İlgili Kategoriler
Koku Aroması
Özellik
Fiyat
Boyut/Ebat
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Soya Parafini

" araması için 177 sonuç listeleniyor

Doğal Soya Parafinleri Trendyol'da!

Başta mum yapımı olmak üzere pek çok farklı iş için soya parafinlerini kullanabilirsiniz. Farklı özelliklerdeki soya parafinleriyle çeşitli projeleri hayata geçirebilir veya mum yapabilirsiniz. Bardak, kavanoz ve kalıp mumlar için kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız doğal soya parafinini tercih edebilirsiniz. Doğal malzemelerle üretilen bu parafinler, aynı zamanda vegan özelliğiyle de dikkkat çekiyor. Vegan ürünlerle çeşitli projeler hazırlamak istiyorsanız soya parafinlerini kullanabilirsiniz. Soya parafinlerini farklı alanlarda kullanmak için hazır fitil, mum esansı ve eritme kazanı gibi ürünlere göz atabilir, ihtiyacınıza ve zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Mum yapımı için soya parafinini kullanmayı düşünüyorsanız bu ürünleri de alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Soya Parafini Çeşitleri

Her İhtiyaca Uygun Soya Parafini Çeşitleri

Geniş bir yelpazede satışa sunulan soya parafini çeşitleri arasından ihtiyacınıza yönelik ürünü kısa sürede bulabilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Soya parafini 1 kg çeşitleriyle zevkinize göre çok sayıda mum yapabilirsiniz. Daha büyük paketlerde satılan soya parafinleri sayesinde büyük projeleriniz için gereken ürünleri tek seferde sipariş edebilirsiniz. Ayrıca mum setlerini tercih ederek romantik akşamlarınız için etkileyici mumlar hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda lavanta, vanilya ve çikolata gibi esansları da soya parafininize ekleyerek evinizin havasını değiştirmeniz mümkün. Çocuğunuzun yeni bir hobiye başlaması için soya parafini ürünleriyle birlikte mum boyalarını da tercih edebilirsiniz. Kırmızı, mavi ve turuncu gibi farklı renklerde parafin alarak el becerilerini geliştirmesinde yardımcı olabilirsiniz. Farklı renk seçeneği ile karşınıza çıkan soya parafinlerini kullanarak dekoratif ürünler hazırlayabilirsiniz. Onlarca farklı ürün arasından hızlıca seçim yapmak için soya parafini kullananların yorumlarına göz atabilirsiniz. Müşteriler tarafından yapılan soya parafini yorumları sayesinde incelemiş olduğunuz ürünün özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, alışverişinizi içinizi keyifle tamamlayabilirsiniz.

Soya Parafini Kullanım Alanları

Soya Parafini Kullanım Alanları

Soya parafinleri birçok farklı amaç için kolay bir şekilde kullanılabilir. Soya parafinlerinin en sık kullanıldığı alanlar kozmetik ve sağlık sektörü olarak sıralanabilir. Geniş kullanım alanına sahip olan soya parafiniyle krem ve losyon gibi cilt bakım ürünleri yumuşatılabilir. Eklem rahatsızlığı yaşıyorsanız sıcak parafin banyosunu deneyebilirsiniz. Parafinler boya, yapıştırıcı ve yağlama maddesi gibi kullanımlar doğrultusunda endüstriyel amaçlar için de tercih edilebilir. İhtiyacın yanı sıra hobi amacıyla da soya parafinleri kullanılabilir. Soya parafinlerini birkaç malzemenin yardımıyla rengarenk mumlar veya kokulu sabunlara dönüştürebilirsiniz. Eğer daha önceden soya parafini kullanmadıysanız başkalarının görüşlerinden yardım alabilirsiniz. Bunun için müşterilerin soya parafini tavsiyelerini inceleyebilirsiniz. Bu sayede soya parafini satın almadan önce ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir, ihtiyacınıza yönelik doğru bir alışveriş yapabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Soya Parafini

Her Bütçeye Hitap Eden Soya Parafini

Soya parafini fiyatları ürün özelliği ve sayısına bağlı olarak değişebilir.  Bazı soya parafini ürünleri set şeklinde satışa sunulur. Bu setlerde mum boyası, soya wax, mum boyası ve hazır fitil gibi ürünler bulunur. Dolayısıyla bu setlerin fiyatı diğer ürünlere kıyasla daha yüksek olabilir. Ayrıca bazı soya parafini ürünleri %100 doğal materyallerden üretilir. Bu durum maliyetleri arttırdığı için ürünlerin satış fiyatlarına da etki edebilir. Soya parafini ürünlerinin tercih edilme sıklıkları da fiyatlara etki eden unsurlar arasında yer alıyor. eşitli markalar tarafınsan satışa sunulan soya parafinlerini avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ürün araştırmaları yaparken hoşunuza giden bir ürünü favorilerinize ekleyebilir, ürünün fiyat değişimlerini takip edebilirsiniz. Bazı zamanlarda düzenlenen soya parafini indirimlerini de takip edebilirsiniz. Soya parafinini online alışveriş avantajından yararlanarak cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz. Farklı amaçlar için kullanabileceğiniz soya parafininin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.