"

Taşınma Kolisi

" araması için 571 sonuç listeleniyor

Taşınma Kolisi

Pratik Kullanıma Sahip Taşınma Kolisi

Taşınma esnasında birçok materyali muhafaza etmeniz için kolilere ihtiyaç duyarsınız. Farklı ebatlara ve kullanıma sahip olan bu ürünler birçok materyali bir araya toplama özelliği ile sizlere de pratiklik sunar. Taşınma kolisi içinde muhafaza edilen eşyaların büyüklük veya çokluk derecesine göre bu farklı ölçülere sahip seçenekler mevcuttur. Sadece taşınma alanında değil ev içindeki bazı eşyaları muhafaza etmeniz açısından da kullanışlı yanını ön plana çıkarır. Ev, ofis ve yaşamın her alanında kullanılan bir ürün olan bu materyaller çoklu eşya dağınıklığını da önler. Sağlam ve oluklu mukavvadan tasarlandığı için ürünün yırtılması söz konusu olmaz. Taşınma kolisi seti ile birden fazla ürüne bir arada sahip olup eşyanızı ihtiyaca göre muhafaza edebilirsiniz. Set şeklinde satılan bu ürünler farklı ebatlara sahiptir. Küçük, orta ve büyük olan şekilde setlerde sizlere sunulur. Eşyanızı kategorilere ayırarak kutu içine yerleştirebilirsiniz. Üstelik materyali ağzına kadar doldursanız bile ağırlığı taşıyamama gibi bir durum söz konusu olmaz. Sağlam bir tasarıma sahip olan bu ürünler çatlama ya da yırtılma gibi sorunlara neden olmaz. Üstelik sağlıklı mukavvadan yapıldığı için eşyanız ürün içinde aylarca kalsa da küflenmesi ya da kokması söz konusu olmaz. Taşıma kolisi 60x40x40 cm boyutunda geniş ebatlarıyla dikkat çeker. Eğer taşınmayı düşünüyorsanız bu genişlikte bir kutuya sahip olabilirsiniz. Çok fazla ufak ve kırılmaya müsait eşyası olanlar için bu materyal tam da size göredir. Eşyanız taşınma esnasında hiçbir hasara uğramadan korunur. Özel tip kutu niteliklerine sahip olan birçok modele de göz atabilirsiniz. Taşınma kolisi hayatın her alanında ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alır. Genel olarak nesneleri taşıyıp saklama görevini üstlendiği için ne kadar pratik kullanıma sahip olsa o kadar fazla tercih edilir. Bu ürünler sert mukavva, kraft ve genel karton materyalinden üretilir. Bu yüzden uzun süreli kullanımlar için uygunluk taşır. Sizler de Trendyol ile sahip olacağınız bu taşıma aparatlarıyla işlerinizi daha pratik bir hale dönüştürebilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Pratik Kullanıma Sahip Taşınma Kolisi

Hayatınızın her alanında sizlere eşlik eden bu ürünler sağladığı kullanım kolaylığı ile dikkat çeker. Hem taşıma alanında hem de ev içinde bazı eşyaları muhafaza etme amacı ile büyük taşıyıcılara ihtiyaç duyulur. Taşınma aşamasında sizler için kilolarca ağırlığı muhafaza etme özelliğine sahiptir. Bu yüzden taşıma aşamasında hiçbir zorluk çekmeden ihtiyacınızı giderme fırsatını yakalarsınız. Üstelik sahip olduğunuz bu ürünlerin iç hacminin tamamını doldurarak kullanabilirsiniz. Taşıma esnasında herhangi bir delinme ya da yırtılma söz konusu olmaz. Burada mevcut olan ürünlerin özellikle alt kısmı daha çok öne çıkar. Çünkü kullanım aşamasında eşyaların ağırlığını kaldırma kısmı alt tarafa düşer. Eğer alt kısım taşınma esnasında bir anda açılır ya da yırtılırsa materyal içinde mevcut olan tüm eşyalar zarar görebilir. Ancak sahip olduğunuz kaliteli bir ürün ile alt kısmının onlarca kiloyu taşıyan özelliğine sahip olabilirsiniz. Taşınma kolisi fiyatları sizlere uygun aralıklarda sunulur. Alım aşamasında zorluk çekmezsiniz. Eğer tek değil çoklu ürün seçeneklerine sahip olursanız fiyat açısından tasarruflu bir ödeme gerçekleştirirsiniz. Ayrıca isteğe bağlı olarak çeşitlenen boyut seçenekleri de vardır. Her boyut farklı fiyat etrafında şekillenir. Kalite bazında da tüm ürünler eşit bir dağılıma sahiptir. Çoklu kullanıma elverişli bu materyallerle tanışarak bu alandaki birçok ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Materyal içine dizdiğiniz eşyanızı sıkı bir şekilde ambalajladığınız sürece hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Eşyalarınızı uzun yıllar kutu içinde muhafaza etseniz de herhangi bir deformasyon olmaz. Atık malzemeler yerine sağlıklı ürünlerden üretilen bu materyal içindeki tüm eşyaları koruyup muhafaza eder. Böylece eşyanızın solması ya da kokması gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Özel ve kıymetli eşyanızı muhafaza ettiğiniz taşıyıcılar yüksek koruma gücü ile sizlere eşlik eder. Özel imal edilen bu ürünlerle taşınma esnasında hiçbir sorun yaşamazsınız. Tekliden çoklu modellere kadar maliyet avantajını sizlere sunarak satışta yerini alır. İstediğiniz zaman çoklu taşıyıcı modellerine sahip olarak ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz. Taşınma kolisi nereden alınır diye merak edenler için kaliteli içeriklere yer veren Trendyol’dan alınır cevabı verilebilir. Hem kullanışlı olmayı hem de kaliteyi bir arada bulabilirsiniz. Üstelik ihtiyaçlara cevap veren çok sayıda modelleri de mevcuttur. Sadece adetleri belirleyip ona uygun bir alışveriş yapabilirsiniz. Farklı boyutta birçok içerik yer aldığı için eşyanızı göz önünde bulundurarak istediğiniz boyutu tercih edebilirsiniz. Üstelik çoklu kullanımları ile sizlere avantaj da sağlarlar. Trendyol’dan kaliteli ve uygun fiyat aralıklarına sahip birçok koli çeşidine ulaşarak hızlıca sahip olabilirsiniz.

Sağlıklı ve Kaliteli Taşınma Ürünleri

Sağlıklı ve Kaliteli Taşınma Ürünleri

Tasarım aşamasında kaliteden ödün vermeyen bu modeller sağlığınız göz önünde tutularak tasarlanır. Ev taşınma kolisi özellikle çok sık kullanılan bir üründür. Her evde taşınma aşamasında kırılma özelliğine sahip olan çok sayıda eşya mevcuttur. Bununla birlikte giysilerinizi ve başka gereçleri de içinde muhafaza edebilen bir koruma özelliğine sahiptir. Çok sayıda küçük ve önemli eşyanızı ayak altından kaldırarak taşıyıcılara yerleştirdiğiniz zaman daha rahat hareket etme şansına da sahip olursunuz. Eşyaların tek taşınması yerine toplu olarak muhafaza eden bir koruma özelliğini sizlere sunar. Koliler yerine poşetlere konulan ürünler kirlenip hasara uğrar. Özellikle kırılma özelliğine sahip olan eşyalar poşetlerde daha çok hasara uğrar. Koliler tam da bu anlarda devreye girerek sizlere bu konuda yardımcı olur. Karton taşınma kolisi yüksek koruma gücü ile dizayn edilir. Ayrıca her ürün aynı modele sahip değildir. Yani isteğe göre dikdörtgen, kare ya da daha derin modellere de sahip olabilirsiniz. Genellikle taşınma esnasında daha derin ve büyük çaplı taşıyıcılar daha çok tercih edilir. Üstelik her biri uygun maliyetler eşliğinde sizlere sunulur. Taşınma esnasında çok fazla taşıyıcıya ihtiyaç duyulacağı için alım aşamasında uygun fiyatlara sahip ürünleri ihtiyacınıza uygun adette alabilirsiniz. Özel tip kutulara da göz atarak daha kaliteli ve kullanışlı olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Özellikle ofset baskılı ürünler burada kalite açısından öne çıkar. Ofset, baskı teknolojisine sahip olduğu için kaliteli materyal üzerine desen ile dizayn edilir. Çoklu kullanıma elverişli bir ürün çeşididir. Özellikle ağır ve kırılan materyalleri bu model içinde muhafaza edebilirsiniz. Ofset taşınma kutuları içinde farklı tasarımlar öne çıkar. Bunlar arasında standart, display ve pencereli modeller dikkat çeker. Sadece kullanacağınız alana göre tercihinizi yapabilirsiniz. Her ürün taşınma esnasında işini rahat ve kolay yapmada sizlere yardımcı olur. İhtiyacınızı belirleyip istediğiniz modele sahip olabilirsiniz. Satılan birçok ürün sizlere hem tekli hem de çoklu olarak yüksek kalite ile uzun süreli kullanım sağlar. Taşınma kolisi nerede satılır sorusu genelde kaliteli içeriklere ulaşmanız için ön plana çıkar. Dayanıklı ve kaliteli bir ürüne ulaşmayı istiyorsanız eğer Trendyol’da ihtiyacınıza uygun seçeneği kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çoklu Kullanıma Sahip Modeller

Çoklu Kullanıma Sahip Modeller

Sadece kırılan eşyalar için değil ayakkabı ve elbiseler ya da çarşaf, örtü gibi ürünler için de kullanıma elverişli ve muhafaza edici özelliğe sahip ürünler mevcuttur. Büyük taşınma kolisi birçok eşyayı aynı anda muhafaza etme gücüne sahip olduğu için daha çok kullanıma elverişli olur. Büyük taşınma kolisi ile tek seferde birçok eşyayı bir araya getirerek kolaylıkla taşınma işlevini yerine getirebilirsiniz. Bu alanda öne çıkan flekso baskılı kutular büyük çaplı bir tasarım çeşitliliğine sahiptir. Sadece büyük çaplı değil her boyuta uygun flekso modellere sahip olabilirsiniz. Flekso olduğu için kaliteli ve sağlıklı bir kullanıma sahiptir. Özel bir saklama ambalajına da sahip olduğu için taşınma süreci bitene kadar işlevini yerine getirir. Karton koli standart boyutlara sahip olduğu için genel kullanımlarda işinize çokça yarar. En küçük boyutlardan büyük ve geniş ebatlara kadar istediğinize rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Bu alandaki kutular genelde standart kahverengi bir renge sahiptir. Ancak Trendyol ile farklı renkler de olanlara da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Beyazdan siyah renklere kadar her modele sahip olabilirsiniz. Fabrika üretimi olan tüm ürünler kolay açma ve kapama aparatı ile taşınma esnasında sizlere eşlik eder. Açma ve kapama kanatları sağlam bantlama ile yüksek muhafaza gücünü ön plana çıkarır. Kutular ince değil kalın bir tasarıma sahip olduğu için bıçak bile değse kolaylıkla açılması ya da yırtılması söz konusu olmaz. Çift mukavva kartondan yapıldığı için eşyaları daha iyi şekilde muhafaza eder. Kartonlar hava almaz ve içine mikrop girmeyecek şekilde kapanma özelliği ile işlevsel yapısını ön plana çıkarır. Sizler taşınma için ihtiyacınız doğrultusunda bu ürünlere Trendyol üzerinden sahip olarak hayatı daha kolay bir hale dönüştürebilirsiniz.

Her Boyuta Sahip Taşınma Kolisi

Her Boyuta Sahip Taşınma Kolisi

Özel üretimden geçerek sizlere sunulan bu ürünler her modele sahip çeşitleri ile ön plana çıkar. Bu alanda isteklere cevap veren taşınma materyali farklı boyutlarda sizlere sunulur. Taşıma kolisi ayakkabıdan mutfak eşyalarına kadar ya da yiyecekleri muhafaza etmeye kadar birçok ürünü koruma gücüne sahiptir. Ancak bu alanda özel üretime sahip olan hazır kilitli kutuları da tedarik edebilirsiniz. Bu ürünler eşyalarınızın yıpranmaması için pratik kullanımda ön plana çıkar. Kilitli olduğu için ayrıca bantlamaya gerek duymazsınız. Özel eşyalarınız varsa onları bu materyal ile saklı tutabilirsiniz. Çeyiz taşıma kolisi özel eşyalarınızın muhafaza edilmesinde rol oynar. Çeyizler özel ürünlerden oluşur. Taşınma esnasında da kimi zaman bazı eşyaların zarar görmesi gibi durumlar yaşanabilir. Bu gibi durumlara karşı çeyizlerin korunması için onlara özel olarak tasarlanan bu materyale sahip olabilirsiniz. Eğer taşınma esnasında eşyalarınızın başına bir şey gelirse bunun geri dönüşü olmaz. Bu yüzden özel kolilere sahip olarak gönül rahatlığı içinde eşyalarınızı koruyabilirsiniz. Ayrıca çift oluklu taşıyıcı modeline de sahip olabilirsiniz. Mikro dalga özelliğine sahip bir ürün olduğu için içinde mevcut olan eşyanızı derinlemesine korur. Kalınlığı 3,2 ile 4,5 mm arasında değişir. Ayrıca isteğe bağlı olarak farklı boyutları da mevcuttur. Kırılgan ve hassas olmayan bir ürün yapısına sahiptir. Sert ve dayanıklı olduğu için herhangi bir darbeye karşı da dış yüzeyinde hiçbir sorun meydana gelmez. Sizlere rahat bir kullanım alanı sunar. Şık bir görünüme sahip olduğu için işiniz bitse de daha sonradan kullanmanız için ürünü saklayabilirsiniz. Trendyol ile sahip olacağınız bu ürünle ihtiyacınızı tam ve eksiksiz bir şekilde giderebilirsiniz.

Her İhtiyaca Cevap Veren Taşınma Kolisi

Her İhtiyaca Cevap Veren Taşınma Kolisi

Taşınma esnasında çok eşyası olanlar için koliler kurtarıcı rol oynar. Bu alanda sizlere sunulan her ürün korumalı bir kalınlığa sahiptir. Sık kullansanız bile ilk günkü dokusunu koruyarak sizlere eşlik eder. Kıyafet taşıma kolisi tüm giysilerinizi dış etkenlerden, havadan ve tozdan koruyan bir muhafaza gücüne sahiptir. Kıyafetler özel eşya kategorisine dahildir ve zarar görmeden güven içinde taşınmaları istenir. Bu yüzden taşıma esnasında dikkat ve özen gerektirir. Sizler de kıyafetlerinize özen gösteriyorsanız eğer bunun için özel olarak tasarlanan koli modellerine göz atabilirsiniz. Bu yüzden tek oluklu kutuları tercih edebilirsiniz. Hafif yüklemeler için dizayn edilen bir tasarıma sahiptir. Kıyafetler de hafif yükleme kategorisinde yer aldıkları için onlara özel olarak üretilen bu modele sahip olabilirsiniz. Tabak taşıma kolisi hassas olan mutfak eşyaları için öne çıkar. Genellikle mutfakta kırılan eşyalar mevcuttur. Taşınma esnasında da kırılma durumu gerçekleşir. Ancak bu durumu tamamen ortadan kaldırmanız için tabak ve bardaklara özel olarak tasarlanan kırılmayı önleyen bir koliye sahip olabilirsiniz. Kimi zaman porselen veya özel tasarıma sahip olan tabaklarınızı taşımanız gerekebilir. Bunların muhafazası ise daha fazla önem taşır. Onları seçeceğiniz bu ürün modeli ile güvenli bir şekilde saklı tutabilirsiniz. Mutfak eşyaları alanında tabak ve bardaklar her zaman takım olarak saklı tutulur. Herhangi birinin kırılması takımın bozulması anlamına gelir. Tabaklarınızı bu tür kırılmalara karşı tek oluklu koli ile muhafaza edebilirsiniz. Genellikle mutfak alanında kullanılan modeller orta boyutta satışa sunulur. Mutfak eşyası ağır olduğu için taşınma aşamasında zorluk yaşanmaması adına küçük ve orta boyutlu ürünler ile taşınmaları tavsiye edilir. Sizler tüm bunları göz önünde tutarak istediğiniz modele anında sahip olabilirsiniz.

Her Modele Sahip Taşınma Kolisi Trendyol’da

Her Modele Sahip Taşınma Kolisi Trendyol’da

Trendyol ile istediğiniz modele dilediğiniz zaman sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile seçebileceğiniz her model güvenli kullanım ile sizlere sunulur. Beyaz taşıma kolisi bu alanda sadece kullanımı ile değil göz alıcı rengi ile ön plana çıkar. Beyaz renk seçeneği ile şık bir kutu içinde eşyanızı taşıyabilirsiniz. Sadece beyaz değil farklı renk seçeneklerine de sahip olabilirsiniz. Trendyol’da sizleri her renk içerik ve model bekler. Her biri aynı kaliteye sahip olan şekilde satışta yerini alır. Üstelik sadece tek kullanımlık da değiller. Çoklu kullanıma elverişli yapıları ile ön plana çıkarlar. Mutfak taşıma kolisi çoklu eşyalar için uygun bir boyuta sahiptir. Mutfakta çok sayıda küçük eşya yer alır. Üstelik her biri kırılma özelliğine sahip olduğu için dikkat ve hassasiyet gerektirir. Sizler de bu özeni eşyanıza veriyorsanız doğru koli tedariğini Trendyol ile yapabilirsiniz. Mutfak için çoklu satılan kutular sizlere sunulur. Böylece tek tek almanız yerine çoklu olarak edinebilir, taşınma işleminizi daha rahat bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Mutfak eşyalarınız için 5.5 mm kalınlığa sahip olan bu kutular tabak ve bardakların kırılmalarına karşı yüksek koruma gücünü ön plana çıkarır. Rahat bir taşıma süreci için baskısız ürün modellerine de göz atabilirsiniz. Bu model sade ve düz renk seçeneğine sahiptir. Hafif ve çoklu eşyaların taşınmasında etkili olur. Eğer dilerseniz tripleks taşıyıcı modellerini de inceleyebilirsiniz. Kalın bir gramaja sahip olduğu için yüksek koruma gücü ile ön plana çıkar. Ekstra koruyucu yapısı ile kullanıcıların favorisidir. Ürünü uzun yıllar muhafaza edebilir, ihtiyacınız olduğunda sorunsuzca kullanabilirsiniz. Sağlam yapısı ile en ağır eşyaların taşınmasında etkili olur. Trendyol ile koruma gücü yüksek olan taşıyıcılara sahip olabilirsiniz.