"

Silindir Kutu

" araması için 3138 sonuç listeleniyor

Silindir Kutu

Silindir Kutu

Silindir kutu ürünleri, pek çok farklı ihtiyaca göre değişik biçimlerde kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Genel olarak gündelik kullanımda eşyaların düzenli, tertipli bir şekilde saklanmasına yarayan ürünler, birbirinden oldukça değişik malzeme ve dış görünüş özelliklerine göre satışa sunuluyor. Ahşap, metal, plastik, jüt gibi malzemelerden üretilen silindir kutu ürünleri, aynı zamanda çeşitli tasarım ve çizimlerle de şık bir görüntünün elde edilmesini sağlıyor. Odanızın güzelliğine güzellik katacak ürünlerin hacim ve boyut özellikleri de gündelik kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanıyor. Nevresim, örtü, çamaşır gibi hafif eşyaların yanı sıra oyuncak, makyaj malzemesi gibi ağırlığı olan eşyaların taşınmasında da silindir kutu ürünleri, farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde satışa sunuluyor. Böylece sağlam, estetik, kullanışlı ve renkli ürünler tüketicilerle buluşuyor.

Genel olarak ahşap, plastik, metal gibi sağlam malzemelerden üretilen silindir kutular, raflı ve tek parça olarak satışa sunuluyor. Ürünler, yaşam alanınızda dağınık olarak duran çeşitli eşyaları toparlamanıza yardımcı olurken, aynı zamanda da bulunduğu mekanın görüntüsüne de büyük bir katkıda bulunuyor. Pek çok farklı renk ve desen seçeneğine sahip olan ürünler, hediyelik eşya olarak da kullanıcılar tarafından beğeni görüyor. Düğün, nişan, kına, söz gibi kutlamalarda verilen hediyelerde genel olarak düşük derinlikli, şık tasarımlı ürünler tercih edilirken, gündelik kullanım için genel olarak silindir karton kutu ürünleri tercih ediliyor. Silindir kutu ürünleri doğa dostu maddelerden üretilirken, çocukların ve yetişkinlerin sağlığını tehlikeye atmayacak şekilde tasarlanıyor.

Sağlam, Estetik, Kullanışlı Silindir Kutu Modelleri

Ahşap malzemeden imal edilen ağaç görünümlü silindir kutular genel olarak süs ve dekor amacı ile kullanılıyor. Bunun yanı sıra kalemlik, anahtarlık ve mumluk olarak da kullanılabilen ürün, şık dış görünüşü ile hediyelikler arasında üst sıralarda yer alıyor. Düğün, nişan organizasyonlarında çiçek ve konfeti gibi çeşitli süs eşyaları ile birlikte sunulan ürünü ev içi dekor olarak da kullanabilmek mümkün oluyor. Şeffaf plastik silindir kutu modelleri ise daha çok, içerisinde yer alan malzemenin ilk bakışta fark edilmesinin önemli olduğu alanlarda kullanılıyor. Makyaj malzemelerinizi, ilaçlarınızı, pastel boyalarınızı ilk görüşte fark edecek şekilde saklayabilmeniz de mümkün oluyor. Metal silindir kutu modelleri ise sağlamlıklarıyla göz dolduruyor. Bu ürünler hem oldukça dayanıklı hem de modern bir dış görünüşe sahip olarak satışa sunuluyor. Silindir teneke kutu içerisinde daha çok çeşitli masa oyunları, kahve, tenis topu gibi ürünler güvenle saklanabiliyor. Pek çok farklı renk çeşidine sahip olan kalem kutuları, aynı zamanda taraftarlar için tuttukları takımların armalarının yer aldığı versiyonlara da sahip oluyor. Mermer ve desenli silindir kutular da yine hediyelik olarak satışa sunulurken mutfak, banyo, salon, oturma odası, çocuk odası gibi yaşam alanlarını renklendiriyor.

Ürünler arasında pek çok farklı renge sahip kalem kutuları da satışa sunuluyor. Çeşitli sanatçıların, çizgi film karakterlerinin ve futbolcuların yer aldığı bu kalem kutuları, çocukların büyük ilgisini çekiyor. Birbirinden canlı renkleri üzerinde barındıran, silikon üretimi büyüyüp küçülebilen kalem kutusu, okul çağına yeni başlayan çocuklar için güzel bir hediye oluyor. Benzer şekilde bu kutuların yetişkinlerin kullanımı için tek renk deri versiyonları da bulunuyor.

Uzun boylu silindir karton kutu, grafik, resim, teknik çizim, mimari gibi alanlarda çalışan meslek profesyonelleri için de kullanışlı olan modeller arasında yer alıyor. Büyük proje sunumları sırasında geniş ebatlara sahip olan çizim kağıtları, bu silindir karton kutu aracılığı ile güvenle taşınabiliyor. Sağlamlığı ile göz dolduran bu ürünler, fırça ve taslak çizimlerin taşınması sırasında da büyük bir işlev görüyor. Bu ürünlerin silikon malzemeden üretilen versiyonları dah kısa olup, tenis ve badminton gibi oyunları keyifle oynayan kullanıcılar için sağlam bir kap görevi görüyor. Hediyelik olarak tercih edilen silindir kutuları da birbirinden canlı renklerde bulabilmek mümkün oluyor. Puantiyeli, düz, çiçek motifli, karikatür temalı ürünler eşyaları saklamanın estetik bir yolu haline geliyor.

İçi Dışı Hediye: Silindir Kutu

Sevdiklerinize özel günlerde hediye edebileceğiniz hoş tasarımlara sahip ürünlerin içini de hediyelik eşyalarla doldurarak, güzel bir sunum elde edebilmek mümkün oluyor. Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü, bayram gibi özel günlerde satın alınan silindir kutulara şeker, çiçek, oyuncak, kahve, nevresim gibi hediyelik ve gündelik kullanımı mümkün olan malzemeleri yerleştirebilmek de mümkün oluyor. Aynı zamanda isteğe göre kutular üzerinde hediye paketi, fiyonk gibi süsleri yapıştırabilmek mümkün olurken birbirinden renkli çizim tasarımları ile de silindir kutu, süs olmadan da gayet modern bir hediyelik eşya olarak sunulabiliyor. Hediye almak istenen kişinin renk, tasarım, sadelik gibi beğenilerine uygun olarak her türde hediyelik kutu ürünleri satışa sunuluyor.

Silindir karton kutu ürünleri içerisinde satranç takımı, tahta blok oyunu, çizim, oyuncak, takı gibi hediyelikleri derli toplu bir şekilde yerleştirmek mümkün olabiliyor. Küçük silindir kutu içerisine yerleştirilen kırtasiye malzemeleri, okula yeni başlayan öğrenciler için güzel bir seçim olurken, silindir karton kutu içerisinde satışa sunulan satranç takımı da her yaştan satrançseverler için güzel bir hediyelik oluyor. Silindir teneke kutu içerisinde sunulan kahve, çay, baharat gibi ürünler ev kadınları için oldukça kullanışlı bir hediyelik olurken, plastik silindir kutu içerisinde sunulan makyaj malzemeleri de, masasının üzerinde derli toplu bir görüntü oluşturmak isteyen kadınlar için güzel bir olasılık olarak beliriyor. Tüm bunların yanı sıra düğün, nişan, kına gecesi gibi hayatların birleştirildiği kutlama anlarında yüzük, kolye, ziynet takısı gibi eşyaların şık bir sunum eşliğinde taşınması ve hediye edilebilmesi için daha küçük boyutlu, boş kapaklı silindir kutu modelleri de satışa sunuluyor. Bu tip özel günlerde mermer desenli kutular da oldukça rağbet gören modeller arasında yer alıyor. Tenis ve badminton gibi spor dalları ile uğraşan sevdikleriniz için de içi topla dolu silindir kutulardan satın almak, hoş bir hediyelik olabiliyor.

Mutfağın Yeni Düzeni

Mutfağınızda yeni bir düzen yaratabilmek için pek çok farklı desen ve ölçekte silindir kutu ürünleri satışa sunuluyor. Genel olarak kahve, şeker, baharat gibi besin maddelerinin kullanıldığı büyük boy beyaz, siyah silindir kutu modelleri, mutfağınızın hem güzel bir görüntü ile buluşmasına hem de mutfağınızın derli toplu bir şekilde gözükmesine katkıda bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra kullanım kolaylığı da sağlayan ürün, çeşitli desen, tasarım ve renk özellikleri ile birlikte mutfak dekorasyonunuza uygun olacak şekilde satışa sunuluyor. Raflı modeller ile bölmeler halinde satışa sunulan modeller derli toplu görüntünün oluşmasını sağlarken ahşap, metal, PVC gibi malzemelerin yarattığı farklı görüntüler de mutfağınızın modern görüntüsünü tamamlar nitelikte oluyor.

Ahşap malzemeden üretilen silindir mumluk ürünleri yine mutfağında farklı bir görüntüyü arzulayanlar için oldukça ideal bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Silindir karton kutu, sade bir görüntünün oluşmasını sağlarken, kahve ve çay gibi malzemelerin saklanmasında oldukça ideal bir seçim oluyor. Aynı zamanda bu kutular içerisinde soğan, sarımsak ve patates gibi sebzeleri barındırmak da mümkün oluyor. Bu şekilde sebzeleriniz hem uygun koşullarda saklanmış hem de mutfağınızın görüntüsünü bozmamış oluyor. Bayramlarda misafirlere hediye edilen şekerler ise üzerinde çeşitli çizim tasarımlarının yer aldığı küçük silindir kutu içerisinde servis edilebiliyor. Yemek yaparken sık sık baharat kullanan aşçıların işi şeffaf plastik silindir kutu ile kolaylaşıyor. Dışarıdan bakıldığında kullanılmak istenen malzemenin hemen görülmesini sağlayan bu şeffaf modeller, aynı zamanda baharatların bozulmadan uzun süreler boyunca dayanıklı kalabilmesine de imkan tanıyor. Şeffaf silindir asetat kutu, sebze ve meyvelerin blenderde çekilmesi sırasında da görüş sağlayabilmesi açısından mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için kullanışlı oluyor.

Her Şey Çocuklar İçin

Ebeveynler kimi zaman çocuklarının odasını dağınık gördüğünde çileden çıkabiliyor. Oyuncaklar, kıyafetler, yastık, yorgan ve nevresimler, odanın dört bir yanında dağınık durarak karmaşa yaratabiliyor. Bu karmaşayı sonlandırabilmek adına derli toplu olmayı sevimli hale getirecek, birbirinden canlı renk ve çizimlere sahip silindir kutular bulunuyor. Dağılan araba, ahşap çubuk, boya malzemeleri, maket, bebek gibi çocukların oynarken sıklıkla dağıttığı malzemeleri silindir kutular içerisine yerleştirerek dağınıklığın önüne geçmek mümkün oluyor. Benzer şekilde yüzde yüz pamuktan üretilen silindir kutular ile çocuğunuzun odasında yer alan kirlileri, nevresim, yorgan ve havlu gibi eşyaları yerleştirmek, odayı düzenli tutabilmek adına önemli oluyor.

Çocuklara doğum günlerinde hediye almak onları oldukça mutlu ediyor. Okul malzemesi, oyuncak, resim ve çizim araç gereçleri satın alırken, bu hediyelikleri yerleştirmenize yarayacak birbirinden farklı silindir kutu da çocukları neşelendiriyor. Çocuğunuza hoş bir sürpriz yapmak adına desenli kutuları tercih edebilir, kalemlik, mumluk gibi ürünler içerisine oyuncak yerleştirerek, onları mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda bu kutuların etrafını hediyelik süslerle de donatabilir, üzerine yazılar yazabilirsiniz. Çocuğunuz için satın aldığınız ürünlerin, sağlığa herhangi bir zararının olmadığına da emin olmak gerekiyor. Pamuk, ahşap ve jüt odunundan üretilen malzemeler bu yönüyle çocuk sahiplerinin gözdesi haline geliyor. Karton kutular da çocuklar için kullanışlı olan ürünler arasında yer alırken, metal ürünlere çocuk odalarında çoğunlukla yer verilmiyor.

Her İhtiyaca Uygun Silindir Kutu Modelleri

Sağlamlığı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan ürünlerin yanı sıra, kullanım kolaylığı sağlayan ürünler, pek çok farklı model içerisinde satışa sunuluyor. PVC, kadife, ahşap, baskılı, mukavva, pileksi silindir kutu modellerinde görülebileceği gibi ürünler farklı malzemelerden üretiliyor. Bunlar içerisinde PVC, metal ve ahşap ürünler, dayanıklılık ve sağlamlık açısından ön plana çıkarken, karton ve mukavva modeller ise daha çok proje öncesinde kullanılıyor. Kumaş modeller ise evin pek çok farklı bölgesinde hafif eşyaların düzenlenmesinde kullanılırken, plastik ürünler ise makyaj malzemelerinin ve mutfakta yer alan besin maddelerinin taşınmasında işlev görüyor. Aynı zamanda silindir kutu ürünleri ihtiyaca göre pek çok farklı boyuta sahip olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Silindir kutu satın almadan önce kullanım amacını da iyi belirlemek gerekiyor. Dolap, çekmece, raf gibi evin çeşitli yerlerinde saklamak üzere alınan ürünlerin, bu yerlere sığabilmesi de oldukça önemli oluyor. Yine benzer şekilde derinlik ve genişlik özellikleri, ürünü satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alıyor. Banyo, mutfak ve salon için satın alınmak istenen ürünlerin farklı şekil ve tasarım özelliklerine de dikkat etmek gerekiyor.

Ürün banyo, mutfak, çocuk odası, salon gibi evinizin pek çok yerinde, her türlü ihtiyaca uygun model, şekil ve işlev özelliklerine sahip oluyor. Banyoda kirli sepeti olarak kullanabileceğiniz ürünlerin yanı sıra nevresimlerin derli toplu kalmasını da sağlayabiliyorsunuz. Çocuk odasında yer alan çeşitli eşyaların ve oyuncakların yanında, boyama kitabı, kalem gibi çocuğunuzun gündelik hayatında sık olarak kullandığı malzemeleri saklayabiliyorsunuz. Mutfakta ise kahve, çay, un, sebze, şeker gibi besin maddelerini rahatlıkla saklayabileceğiniz silindir kutu ürünlerini aynı zamanda odanızda, makyaj malzemelerinizi saklamak için de kullanabiliyorsunuz. Salonda ise şık tasarımlara sahip mermer, ahşap ve karton malzemelerden üretilen silindir kutularla, dağınıklık yaratan kumanda, anahtarlık, bileklik, ilaç, not kağıdı gibi eşyalarınızı derli toplu bir şekilde bulundurmanız mümkün oluyor. Bu farklı derinlik ve genişlik özelliklerine sahip silindir kutular, aynı zamanda satranç, dama gibi kutu oyunlarınızı saklamanıza yardımcı olurken, çocuklarınızın tenis ve badminton toplarının yanı sıra, parçalı oyuncaklarını da taşımanız ya da saklamanız mümkün olabiliyor. Kalemlik, kurmalı müzik kutusu olarak da satışa sunulan ürünler çeşit yelpazesi bir hayli geniş olarak Trendyol’da yer alıyor. Siz de aradığınız ürünü sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz.

Silindir Kutu Özellikleri ve Fiyatları

Silindir kutular farklı ebat, boy ve genişlik özelliklerine göre, ihtiyaca uygun olacak şekilde satışa sunuluyor. Bunun yanı sıra mermer, ahşap, metalik gibi tasarım ürünlerinin yanı sıra, pembe, beyaz, siyah gibi ana renklerde silindir kutu ürünlerine de sahip olmak mümkün oluyor. Silindir siyah kutu şık görünümüyle öne çıkıyor. Tek renk özelliği bulunan ürünlerde çocuklar, gençler ve yeni evliler için özel olarak tasarlanmış çeşitli şekillerde yer alıyor. Hediyelik ve söz, nişan, düğün, doğum günü, yılbaşı gibi aktivitelere özel olarak tasarlanan ürünler de konsept halinde satışa sunuluyor. Bu konsept ürünlerin yanı sıra istenildiği takdirde fiyonk, süs, kaplama gibi hediyelik konsept tasarımlar da rahatlıkla ürünlere uygulanabiliyor. Boyutun yanı sıra üretildikleri malzemeye göre de büyük değişkenlik gösteren modellerin raflı, çok parçalı, tek parçalı modelleri de bulunuyor. Mutfakta daha çok raflı ürünler farklı besin maddelerinin korunmadan saklanması amacıyla tercih edilirken, banyo ve çocuk odası gibi yerlerde tek parçadan ürünler tercih ediliyor. Yine benzer şekilde makyaj malzemelerinin konulması amacıyla şeffaf ve raflı ürünler tercih edilirken, düğün ve kınalarda iç bölümü kadife desenli ürünler tercih ediliyor.

Silindir kutu fiyatları da üretildikleri malzemenin kalitesine ve boyut birimlerine göre değişiklik gösterebiliyor. Kutu üzerinde yer alan desen ve konsept tasarımlar ise fiyatta değişkenlik yaratabilen faktörler arasında yer alıyor. Hediyelik silindir kutu satın alırken, içine yerleştirilecek ürünlerin fiyat araştırmasını da yapmak gerekiyor. Çikolata, makyaj malzemesi, oyuncak gibi eşya ve hediyelerin bir arada satıldığı ürünler de seçenekler arasında yer alıyor. Çekmeceli silindir kutu ürününün yanı sıra dekoratif ürünler de estetik beğeniye göre listede yerini alıyor. Jüt odunundan yüzde yüz doğal malzemelerden üretilen silindir sepet, şık görüntüsü ve geri dönüşümlü malzemesi ile dikkat çekiyor. Kedi baskılı çocuk odası silindir sepet modelleri, dağınıklığa son verirken, pembe desen baskılı silindir sepet ise oyuncak ve kuklalar için ev sahipliği yapıyor. İçerisine mum yerleştirebileceğiniz ahşap kaplamalı kutular ile şık bir görünüm oluştururken, silindir kutu içerisinde sunulan güllerle aşkınızı ilan edebilirsiniz. Bayram ve özel günlerde içerisine çikolata ve şeker koyarak yine benzer şekilde hoş bir sunum elde etmek mümkün olabiliyor. Silindir makyaj organizeri ve takı kutusu, aynanın karşısında vakit geçirmeyi sevenler için güzel bir seçenek olurken, mermer desenli kutular da modaya uymak adına güzel bir fırsat olarak satışa sunuluyor.

Sizin ve sevdiklerinizin ihtiyacına en uygun silindir kutu modelleri, farklı özellik, renk ve şekil seçenekleri ile Trendyol’da! Arzu ettiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz.