"

tekerlekli masa

" araması için 204 sonuç listeleniyor

Her Zevke Uygun Tekerlekli Masa Trendyol’da!

Her evin olmazsa olmaz eşyalarından biri de masalardır. Yemek yemek, çalışmak gibi bireysel amaçlarda kullanıldığı gibi sevdiklerinizi bir araya toplamak ya da eşyaları belli bir yükseklikte tutmak gibi farklı amaçlara da hizmet eder. Ürün, birçok malzemeden yapılmış farklı modellere sahiptir. Amacına ve yerine göre özel olarak ayrıca farklı modeller de tasarlanır. Farklı fonksiyonlara sahip ürünlerin başında tekerlekli masa gelir. Akla gelebilecek her alan için farklı modeli bulunan bu ürünlerin, ayaklarında bulunan tekerlekler sayesinde kolayca yeri değiştirilebilir. Tarzınızı yansıtabileceğiniz birçok farklı tasarım ile dikkat çeker ve farklı malzemeler kullanılarak üretilir. Modele, boyuta, kullanılan malzemeye ve tasarıma göre tekerlekli masa fiyatları değişkenlik gösterebilir. Eskime, kırılma veya bozulmasına karşın tekerlekler kolaylıkla değiştirilebilir. İki parçadan oluşan ürünlerde tekerlekli masa ayağı tamamen değiştirilebilir. Yedek parçalar rahatça bulunabilir ve kolayca değiştirilip monteleme yapılabilir. Ayaklı tekerlekli masa kullanımı avantajlarından dolayı oldukça kolay kullanılır ve rahattır. Farklı boyutlarda olan modeller olduğu gibi yeni nesil tasarımı ile büyüyebilen seçenekler de kullanışlı ürünler arasındadır. Kolayca gideceğiniz yere götürebileceğiniz portatif tasarımlar bulunduğu gibi tekerlekli katlanır masa modelleri de vardır. Kolayca taşıyabileceğiniz gibi evinizde alandan tasarruf edebilirsiniz. İstediğiniz zaman açıp kullanabilir sonrasında tekrar katlayarak yeniden ihtiyaç duyana kadar saklayabilirsiniz. Farklı tasarım, boyut ve renklerde birçok tekerlekli masa online olarak Trendyol’da satışa sunulur. Kullanım amacına uygun bir seçim yaparak istediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Evinize Şıklık Katacak Tekerlekli Masa Modelleri

Evinize Şıklık Katacak Tekerlekli Masa Modelleri

Farklı birçok alanda ve durumda masaya ihtiyaç duyulabilir. Tekerlekli masa çeşitleri her müşterinin ihtiyacını karşılayabilir. Görüntü olarak birçok güzel ve şık tasarıma sahip model vardır. Farklı malzemeler kullanılarak farklı tarza sahip alanlar için uygun modeller üretilir. Nostaljik bir görünüm isteyen müşterilerin çokça tercih ettiği ahşap tekerlekli masa, ahşabın doğal özellikleri göz önünde bulundurularak üretilir. Kaliteli malzeme ve titiz işçiliğin sonucu olan bu ürün kullanacağınız alana otantik bir hava katar. Farklı ağaç türleri bir arada kullanılarak üretilen ürünler, kullanışlı ve şık tasarımlara sahiptir. Ahşap ürünlerin üzerine cam malzemeden dekoratif bir kaplama yapılabileceği gibi cam tekerlekli masa modelleri de tercih edilebilir. Ortama modern ve şık bir hava katan bu modeller, daha çok çalışma ortamlarında ya da dekoratif ürün olarak tercih edilir. Yemek masası olarak da kullanıma uygundur ve önemli avantajlarından biri de kolayca temizlenebilmesidir. Tekerlekli mermer masa da kolay silinebilen ve nadir leke tutan modellerden biridir. Genellikle yemek masası olarak kullanımında cam, herhangi bir malzemenin üzerine platform olarak yerleştirilir. Yıllarca modası geçmeyen ender ürünlerden biri de mermerli tekerlekli masa modelleridir. Parlak yüzeyleri ve damarlı yapısı ile lüks bir görüntüye sahip olan bu ürün, mermer malzemeden üretildiği için uzun ömürlü ve fazlasıyla kullanışlıdır. Hassas ve zarif bir maden olan mermeri koruyarak kullanım ömrünü arttırmak isterseniz silikon bazlı mermer cilalarını kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu sayede deformasyonlara karşı önlem almış olursunuz. Çokça rağbet gören modellerden biri de fayanslı tekerlekli masa modelidir. Farklı renk ve boyutlarda fayansların dizilimi ile farklı tasarımlar elde edilebilir. Kullanışlı ve farklı tarzlara sahip tekerlekli masa tavsiye ve önerileri için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.

Birçok Avantajı ile Tekerlekli Masa Çeşitleri

Birçok Avantajı ile Tekerlekli Masa Çeşitleri

Evinizde, iş yerinizde ya da ihtiyacınız olan her alanda kullanabileceğiniz kullanışlı bir sürü model bulunur. Bu ürünlere nerede ne zaman ihtiyaç duyacağınızı bilemezsiniz. Tekerlekli yatak masası özellikle hastanede kullanım için çok rağbet gören ürünlerden biridir. Ürün, yatak üzerine kolaylıkla konulduğu için hasta olan kişiler için kullanışlıdır. Ayıca tekerlekli tasarımı sayesinde rahatlıkla hareket ettirilebilir. Tekerlekli yemek masası ister yemek odanızı ister salonunuzu şık tasarımları ile süslerken davetlerinize renk katar. Tekerlekleri olması sebebi ile istediğiniz odaya rahatça taşıyabilirsiniz. Tekerlekli masa sandalyesi ile takım oluşturabilir ve bütün bir görüntü elde edebilirsiniz. Sadece yemek yeme amacı ile değil istediğiniz herhangi bir alanda da kullanabilirsiniz. Standart boyutlardaki modeller ile uğraşmak istemiyor ya da misafirlerinizi rahat oturma grubunuzda ağırlamak istiyorsanız tekerlekli orta masa modellerini tercih edebilirsiniz. Bur ürünü birçok farklı model ve tasarımda bulabileceğiniz gibi sehpa setleri de seçenekleriniz arasında bulunabilir. Temizlemesi kolay ve kullanımı rahattır. Hayatınıza birçok kolaylık sağlayabilecek aynı zamanda evinize tarz katacak geniş çeşit yelpazesi ile birçok tekerlekli mutfak masası bulabilirsiniz. Alanınızın boyutlarına göre istediğiniz malzemeden farklı birçok çeşit seçeneğiz vardır. Eğer yeterli alanınız yoksa katlanır tekerlekli masa seçeneklerine göz atabilirsiniz. İstediğiniz zaman ürünü açabilir ve işiniz bittiği gibi katlayarak saklayabilirsiniz. Hem alandan tasarruf etmek için güzel bir seçenek hem de boyutları nedeni ile taşınması kolay bir üründür. Bunun tam tersi olarak geniş bir aileye sahipseniz ya da misafiriniz eksik olmuyorsa fakat yeterli alanınız yoksa tekerlekli açılır masa modellerine göz atabilirsiniz. Kullanım rahatlığı ile tek ürün alarak iki boyuta da sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre farklı boyutlarda farklı tasarımlara sahip tekerlekli masa kampanya ve indirimleri için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.

Geniş Çeşit Yelpazesi ile Tekerlekli Masa

Geniş Çeşit Yelpazesi ile Tekerlekli Masa

Yeni nesil teknoloji ile tasarlanan ve geliştirilen birçok ürün sayesinde hayat artık daha kolaydır. Evde kullanılan neredeyse tüm eşyaların hayatımıza kattığı birçok kolaylık ve avantaj vardır. Tekerlekli akıllı masa da bu yeni nesil tasarım ile müşterilerin hayatına kolaylık sağlar. Avantajlarından biri elbette çift yönlü kullanımıdır. Bu ürün aynı zamanda hem sehpa olarak hem de yemek yeme amacı ile kullanılabilir. Ürünün iç kısmında bulunan mekanizma, üstünde yemek yenilecek olan tabanın yükselmesini sağlar. Salonunda minimal bir tarz denemek isteyen müşteriler için kullanışlı seçeneklerden biridir. Tekerlekli salon masası, birçok farklı renk ve tasarım ile salonunuza tarzınızı yansıtmanızı sağlar. Bu ürün sayesinde hem alandan hem de bütçeden tasarruf edebilirsiniz. Doğayı, gezmeyi ya da piknik yapmayı seven müşteriler için de birçok kullanışlı seçenek bulunur. Özellikle kamp veya piknik gibi aktivitelerde oldukça kullanışlı olan tekerlekli termos masa çokça tercih edilir. Tekerlekli olduğundan taşınması kolay olan bu ürün hem termos olarak hem de üzerinde yemek yeme amacıyla kullanılabildiğinden kişiye kolaylık sağlar. Alt kısımda bulunan termos sayesinde yiyecek ve içeceklerinizi soğuk tutabilir, üst kısmında açılabilir kanatları ile de kolaylıkla yiyip içebilirsiniz. Tekerlekli portatif masa da seçenekler arasında bulunur. Portatif tasarımı ile rahatça yanınızda taşıyabilir ve fazla yer kaplamadığından aracınızda saklayabilirsiniz. Beyaz tekerlekli masa ve daha birçok farklı renk seçeneği ile her yerde kendi tarzınızı gösterebilirsiniz. Farklı tüm model ve tasarımlarında eskimiş ya da kırılmış olan tekerlekleri kolaylıkla değiştirebilir ve uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Tekerlekli masa kullananlar tarafından yapılan yorum ve değerlendirmeleri görmek için ürün yorumları kısmına göz atabilirsiniz. Gerçek müşteriler tarafından yapılan yorum ve değerlendirmeler tercihlerinizde size kolaylık sağlayarak yardımcı olabilir. Her alanda kullanabileceğiniz ve her ihtiyaca uygun tekerlekli masa indirim ve kolaylıkları için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.