Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Kapasite
Çocuk Cinsiyeti
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Deri Kalitesi
Koleksiyon
Desen
Ek Özellik
Kumaş Tipi
Materyal
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Termoslu Beslenme Çantası

" araması için 271 sonuç listeleniyor

Geniş Kullanım Alanlarıyla Termoslu Beslenme Çantası Çeşitleri Trendyol’da!

Çocukların dışarıda olduğu her an sağlıklı ve dengeli beslenmesine yardımcı olan termoslu beslenme çantası çeşitleri farklı markalar tarafından farklı detaylarla tasarlanır. Çocuğunuzun okuldaki beslenmesine de önem veren ebeveynlerin büyük yardımcısı olan içi termoslu olan bu çeşitler her türlü gıdanın güvenli koşullarda muhafaza edilmesini ve taşınmasını sağlar. Farklı markalar tarafından üretilen çeşitler arasında büyükler için içi termoslu beslenme çantası seçeneklerini de bulmak mümkündür. Yetişkinlere özel tasarlanan çeşitler, özel diyet programı olan kişilere okulda, kampta, spor salonunda, iş yerinde ve piknikte kolaylık sağlar. Bu özel detaylarla donatılan çantalar sayesinde gıdalar uzun süre taze kalır ve lezzetini korur. Çok sayıda marka tarafından satışa sunulan ürün çeşitleri kadın, erkek ve çocuklar için çok sayıda alternatife sahiptir. Bu alternatiflerin fazla olması sayesinde her tarza hitap eden çeşitleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Modeller renk kartelasının her tonunda zengin bir çeşitlilik ile sunulur. Doğal renklerden pastel tonlara kadar aradığınız, tarzınıza hitap eden çeşitleri bulabilir ve hızlıca sipariş verebilirsiniz.Bu ürünlerde tasarımlar leke tutmayan ve kolay kuruyan kaliteli kumaşlar ve bunun yanı sıra sağlam plastik ambalajlardan üretilir. Bundan dolayı da uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunar. Dışarıda yemek ihtiyacını karşılamak durumunda kalan kişilerin hayatını kolay hale getirmek adına her detayı düşünülerek tasarlanan ürünlerin sıvı geçirmez özellikler de mevcuttur. Bu özelliği ile konfor sağlayan modeller, akan yemeğin bulaşmasını ya da ıslak zeminin gıdaları bozmasını engelleyerek kaliteli kullanım imkanı sunar. Çocuklara özel üretilen modellerde canlı renkler ve eğlenceli objeler kullanılır. Özellikle de animasyon film kahramanlarının bulunduğu çeşitler sıklıkla satın alınır. Yetişkinlere özel üretilen modellerde ise çoğunlukla işlevsellik ve geniş iç hacim seçenekleri göze çarpar. Özellikle iki bölmeli çeşitler dışarıda geçirilecek bir gün için yeterli gıda muhafaza etmeyi mümkün kılar. Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan Trendyol’da bu ürünleri inceleyebilir, incelediğiniz çeşitler arasından beğendiğinizi satın alarak yemeklerinizi soğuma ve dökülme gibi olumsuz durumlar meydana gelmeden dışarıda kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Fonksiyonel Kullanım Sunan Termoslu Beslenme Çantası

Fonksiyonel Kullanım Sunan Termoslu Beslenme Çantası

Özellikle iki bölmeli çeşitler aynı anda çok miktarda gıdanın taşınmasını mümkün kılar. Bu ürünler geniş iç hacimli özelliğiyle de öne çıkar. Bu özelliğe sahip olan tasarımlar çok sayıda gıdayı muhafaza etmesinin yanında aranılan şeylerin de kolaylıkla bulunmasını sağlar. Özel taşıma askısı bulunan çeşitler de fonksiyonel bir kullanım imkanı sunar. Askıları sayesinde omuzda taşınabilen modellerde ortopedik omuz pedleri de bulunur. Ayarlanabilir omuz askılarının yanında elde de taşınabilir. Elde kolay taşınabilecek kadar hafif ancak istenilen her gıdayı da içine alabilecek kadar geniş olan iki gözlü tasarıma sahip olanlar pek çok kişinin beğenisi toplar. Fonksiyonel kullanım, kaliteli kumaş ve fermuar detayı ile öne çıkan bu modeller her zevke hitap eden renk ve tasarım seçenekleri de sunar. Göz sayısı ile öne çıkan modeller erkek, kadın ve çocuklara özel tasarımlara sahiptir. Modeller altın, bej, beyaz, bordo, ekru, gri, gümüş, haki, kırmızı, lacivert, mavi, metalik, mor, pembe, sarı, siyah, turkuaz, turuncu ve yeşil renk seçenekleriyle büyük beğeni toplar.

Katlanabilir özelliğe sahip olan çeşitler de kullanılmadığı zamanlarda kolaylıkla saklanabilir. Evinizden çok uzakta olduğunuz anlarda bile buzdolabının serinliğine ya da ocağın sıcaklığına ihtiyaç duyan gıdaları yanınızda taşımak bu ürünler ile son derece kolay bir hale gelir. Sıcak yaz günlerinde bile dilediğiniz gıdayı kolay bir şekilde bu ürünler yardımıyla taşıyabilir ve dışarıda olsanız dahi sağlıklı bir şekilde yemek yiyebilirsiniz. Kadın, erkek ve çocuklara özel sunulan modeller arasından zevkinize uygun modeli de bulabilirsiniz. Çocuğunuzun okulda geçireceği günün tüm öğününü de desenli termoslu beslenme çantası ile düzenleyebilirsiniz. Okul çağındaki çocukların sağlıklı ve dengeli bir şekilde yemek yemesi, sonraki hayatlarındaki yemek tercihlerini büyük oranda belirler. Bu nedenle de okul çağındaki çocukların özenle hazırlanmış dengeli öğünler geçirmesi gerekir. Bu anlamda çocuğunun okuldaki öğünlerine de önem veren ebeveynlerin büyük yardımcısı olan bu çeşitler zengin model ve renk seçenekleri sunar. Çocuklarınızın okulda da sağlıklı öğün geçirmesini sağlayan çantalar renkli çeşitleriyle çocukların hayal dünyalarına hitap eder. Termal çantalar özel malzemesi yardımıyla gıdaları soğuk ya da sıcak olarak belirli bir süre muhafaza edebilir. Bunun yanında fosforlu termoslu beslenme çantası da dikkat çeken seçenekler arasında yer alır. Markaların tasarım anlayışı doğrultusunda şekillenen çeşitler elde taşıma, omuzda taşıma, kare, yuvarlak ve çok katlı gibi model seçenekleri sunar. Bu zengin model seçenekleri arasından plastik yatay olarak tasarlanan seçenekler pek çok kişiden tam not alır. Kaliteli plastik malzeme detayı ve yatak formuyla pratik kullanıma sahip olan bu ürünler geniş bir kitleye hitap eder. Beğeneceğiniz pek çok ürün çeşidini Trendyol'da bulabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Termoslu Beslenme Çantası Modelleri

Beğeni Toplayan Termoslu Beslenme Çantası Modelleri

Modeller her ihtiyaca yönelik seçenekler sunar. Okul çağındaki çocuklar için tek gözlü modeller yeterli olurken, iki bölmeli modeller piknik ve kamp tutkunu olanlara hitap eder. Her model geniş iç hacim sunar. Modellerin bu iç hacmi bir öğün için gerekli olan gıdaların tümünün taşınmasını mümkün kılar. Termoslu beslenme çantası online olarak pek çok farklı model sunar. Bu modelleri arasında okul, piknik ve spor için tasarlanan çeşitler bulunur. Bunun yanında mataradan oluşan set içeriği sunan modeller de seçenekler arasında yer alır. Özellikle de çocuklar tarafından oldukça beğenilir. Modellerin tümünde bulunan termos özelliği yüksek ısı yalıtımı sağlayan özel kumaşlarla sağlanır. Bu özel kumaşlar çantanın içerisindeki havanın dışarı çıkmasına engel olur. Aynı şekilde de dışarıdaki havanın içeri girmesini engeller. Bu donatıya sahip olan termoslu çantalar bu özelliğiyle dışarıda olduğunuz anlarda gıdaların olması gereken sıcaklıkta ya da soğuklukta bozulmadan kalmasını sağlar. Özelliklerinin yanı sıra ürünler tasarım biçimleriyle de farklı çeşitler sunar. Özellikle çocuklara özel tasarlanan modellerde genel olarak sevilen çizgi film kahramanları ve renkli detaylar kullanılır. Bu bakımdan öne çıkan modellerden olan kız çocuklar için tasarlanan seçenekler, çocukların sevdiği animasyon film kahramanlarının resimleriyle tasarlanır ve çocukların beğenisini kazanır. Elsa, Unicorn, Bella gibi animasyon film kahramanları bu kategoride öne çıkan modeller arasında yer alır. Bunun yanında bu ürünler, çocukların okulda dengeli yemek yiyebilmesi için yeterli olacak miktarda gıda alabilecek standart ölçülere de sahiptir. Kare, dikdörtgen ve yuvarlak form alternatifleri sunan çeşitlerde farklı aksesuar detayları da bulunur. Erkek çocuklar için tasarlanan ürünler de çocukların sevdiği animasyon film kahramanlarının lisanslı tasarımlarını sunar. Batman, Spiderman, Kral Şakir, Paw Patrol, Mickey Mouse, Pijamaskeliler gibi animasyon film kahramanları da bu kategoride öne çıkan modeller arasında yer alır. Bu ürünleri uygun fiyat seçenekleri sunulan Trendyol’da termoslu beslenme çantası indirim avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Konfor Sağlayan Termoslu Beslenme Çantası

Konfor Sağlayan Termoslu Beslenme Çantası

Trendyol, sunduğu cazip fiyat aralıklarıyla büyük bir müşteri kitlesine hitap ediyor ve müşterilerin beğenisini toplar. Trendyol’da satışa sunulan termoslu beslenme çantası kullananlar bu ürünleri ısıyı koruma gibi özellikleri nedeniyle oldukça beğenir. Ürün çeşitleri zengin renk seçenekleri ile her zevke hitap eder. Farklı büyüklük ve farklı formlarda tasarlananlar kaliteli malzemelerden üretilir ve müşterilere uzun ömürlü kullanım deneyimi yaşatır. Geniş tasarım yelpazesi sayesinde parlak ve canlı renklerden sade renklere kadar, aradığınız her modele ulaşmanız oldukça kolaydır. Aklınızdaki çeşidi kolayca bulabilir, hızlıca sipariş verebilirsiniz. İlkokul zamanlarından kalan mutlu hatıraların bir köşesinde bulunan bu ürünler, içine konulan o eşsiz lezzetler sayesinde çocukların damak tadının gelişimini birebir etkiler. Özellikle de okul dönemde ebeveynler tarafından sıkça tercih edilir. Bu çeşitler yeme alışkanlıkları ve damak tadı gelişme aşamasında olan çocukların sağlıklı ve dengeli bir öğün düzenine sahip olmalarını sağlar. Doğru özelliklerde seçilen ürün ile çocuklar evde hazırlanan hijyenik ve sağlıklı yiyeceklerle beslenebilir. Dengeli bir öğün ritüelini mümkün kılan çeşitler, bu yönüyle ebeveynlerden tam not alır ve ürünler geniş bir müşteri kitlesinin beklentilerine hitap etmeyi başarır. Sunduğu ürün çeşitliliği ve fiyat aralıklarıyla geniş bir müşteri kitlesine hitap eden Trendyol, kaliteli malzemelerden üretilmiş seçenekleri pek çok kişinin beğenisine sunmaya özen gösterir. Bu bakımdan oldukça ideal seçeneklere sahip olan termos korumalı olan çeşitleri müşterilere ideal çözümler ve kusursuz tasarımlar sunar. Yüksek memnuniyetine sahip olan ürünler kolaylıkla bulunup satın alınabilir. İdeal bir hediye seçeneği olarak da tercih edilebilen modeller satın almak isteyen kişilere alternatifi bol seçenekler sunar. Tüm detaylarıyla sunulan farklı tasarımlara sahip olan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Termoslu beslenme çantası yorumlarını ve her tarza hitap eden modelleri Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Dikkat Çeken Detaylarla Termoslu Beslenme Çantası

Dikkat Çeken Detaylarla Termoslu Beslenme Çantası

Çocuk ve yetişkinler için tasarlanan çeşitlerin tümü sağlığa zararlı madde içermeyen kaliteli materyallerden üretilir ve satışa sunulur. Modeller arasında seçim yaparken TSE, CE ve bunun yanında ürünün olması gereken standartlara uygunluğunu tanımlayan EN71-1, yanmazlık özelliğini gösteren EN71-2, ağır metallerin belirlenen sınırlar dahilinde kullanıldığını belirten EN71-3 kodlamalarını, BPA analiz değerlerini gözden geçirmek önemlidir. Ürünlerdeki termal etkinin gıdayı sıcak ya da soğuk tutma süresi marka ve ürün malzemesine göre farklılaşır.Ürün seçimi yaparken alırken ve soğutma süresini planlarken bunu unutmamak gerekir. Yine çeşitlerin boyutuna da dikkat ederek ihtiyacınız olan tüm gıdaları taşıyabileceğiniz boyuttaki büyük boyutlu olan seçeneklere yönelebilirsiniz. Büyük modeller, kalabalık pikniklerde ve kamplarda ihtiyacınız olan tüm konforu sunar. Büyük boyutlara sahip olan çeşitler ile de çocuklarınız okulda geçen öğünlerinin tümünü yanında taşıyabilir. Ürünlerin büyüklüğünün öğünde gerekli olan besinlerin miktarı ile doğru orantılı olması gerekir. Bunun yanında askılı olan tasarımlarda askı önemli detaylardan biri olarak görülür. Kulp ve askı aparatları kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar. Kulp ya da askıların güvenle taşıyacak sağlamlıkta olması gerekir. Katı ya da sıvı gıdaları taşımanızı sağlayan çeşitlerde sızıntı korumasının olması da önemlidir. Gıdalarla temas eden bu ürünlerin temizlenir özellikte olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Bu bakımdan leke tutmayan modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanında kaliteli materyallerden üretilmiş olanlar uzun ömürlü kullanım deneyimi sunar. Pek çok çeşit arasından seçim yaparken kaliteli çantaları tercih edebilirsiniz. Satın almak istediğiniz çeşitler arasında kararsız kalırsanız termoslu beslenme çantası tavsiye yorumlarını okuyabilirsiniz. Okuduğunuz tavsiye yorumlarından yola çıkarak seçiminizi yapabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sunan Trendyol’da pek çok modeli inceleyebilirsiniz.

Sağlık için Termoslu Beslenme Çantası Modelleri

Sağlık için Termoslu Beslenme Çantası Modelleri

Okulda, piknikte, iş yerinde ya da spor salonunda sağlıklı beslenmenizi mümkün kılan termos özellikli çeşitler, boyutları ile de kolaylıkla taşınabilir. Termos donanımlı beslenme çantaları çocukların ara öğünlerde zararlı abur cuburlar yerine badem, fındık, ceviz ve meyve gibi vitamin ve mineral kaynağı besinleri tüketmesini mümkün kılar. Piknik için hazırlanan sandviçlerin de uzun saatler boyunca taze kalmasını sağlar. Spor sonrası alınması gereken protein ağırlıklı bir öğünü pratik bir şekilde tüketmeye de yardımcı olur. Markalar tarafından kaliteli malzemelerle üretilen ve renkli tasarımlarla bir araya getirilen modeller müşterilere zengin ürün seçeneği sunar. Her zevke hitap eden beslenme çantaları tüm beklentileri karşılayan özelliklerle donatılır. Taşıma kolaylığı sunan, aranılan gıdanın kolaylıkla bulunmasını sağlayan ve uzun yıllar kullanma deneyimi yaşatan özelliklere sahip beslenme çantaları, tüm bu özellikleriyle müşterilerden tam not alır. Okulda geçen öğle arası öğünlerde, spor salonunda geçen yoğun antrenman sonrası enerji takviyelerinde ve kamp aktivitelerinde sporcu tasarımları, pratik ve kolay kullanım sunar. Her an her yerde dengeli beslenmenin büyük yardımcısı olan beslenme çantası modelleri, markaların yenilikçi üretim anlayışı doğrultusunda termal özelliklerle donatılan yalıtımlı beslenme çantası ya da termal özelliği sayesinde sıcak ve soğuk tutan beslenme çantası gibi modellerde üretilir. Bu özelliklere sahip beslenme çantaları taşınmak istenen gıdaların sıcaklık derecelerini korur ve bozulmalarını belirli bir süreye kadar engeller. Bunun yanında çocuklar için tasarlanan beslenme çantaları genellikle çok renkli olur. Çocuk beslenme çantalarında modeller kız ve erkek çocuklara özel detaylar sunar. Elsa, Mickey Mouse, Frozen, Spiderman, Kral Şakir, Batman gibi sevilen animasyon film karakterleri ile tasarlanan beslenme çantaları, çocukların beslenme çantasına ilgi duymasını ve içindeki gıdaları keyifle tüketmesini sağlar. Kaliteli termoslu beslenme çantası satın almak istiyorsanız bu ürünleri Trendyol'da inceleyebilirsiniz.

Avantaj Sunan Termoslu Beslenme Çantası Fiyatları

Avantaj Sunan Termoslu Beslenme Çantası Fiyatları

Termoslu beslenme çantası fiyatları ölçüsüne, göz sayısına, materyal kalitesine, rengine, markaya ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Farklı markalar tarafından üretilen beslenme çantalarında fiyatlar her bütçeye hitap eder. Ürün seçimi yaparken müşteriler öncelikle malzeme kalitesine ve indirim oranlarına dikkat eder ve alışverişlerini bu referanslar doğrultusunda gerçekleştirir. Bu bakımdan beslenme çantası modelleri müşterilerin tüm beklentilerini karşılar. Tüm beklentileri karşılayan bu özellikler bir de inovatif ürün seçenekleriyle tamamlanır. Belirli dönemlerde uygulanan indirim ve kampanyalar ile de ihtiyacınız olan termos donanımlı beslenme çantasına uygun bir fiyatla sahip olabilirsiniz. Kampanya dönemleri dışındaki alışverişlerinizde de bütçenize göre seçim yaparak yine cazip bir alışveriş deneyimi yaşamanız mümkün olabilir. Bütçenizi ve ihtiyacınızı belirledikten sonra modellerini marka, özellik, ölçü, materyal, renk ve fiyat gibi özellikler doğrultusunda inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz beslenme çantası özelinde yayınlanan müşteri yorumlarına da göz atarak ürün hakkında derin bir bilgi edinebilirsiniz. Bu bakımdan sağlıklı bir fiyat/performans değerlendirmesi yaparak ihtiyacınıza ve bütçenize uygun termos özellikli beslenme çantasına sahip olabilirsiniz. Çocuklara özel seçenekler sunan lisanslı termos özellikli beslenme çantaları da farklı fiyat bandına sahiptir. Batman, Spiderman, Kral Şakir, Paw Patrol, Mickey Mouse, Pijamaskeliler gibi çocukların sevdiği animasyon film kahramanlarının lisanslı tasarımlarını sunan termoslu beslenme çantaları bu seçenekler arasında yer alır. İşe, kampa, pikniğe ya da spor salonuna kolaylıkla götürülebilen bölmeli fitness beslenme çantası sayesinde yemekler uzun süre taze kalır ve lezzetini korur. Çanta modellerinin termal özellikte olanları ve aynı zamanda su geçirmeyen özelliğe de sahip olanları bulunur. Bu modeller de farklı fiyat seçenekleri sunar. Farklı fiyat aralıkları sunsa da bu ürünleri Trendyol'da uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Termoslu Beslenme Çantası Nereden Satın Alınabilir?

Çocukların okul ve dershane zamanlarında da sağlıklı ve dengeli beslenmesi için özel olarak tasarlanan termoslu beslenme çantalarını Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Dengeli ve düzenli beslenmenin gelişim üzerinde etkisi oldukça yüksek olduğu için sebze ve meyvelerin önemi de oldukça fazladır. Sebze yemeklerinin sıcak kalmasını sağlayarak çocukların vitamin ve mineralleri eksiksiz almasına yardımcı olan termoslu beslenme çantaları ebeveynlerin kurtarıcısı olur. Okul zamanlarında çocukları paketli gıdalardan uzak tutmak isterseniz, termoslu beslenme çantası modellerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Aynı zamanda piknik, iş yeri ve çeşitli alanlarda da kendiniz için bu kurtarıcı çantaları kullanabilirsiniz.

Termoslu Beslenme Çantası İle Hangi Yiyecekler Saklanabilir?

Termoslu beslenme çantaları, soğuk ve sıcak kalması istenen tüm yiyeceklerin saklanması için uygundur. Gıdaların istenen sıcaklıkta kalmasını sağlayan bu beslenme çantası ile sebze yemekleri, pilavlar, makarnalar, hamur işleri ve daha pek çok yiyeceği kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Sandviç, meyve, sebze, yoğurt, salata gibi soğuk yemekler de termoslu beslenme çantasında taze kalabilir. Ayrıca; kahve, çay, meyve suyu, soğuk çay gibi içecekler termoslu beslenme çantasında sıcaklıklarını korur. Sıcak hava nedeniyle erime riski olan çikolata, pasta, kurabiye, gibi tatlılar da bu çantalarda taşınabilir. Taşıma sırasında çantada saklanacak yiyeceklerin taze olması ve çantayı temiz tutmak önemlidir.

Termoslu Beslenme Çantası Çocuklar İçin Uygun Mudur?

Termos özelliğine sahip olan ve yiyecekleri sıcak tutan termoslu beslenme çantaları hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanımı için uygundur. Okul gibi alanlarda çocuğunuzun yemeğini yanında götürmesi için bu beslenme modelini tercih edebilirsiniz. Gün içerisinde yiyeceklerin tazeliğini korumayı sağlayan termoslu beslenme çantalarını çocuklarınız rahatlıkla taşıyabilir. İç hacmi ve dış boyutu açısından farklı seçeneklere sahip olan termoslu çantalar, desen ve renk seçenekleriyle çocuklarınızın dikkatini çeker. Bu sayede çocuklarınız beslenme çantasını severek kullanır. Anaokulu ve ilkokul çağındaki çocuklara uygun olan bu çanta modelinin tasarım seçenekleri arasında çizgi film kahramanları desenleri de vardır.