placeholder
"

Teflon Tencere

" araması için 408 sonuç listeleniyor

Teflon Tencere Modelleri Trendyol'da!

Her İhtiyaca Cevap Veren Teflon Tencereler

Profesyonel ve kişisel mutfaklarda birçok farklı özelliğe ve işleve sahip mutfak gereçleri kullanılır. Bu mutfak gereçlerinin başında harika yemekler pişirdiğimiz ürünler gelir. Tüketicilerin hayatını kolaylaştıran teflon tencereler ile sağlıklı ve lezzetli yemekler, atıştırmalıklar hazırlamanızı sağlar. Kendi mutfağınızda ya da restoran gibi sektöre dahil olan yerlerde kısacası yemek pişen her yerde kullanılan ürünler birçok marka tarafından çeşitlendirilir. Farkı kullanım alanlarına ve yerlerine uygun boyutlarda ve özelliklerde çeşitlilik mevcuttur. Özellikle sürekli yemek pişen işletmelerde, evlerde ısıya dayanıklı ve yanmaz, yapışmaz ürünler olması tercih sebebidir. Ayrıca yapışmaz ve yanmaz özellikleri sayesinde temizliği çok kolaydır. Isınmaya karşı dayanıklı tutacaklar sayesinde güvenle kullanabilirsiniz. Pişirilen yemeğin kaç kişilik olacağından türüne kadar değişen ihtiyaçlar dahilinde dilediğiniz boyutta teflon tencere seçenekleri ile mutfakta harikalar yaratabilirsiniz. 30 cm teflon tencereyi basık, derin ve granit seçenekleri ile bulabilirsiniz. Bu seçenek lezzetli pilavlar, tatlılar, etler ve daha birçok yemek çeşidi için idealdir. Az yağ ile sağlıklı gıdalar pişirebileceğiniz gibi tatlılarda yapabilirsiniz. Cam kapağı sayesinde yemeği rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Buna ek olarak biraz daha büyük bir boyut ararsanız 32 cm teflon tencereyi tercih edebilirsiniz. Hem pilavınızı hem de yemeğinizi aynı anda pişirerek birlikte servis edebilirsiniz. Yağlı yemeklerden kaçınanlar, sağlıklı beslenmeyi tercih edenler için az yağda sofralara renk ve lezzet katan nefis sunumlar yapabilirsiniz. Isı kontrolü sayesinde yemeğin hemen soğumasını engeller. Bunun yanında özel kaplaması sayesinde ilk günkü görünümünden ve sağlamlığından ödün vermez. Sağlıklı ve kolay pişirme sağlamasının yanı sıra kolayca temizlenerek zamanınızı sevdikleriniz ile geçirmenize olanak verir. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz seçenekler ile hayatınızı kolaylaştırır. Çeşitli teflon tencere markaları dahilinde aradığınız ürünü geniş ürün yelpazesi ile inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Fiyatlar ve özellikler arasından seçimler yaparak size uygun olanları bulmanız mümkündür. Fiyatlar ebatına, modeline, işlevine göre çeşitlilik gösterir. Dilerseniz set olarak ya da tekli teflon tencere olarak satın alabilirsiniz. Trendyol ile çeşitli yemeklerde kullanabileceğiniz birbirinden farklı modelde, desende ve özellikte olan ürünleri bütçenize uygun fiyatlarla keşfedebilirsiniz.

Her İhtiyaca Cevap Veren Teflon Tencereler

Kullanılan mutfak gereçleri kişilere ve yemeklere göre değişiklik gösterir. Mutfağın önemli gereçlerinden biri olan teflon tencerelerde kişiye, mekana, yemeğe göre farklılaşır. Çeşitli kapasitelerdeki ve boyutlardaki modelleri ile farklı kişi sayısına uygun yemekler pişirilebilir. 22 cm teflon tencere, daha küçük aileler ve işletmelerin ihtiyaçlarına karşılık verirken kişi sayısının arttığı aileler ile büyük ve orta ölçekli işletmelerde daha büyük ebatlarda modeller tercih sebebi olur. Et, sebze, tavuk ve daha birçok yemeğin yanında çokça tüketilen pilav, tam kıvamlı lezzettte her zaman sofranızda yer almayabilir. Lezzetli pilav yapmanın sırlarından biri de doğru pilav tenceresi seçimidir. Özellikle pilavın yüzeye yapışmaması gerekir. Bu yüzden teflon yüzeyli ürünler pilav yapımında tercih olarak ilk sıralarda yer alır. Pilavlık teflon tencere sayesinde yemeklerin doyuruculuğunu arttıran enfes ve tam kıvamında pilavlar yapabilir misafirlerinize eşsiz sofralar hazırlayabilirsiniz. Birçok insan fast-food restoranlarında yapılan patatesleri sever. Özellikle de çocuklar sırf patates kızartması için dışarıda yemek isterler. Çoğu restoranın menüsünde hamburger, pizza ve tost gibi yiyeceklerin yanında patates kızartması servis edilir. Bol yağda, temiz ve sağlıklı kızartılan patatesler herkesin beğenisini toplar. Dışı çıtır içi yumuşacık patatesler için derin teflon tencere ile çok kolay ve zahmetsizdir. Tam ölçülü derinliği, yağ sıçramasının ve mutfak kazalarının önüne geçmeyi başarır. Ayrıca nefis birer atıştırmalık olan sigara böreği, soğan halkası, pişi gibi hamur işlerini de kızartabilirsiniz. Homojen ısı dağılımı sayesinde eşit derecede pişen atıştırmalıklar hazırlamaya olanak sağlar. Ek olarak çıkarıp takılabilen kızartma teli kullanarak da ihtiyacınıza uygun kullanımı sağlayabilirsiniz ve birçok sebzeyi bir arada kolayca pişirebilirsiniz. Teflon tencere pilavlık seçeneği ile pirinçler lapa olmadan istediğiniz kıvamda yapabilirsiniz. Elektrikle çalışan seçenekler ile ocağa ihtiyaç duymadan elektriğin olduğu her yerde kolaylıkla enfes lezzetler hazırlayabilme imkanı sağlar. Bahçenizde ya da balkonunuzda pişirme imkanı sağlayarak evinizin kötü kokmasını önler. Kolay temizlenebilme özelliği elektrikli seçeneklerde de geçerlidir. Bayramlar, davetler ve kalabalık etkinliklerde geniş ebatlardaki mutfak gereçlerinin kullanılması daha hızlı ve tek seferde pişirmenize yardımcı olur. Kış için hazırlanan domates sosları, hoşaflar ve marmelatlar için büyük boyuttaki ürünlere ihtiyaç duyarız. 50 cm teflon tencere sayesinde rahatlıkla kışlık gıdalarınızı yapabilirsiniz. Gıda sektöründe iş yapan birçok şirketin mutfağında görebileceğimiz ürünlerden biridir. Yüzeyi sayesinde yağ ve kir kolayca arınır. Cam kapağı sayesinde açıp kapatmaya gerek kalmadan yemeğinizi kontrol edebilirsiniz. Sizlerde mutfağınıza uygun olanları seçerek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Birbirinden farklı ihtiyaçlara cevap veren ürünleri Trendyol’da bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Teflon Tencere Modelleri ile Sağlıklı Yemekler

Teflon Tencere Modelleri ile Sağlıklı Yemekler

Günümüzde artık birçok kişi sağlıklı beslenmeye dikkat ediyor. İnsanlar artık evde kendi yemeğini pişiriyor ve sağlıklı yemekler çıkartan restoranlara gidiyorlar. Hem evde hem işletmelerde sağlıklı ve lezzetli yemekler için elektrikli tencereler de tercih edilir. Evinizde tüm lezzetleri fazlasıyla yapabilirsiniz. Kolaylıkla hamur işlerini, et ve sebze yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Elektrikli teflon tencere ile istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Elektrik olan her yerde kolay kullanımı sayesinde zahmetsizce pişirme işlemi gerçekleştirir. Mutfağınızda harikalar yaratarak sevdiklerinize yeni tatlar tanıtabilirsiniz. Geniş pişirme alanı sayesinde kalabalık davetlerde sevdiklerinize eşsiz tatta yemekler pişirebilirsiniz. Yanmaz ve yapışmaz yüzeyi sayesinde yemeklerin dibi tutmaz ve lezzetleri aynı kalır. Dilediğiniz ısı ayarında yiyecekleri pişirme olanağı sağlar. Çıkarılabilen güç kablosu sayesinde elektrik bağlantısı kesilir ve kolayca temizlenir. Ayrıca dayanıklı, sağlam dış yüzeyi ve cam kapağı sayesinde uzun ömürlü ve temiz bir kullanım sağlar. Kalabalık davetlerde, tek seferde hızlı ve sağlıklı bir şekilde pişirmenizi sağlar. Isı ayarı sayesinde dilediğiniz şekilde az veya çok pişirebileceğiniz yemekler yapabilirsiniz. Mutfağın en büyük yardımcılarından bir olan yanmaz yapışmaz yüzeyi ile dışı çelik içi teflon tencere sayesinde vazgeçilmez çelik görünümü en inatçı kirlerin bile kolayca temizlenmesini sağlar. Yapışmaz iç yüzeyi et, balık ve tavuk gibi yüksek besin değerine sahip yiyecekleri az yağda tüm lezzeti ile pişirmenize, sağlıklı beslenmenize olanak sağlar. Uzun yıllar dayanan kaliteli ve sağlam emaye dış yüzeyi ile dikkat çeken granit teflon tencere, şık görünümü ve lezzetli yemekler pişirilmesini sağlayan iç yüzeyi sayesinde mutfaklarda kendine değerli bir yer edinir. Granit dış yüzeyi sayesinde leke tutmaz ve matlaşmaya karşı dayanıklıdır. Yanmaz yapışmaz iç yüzeyi ile aşınmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır. Ayrıca buhar delikli cam kapakları gıdaların tam ayarında ve lezzetli pişmesinde katkı sağlar. 24 cm teflon tencere sağlıklı sebze yemekleri, çorbalar, haşlamalar yaparken, ideal boyutu ile günlük olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerden biri haline gelir. Derin yapısı sayesinde çocuklarınıza ev yapımı pudingler, muhallebiler yapabilir hazır gıdalardan uzaklaştırabilirsiniz. Trendyol’da size uygun seçenekleri inceleyerek seçiminizi yapabilir, kendinize ve sevdiklerinize güzel görünen lezzetli sunumlar yapabilirsiniz.

Kullanışlı Teflon Tencere Çeşitleri

Kullanışlı Teflon Tencere Çeşitleri

Teflon tencereler farklı kullanım alanlarına göre çeşitlendirilir. Herkesin ihtiyacına cevap veren farklı modeller ve çeşitler mevcuttur. Yapılan yemeğin boyutuna, yiyecek kişilerin sayısına ya da evde mi restorantta mı kullanıldığına göre farklı boyutlar kullanılabilir. Özellikle büyük işletmelerde daha geniş ürünler kullanılırken günlük olarak daha küçük boyutlar kullanılabilir. Kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilere göre olan çeşitleri ile evde de olsa profesyonel bir pişirme deneyimi sunar. Farklı boyutlarda ve çeşitlerde olmalarına rağmen kalitesi ve uzun ömürlü kullanımından taviz vermemeyi başarır. Kalitesinin yanı sıra farklı tasarımlar ile göz doldurur. Küçük boy olan seçenekler az sayıda kişi için hazırlığa uygun ürünlerdir. Ayrıca 12 cm teflon tencere ile nefis soslar hazırlayabilir ya da dilerseniz bir gün önceden kalan yemekler için temiz ve sağlıklı bir saklama, ısıtma deneyimi yaşayabilirsiniz. Mini teflon tencere ile tek başınıza iken büyük boyutların kirlenmesinin önüne geçebilirsiniz. Ayrıca küçük ve kullanışlı tasarımı ile dolabınızda yer kaplamaz ve yerden tasarruf ettirir. 18 cm teflon tencere çeşidi ile az miktarda lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Tam kıvamında makarnalar için 20 cm teflon tencere tam size göre boyuta sahiptir. Ayrıca boyut olarak karnıyarık gibi yemekler için de kullanıma uygundur. Isıyı eşit dağıtarak yemeklerinizin sofranızda parlamasına yardımcı olur. Basık, granit, derin, geniş ve çömlek tipi seçenekleri ile her ihtiyaca uygun ürünü bulabilir sevdiğiniz yemekleri zevkle yapabilirsiniz. Bunun yanında elektrikli seçeneği ile hızlı ve kolay olarak tam kıvamında yemekler pişirebilirsiniz. Ek olarak yeterli pişirme alanınız bulunmadığı zamanlarda kullanarak zaman kazanabilirsiniz. Dilerseniz set olarak satın alabilir mutfağınızda güzel bir ahenk yakalayabilirsiniz. Uzun ömürlü teflon tencere modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Tarzınızı Mutfağınıza Yansıtacağınız Göz Alıcı Renkler

Tarzınızı Mutfağınıza Yansıtacağınız Göz Alıcı Renkler


Kullanıma yönelik çeşitli teflon tencere modelleri farklı renk ve tasarımlara sahiptir. Genellikle boyutlarına göre tercih edilirken, renkleri ve değişik tarzları ile tercih sebebi olur. Temizliği kolay olması ve şık durması açısından en çok tercih edilenlerden biri olan siyah teflon tencere ile tarzınızı mutfağınızda da devam ettirebilirsiniz. Siyah renk uzun yıllar rengini korumayı başarır. Uzun ömürlü kullanım sağlar. Darbelere ve ısıya dayanıklı yapısı sayesinde siyah rengi ile mutfağınızın şıklığını kat kat arttırabilirsiniz. Değişik teflon tencere modelleri ile istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Her üründe bulunan yanmaz, yapışmaz yüzey sayesinde istediğiniz rengi ve tarzı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Farklı boyutlarda olması yer tasarrufu sağlarken hoş görünümü ile sizleri yemek yapmaya teşvik eder. Renkler insanın ruh halini etkiler. Daha açık renkler ferah algısı yaratır ve temizlik hissi verir. Beyaz Teflon tencere ile mutfağınızdaki ferah görünümü devam ettirebilirsiniz. Şık tasarımı ve yanmaz yapışmaz özelliği kullananların tarzlarını yansıtırken kaliteden ödün vermemelerini sağlar. İçi beyaz dışı istediğiniz renkte seçebileceğiniz modeller, estetik görünümü ile beğeni toplar. Desenli ürünler kişisel veya profesyonel mutfağınıza hareket katmayı hedefler. Pembe desenli Teflon tencere, pembe rengi sevenlerin mutfağını renklendirir. Renkli ve desenli dış kaplaması aşınmaya dayanıklıdır. Rengini ve desenini ilk günkü parlaklıkta muhafaza etmeyi başarır. Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan yumurtayı, yapışmaz tavalarda rahatlıkla pişirebilirsiniz. Uzun kahvaltı sofralarında yapışmaz özelliği ile sizlerin en büyük yardımcısı olur. Kendi tarzınızı mutfağınızda yansıtmanız için ister rengarenk desenli çeşitlerini isterseniz de koyu tonlarda hazırlanan modelleri Trendyol’da inceleyerek istediğiniz renkteki ve desendeki ürünü kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Her Gereksinime Uygun Teflon Tencere Fiyatları

Her Gereksinime Uygun Teflon Tencere Fiyatları

Türlü ihtiyaçlara yönelik olarak modeller farklılaşırken fiyatlarda değişim gösterir. Fiyat aralığının değişmesindeki en önemli etkenlerden birisi ebatlarındaki farklılıktır. Farklı ölçü seçenekleri sayesinde mutfağınızın gereksinimlerini karşılayabilirsiniz. Kişi sayısına uygun yemekler pişirilmesine olanak sağlayan modeller ve ebatlar bulunur. Tek yaşayanlar yada az sayıda kişiye pişirilen yemekler için 12 cm'den başlayan çeşitler bulunur. Kalabalık aileler ve çok kişiye yemek yapılan yerlerde daha büyük ebatlar tercih edilir. Teflon tencere fiyat skalası ebata, renge, kullanım amacına göre belirlenir. Tüm modellerin ortak özelliği ise yanmaz yapışmaz yüzeyi ve kolay temizlenmesidir. Ayrıca dengeli ısı dağıtımı ile uzun yıllar lezzetli yemekler pişirmeyi mümkün kılar. Tavuk eti ve balık gibi yiyeceklerin yapılmasının yanı sıra birçok tatlının hazırlanması da oldukça zahmetsiz ve kolaydır. Yeni eklenen teknolojiler dahilinde fiyatların değişim göstermesi oldukça normaldir. Tek başınıza olduğunuz zamanlarda küçük teflon tencereler ile pratik bir şekilde kendinize yemek hazırlayarak fazla bulaşık çıkmasını önleyebilirsiniz. İsterseniz teflon tencere setini tercih edebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı ebattaki birden fazla ürünü uygun fiyata alabilirsiniz. Ergonomik olarak tasarlanan tüm ürünler mutfağınıza zarafet kazandırır. Ürünler üstün performans ve şık tasarımları ile her mutfakta kendini ön plana çıkarmayı başarır. 26 cm teflon tencere ile tam kıvamında pilavlar yapabilir, karnıyarık ya da türlü gibi sebze yemeklerini rahatlıkla pişirebilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayan ürünler ile birçok farklı yemeği pişirebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile ailenize sağlıklı yemekler hazırlayabilirsiniz. Fiyatların farklı olmasında iç yüzeyinin petek doku da olması da etki eder. Petek doku yemeklerinizin lezzetini artırmayı hedefleyen ve yapışmayı önleyen bir teknolojidir. Trendyol’da özellikleri ve ebatları değişen ürünleri inceleyebilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Teflon Tencere Çeşitleri Trendyol’da

Teflon Tencere Çeşitleri Trendyol’da

Çoğu mutfağın önemli gereçlerinden olan farklı yemekler hazırlanan teflon tencere çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Trendyol profesyonel ve kişisel mutfaklar için farklı ebatlarda işlev ve özelliklere sahip çeşitler sunar. Kaç kişilik yemek olacağına göre seçimler yapabilirsiniz. Özellikle profesyonel mutfaklarda daha büyük gereçler kullanılır. Tüm çeşitler ısıyı eşit dağıtan ve dayanıklı teknoloji ile geliştirilen yüzeye sahiptir. Isıyı eşit dağıtma özelliği ile yemeklerinizin lezzetli pişmesine olanak sağlar. Çeşitli dış yüzey seçenekleri ile renkli modellerin yanı sıra daha düz modellerde tercih edebilirsiniz. Sıkça tercih edilen cam kapaklar sayesinde sağlıklı yemekler pişirebilirsiniz. Ayrıca sürekli kapağı açıp bakmanıza gerek kalmadan yemeğinizi kontrol edebilirsiniz. Cam kapaklarda bulunan özel hava deliği, yemeklerinizin tam kıvamında pişmesine yardımcı olur. Trendyol’da yalnızca klasik modeller değil aynı zamanda elektrik ile çalışan teknolojik seçenekleri de bulabilirsiniz. Elektriğin olduğu her yerde sağlıklı yemekler pişirilebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Misafirlerinize orta boy teflon tencere ile servis yapabilirsiniz. Geniş boyutları sayesinde kalabalık davetlerde gönül rahatlığı ile tek seferde yemek yapmanıza olanak tanır. Her mutfağın önemli ihtiyaçları arasında olan 28 cm Teflon tencere ile her türlü yemeği zevkle hazırlayabilirsiniz. Orta boydaki özel ölçüsü ile en çok kullandığınız ürünlerden bir haline gelir. Ayrıca 40 cm teflon tencere sayesinde kalabalık davetlerin üstesinden hızlıca gelebilirsiniz. Bunun yanında büyük boyutlar, fazla yemek pişen restoranlarda daha iyi hizmet sunulmasına yardımcı olur. Fiyatlar ise boyutlarına, elektrikli olmasına, renk ve desene göre değişir. Büyük boy teflon tencere daha çok iş yerlerinde, ya da kalabalık sofralarda tercih edilirken küçük boylar ise tek yaşayanlar veya çekirdek aileler tarafından tercih edilir. Trendyol üzerinden filtreleme seçeneğini kullanarak bütçenize uygun seçenekleri değerlendirebilir, alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.