placeholder
"

Tesettür Kaşe Kaban

" araması için 1001 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tesettür Kaşe Kaban Modelleri Trendyol'da!

Kış modalarının en bilinen giysilerinden biri olan kabanlarda özellikle kaşe kabanlar da dikkat çekmektedir. Tesettür kaşe kaban, her bütçeye uygun ve her neredeyse her kalıp ve modele uygun bulabileceğiniz giysi türü olarak ön plana çıkmaktadır. Tesettür kaşe kaban modelleri nerede ve ne zaman giyeceğinize göre farklılaşmaktadır. Kullanım alanı olarak hem günlük modellere sahip, hem de daha şık modellere sahip ürünler bulunmaktadır. Bu tarz durumlarda renk de oldukça önemli olmaktadır. Siyah tesettür kaşe kaban, renk konusunda en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Tesetttür Kaşe Kaban Modelleri

Tesetttür Kaşe Kaban Modelleri

Hem zayıf göstermesi, hem de pek çok renkle ve desenle uyum sağlaması bunu en çok tercih edilen renklerden biri haline getirmektedir. Ek olarak bordo, yeşil ve gri tesettür kaşe kaban da ön plana çıkmaktadır. Sade renklerin hâkimiyet sürdüğü bu ürünlere ve farklı modellerine filtreleme seçeneği ile göz atabilirsiniz. Kalıp olarak da her bedene uygun olarak tasarlanmış kaban bulunur. Özellikle dar ve büyük bedenler için de bol ya da büyük beden tercih edilmektedir. Büyük beden tesettür kaşe kaban için yine bol olan modelleri seçebilir ve daha rahat bir şekilde kullanma imkânı bulabilirsiniz.

Tesettür Kaşe Kaban Kullanımı

Tesettür Kaşe Kaban Kullanımı

Tesettür kışlık kaşe kaban olarak oldukça tercih edilmektedir. Ancak kış ayları hariç giyilmemesi önerilmekte çünkü özellikle yağmurlu havalarda giyildiğinde çekme yapabileceğinden tercih edilmemesi önerilmektedir. Kaşe montlar, temizleme konusunda farklılık göstermektedir. Özellikle tozlanma ve tüylenme meydana gelir; tozlanma için giymeden önce mutlaka silkelenmesi önerilmektedir. Tüylenme sorununu ise tüy toplayıcılar ile halledebilirsiniz. Ancak açık renkteki ürünler daha çabuk tüyleri göstereceğinden daha fazla uğraşmanız gerekebilmektedir. Yıkama konusunda biraz daha değişiklik bulunmakta; normalde kuru temizlemeye vermek bir seçenektir ancak evde yıkamak isteyenler ise makinenin ayarını mutlaka değiştirmeli ve elde yıkama ayarına dönüştürmelidir. Bir diğer önemli noktalardan biri uygun deterjan seçimidir. Ya da mikrofiber bezlerle ve uygun deterjanla yıkanır ve soğuk suyla durulanması gerekir ve güneş ışığı görmemesi gerekir, ancak bu tarz çoğu kaban için kuru temizleme daha iyi bir seçenek olarak görülmektedir yoksa bazı sorunlara yol açabilmektedir. Sık sık kaşe kabanları yıkamanın sonuca iyi olmamaktadır, çünkü ömürleri kısalmaktadır. Çoğu zaman fırçalayarak temizleyebilir ve ürünlerin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Kaşe kabanlar, kuru ve temiz bir yerde saklanmalıdır; yani rutubetli, havasız ya da tozlu ortamlarda saklanması kabanda küflenme gibi sorunlara yol açmasının yanında çok daha kolay kirlenecektir.

Trendyol Tesettür Kaşe Kaban Fiyatları

Trendyol Tesettür Kaşe Kaban Fiyatları

Tesettür kaşe kaban fiyatları da modeline, markasına ve kalitesine göre farklılaşmaktadır. Pek çok markanın da tasarladığı bu modelleri kullanıcı yorumlarını ve filtreleme seçeneği ile istediğiniz ürünleri belirleyerek değerlendirebilir ve ona göre satın alabilirsiniz. Bu kabanlardaki bir diğer önemli unsur ise seçilen stil olmaktadır. Günlük ya da klasik gibi stil seçebilir ya da kemerli-kuşaklı, düğmeli, yakası kürklü gibi modellere bir göz atabilirsiniz. Boy tercihini de filtreleyip istediğiniz boya göre giysilere bakma şansınız bulunmaktadır. Genellikle uzun boy tercih edilmesine rağmen ara boy ya da kısa boy kabanlar da bulunmaktadır. Yine de en çok modelinin bulunduğu giysi tesettür kaşe kaban uzun olarak görülmektedir. Tesettür ince kaşe kaban arayanlar ise yine ürünlerin açıklamalarına ve kullanıcı yorumlarına bakarak ürünleri seçebilmekte ve tercih edebilmektedir. Kapşonlu tesettür kaşe kaban popüler olsa bile bazı modellerinde kapüşon bulunmamaktadır. Ancak kürklü kaşe kaban tesettür oldukça popüler olduğu için pek çok modelde kürk bulabilmeniz mümkün bir hale gelmekte ve şık olmak için de oldukça iyi bir yöntem olmaktadır. Gerektiğinde ise kapüşonları ve kürkleri çıkarabilirsiniz bu sayede aslında giysilerin iki farklı kullanımı ortaya çıkmaktadır. Son stil olarak fermuarlı kaşe kaban tesettür çok bulunmamasına rağmen az ürün ve az model de olsa görmek mümkün olmaktadır. Astarlı kaşe kaban tesettür şeklinde hem spor, hem de şık bir görüntüyü yakalamak için pek çok farklı model bulunur. Tesettür kaşe kaban modellerine Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.