Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sunum Kumandası

" araması için 1506 sonuç listeleniyor

Sunum Kumandası Modelleri ile Yarı Yolda Kalma

Sunum kumandası, slaytların kontrol edilmesini sağlar. Görsellerin etkili bir şekilde yönetilmesine yardımcı olan bir cihazdır. Yenilikçi ve etkileyici bir deneyimi için tasarlanan sunum kumandası, kullanım kolaylığı sunar. Pil ile çalışan ürünler, uzaktan kumanda özelliklerine sahiptir. Slayt geçişleri yapma, geri alma, duraklatma, ileri sarma gibi işlevleri gerçekleştirme imkanı tanır. Kablosuz bağlantı özelliği sayesinde slaytları ve videoları iyi bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip olan sunum kumandası modelleri, müşterilere çeşitli seçenekler sunar. Bu cihazlar, sunumu profesyonel, akıcı ve etkileyici hale getirmek özel olarak için tasarlanır. Kablosuz bağlantı imkanı sunan ve şık tasarıma sahip olan ürüne Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Sunum Kumandası Seçenekleri

Kullanışlı Sunum Kumandası Seçenekleri

Sunum kumandası modelleri, slayt geçişlerinin kolay bir şekilde yapılmasını sağlar. Lazer işaret özelliği ile önemli bölümlerde vurgu yapmanıza imkan tanır. Slayt ve videoları etkili bir şekilde yönetme imkanı sunar. Lazer sunum kumandası, müşterilere kablosuz kontrol ve lazer işaretçi özellikleri ile profesyonel bir deneyim sağlar. Kablosuz sunum kumandası, müşterilere slaytlar arası dolaşma imkanı tanıyarak görsellerin etkili bir şekilde kontrol edilmesine yardımcı olur. Projeksiyon sunum kumandası, slaytları uzaktan kontrol etmek için kullanılan akıllı bir cihazdır. Akıllı tahta sunum kumandası, interaktif özellikleriyle eğitim ve toplantıları etkileşimli hale getirir. Bluetooth sunum kumandası, kablosuz bağlantı özelliği sayesinde bilgisayarda yer alan görselleri kolaylıkla yönetme imkanı sağlar. Mouse sunum kumandası, bilgisayar ekranındaki içeriklere kolay bir şekilde ulaşır. Ürünler, müşterilere özel ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanır. Sunumların etkili ve profesyonel bir şekilde yapılmasına katkıda bulunur. Özel işlevlere sahip olan tuşları ile slayt geçişleri, ses kontrolü ve ekran dokunuşlarına hızlı erişim sağlayarak zamanı verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Kaliteli yapısı ile ön plana çıkan seçenekleri Trendyol aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Sunulan Sunum Kumandası Özellikleri

Avantajlı Sunulan Sunum Kumandası Özellikleri

Ürünler, slaytları ve videoları etkili bir şekilde yönetmek için kullanılan önemli araçlardan biridir. Gelişmiş özelliklere sahip olan ürünler, müşterilere profesyonel ve akıcı sunumlar yapma fırsatı sunar. Sunum kumandası tavsiye edilen çeşitleriyle, kolay kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda toplantı deneyimini etkili ve kolay bir hale getirir. Etkin bir deneyim yaşamak için tavsiye edilen ürün, güvenilir performansı, kablosuz bağlantı özelliği ve kullanım kolaylığı ile öne çıkar. Kolay bir süreç geçirmek için sunum kumandası satın alabilirsiniz. Ürünler kolay kullanımı ve hızlı öğrenme süreci sunarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Çoklu cihaz desteğine sahip olan modeller, farklı platformlarda sorunsuz bir performans sunar. Tercih yaparken sunum kumandası yorum ve değerlendirmelerine bakabilirsiniz. Bu sayede işinize yarayan uygun seçenekleri kolay bir şekilde belirleyebilir, Trendyol’dan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Sunum Kumandası Fiyatları

Bütçenize Uygun Sunum Kumandası Fiyatları

Sunum kumandası fiyatları, sunulan özelliklere bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Ergonomik tasarıma sahip olan kumanda çeşitleri, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan özelliklere sahiptir. Kablosuz özelliği ile sunum performansını destekler. Uzun pil ömrü, müşterilerin önemli toplantıları güvenilir bir şekilde yönetmelerine olanak tanır. Kumandanın özelleştirilebilir tuşları, müşterilerilere özel bir deneyim sunar. Kumandalar hafif yapısı ile konuşmacının sahne üzerinde rahat bir şekilde yürüyebilmesini sağlar. Geliştirilen modeller, PowerPoint ve diğer yazılımlar ile uyumlu olarak çalışır. Bazı modeller, ses kontrolü özelliği ile sesli komutları algılayabilir. Sunum kumandası kullananlar ürünler hakkında detaylı yorumlarını Trendyol’da diğer müşterilerle paylaşır. Yorum bölümü ürünler hakkında fikir sahibi olmanıza yardım eder. Uzun pil ömrü ömrüne sahip olan ürünler, uzun süreli toplantı ve sunumlar için ideal bir çözümdür. Trendyol’un avantajlı fırsatlarını inceleyebilir, fonksiyonel özelliklere sahip olan ürünleri satın alabilirsiniz.