İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Boyut
Fiyat
Sayfa Sayısı
Defter Tipi
Kağıt Boyutu
Kapak Türü
Sayfa Tipi
Tel Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sihirli Defter

" araması için 72 sonuç listeleniyor

Özel Tasarım Sihirli Defter Modelleri Trendyol'da!

Resim çizmek, çocukların yapmaktan oldukça hoşlandığı aktiviteler arasında yer alır. Kalem tutma ve kavrama becerisini edinmeye başlayan her çocuk bir şeyler karalar. Bu şekilde oldukça eğlenceli vakit geçirir. Psikolojik ve bedensel gelişim açısından pek çok faydası vardır. Resim yapmaya boyut kazandıran sihirli defter, üzerine yazdığınızda renklenir. Böylece pek çok çocuğun ilgisini çekebilecek bir ürün haline gelir. Ürün standart resim defterlerinde olduğu gibi farklı boyutlara sahiptir. Sihirli olarak adlandırılması ise kağıt yapısından kaynaklanır. Bu modeldeki kağıtlar, boş hali ile siyah bir renge sahiptir. Ürünle birlikte bulunan kazıma kalemi, bu kağıtlarda kullanılır. Kalem ile deftere herhangi bir şekil çizdiğinizde sürpriz bir renge bürünür. Her bir alanda farklı bir renk tonu ortaya çıkar. Bu sayede, sadece basit çizgiler çizdiğinizde dahi ortaya iyi bir eser çıkarabilirsiniz. Çoğunlukla çocuklara hitap eden bir ürün olsa da yetişkinler için de oldukça ilgi çekici olur. Ürünlerin içeriğinde sağlığa zararlı madde bulunmaz. Çocuklarınızın kullanması için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir üründür. Ortaya çıkan eserleri evinizin istediğiniz köşesine asabilir ve evinizi renklendirebilirsiniz. Çocuğunuzun yaptığı resimlerin sergilendiğini görmesi, onu mutlu eder. Aynı zamanda resim yapmak için motivasyon sağlar. Özellikle çocuklar için çeşitli faydaları olan sihirli defter çeşitleri, resim çizme aktivitesini ilgi çekici ve eğlenceli hale getirir. Tasarımlarıyla dikkat çeken modellere uygun fiyatlarla Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Eğlenceli Sihirli Defter Modelleri

Eğlenceli Sihirli Defter Modelleri

Defter günlük hayatta sık kullanılan malzemeler arasında yer alır. Ders çalışmak, plan program yapmak gibi pek çok amaç için kullanılır. Tasarım olarak hitap eden ve gözünüze hoş görünen bir modeli yazı yazmak için tercih edebilirsiniz. Bu durum genç, yetişkin her yaştan insan için kendini gösteren bir durumdur. Trendyol’da yaratıcı tasarımı ile dikkat çeken sihirli not defteri modelleri, not alma işlemini oldukça keyifli hale getirir. Yazdıkça renklenen kağıtlar, çalışmalarınıza eğlence katar. Öğrenmekte ya da hatırlamakta zorlandığınız konularda çalışmak için de etkili bir yöntem olur. Kağıt üzerinde renklenen notlarınızı, sonrasında keyifli bir şekilde okuyabilirsiniz. Mevcut seçeneklerin boyutları, müşteri ihtiyaçlarına göre belirlenir. Özel seçenekler de ürünler arasında mevcuttur. Kişisel ya da özel ihtiyaç durumunuza göre ayarlayabilirsiniz. Örneğin, çocuklar ve gençler gibi genç müşterilerin zevkleri ve tercihleri ​​hakkında, onların fikir ve düşüncelerini yazmak için sevimli seçenekler vardır. Okuma yazmayı yeni öğrenmeye başlayan çocuğunuz varsa, onun çalışma isteğini artırmak için de etkili bir ürün olur. Sihirli siyah defter kabı çocukların hayal gücünü, yetişkinlerin ise içerisindeki çocuğu ortaya çıkarır. Odanızda dekoratif bir alan oluşturmak içinde modelleri kullanabilirsiniz. isterseniz ilham veren sözler, şiirler yazabilir isterseniz de resim yapabilirsiniz. Kazımalı olan çeşitleri dışında çizgili ve kareli standart çeşitleri inceleyebilirsiniz. Çeşitleri sihirli defter kullananlar tarafından yapılan yorumlar sayesinde inceleyebilirsiniz. Böylece tasarımlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu defterlerin tasarımları da oldukça eğlenceli olur. Sade, çiçek desenli modeller, minimalist tasarımları sayesinde müşterilerin ilgisini çeker. Unicorn, sevimli hayvanlar ve Harry Potter gibi desenler ise renkli tasarımları tercih edenler için ideal olur. Harry Potter ve unicorn tasarımlarını miniklerin kullanması için tercih edebilirsiniz. Eşyalarınız ile uyumlu bu eşyalar sayesinde iyi hissedebilirsiniz. Aynı zamanda odanızda hoş bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Bazı modellerin yanında ise kalem içeriği vardır. Pek çok farklı renge sahip kalemler sayesinde kağıtları rengarenk yapabilirsiniz. Farklı set içeriği ve tasarım seçenekleri olan ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olan seçenekleri belirleyebilirsiniz. Renk ve motif olarak kendinize hitap eden ürünleri uygun sihirli defter indirim seçenekleri sayesinde rahatlıkla satın alabilirsiniz.

İlgi Çekici Tasarımları ile Sihirli Boyama Defteri Çeşitleri

İlgi Çekici Tasarımları ile Sihirli Boyama Defteri Çeşitleri

Resim gibi sanatsal faaliyetler her yaştan insanın ilgisini çeker. Resim yaparken hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Profesyonel olarak ilgilenebileceğiniz gibi keyifli zaman geçirmek için de resim yapabilirsiniz. Sihirli boyama defteri ilginç tasarımı ile resim yapmayı keyifli bir hale getirir. Özellikle ebeveynlerin çocukları ile kaliteli ve hoş vakit geçirmek için kullanabileceği bir üründür. Çocuklarınızın erken yaşlarda sanatsal faaliyetler ile uğraşmasının çeşitli faydaları vardır. İlgi çekici modeller sayesinde çocuğunuzun özgün ve yaratıcı bir birey olmasına katkı sağlayabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sihirli defter yorum imkanı sayesinde inceleyebilirsiniz. Resim, onlara kendilerini, duygu ve düşüncelerini ifade etmek için farklı bir alan sağlar. Böylece çevrelerinde gelişen olaylara farklı açılardan bakma becerileri artar. Aynı zamanda çocuğunuzun çizdiği resimlerden onun ruh hali ile ilgili pek çok ipucu elde edebilirsiniz. Bilinçaltında onu huzursuz eden düşünceleri resimlerde görmek mümkündür. Sihirli kazıma defteri olarak da bilinen ürün ile çocuğunuz eğlenceli bir şekilde vakit geçirir. Hafızayı ve organizasyonu geliştirdiği için okulda kullanabilirsiniz. Modeller üzerine not yazmak, müşterilerin önemli bilgileri ve diğer fikirleri tutmasına yardımcı olur. Çeşitler özellikle beyin fırtınası sırasında hızlı fikirleri not almak ya da insanlar unutmadan önce görevleri ve yapılacaklar listelerini not almak için iyi bir model olur. Aynı zamanda gelişimi için iyi bir aktivite gerçekleştirir. Sihirli resim defteri fiyatı bütçeniz ile dosttur. Başka bir malzemeye ihtiyaç duymadan rengarenk resimler çizmeyi mümkün kılar. İsterseniz çeşitler arasında yer alan büyük boyutlardaki modelleri tercih edebilirsiniz. Çizilen resimleri bir tablo gibi çocuğunuzun odasına asabilirsiniz. Pek çok farklı markaya ait olan ürünlerden istediğiniz boyutta olanları inceleyebilirsiniz. Hem kendiniz hem de çocuklarınız için ihtiyaç duyduğunuz miktardaki ürünü bütçenizi zorlamadan Trendyol’dan sihirli defter satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Dost Sihirli Defter Fiyatları

Her Bütçeye Dost Sihirli Defter Fiyatları

Sihirli defter tavsiye arasında oldukça geniş bir ürün yelpazesi vardır. Pek çok farklı markanın tasarım ürünlerine rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Okul için ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri tekli olarak ya da set halinde satın alabilirsiniz. Hem okulda hem de günlük hayatta kullanılan çeşitleri inceleyebilirsiniz. Sihirli çizgilerin bitmeyen modelleri ilgi çekici bir tasarıma sahiptir. Çeşitlerin sahip olduğu kağıt siyah renkli olur. Ancak ürünün kazıma kalemi ile herhangi bir şey yazdığınızda farklı renklere bürünür. Modelleri hem yazı yazmak hem de resim çizmek amacıyla kullanabilirsiniz. Duvarınızda ya da evinizde dekoratif alanlar oluşturmak için oldukça uygun bir kağıt modeline sahiptir. Çocukların hem eğlenceli hem de kaliteli zaman geçirmesi için tercih edebileceğiniz bir üründür. Sihirli hatıra defteri modelleri ilkokul ve ortaokul çağındaki çocuklarınıza yazı yazma alışkanlığı kazandırmak için oldukça idealdir. Seçenekler sağlığa zararlı maddeler içermediği için rahatlıkla satın alabilirsiniz. Kareli ya da çizgili standart modelleri de inceleyebileceğiniz seçenekler arasında yer alır. Sihirli defter fiyatları, ürünün boyutuna, yaprak sayısına ve markasına göre değişiklik gösterir. Kapağın ince, kalın, yumuşak ya da sert olması da fiyatı belirleyen etkenler arasında yer alır. Tercihinizi yapmadan önce ihtiyacınız olan ürün çeşitlerini belirleyebilirsiniz. Böylece isteğinize uygun özellikte olan modelleri inceleyebilirsiniz. Hem ihtiyaçlarınızı karşılayan hem de hoş bir tasarıma sahip pek çok model bulabilirsiniz. Sevdiklerinize, dostlarınıza ya da çocuğunuza hediye olarak alabileceğiniz çeşitli setler de mevcuttur. Farklı özellikleri sayesinde aradığınız ürünü hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. Sihirli defter online imkanı ile oturduğunuz yerden ürünleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda yorum kısmından seçeneklerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Her bütçeye ve her zevke hitap eden tasarımları Trendyol’dan temin edebilirsiniz.