İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Desen
Materyal
Boy
Ortam
Kol Tipi
Yaş
Kalıp
Kemer/Kuşak Durumu
Yaka Tipi
Astar Durumu
Kol Boyu
Kumaş Tipi
Cep
Siluet
Fiyat Geçmişi
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Cep Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tesettür Yazlık Elbise

" araması için 997 sonuç listeleniyor

Tesettür Yazlık Elbise Modelleri ile Yazın Modası

Giyimine özen gösteren kadınların giyim konusunda en büyük problemleri kombin yapmaktır. Tek parça olan elbiseler bu durumda kadınların en büyük kurtarıcı durumunda olur. Her sezon tüketicilerin karşısına farklı mevsim ve hava koşullarına uygun olarak çıkan tesettür elbise hem gündelik hem çalışma ortamında hem de özel davetler için pek çok seçeneğe sahiptir. Tesettür elbise seçeneklerinde elbisenin düğmesi, kemer, kuşak, plastik ya da metal aksesuar materyaller ile tamamen görünümü değiştirir. Tesettür yazlık elbise farklı renk, kesim ve kumaş çeşitleri ile bu tarzı tercih eden kadınları cezbeder. Sıcak yaz günlerinde kullanıcıyı terleme yapmadan kullanmasına olanak sağlar. Tesettür giyim seçeneklerinde hem abiye tarz hem spor ve günlük elbise modelleri bulmak mümkündür.

Tesettür Yazlık Elbise Modelleri

Tesettür Yazlık Elbise Modelleri

Özellikle yaz aylarında elbise seçerken önemli olan sadece elbisenin modeli değil aynı zamanda kumaş tercihi ön plandadır. Örneğin; tesettür yazlık şifon elbise yaz gecelerinin hafif esintisinde ferahlığı ile rahat bir kullanımı imkanı sunar. Gündüz sıcaklarında ise yazlık penye elbise tesettür modelleri ile sıcaktan etkilenmeden güzel bir gün geçirilebilir. Bu tarz giyimi tercih eden kadınlar için pamuklu, salaş, fırfırlı yazlık tesettür elbise modelleri arasından hemen herkes kendi zevkine uygun bir seçim yapma şansına sahip olur. Büyük beden tesettür yazlık elbise bedenleri arasında 50 bedene kadar seçme olanağı vardır. Tesettür elbisede kombin yapmak zor değildir. Tek parça olduğundan ayakkabı eşarp ya da ayakkabı çanta uyumunu yakalamak yeterlidir. Örneğin; siyah yazlık tesettür elbise ile eşarp ve çanta uyumu çok kolay yapıldığı için tercih edilebilecek en iyi seçimlerden biridir. Tesettür yazlık spor elbise yine gençlerin seçimi olmasına rağmen rahatlığı ve her alanda giyilebilir olması nedeni ile her yaşta hanımların tercihidir.

Tesettür Yazlık Elbise Seçenekleri

Tesettür Yazlık Elbise Seçenekleri

Yazlık boydan elbise tesettür giyimde uzun olması nedeni ile kadınları hem daha uzun hem de daha narin gösterir. Kırmızı yazlık tesettür elbise genellikle genç hanımların tercihidir. Canlı renkler ile genç hanımların içlerindeki coşkuyu dışarı vurmalarını sağlar. Tesettür giyim stilistleri hamile yazlık elbise tesettür modelleri ile hamile olan hanımları giyim problemlerinden kurtarır. Bu tarz giyimde zaten elbiseler bedene yapışan darlıkta olmadığı için hamile kadınların elbise seçimleri çok zor olmayacaktır. Genellikle sabit renk olarak seçilen hamile elbisesinde göğüsten aşağı bollaşan kesimler her zaman daha iyi bir tercihtir. Yazlık kalem elbise tesettür giyiminde daha sade ve sakin bir görüntüyü temsil ettiği için daha zarif durur. Bu modellerde genellikle etek boylarında hafif volan olduğundan özel günlerde rahatlıkla tercih edilebilir. Tesettür yazlık abiye elbiseler arasında en çok tercih edilenleri göğüs kısmında dantel detaylı ve hafif aksesuar taşıyan modellerdir. Bu elbiseler şık görünmek isteyen tesettürlü kadınlarn ince detayları ile havasını değiştirir. Tesettür yazlık elbise günlük kullanılacaksa çok fazla detayı olmayan sade seçeneklerden faydalanılabilir.

Tesettür Yazlık Elbise Fiyatları

Tesettür Yazlık Elbise Fiyatları

Tesettür yazlık elbise fiyatları modeline, kumaşına ve hatta dikimine göre farklılık gösterir. Çok farklı modellere sahip olan tesettür elbiselerde fiyat farklılıklarında görmek mümkündür. Bu durum kullanılan kumaşın cinsine ve taşıdığı aksesuarlara göre değişir. Örneğin; yazlık tesettür elbise düğmeli modelleri düğme detayları olduğu için ve kemerli olduğundan fiyatı değişebilir. Ancak herkesin bütçesine uygun elbise seçenekleri bulmak mümkün olur. Ancak tesettür giyim tarzı olan kadınlar kendi zevklerinde uygun, çok farklı renk seçenekleri, beden numaraları ve uygun fiyat seçenekleri için Trendyol üzerinden alışveriş yaparak birden çok tesettür elbise sahibi olabilir. Trendyol’dan alışveriş yaparken elbisenin modelinden beden ölçüleri, elbise kalıplarına kadar tüm detaylar incelenip rahatlıkla ev ortamında alışveriş yapmak mümkün olur.

Tesettür Yazlık Elbise Nasıl Olur?

Tesettür yazlık elbiseler, hafif bir yapıya sahiptir. Yazlık elbiseler, diğer mevsimlerde giyilen modellerden farklı olarak daha renkli tasarımlarda yer alır. Çiçek başta olmak üzere çeşitli motiflerle süslenen bu elbiseler, farklı yaş grubundaki kadınlar tarafından beğeniyle kullanılır. Bu tür elbiseler, genellikle bol bir yapıya sahiptir. Hatları belli ölçüde örten bu kıyafetler içinde rahatça hareket edebilirsiniz. Böylece düğün, nişan ve söz gibi etkinliklerde boy gösterebilirsiniz. Evinizde misafir ağırlarken bu elbiseyle birlikte rahatça evin içinde zaman harcayabilirsiniz. Farklı tarzlara hitap eden bu elbiseler, çok sayıda kadının dikkatini çeker.

Tesettür Yazlık Elbise Nereden Alınır?

Tesettür yazlık elbise siparişinizi Trendyol üzerinden verebilirsiniz. Güvenli biçimde gerçekleştireceğiniz alışverişle çok sayıda kıyafete sahip olabilirsiniz. Tesettür yazlık elbise üreten çok sayıda marka bulunur. Kalite ve nitelik açısından farklı seviyelerde yer alan markaların piyasaya sürdüğü elbiseleri karşılaştırıp kendiniz için doğru modeli kısa zamanda bulabilirsiniz. Elbiseler, aynı zamanda tasarım ve ebat olarak da çeşitli sınıflara ayrılır. Yapısı gereği biraz bol olan tesettür yazlık elbise modellerini normal beden ölçülerinizi dikkate alarak sipariş edebilirsiniz. Omuzlara net biçimde oturan elbiseler çeşitli beden ölçülerine sahip kadınlar için ideal bir performans ortaya koyar.

Tesettür Yazlık Elbise Modelleri Nelerdir?

Yaz mevsiminde giyilen tesettür elbise modelleri arasında gofre, kemerli, keten, terikoton, modest, düğmeli ve yırtmaçlı gibi seçenekler bulunur. Tarz ve beğeni açısından farklı kişilere hitap edebilen bu elbiselerin temel üretim mantığı neredeyse aynıdır. Bol kalıplar kullanılarak imal edilen elbiseler, omuzları ve bedenin önemli bir kısmını kaplar. Gofre olarak adlandırılan modeller; çok katmanlı bir yapıya sahiptir. Dört eşit parçaya bölünmüş bu elbiseler; ortalamadan bir nebze daha zayıf kişileri kilolu gösterdiği için sıklıkla tercih edilir. Kemerli modeller; bel hizasından ikiye bölünür. Üst ve alt bedeni başarıyla ayıran bu elbiseler, bel bölgesini ince göstermesi açısından avantajlı bir modeldir. Genellikle ince kumaşlarla birlikte üretilen bu elbiseler, hem geceleri hem de gündüzleri giyilebilir. Böylece çeşitli etkinliklerde boy gösterebilirsiniz.