İlgili Kategoriler
Fiyat
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Telefon Tamir Seti

" araması için 283 sonuç listeleniyor

Pratiklik Sunan Telefon Tamir Seti Trendyol'da!

Elektronik cihazların kullanımı oldukça yaygındır. Telefon gibi elektronik aletler günlük hayatta sıklıkla kullanılan olmazsa olmaz cihazlardan biridir. Telefon tablet tamir seti ile evde kendiniz de tamir yapabilirsiniz. Bununla birlikte bazı zamanlarda bozulan ya da arızalanan telefonların herhangi bir tamirciye gidilmeden kolay bir şekilde onarılması, müşterilerin aradığı özelliklerden biri olur. Telefon tamir seti full ekipmanlarıyla bozulan cihazlarınızı onarabilir ve işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Elektronik aletlerin tamirinde oldukça işe yarayan parçaların yer aldığı setler, müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bütün aletlerin bulunduğu çeşitler, rahat bir şekilde telefonlarınızın tamir edilmesine yardımcı olur. Sadece telefonların değil, birbirinden farklı elektronik cihazlarda da işe yarayan bu çeşitler, sökme ve birleştirme işlemlerinin de hızlı bir şekilde yapılmasına imkan tanır. Küçük vidaların yerinden çıkarılmasını sağlayan minik malzemeler pratik bir deneyim elde edebilmenize yardımcı olur. Aynı zamanda ergonomik yapıları olduğundan kolay bir şekilde taşınabilir. Kaliteli malzemelerden imal edilen telefon tamir seti çeşitleri uzun ömürlü kullanım vadeder. Bununla birlikte ürünlerde herhangi bir aşınma ya da bozulma oluşmaz. Her ayrıntısı detaylı düşünüldüğünden müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilir. Birbirinden farklı elektronik cihazlarda rahatlıkla kullanılabilir. Laptop, cep telefon tamir seti sayesinde kaliteli bir şekilde tamiratınızı gerçekleştirebilirsiniz. Farklı cihazlara uyumlu olan kauçuk başlıklardan faydalanarak cihazlarınızı kolaylıkla onarabilirsiniz. Telefon tamir seti tavsiye ve yorumlarını Trendyol üzerinden okuyarak farklı markaların ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Farklı Ekipmanlara Sahip Telefon Tamir Seti Çeşitleri

Farklı Ekipmanlara Sahip Telefon Tamir Seti Çeşitleri

Telefonların ya da herhangi bir elektronik aletin bozulduğunda kolay bir şekilde tamir edilmesi son derece önem taşır. Aynı zamanda müşterilerin cep telefonu tamir seti satın alırken dikkat ettikleri önemli birkaç unsur bulunur. Bunlardan biri, bu setlerin içerisinde yer alan aletler ve diğer parçalardır. Bu doğrultuda birbirinden farklı ürünlerin tamir edilebilmesi ve gerekli ihtiyaçların karşılanabilmesi için set içerisinde özel malzemelerin yer alması gerekir. Özellikle küçük boyutlara sahip olan tornavidalar, ilk kullanılan eşyalardan biri olur. Aynı zamanda tornavidaya takılan girişlerin farklı şekillere sahip olması son derece önem taşır. Çeşitli ve detaylı bir tamir işlemi uygulayacaksanız uygun olabilecek geniş çaplı setleri tercih edebilirsiniz. Ekran değişim seti içinde bulunan ekran ayırma vantuzu, özel krem ve yapıştırıcı çeşitleri de işlemlerinizin kolaylaşmasına yardımcı olur. Vakumlu tutacakların da bulunduğu bu setler sayesinde herhangi birine ihtiyaç duymadan işlerinizi halledebilirsiniz. Bu sayede çok amaçlı bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Her telefon modelini ve elektronik özellik taşıyan farklı ürünleri telefon tornavida seti ile onarabilirsiniz. T7 girişinden T15 girişine kadar yıldız tornavidaların çeşitli girişlerine sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte gözlük çerçevesi ya da dikiş makinesi gibi ürünlerin ince vida sistemlerine de kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Telefon ekran tamir seti farklı malzemelere sahip olabilir. Özellikle çok hassas olan bu ekranlar, kendine uygun olmayan bir aletle zorlanırsa cihazınız işlevini kaybedebilir. Bununla birlikte telefonunuzun farklı işlevlerini de kaybetmenize yol açabilir. Bu gibi olumsuz durumları önleyebilmek için ekrana uygun olan bir malzemeler kullanmanız gerekir. Özellikle ekranlara uygun olan bir set satın alırsanız, cihazları kolay bir şekilde tamir edebilirsiniz. Bu esnada oluşabilecek hataların da önüne geçebilirsiniz. Satın almak istediğiniz telefon tamir seti kiti çeşitlerinde farklı sayıda parça yer alabilir. İçerisinde uyum sağlayabilecek malzemelerin de yer almasıyla birlikte güvenli ve kaliteli bir alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı ekipmanlarla hazırlanan bir set arıyorsanız, dilediğiniz markanın ürününe kolay bir şekilde ulaşabilir ve Trendyol üzerinden telefon tamir seti satın alabilirsiniz.

Cihazlarınızı İyileştirecek Telefon Tamir Seti Çeşitleri

Cihazlarınızı İyileştirecek Telefon Tamir Seti Çeşitleri

Elektronik aletler bozulduğunda onarıma ihtiyaç duyar. Bununla birlikte kendi onarım yapmak isteyen müşterilere özel birbirinden farklı kitler bulunur. Bu kitlerin içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak malzemeler yer alır. Bu ürünler genellikle cihazlarınızı iyileştirecek ve onaracak bir özellik gösterdiğinden güvenli bir şekilde kullanılabilir. Profesyonel onarım söz konusu olduğunda profesyonel telefon tamir seti çeşitlerine ihtiyaç duyulur. Bu seti profesyonel olmayan müşteriler de rahat bir şekilde kullanabilir. Bununla birlikte içerisinde yer alan malzemeler son derece kapsamlı olduğundan tüm işlemlerinizin halledilebilmesine yardımcı olur. Birbirinden farklı tornavida uçları, yapıştırıcı ve buna benzer küçük aletler sayesinde onarım ve söküm gibi işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Her detayı incelikle düşünülen telefon tamir tornavida seti gibi ürünlerden faydalanarak kolay bir süreç geçirebilirsiniz. İçerisinde bulunan parça sayılarına bakarak kapsamlı bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Sıklıkla tamir gibi işlemlerle uğraşıyorsanız ve evde bozulan ev aletlerinin tamirini yapmak istiyorsanız farklı malzemelerin yer aldığı kutuları tercih edebilirsiniz. Telefon tamir kutusu çeşitleri, büyük bir avantaj yaratır. Ekran, işlemci, şarj ve kamera gibi birbirinden farklı alanlar oldukça hassas olduğundan cihazların dikkatli bir şekilde onarılması gerekir. Bununla birlikte bu bölgelerin özenli bir şekilde onarılması cep telefonunuzu kullanacağınız süreyi uzatabilir. Bu kutu sayesinde oluşan arızaları pratik bir şekilde önleyebilirsiniz. Bazı cihazlar için özel tasarlanan telefon tamir seti modelleri aracılığıyla cihazınızı herhangi bir ustaya götürmeden kendiniz onarabilirsiniz. İlk ihtiyacınız olan telefon sökme seti sayesinde güvenli bir şekilde bozulan bölgeyi cihazdan ayırabilirsiniz. Daha sonrasında dikkatli bir şekilde onarımı yapabilir ve kolay bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Özel ped ve başlıklardan faydalanarak ince ayrıntılara kadar sorunu çözebilirsiniz. Telefon tamir seti yorum yapanlara Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ergonomik Tasarımlı Telefon Tamir Seti Çeşitleri

Ergonomik Tasarımlı Telefon Tamir Seti Çeşitleri

Günlük hayatın olmazsa olmaz cihazlarından biri cep telefonlarıdır. Bu ürünler birbirinden farklı faktörler sebebiyle bozulabilir. Bozulduğunda ya da kırıldığında müşteriler bazen cihazları kendi tamir etmek ister. Ergonomik tasarıma sahip olan akıllı telefon tamir seti çeşitleri kolay bir şekilde taşınabilir. Dilerseniz yanınızda götürebilir dilerseniz de herhangi bir yerde cihazınızı onarabilirsiniz. Küçük ve estetik tasarımlarından faydalanarak ev içerisinde dilediğiniz yerde muhafaza edebilirsiniz. Çekmece ya da dolaplarınıza bu ürünleri koyabilir ve ihtiyacınız olduğu anda direkt olarak ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte neredeyse her aletin içerisinde yer aldığı telefon tamir kiti sayesinde ihtiyaçlarınızı güvenli bir şekilde karşılar. İnce bir işçilikle cihazlarınızı tamir ederek devamında oluşabilecek problemleri engelleyebilirsiniz. Bu sayede telefonlarınızı ya da laptop gibi çeşitli cihazlarınızı uzun süre kullanabilirsiniz. Telefon yapısına uyum sağlayan bu modeller, farklı aletlere de uygun olduğundan çok amaçlı bir kullanım imkanı sunar. Boyut ve özelliklerine göre cihazınıza uyum sağlayan bir malzemeyi kutu içerisinden alabilir ve işleminizi rahatlıkla yapmaya başlayabilirsiniz. Profesyonel bir özellik gösteren şarjlı telefon tamir seti çeşitleri, herhangi bir pil gerektirmez. Cihazlarınızın herhangi bir bölümüne bu aletler ile güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Pil gibi dışarıdan satın alınması gereken bir enerji sistemine ihtiyaç duymadan ürünleri kullanabilirsiniz. Şarj girişine sahip olan bu modellerden faydalanarak gücü bittiğinde bir prize takabilir ve bataryanın dolmasını bekleyebilirsiniz. Hızlı bir şekilde güç kazanan bu ürünlerden faydalanarak pratik bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Ergonomik tasarıma sahip olan bir set arıyorsanız, Trendyol’dan istediğiniz markanın ürününe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte ürün çeşitliliği arasından parça sayısını kendiniz belirleyebilir ve ihtiyacınız olan modeli bulabilirsiniz. Telefon tamir seti fiyatları uygun olduğundan vakit kaybetmeden istediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Telefon Tamir Seti Nerede Satılır?

Telefon gibi günlük hayatta sıklıkla kullanılan cihazların tamir edilmesini kolaylaştıran telefon tamir seti çeşitlerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Full ekipmanları ile bozulan cihazlarınızı kolayca onaran bu setler sayesinde işlemlerinizi zahmetsiz ve pratik şekilde halledebilirsiniz. Elektronik aletlerin tamirinde oldukça işe yarayan, ihtiyaç ve beklentilere cevap verebilen bir üründür. Tüm alet ve edevatın yer aldığı tasarımlar, kalitesi ile dikkat çeker. Bu setler; telefonların rahat ve emniyetli şekilde tamir edilmesine yardımcı olan kullanışlı ekipmanlar arasında yer alır. Sökme ve birleştirme işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda telefonların yanı sıra pek çok farklı elektronik cihazları da tamir edebilirsiniz.

Telefon Tamir Seti İçinde Neler Vardır?

Telefon tamir seti modellerinin içerisinde pek çok tornavida, cımbız ve buna benzer küçük malzemeler bulunur. Ekran ayırma vantuzu ve yapıştırıcı gibi özel teknik gereçler de işlemlerinizi bir hayli kolaylaştırabilir. Vakumlu tutacaklar da set içinde yer alır. Hemen her telefon modelinin ve elektronik cihazın kolaylıkla tamir edilmesine olanak sağlayan T7 girişten T15 girişe kadar yıldız tornavidalar dahi söz konusu setlerde mevcuttur. Bu sayede onarım gerektiren cihazlarınızı son derece hızlı bir şekilde tamir edip yeniden kullanabilirsiniz.

Telefon Tamir Seti Çeşitleri Nelerdir?

Şarjlı telefon tamir seti modelleri ile başkasına gereksinim duymadan onarım işlerini uzun süre güvenli ve rahat bir şekilde halledebilirsiniz. Şarj girişine sahip modellerin enerjisi bittiğinde prize takarak bataryasının dolmasını bekleyebilirsiniz. Sonrasında yeniden kesintisiz, pratik ve konforlu bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Bazı modeller ise manuel kullanım şekline sahiptir. Bu seçenekler de son derece ergonomik biçimde dizayn edilir. Setlerin içerisinde yer alan tasarımlar, modele göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle satın almadan önce inceleme yapmakta fayda vardır. Bazı setler; son derece kapsamlıdır. Bazı seçenekler ise ufak onarım işleri için ideal yapıdadır.