biriktirmeyi, hem kıymetli eşyaları evde veya ofiste muhafaza etmeyi kolaylaştırıyor.

Kumbara Geleneğine Yeni bir Soluk

Çok eski zamanlarda genellikle pişmiş topraktan yapıldığı için pek çok yerleşik medeniyette “ateş kutusu” ismiyle anılan kumbara, ülkemizde ilk kez 1928 yılında kullanılmaya başlıyor. Halkı tasarrufa yönlendirme amacıyla bankalar tarafından klasik kumbara dağıtılmaya başlanıyor. O zamandan bu yana her yaştan ve kesimden insana para biriktirme alışkanlığı kazandıran kumbara, bugün şifreli kasa kumbara ile yepyeni bir hale bürünüyor. Pek çok farklı özelliğiyle tasarruf severleri şaşırtan bu ürün, özel şifre oluşturma olanağı, geniş haznesi, sesli uyarı sistemi ve renkli görünümüyle birikim yapmayı her zamankinden daha keyifli hale getiriyor. Hem çocuklar hem büyükler bu ürün sayesinde tasarruf yapmayı daha çok seviyor, paralarını, küçük değerli eşyalarını, kıymetli evraklarını evinde, ofisinde, odasında güvenli bir şekilde saklayabiliyor. İsterse dilediği yere yanında taşıyabiliyor.

Siz de birikimlerinizi tasarruf dünyasına yeni bir soluk getiren şifreli kasa kumbara ile yapmak ya da bu farklı ürünü sevdiklerinize hediye etmek isterseniz, zengin renk seçenekleri ve avantajlı fiyatlar Trendyol’da sizi bekliyor!