Avantajlı Ürünler
Fiyat
Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Stranger Things Kitapları

" araması için 20 sonuç listeleniyor

Eğlenceli Stranger Things Kitapları Trendyol'da!

Çizgi romanlar, eğlenceli çizimleriyle okurun düş dünyasını ve yaratıcı yönünü geliştirir. Ayrıca göze hitap eden çizimlerle kurgunun okurun zihninde canlandırmasını kolaylaştırır. Örneğin çizgi roman kategorisinde kitap arıyorsanız çok sevilen Stranger Things kitap serisini okuyabilirsiniz. Birden çok yazarın yazımını üstlendiği bu seri, ''Stranger Things'' isimli Netflix dizisinden uyarlanır. Dolayısıyla okura dizinin kurgusuyla kitabı kıyaslama fırsatı da sunar. Stranger Things kitap 1, Will Byers isimli ana karakterin Upside Down'da yaşadıklarıyla başlar ve onun korku dolu hayatıyla devam eder. Daha önce çizgi roman okuma deneyimi yaşamayan okurlar için keyifli bir okuma deneyimi sunan bu kitabın kurgusu hakkında merak ettikleriniz olabilir. Merak ettiklerinizi öğrenmek için Stranger Things kitapları yorumlarını inceleyebilirsiniz. Buradan edineceğiniz bilgiler ışığında gönül rahatlığıyla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Akıcı ve Keyifli Stranger Things Kitapları

Akıcı ve Keyifli Stranger Things Kitapları

Stranger Things kitabı, Will Byers'in tehlikeli ve tepetaklak dünyasını konu alır. Gaipten tanıdık sesler duyan ve her daim onu takip eden bir yaratıkla yaşamını sürdüren Byers, onun için yaşamın anlamı olan tek bir hisse bağlı kalır. Bu his, dostlarıyla arasında kurduğu güçlü bağdan ibarettir ancak bu, onun için âdeta yaşamının sırrıdır. Çünkü Byers, içinde bulunduğu bu korkunç ortamdan kurtulabilmek ve ailesine geri dönebilmek için ona yardımcı olacak tek şeyin bu bağ olduğuna inanır. Stranger Things kitapları serisinin ilk cildinde Byers'in verdiği mücadeleye tanıklık edebilirsiniz. Kitap, yabancı dilden çevrildiği için çevirisi ve yazarın üslubu hakkında aklınıza takılan birtakım sorular olabilir. Bu sorulara Stranger Things kitabı tavsiyelerini inceleyerek yanıt bulabilirsiniz. Beğendiğiniz Stranger Things kitabını satın almadan önce yapacağınız bu araştırma sayesinde kitabın size uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Stranger Things Kitapları

Beğeni Toplayan Stranger Things Kitapları

Yediden yetmişe her yaştan okurun beğenisi toplayan Stranger Things'in 2. kitabında gizli bir geçmişe ulaşabilirsiniz. Esrarengiz görünen bir laboratuvarda güvenilir olmayan bir bilim insanı, serinin bu çizgi romanını gerilimi yüksek bir hâle büründürür. Okuru 1969 yılına ve Vietnam Savaşı'na götüren Stranger Things kitabı Hawkins Laboratuvarı’nda Terry’nin ortaya çıkarmaya çalıştığı bir sır ekseninde şekillenir. Bu laboratuvarda denek olarak kullanılan 006 numaralı Francine'nin yaşadıklarını analiz edebilirsiniz. Savaşın ve kaosun eksik olmadığı bu kitapta, içinde bulunduğu ortamın insanı ne denli değiştirdiğine tanık olabilirsiniz. Sürükleyici kurgusuyla pek çok dergi ve yazar tarafından önerilen Stranger Things seti, sizi bambaşka bir aleme yolculuğa çıkarabilir. Kitabın içeriği hakkında daha çok bilgi edinmek isterseniz kullanıcıların yaptığı değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Serinin kitaplarını satın alan ve okuyan müşterilerin yazdıkları üzerinden bu sete dair farklı bilgiler keşfedebilir, kitapları yepyeni bir gözle ele alabilirsiniz. Dilerseniz çizgi roman tutkunu tanıdıklarınıza da Stranger Things kitaplarını hediye edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Stranger Things Kitapları

Her Bütçeye Uygun Stranger Things Kitapları

Stranger Things kitaplarının fiyatları zaman zaman değişiklik gösterebilir. Stranger Things çizgi romanları ciltli, ciltsiz, özel baskı halinde ve birden fazla yayınevi tarafından satışa sunulması gibi nedenlerden dolayı farklı fiyatlarla satılabilir. Stranger Things kitabının çeşitli yayınevlerince basılması; boyutlarının, sayfa sayısının, tasarımının, malzeme kalitesinin ve fiyatların değişmesine yol açabilir. Tüm bunlara ek olarak Stranger Things kitapları online incelemeniz sırasında serinin set hâlinde de satıldığını da görebilirsiniz. İkili ve dörtlü setler hâlinde bulabileceğiniz Stranger Things kitaplarının fiyatları yüksek olabilir. Ancak yayınevlerinin belirlediği fırsatları takip edebilir, beğendiğiniz Stranger Things kitaplarını indirimli şekilde favori listenize dâhil edebilirsiniz. Böylece yılın farklı dönemlerinde yapılan kampanyalardan bildirimlerinizi açarak Stranger Things indirimlerinden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca ürünün fiyatı, yayınevi ve baskı yılı ile ilgili özel tercihleriniz olabilir. Bu durumda alışverişiniz sırasında filtreleme yapabilirsiniz. Sanatsal çizimleri ve sürükleyici hikâyesiyle tüm Stranger Things kitapları çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.