Sweat Elbise

267+ Ürün
Merry See Kapşonlu Yandan Büzgülü Ayarlı Baskılı Uzun Oversize Sweatshirt Elbise
Hızlı Teslimat

Merry SeeResmi satıcı rozeti Kapşonlu Yandan Büzgülü Ayarlı Baskılı Uzun Oversize Sweatshirt Elbise

3.6
(151)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
599,98 TL
Gülce moda Fitilli Triko Elbise koyu bordo
Hızlı Teslimat

Gülce modaResmi satıcı rozeti Fitilli Triko Elbise koyu bordo

4.2
(492)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
809,10 TL899 TL
Machetta Kadın Neon Sarı Mini Sweat Elbise
Birlikte Al Kazan

MachettaResmi satıcı rozeti Kadın Neon Sarı Mini Sweat Elbise

%100 Pamuk
5.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.290 TL
The Champ Clothing Kadın Oversize Sweat Elbise Pembe Kurdele Baskılı Pembe – ...
Hızlı Teslimat

The Champ ClothingResmi satıcı rozeti Kadın Oversize Sweat Elbise Pembe Kurdele Baskılı Pembe – Bisiklet Yaka, 3 İplik Şardonlu Polar

3.8
(19)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
1.124,25 TL1.499 TL
Trendyol Plus ile1.101,76 TL
Stil Diva Büyük Beden Bisiklet Yaka Uzun Kollu Kısa Sweat Elbise 126443
Hızlı Teslimat

Stil Diva Büyük Beden Bisiklet Yaka Uzun Kollu Kısa Sweat Elbise 126443

4.6
(60)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
569,94 TL599,94 TL
Trendyol Plus ile541,44 TL
Ceylan Otantik Lacivert Süprem Basic Elbise
Fenomen Seçimi

ceylan otantikResmi satıcı rozeti Lacivert Süprem Basic Elbise

4.4
(111)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.299,99 TL
Machetta Kadın Yarım Fermuarlı Eteği Fırfırlı Mini Elbise
Birlikte Al Kazan

MachettaResmi satıcı rozeti Kadın Yarım Fermuarlı Eteği Fırfırlı Mini Elbise

%100 Pamuk

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%11

1.540 TL
1.749,99 TL
Madmext Vizon Bisiklet Yaka Basic Triko Kadın Elbise MG2611
Hızlı Teslimat

MadmextResmi satıcı rozeti Vizon Bisiklet Yaka Basic Triko Kadın Elbise MG2611

86% Akrilik, 9% Elit, 6% Polyamid
3.7
(35)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
60 TL Kupon
2 Adede %5
Kargo Bedava
1.999,99 TL
CHUL Üç İplik Şardonlu Kemerli Oversize Basic Elbise - Taş - Geniş Beden Aralığı

CHULResmi satıcı rozeti Üç İplik Şardonlu Kemerli Oversize Basic Elbise - Taş - Geniş Beden Aralığı

%30 Polyester %70 Pamuk
5.0
(1)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%14

1.734,59 TL
2.017,02 TL
Benin Cep Detaylı Basic Tesettür Elbise - Siyah -

Benin Cep Detaylı Basic Tesettür Elbise - Siyah -

4.4
(25)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
925,40 TL1.322 TL
The Champ Clothing Kadın Oversize Sweat Elbise Lacivert – 3 İplik Şardonlu , ...
Hızlı Teslimat

The Champ ClothingResmi satıcı rozeti Kadın Oversize Sweat Elbise Lacivert – 3 İplik Şardonlu , Bisiklet Yaka, Pantone - prenses baskılı

4.5
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
1.124,25 TL1.499 TL
Trendyol Plus ile1.101,76 TL
caddekombin Uzun Büzgü Detay Elbise Görünümlü Gri Sweatshirt
Hızlı Teslimat

caddekombinResmi satıcı rozeti Uzun Büzgü Detay Elbise Görünümlü Gri Sweatshirt

3.6
(68)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
349,99 TL
The Champ Clothing Kadın Oversize Sweatshirt Elbise Basic Kahverengi – Bisikl...
Hızlı Teslimat

The Champ ClothingResmi satıcı rozeti Kadın Oversize Sweatshirt Elbise Basic Kahverengi – Bisiklet Yaka, 3 İplik Şardonlu Polar

4.3
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
1.124,25 TL1.499 TL
Trendyol Plus ile1.101,76 TL
KADO OUTLET Oversize Uzun Rahat Elbise
Hızlı Teslimat

KADO OUTLET Oversize Uzun Rahat Elbise

5.0
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
50 TL Kupon
2 Adede %10
Kargo Bedava
1.390 TL
Trendyol Plus ile1.320,50 TL
LC Waikiki LCW Modest Gri Kapüşonlu Sweatshirt Elbise
Hızlı Teslimat

LC Waikiki LCW Modest Gri Kapüşonlu Sweatshirt Elbise

%38 Pamuk, %62 Poliester
3.7
(6)
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
1.273,02 TL1.299 TL
Swist Füme Daly Yarım Balıkçı Oversize Kadın Triko Midi Elbise
Videolu Ürün

SwistResmi satıcı rozeti Füme Daly Yarım Balıkçı Oversize Kadın Triko Midi Elbise

%100 Akrilik
4.9
(14)
Kargo Bedava
2. Ürün %10
Kargo Bedava
1.049,90 TL
Trendyol Plus ile997,40 TL
zeynep uyanık 3 İplik Sweat Elbise Kapüşonlu
Hızlı Teslimat

zeynep uyanık 3 İplik Sweat Elbise Kapüşonlu

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
850 TL
PLA STORE Haki Uzun Sweat Elbise
Hızlı Teslimat

PLA STORE Haki Uzun Sweat Elbise

100% Pamuk
3.5
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
1.044,05 TL1.099 TL
Trendyol Plus ile991,85 TL
PLA STORE Siyah Uzun Sweat Elbise
Hızlı Teslimat

PLA STORE Siyah Uzun Sweat Elbise

100% Pamuk
3.8
(15)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
949,05 TL999 TL
Trendyol Plus ile901,60 TL
Benin Kanguru Cepli Kapüşonlu Tesettür Elbise - Kahverengi -
Hızlı Teslimat

Benin Kanguru Cepli Kapüşonlu Tesettür Elbise - Kahverengi -

4.5
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
1.091,99 TL1.559,99 TL
CHUL Acı Kahve İki İplik Kemerli Oversize Basic Elbise - Geniş Beden Aralığı

CHULResmi satıcı rozeti Acı Kahve İki İplik Kemerli Oversize Basic Elbise - Geniş Beden Aralığı

4.6
(7)
Kargo Bedava
130 TL Kupon
Kargo Bedava
5.499 TL
Trendyol Plus ile3.299,40 TL
LC Waikiki LCW Modest Siyah Bisiklet Yaka Sweat Elbise

LC Waikiki LCW Modest Siyah Bisiklet Yaka Sweat Elbise

%84 Pamuk, %16 Poliester
Kargo Bedava
759,98 TL
ANDE Robalı Sweat Elbise- Acı kahve
Hızlı Teslimat

ANDE Robalı Sweat Elbise- Acı kahve

5.0
(1)
Kargo Bedava
2.378,60 TL
two in sis Scuba Uzun Dik Yaka Sweat Elbise Scuba Uzun Elbise Tesettür Elbise...
Hızlı Teslimat

two in sis Scuba Uzun Dik Yaka Sweat Elbise Scuba Uzun Elbise Tesettür Elbise Scuba Cepli Dik Yaka Elbise

4.1
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
15 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
610,43 TL678,26 TL
Trendyol Plus ile549,39 TL
ZÜLAYS V Yaka Sweat Elbise Krem
Videolu Ürün

ZÜLAYS V Yaka Sweat Elbise Krem

4.3
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
973,28 TL
KADO OUTLET Oversize Uzun Rahat Elbise
Hızlı Teslimat

KADO OUTLET Oversize Uzun Rahat Elbise

5.0
(1)
Kargo Bedava
50 TL Kupon
2 Adede %10
Kargo Bedava
1.390 TL
Trendyol Plus ile1.320,50 TL
Koton Cepli Uzun Kollu Mini Balon Etek Detaylı Kapüşonlu Sweat Elbise

KotonResmi satıcı rozeti Cepli Uzun Kollu Mini Balon Etek Detaylı Kapüşonlu Sweat Elbise

61% Pamuk, 39% Polyester
4.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

590,99 TL
655,99 TL
Refka Basic Spor Tesettür Elbise - Siyah - Benin
Hızlı Teslimat

Refka Basic Spor Tesettür Elbise - Siyah - Benin

4.6
(53)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
1.091,99 TL1.559,99 TL
FEMELLE Kadın Sweat Denim Patchwork Elbise Oversize Cepli Büzgülü %100 Pamuk ...
Hızlı Teslimat

FEMELLEResmi satıcı rozeti Kadın Sweat Denim Patchwork Elbise Oversize Cepli Büzgülü %100 Pamuk Spor Elbise

100% Pamuk
4.8
(4)
Kargo Bedava
125 TL Kupon
Kargo Bedava
1.527 TL
Trendyol Plus ile1.374,30 TL
MORE ACTIVE Daydream Uzun Kollu Kadın Sweat Elbise
Hızlı Teslimat

MORE ACTIVE Daydream Uzun Kollu Kadın Sweat Elbise

Pamuk
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
2.475 TL2.750 TL
kı.we Dik Yaka Uzun Kollu Midi Boy Sweat Örme Bordo Spor Elbise

KiweResmi satıcı rozeti Dik Yaka Uzun Kollu Midi Boy Sweat Örme Bordo Spor Elbise

75% Pamuk, 20% Polyester, 5% Elastan
4.0
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
2.973 TL5.946 TL
The Champ Clothing Kadın Oversize Sweat Elbise Marine – 3 İplik Şardonlu , Bi...
Hızlı Teslimat

The Champ ClothingResmi satıcı rozeti Kadın Oversize Sweat Elbise Marine – 3 İplik Şardonlu , Bisiklet Yaka, Pantone - prenses baskılı

4.3
(32)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
1.124,25 TL1.499 TL
Trendyol Plus ile1.101,76 TL
Lemaye Düz Kapşonlu Sweat – Siyah - Siyah
Hızlı Teslimat

LemayeResmi satıcı rozeti Düz Kapşonlu Sweat – Siyah - Siyah

4.0
(19)
Kargo Bedava
1.979,99 TL
Neva Style Lacivert Sweat Tesettür Elbise 23641L

Neva Style Lacivert Sweat Tesettür Elbise 23641L

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

1.555,97 TL
1.580,69 TL
Lemaye Düz Kapşonlu Sweat – Füme - Füme
Hızlı Teslimat

LemayeResmi satıcı rozeti Düz Kapşonlu Sweat – Füme - Füme

4.0
(2)
Kargo Bedava
1.979,99 TL
Trend Alaçatı Stili Kadın Antrasit Bisiklet Yaka Sweatshirt Elbise ALC-X13137
Bugün Kargoda

Trend Alaçatı StiliResmi satıcı rozeti Kadın Antrasit Bisiklet Yaka Sweatshirt Elbise ALC-X13137

3.5
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu40% İndirim Fırsatı!
315,60 TL526 TL
123...5...8

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Sürdürülebilirlik Detayı

Astar Durumu

Paket İçeriği

Yeni Ürünler

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Sweat Elbise

Sweat Elbise ile Rahat ve Şık Bir Tarz Yakalayın

Her mevsim rahatlık ve şıklığı bir araya getiren sweat elbise, günlük giyimde vazgeçilmez bir parça haline gelmiştir. Hem spor hem de şık kombinler yapmanıza olanak tanıyan bu elbiseler, farklı stilleri ve tasarımlarıyla herkesin beğenisini kazanıyor. Trendyol'da yer alan geniş sweat elbise koleksiyonu ile tarzınızı yansıtmanın tam zamanı!

  • Sweat Elbise Nedir?
  • Sweat Elbise Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Popüler Sweat Elbise Modelleri
  • Sweat Elbise ile Nasıl Kombin Yapılır?
  • Sıkça Sorulan Sorular

Sweat Elbise Nedir?

Sweat elbise, yumuşak ve rahat kumaşlardan üretilen, genellikle spor tarzda tasarlanmış elbiselerdir. Bu elbiseler, günlük kullanımda, spor aktivitelerinde ya da evde rahatça giyilmek üzere ideal bir seçenektir. Kapüşonlu, cepli ya da farklı detaylarla zenginleştirilmiş modelleri bulunur. Sweat elbise, hem kadınlar hem de erkekler için farklı kesim ve renk seçenekleriyle geniş bir yelpazeye sahiptir. Rahatlık arayanlar için mükemmel bir seçim olan bu elbiseler, hem şık hem de kullanışlıdır.

Sweat Elbise Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sweat elbise alırken dikkat edilmesi gereken birkaç temel unsur vardır:

  • Kumaş Kalitesi: Pamuk, polyester veya özel karışımlardan üretilen sweat elbiseler, hem konfor hem de dayanıklılık açısından önemlidir. Yüksek kaliteli kumaşlar, uzun süreli kullanım sağlar.
  • Kesim ve Beden: Farklı vücut tiplerine uygun kesim seçenekleri bulunur. Vücut hatlarınıza uygun olan modeli seçmek, daha şık görünmenizi sağlar.
  • Tarz: Kapüşonlu, V yakalı ya da dikiş detaylı modeller gibi farklı tarzda seçenekler mevcuttur. Kendi stilinize en uygun olanı tercih etmek önemlidir.
  • Renk ve Desen: Klasik renklerin yanı sıra farklı desenler de mevcuttur. Kendi tarzınıza uygun renk ve desen seçimiyle dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Popüler Sweat Elbise Modelleri

Trendyol'da yer alan popüler sweat elbise modelleri, farklı tarzlarla her zevke hitap ediyor. Kapüşonlu, uzun veya kısa kesim seçenekleri, farklı renk ve desen alternatifleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

  • Kapüşonlu Sweat Elbise: Günlük kullanımda rahatlık arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Kapüşonu sayesinde hem koruma sağlar hem de şık bir hava katar.
  • Dikiş Detaylı Sweat Elbise: Farklı dikiş detayları ile zenginleştirilmiş modeller, spor şıklığı yansıtır. Hem spor hem de şık kombinler yapmanıza olanak tanır.
  • V Yakalı Sweat Elbise: V yaka kesim, boyu daha uzun gösterme özelliğine sahiptir. Hem rahat hem de şık bir görünüm sunar.
  • Kısa Sweat Elbise: Yaz aylarında tercih edilen kısa modeller, hafif yapısıyla ferah bir kullanım sağlar.

Sweat Elbise ile Nasıl Kombin Yapılır?

Sweat elbise ile yaratıcı kombinler yapmak oldukça kolaydır. Hem rahat hem de şık görünebilirken, farklı aksesuarlar ile stilinizi tamamlayabilirsiniz. İşte birkaç öneri:

  • Spor Ayakkabılar: Rahat bir görünüm için sweat elbisenizi spor ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Bu, günlük gezmelerde konforu artırır.
  • Botlar: Kış aylarında daha şık bir görünüm elde etmek için botlarla kombin yapabilirsiniz. Özellikle uzun sweat elbiseler ile şık bir görünüm sağlar.
  • Aksesuarlar: Rahat bir sweat elbise, büyük bir çanta ve şık bir şapka ile tamamlanabilir. Böylece, günlük stilinizi daha da ön plana çıkarabilirsiniz.
  • Katmanlama: Üzerinize bir denim ceket veya bir hırka alarak katmanlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu, hem şık hem de sıcak kalmanızı sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Sweat elbise nasıl yıkanır?

Sweat elbiselerinizi yıkarken, genellikle etiket üzerindeki bakım talimatlarına dikkat etmek gerekir. Pamuklu modelleri soğuk su ile yıkamak, şeklinin bozulmasını önler. Ayrıca, düşük ısıda kurutmak da önemlidir.

Sweat elbise hangi mevsimlerde giyilir?

Sweat elbise, her mevsim giyilebilecek bir parçadır. Yaz aylarında tek başına, kış aylarında ise üzerine bir ceket veya hırka ile kombinlenebilir.

Sweat elbise ile hangi ayakkabılar tercih edilmelidir?

Sweat elbisenizi spor ayakkabılarla, botlarla veya topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Seçiminiz, gideceğiniz yere ve stilinize bağlı olarak değişebilir.

Sweat elbise nerelerde giyilir?

Sweat elbise, günlük hayatta, spor aktivitelerinde, alışverişte veya evde rahatça giyilebilecek bir parçadır. Hem şık hem de konforlu bir seçenektir.

Sweat elbise bedenleri nasıl seçilmelidir?

Sweat elbise alırken, vücut ölçülerinizi dikkate alarak beden seçimi yapmalısınız. Rahat bir oturuş için beden tablosunu kontrol etmek faydalı olacaktır.

Trendyol'un sunduğu geniş sweat elbise koleksiyonu ile şıklığınızdan ödün vermeden, rahat bir tarz yakalayabilirsiniz. Tarzınıza uygun modeli bulmak için hemen inceleyin!