placeholder
"

Tirebolu Çayı

" araması için 206 sonuç listeleniyor
Tirebolu 42 Çay 1000 gr Paket
Tirebolu 42Çay 1000 gr Paket
(1899)
Çay 1000 gr Paket
68,75 TL
Sepete Git
Tirebolu 42 Paket Çay 500 gr
Tirebolu 42Paket Çay 500 gr
(76)
Paket Çay 500 gr
45 TL
Sepete Git
Çaykur 42 Nolu Tirebolu Çayı 500 gr
Çaykur42 Nolu Tirebolu Çayı 500 gr
(116)
42 Nolu Tirebolu Çayı 500 gr
30,75 TL
Sepete Git
Çaykur 42 Nolu Tirebolu Çayı 500 Gr
Çaykur42 Nolu Tirebolu Çayı 500 Gr
60 TL
Sepete Git
Tirebolu 42 Filiz Çay 5 Kg
KARGO BEDAVA
Tirebolu 42Filiz Çay 5 Kg
(132)
Filiz Çay 5 Kg
348 TL
Sepete Git
Tirebolu 42 Giresunspor Taraftar Çayı
Tirebolu 42Giresunspor Taraftar Çayı
28,90 TL
Sepete Git

Tirebolu Çay Çeşitleri Trendyol'da!

Tirebolu’da 42. olarak açılan çay tesisi olduğu için Tirebolu 42 Çay olarak da anılır. Bu bölgede yetişen çaylar, Karadeniz’in geri kalan kısmında yetişen çaylardan farklıdır. Kendine has kokusu, aroması ve rengi ile çay tiryakilerinin damak tadına hitap eder. Tirebolu çayı sahile yakın yerlerde değil; dağlık alanlarda yetiştiği için daha buruk bir tada sahiptir. Farklı miktarlardaki paketlerde satılan Tirebolu çaylarından 500 gr olanı uzun süre tüketim için uygundur. Kalabalık aileler için Tirebolu çayı 1 kg olanı da tercih edebilirsiniz.Tirebolu Çay Çeşitleri

Tirebolu Çay Çeşitleri

Tirebolu Çay Çeşitleri

Tadı, kokusu ve demi ile geleneksel çay lezzeti elde etmek isteyenler tarafından tercih edilebilir. Aynı zamanda her yudumda aynı lezzeti sunduğu için keyfinizin uzun sürmesini sağlar. Tirebolu çayı kullananlar tarafından oldukça beğenilir ve iyi yorumlar alır. Özel üretim ve hasat sırasında kullanılan özel yöntem sayesinde lezzetli bir çay deneyimi sunar. Farklı Tirebolu Çay markalarının sunmuş olduğu 42 nolu Tirebolu çayı, dökme siyah çay lezzetini sizlerle buluşturur. Kahvaltıda, gün içinde veya akşam saatlerinde rahatlıkla tüketebilirsiniz. Özellikle çay tiryakileri için farklı bir içim deneyimi sunması ile ön plana çıkar.

Tirebolu Çayı Özellikleri

Tirebolu Çayı Özellikleri

Karadeniz Bölgesi’nin Giresun yöresinde yetişen Tirebolu çayı, tadı ve kalitesi ile dikkat çeker. İki buçuk yaprak adı verilen özel bir yöntemle toplanan çaylar, farkını ortaya koyar. Çay filizinin en ucunda yer alan taze iki yaprak ile yeni açan bir yarım yaprak seçilerek toplanır. Bu kendine has toplama yöntemi sayesinde koku, aroma ve dem bakımından da diğer çay çeşitlerine göre farklıdır. Buruk tada sahip olduğu için çay severlerin aradığı eşsiz lezzeti onlara sunar. Yalnızca siyah çayı ile değil Tirebolu yeşil çay çeşitleri ile de ön plana çıkar. Hem lezzetli hem de birbirinden şifalı yeşil çayları kolayca bulabilirsiniz. Doğal ve organik bir şekilde yetiştirilip paketlenen Tirebolu 43 çayları, hem güvenilir hem de lezzetli seçenekler arasında yer alır. Dökme çay lezzeti arayanlar için oldukça kaliteli bir alternatiftir. Tirebolu çayı yorumları genel olarak çay tiryakilerinin hoşuna gittiği yönündedir. Yoğun aromaya sahip olduğu için damakta uzun süre iz bırakır. Tirebolu çayı 500 gr markaları oldukça fazla seçeneğe sahiptir ve geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bu sayede daha fazla kişi tarafından tercih edilebilir.

Tirebolu Çay Fiyatları

Tirebolu Çay Fiyatları

Çay fiyatlarının belirlenmesini etkileyen bazı faktörler vardır. Üretim tarzları ve farklı miktarda olmaları bakımından farklı fiyatlara sahip olabilir. Örneğin; Tirebolu 42 çay 200 gr ambalajı diğer ürünlere göre farklı fiyatlandırılabilir. Eğer kalabalık bir aileye sahipseniz daha büyük paketleri tercih etmenizde yarar vardır. Tirebolu çay 500 gr en lezzetli seçenekler arasındadır. Aynı zamanda markadan markaya da fiyatlarda değişiklik söz konusudur. Bu sayede kendinize ve bütçenize en uygun seçeneği kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Tirebolu 42 çay olarak ön plana çıkan bu çay, özel bir üretim şekline sahiptir. Lezzete, aromaya, kokuya, deme katkıda bulunan bu yöntem sayesinde çay keyfiniz eşsiz bir noktaya ulaşabilir. Bu özel üretim tekniği sebebiyle diğer çay çeşitlerine göre daha farklı fiyatlara sahip olabilir. Fakat sunmuş olduğu doyum ve tatmin düşünüldüğünde buruk ve geleneksel çay lezzeti severlerin tercih edebileceği lezzetli seçenekler arasında yer alır.