"

Slime Jeli

" araması için 473 sonuç listeleniyor

Slime Jeli Tüm Renk Seçenekleri ile Sizleri Bekliyor

Son yılların en popüler oyuncakları arasında yer alan ve stres atmak için yetişkinlerden de yoğun talep gören slime jeli, solvent gibi sağlığa zararlı maddeler içermeyen ürünlerdir. Boraks, tutkal, traş köpüğü, su ve gıda boyası gibi çeşitli malzemelerin belirli oranlarda karıştırılması elde edilir. Şeffaf, renkli, simli, yaldızlı, strafor köpüklü, fosforlu ve minyatür oyuncaklı gibi onlarca farklı çeşiti bulunan bu oyuncak tüm aile üyelerinin birlikte eğlenmesi için tasarlanan ürünlerdir. Akışkan olmasına rağmen ele yapışmayan ve bulunduğu kabın şeklini alabilen slime oyun jeli, çocukların hayal gücünü ve motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Oyun hamuruna benzeyen kıvamı ile dikkat çeken bu oyuncak küçük parçalara ayrılıp yeniden birleştirilebilir özelliktedir. Üstelik temas ettiği yüzeyde herhangi bir leke veya kalıntı bırakmaz. Jel formunu oldukça uzun süre koruyabilen bu oyuncaklar, tekli veya set halinde satışa sunulur. Farklı boyutlarda eğlenceli saklama kutuları içinde gelen slime jeli 500 ml ile 5 kg arasında değişen gramajlar halinde satılır. Çeşitli renklerde ve küçük paketler halinde satılan slime jelleri farklı renkleri karıştırma avantajı sunar. Öte yandan en sevilen slime jelinden çok miktarda alarak daha fazla süre eğlenmek veya sim, boncuk, konfeti gibi malzemeler ekleyerek deneysel çalışmalar yapmak mümkündür. Bu, eğlenceli bir aktivite olmasının yanı sıra çocukların zihinsel gelişimini de destekler.

Slime Jeli Nedir?

Slime Jeli Nedir?

Kullanıma hazır olarak satılan bu eğlenceli oyuncak, slime jeli malzemeleri kullanılarak evlerde de kolaylıkla yapılabilmektedir. Malzeme temini ve hazırlama süreçleri ile vakit kaybetmek istemeyenlerin kullanıma hazır olanlarını tercih ettiği slime jelleri solvent gibi toksik maddeler içermediği için küçük çocuklardan yetişkinlere kadar herkes için uygundur. Yetişkinlerin stres atma aracı olarak tercih ettiği bu eğlenceli oyuncak, çocukların hayal gücünü perçinleyecek ve el becerilerinin gelişmesini sağlayacak niteliktedir. Şeffaf slime jeli ve renkli slime jeli gibi farklı çeşitleri bulunduğu gibi karanlıkta parlayan, simli ve içinden minyatür oyuncak çıkan versiyonları da vardır. Renkli olan slime jelleri akışkan yapıları sebebiyle yüzeye yayıldığında şeffaflaşır. Bu sebeple şaka oyuncakları olarak da tercih edilir. Dokunması oldukça eğlenceli olan bu oyuncaklar çocukların ellerini kullanarak yeni keşifler yapmalarını, yaratıcı deneyimler yaşamalarını sağlar. Örneğin, çocukların şeffaf slime jeli, boya ve sim gibi çeşitli malzemeler ile kendi slime jelini oluşturmasına izin vermek, hayal gücünü desteklediği gibi özgüven oluşumuna da katkı sağlar. Saydam ve elastik yapıda olduğu için dilediğiniz gibi şekil verebileceğiniz slime jeli tekli veya çoklu paketlerden oluşan set halinde satılır. Slime jeli seti 3 ila 24 arasında değişen adetli ve farklı renkler içeren ürünlerdir. Slime jeli renkleri ise sadece sizin ve çocuğunuzun hayal gücü ile sınırlıdır. Onlarca farklı renk hazır slime jelini satın alabileceğiniz gibi farklı renklerdeki slime jelleri karıştırabilir veya şeffaf jelleri dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Örneğin farklı mavi tonları ile renklendirdiğiniz slime jeline gümüş sim ekleyerek gökyüzü görüntüsü oluşturabilir ya da koyu renkli slime jelinin içine minik oyuncaklar saklayarak çocuğunuza sürprizler yapabilirsiniz. Dilediğiniz yüzeye yayabileceğiniz, farklı şekiller verebileceğiniz hatta birbirleri ile karıştırarak özelleştirebileceğiniz bu eğlenceli oyuncaklar, çocuğunuzla mutlu anılar biriktirmenizi sağlar. İçinde slime tozu, çeşitli gıda boyaları, simler, farklı şekillerdeki kalıplar, minyatür figürler, çeşitli çıkartmalar, eldiven, gözlük, huni, spatula gibi malzeme ve gereçler içeren oyun seti versiyonları da bulunan slime jelleri, çocukların yeni şeyler keşfetmesini ve üretmesini destekler. Söz konusu kitler, çocukların kendi slime jellerini üretmesini sağlayarak zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunur.

Hazır Slime Jeli Fiyatı

Hazır Slime Jeli Fiyatı

Markadan markaya farklılık gösteren fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan slime jelleri genel olarak uygun fiyatlı oyuncaklardır. Çocukların hem eğlenmelerini hem de üreterek kaliteli zaman geçirmelerini sağlayan bu eğlenceli oyuncaklar daha çok gramajına göre fiyatlandırılır. Satın alabileceğiniz en fazla miktarlı slime jeli 5 kg olan ve slime jeli büyük boy olarak da adlandırılan üründür. Dilediğiniz gibi şekil vererek devasa figürler oluşturabileceğiniz bu ürün her bütçeye hitap eden fiyatı ile sınırsız eğlence vadeder. Öte yandan aynı markanın farklı renkte slime jelleri arasında fiyat farkı yoktur. Dolayısıyla gramajı aynı olan pembe slime jeli ile mavi slime jeli aynı fiyattan satılır. Simli, köpüklü, boncuklu ve fosforlu jeller ile içinde minyatür figürler bulunan jellerde ise fiyat farklılıkları söz konusudur. Genel olarak bütçeye yük olmayan, uygun fiyatlı oyuncaklar olarak öne çıkan slime jelleri, her yaştan çocuk için sınırsız eğlence vadeder. Ancak 0-6 yaş aralığındaki küçük çocukların yanlarında bir yetişkin varken bu oyuncaklarla oynamaları tavsiye edilir. Bunun nedeni ise söz konusu yaş aralığındaki çocukların keşfetme merakı sebebiyle ürünü yeme ihtimallerinin olmasıdır. Uzmanların yenmemesi yönünde uyarıda bulunduğu bu jeller, cilt ile temasa uygun olan ve herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmayan ürünlerdir. Saatlerce oynamaya uygun olan ve kullanım sonrasında kapalı kaplarda saklanabilen slime jelleri, genel olarak uzun ömürlü oyuncaklardır. Kurumaya başladıklarında ise içine ılık su ekleyerek eski haline getirmek mümkündür. Öte yandan renginden sıkıldığınızda içine gıda boyası ekleyerek farklı bir renk elde etmenize de olanak tanır. Bu sayede uzun süre aynı slime jel ile onlarca farklı şekilde zaman geçirebilir, sıkıldıkça hayal gücünüz sınırları içinde rengini ve içeriğini değiştirebilirsiniz.

Birbirinden Eğlenceli Slime Jeli Çeşitleri Trendyol'da

Birbirinden Eğlenceli Slime Jeli Çeşitleri Trendyol'da

7’den 70’e herkes için eğlence vadeden slime jeller, ailelerin çocukları ile eğlenmesini, çocukların ise kendi başlarına kaliteli vakit geçirmesini sağlayan özel oyuncaklardır. Elastik formu, cilt temasına uygun olması, uzun ömürlü olması ve uygun fiyat seçenekleri ile satılması gibi birçok avantajı bulunan bu eğlenceli oyuncaklar, aynı zamanda gelişme çağındaki çocukların gelişimine katkı sağlayacak niteliktedir. Onlarca farklı renk seçeneğinin yanı sıra simli, oyuncaklı ve fosforlu gibi çeşitleri de vardır. Standart renklerin yanı sıra neon ve karanlıkta parlayan özellikli slime jel çeşitleri de bulunur. Örneğin karanlıkta parlayan slime jeli mavi, açık yeşil ve açık turuncu renklerde olup akşam saatlerinde ışıkları kapatarak eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar. Doğum günü partilerinden çeşitli etkinliklere kadar birçok aktivitede eğlenceyi katlayacak niteliktedir. Birbiriyle karıştırılabilen ve dilediğiniz şekli verebileceğiniz bu sıradışı oyuncaklar akışkan formu ile stres atmanıza da yardımcı olurken dağınıklığa neden olmaz, etrafı kirletmez. Farklı markaların farklı görünümlerdeki yüzlerce slime jeli ürünü Trendyol’da sizleri bekliyor. “Slime jeli nerede satılır?” sorusunun en doğru yanıtı olan Trendyol, güvenli ödeme seçenekleri, cazip indirimler ve dönemsel kampanyalar ile oldukça avantajlı koşullar sunar. Slime jeli mor gibi tekli satılan ürünlerden içinde birçok oyuncak ve malzeme de bulunan slime jeli kitlerine kadar yüzlerce ürün arasından sizin için en uygun olanını seçebilir, kararsız kalırsanız kullanıcı yorumlarını okuyarak kullanıcıların ürünler hakkında fikirlerini ve deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Siz de stres atmak veya çocuğunuz ile eğlenceli vakit geçirmek için hemen sipariş verebilir, bu sıradışı oyuncağa Trendyol ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.