İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Renk
Yaka Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Squid Game Kostümü

" araması için 34 sonuç listeleniyor

Squid Game Kostümü Modelleri Trendyol'da!

2021 yılında dünya çapında yayınlanan Squid Game filmi büyük ilgi gördü. Güney Kore drama dizisi olan Squid gama, oyuncularının giydiği kıyafetlerde en az dizi kadar popüler olmuş durumdadır. Dizide yer alan yarışmacılarında giydiği eşofmanlar ile onların başında duran kırmızı elbiseli asker kıyafetleri çok ilgi görüyor. squid game kostüm, karakterlerin giyim tarzı nedeniyle özellikle dizinin temasını yansıtan giysiler önemli bir rol oynamaktadır. Özellikle Squid Game dizinde 001, 56, 061, 218, 212, 101 gibi sayıları göreceksiniz. Her numara farklı bir markayı temsil ettiğinden, bu numaraların basıldığı forma üzerinde en sevdiğiniz karakterlerden kaç tanesine göre hangi ürünü almak istediğinize karar verebilirsiniz.

Squid Game Oyuncu Kostümleri

Squid Game Oyuncu Kostümleri

Squid Game Oyuncu kostümü kategorisinde kare, üçgen ve daire şeklinde sıkı kesimli modelleri bulabilirsiniz. Kıyafetlerinizin üst ve alt kısımları arasında mükemmel bir uyum yakalamak, bağlama aparatlarını takım olarak giyip takım olarak satın almak istiyorsanız Squid Game eşofman takımları ile tanışabilirsiniz. Serinin ilk oyunu olan Red Light Green Light'ta karşımıza çıkan Squid Game Yönetici kostümü, en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Dizinin en sevilen karakterleri aynı zamanda rengarenk tulumları ve maskeleriyle liderler, askerler ve işçiler. Squid Game Asker kostümü seçeneklerini görsellerine ve sembollerine göre değerlendirebilirsiniz. Göz kamaştırıcı siyah maskesiyle öne çıkan bir süper liderin maskesiyle basılan Squid Game asker kostümü, kombininize hava katacak parça olabilir. Dilediğiniz karakterin numarasını bileğinize takabilir, kıyafetlerinizi daha dikkat çekici hale getiren takılarla kombininizi hareketlendirebilir; Zarif desenler ile boynunuza üçgen ve kare şekiller asabilir veya şeker şekilli polimer kil küpeler takabilirsiniz.

Squid Game Kostüm Özellikleri

Squid Game Kostüm Özellikleri

Kullanılan her parçanın kendine has rengi ve tasarımı vardır. Bu tasarımlar bir nesneyi bazen desenlerle, bazen yazıyla, bazen de görsellerle, sadece renkleri kullanarak öne çıkarmayı amaçlar. Popüler, heyecan verici ve dikkat çekici bir şey arıyorsanız en sevdiğiniz TV programı, film veya çizgi film temalı ürünlere bakabilirsiniz. Belki de hayran olduğunuz dizi ve filmlerin kahramanlarını veya bu dünyanın sembollerini eşyalarınızda ve kıyafetlerinizde görmek istersiniz. Bu yüzden renkli çıkartmalar, anahtarlıklar, kupalar, giysiler, ayakkabılar, çerçeveler ve posterler satın alarak dünyanızı renklendirebilirsiniz. Squid Game Kostümü satın al kısmından ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Özellikle sevilen dizi Squid Game'den semboller, karakterler veya öğelerle ilgili öğeleri kullanmak isteyenler için çok çeşitli rengarenk tasarımlara sahip çok güzel Squid Game Giysileri bulabilirsiniz. Kare, üçgen ve daire şekilleri birçok üründe serinin ana sembolleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu şekillerin çok farklı kombinlerde birleştiği, tarzınıza uygun takı ve anahtarlık modellerini de beğenebilirsiniz. İşçi, asker ve lider görsellerinin yer aldığı havalı Squid Game kostüm çeşitleri; hırkalar, ceketler, elbiseler, eşofmanlar, ayakkabılar gibi farklı Squid Game kıyafetleri ile tarzınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Evinizin duvarlarında birbirinden güzel tablolarla odanızı dekore edebilir, sevdiğiniz karakter veya sembollerle kanepe ve koltuğunuzu minderlerle canlandırabilirsiniz.

Squid Game Kostüm Fiyatları

Squid Game Kostüm Fiyatları

squid game kostüm fiyatları değişkendir. Farkı tarzdaki squid game kostümlerinin fiyatları da değişmektedir. Fiyatlarının yanında kaliteli malzemesi ile uzun yıllar aşınmaya karşı dayanıklıdır. Her yaşa uygun squid game kostümleri bulmak mümkündür. Çocuklar için de farklı tasarımda squid game elbiselerini bulabilirsiniz. Eğlenceli, farkı tasarımı ile dikkat çeken squid game elbiseleri çokça tercih edilmektedir. Karakterin ruhunu doğrudan yakalamak isteyenler için Squid Game kostümü iyi bir seçim olurken kaliteli bir elbiseye de Trendyol sitesinden sahip olursunuz.