placeholder
"

Tekli Far

" araması için 9629 sonuç listeleniyor
HillsButik Pink Glitter Pul -5gr
HillsButikPink Glitter Pul -5gr
(2)
Pink Glitter Pul -5gr
25 TL
Sepete Git

Tekli Far Modelleri Trendyol'da!

Tekli Far Çeşitleri

Tekli Far Çeşitleri

İyi hissetmek, güzelliğinize güzellik katmak istenildiğinde makyaj yapmak isteyebilirsiniz. Makyaj, kişide yenilenme ya da ufak pürüzleri kapatmak gibi işlevlere sahip olduğundan çokça tercih edilir. Yüz makyajında fondöten, kapatıcı gibi temel malzemelerden sonra en çok tercih edilen göz farıdır. Yüz makyajında olmazsa olmaz tercihlerden göz farı, size kusursuz bir görünüm kazandırarak görünümünüzü yenilemenize yardımcı olur. Birçok çeşidi bulunan göz farları, mevsim tercihlerine ve tercih ettiğiniz kıyafet seçimlerinde mükemmel kombini tamamlayacak bir unsur olarak tercih edilir. Makyajın ince ve çarpıcı detayları sayesinde gözlerinize derinlik katabilir, stilinizi baştan yaratabilirsiniz. Sonbaharda tercih edilen kahve tonları, kışın cesaretli adımlar için kırmızı tonları ve yazın sıcak tonlar için rose gold tonları tercih edebilirsiniz. Makyajınızın ince ayrıntısı olan göz bölgesine kullanılan göz farları, küçük bir detay olsa da mimikleri ve bakışı değiştirebilme kapasitesine sahiptir. Kaliteli bir göz farı ve makyajla yapacağınız küçük bir dokunuş ile yenilenmiş görünebilirsiniz. Göz altı torbalarını gizlemek için de tercih edilen göz makyajı, çok yönlü işlevleriyle kullanıcılar tarafından tercih edilir. Tekli göz farları makyaja yeni başlayan kullanıcılar için pratik ve avantajlı bir seçimdir. Rengine ve yapısına göre tekli far fiyatları değişkenlik gösterir. Hazır palet olarak satılan ürünler bulunmasına karşın kendi istediğiniz renkteki tekli farlarınızı biriktirerek tekli far paleti oluşturabilirsiniz. Yüz bölgesinde küçük bir dokunuşla değişim yaratmak istenildiğinde tercih edilen tekli farlar çok çeşiti olup yapısına göre çeşitlenir. Toz farlar, günümüzde en çok tüketilen farlar olup dağılma açısından kullanıcıya kolaylık sağlar. Makyaja yeni başlayan bireyler genellikle toz far alarak makyaja başlarlar. Işıltılı, mat ve saten çeşitleriyle bulunabilen toz yapıdaki farlar kişinin istediği renkte bulunabilir. Işıltılı tekli modeller tekli simli far olarak da bulunabilir. Toz modeller dışında krem olarak bulunan bilen tekli göz farı çeşitleri, kullanım kolaylığı açısından büyük avantaj sağlar. Far fırçası ile ya da parmağınız yardımıyla kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Sürüşü basit ve kullanım açısından zaman kazandıran krem farlar, toz modellerde olduğu gibi ışıltılı, mat ve saten olarak bulunur. Krem tipi modellerde ışıltılı ve tek renk far olan modeller tercih edilir. Makyajın en çarpıcı detaylarını göz makyajında en çok tercih edilen ürün olan göz farıyla tamamlayarak mükemmel görünüme kavuşun.

Tarzınıza Uygun Far Renkleri

Tarzınıza Uygun Far Renkleri

Yüzünüze ışıltı katmak istediğinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz göz farları, size uygun renk tercihiyle makyajınızı kusursuz hale getirecek bir unsur haline gelir. Giydiğiniz kıyafet ve yere göre uygun renk tonunu da seçebilirsiniz. Bir davete gittiğinizde saten bir elbiseyi tamamlayacak olan ışıltılı krem far, gününüzün en gösterişli aksesuarı haline gelebilir. Yüzünüzdeki ışıltı gözlerinize derinlik katabilir ve daha genç görünmeniz mümkün olur. Günlük hayatta işe giderken ise daha hafif ama göz renginize göre çarpıcı bir hale gelecek rengi seçebilirsiniz. Kahverengi gözler için en çok tercih edilen kiremit renkli tekli far modelleri, bakışınıza derinlik katacak ve göz renginizi ortaya çıkarabilir. Mavi renkli gözler için abiye giydiğiniz bir kombinde kullanacağınız tekli siyah far, saç renginizle bir uyum yaratacak ve daha genç gösterir. Far tonlarını tercih ederken göz ve saç rengi çok önemlidir. Bu kombinasyonlarla daha ışıltılı ve normalde yorgun durduğunu düşündüğünüz gözleriniz için daha estetik bir bakış olabilir. Doğru renk seçimi ile uygunlanmış bir farla daha dinç ve canlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Siyah ve kiremit dışında; bordo, gül kurusu, kahverengi, kırmızı tekli far çeşitleri de mevcuttur. Kendi stilinizi yansıtan kombinasyonlarınıza makyajınızla derinleştirerek kusursuz hale getirebilirsiniz. Yaz aylarında yapacağınız egzotif tonlarda bir makyaj için sarı tekli far size canlı ve sıcak tonlarda bir görünüm sağlayabilir. Trendyol’da size uygun renk ve tekli far seçiminizi yapabilirsiniz. Tekli far seçimleri için saç ve göz renginden sonra en önemli detay cilt rengi ve yapısıdır. Kuru bir cilde sahipseniz bir nemlendirici ve far bazı ile far renginin tamamını cildinizde gösterebilirsiniz. Uygun nemlendirme aşamasından sonra kullanacağınız tekli krem far cildinizde yağlı bir görünüme değil nemlendirilmiş bir havaya sahip olur.. Highlighter uygulaması da yaptığınızda cildiniz artık nemlendirilmiş ve parlayan bir yapıya sahip olur. Yağlı ciltler için en çok tercih edilen toz farlar ise fondöten ve far bazı kullanıldıktan sonra en yüksek verim getirecek ürün tipidir. Toz dışında mat tekli far seçimleri de yağlı cilt tipleri için uygun modeller arasındadır. Cildinizin nem dengesini koruyarak dengeli bir parlak bir görünümle makyajınızın kusursuz bitişini sağlayabilirsiniz. Karma ciltler için hem krem hem toz farlar tercih edilir. Cilt yapınıza uygun seçeceğiniz tekli far modeli ile kusursuz makyajınızı derinlikli bir hale getirebilirsiniz.

Ten Renginize Uygun Renk Seçimleri

Ten Renginize Uygun Renk Seçimleri

Ten renginize göre seçeceğiniz farlarla gözlerinizdeki derinliğin altını çizerek kusursuz bir makyaj yapabilirsiniz. Makyaja yeni başlayan kişiler için ten rengine göre makyaj çok önemli olduğu için renk tercihleri genellikle ten rengine göre verilir. Esmer tenli biri için far bazı kullanılmadan tekli göz farından verim almak mümkündür. Yoğun pigment yapısına sahip farlardan, ışıltılı tonlar tercih edilerek makyaja şık bir görünüm kazandırılır. Yeşil ve pastel renkler daha sıcak bir görünüm kazandırırken sizi daha ışıltılı gösterir. Buğday tenli biri için parlak tercihler yerinde olmakla birlikte krem far en uygun olan tipidir. Altın, mavi, pembe tonları bu tam rengi için çok uygun ve havalı bir görünüm ortaya çıkarır. Açık buğday tonları için en çok önerilen renk tonları ise sarı, bakır, altın ve bronz tonlarıdır. Bu tonlar krem farlar ile istenilen etkiye ulaşabilir. En açık tonlardan beyaz tene sahip biri için göz makyajında genellikle tüm renkler tercih edilebilir. Ancak ten rengini dolgun ve sıcak gösteren renkler lila, pembe, bordo, turuncu ve şeftali tonu tekli far modelleridir. Ten renginize göre seçeceğiniz tekli far modelleri ile yüzünüze gençlik ve canlılık katan detaylar katabilirsiniz. Ten renginize uygun renkler için Trendyol’a bakabilir, stilinizi yansıtan tekli farları satın alabilirsiniz. Makyaj yapmayı seven ve günlük hayatında sıkça tercih eden bireyler için doğru malzeme ve renk tonunu bulmak çok önemlidir. Çünkü makyaj denildiğinde akla ilk gelen ruj, oje gibi kozmetik ürünlerin yanı sıra doğru renkteki göz farının bir makyajı kusursuz hale getireceği bilinir. Fondöten sürüldükten sonra göz renginize uygun tercih edilen pembe tonlarında bir far sizi dinç gösterirken, ten ve göz renginizi ortaya çıkarır. Çok açık kahve tonlarında gözler için altın tonlarında bir far, göz renginizi ortaya çıkarırken daha açık bir tonda görülmesini sağlar. Eyeliner ve maskara ile tamamlanan göz makyajı, daha hafif zamanlarda da yapılmak istenildiğinde krem yapıda bir ürünle parmağınız yardımıyla kolayca uygulanarak kusursuz görünüm sağlanabilir. Her ten rengine ve yapısına uygun tekli göz farı modelleri ile sizde makyajınızı kusursuz bir hale getirirken kendinizi iyi hissedin ve yenilenin.