"

Tırnak Dövmesi

" araması için 1454 sonuç listeleniyor

Özel Tasarımlı Tırnak Dövmesi Çeşitleri Trendyol'da!

Eller, bir vücutta en çok dikkat çeken yerlerden biridir. Çeşitli uygulamalar ve ürünler kullanılarak bakımına dikkat edilir ve daima hoş görünmeleri istenir. Ellerin daha zarif ve kusursuz görünmesi için el bakımının da düzenli olarak yapılması oldukça önemlidir. El bakımınızı üst noktalara taşıyacak bir işlem olan süsleme sanatı ya da diğer adıyla nail art bugünlerde popülerliği oldukça artan bir uygulamadır. Ellerin farklı biçimlerde süslenmesi ile dikkat çekici bir görünüm elde etmenize olanak tanır. Çeşitli desenlerle ve renklerle süslenerek güzel, ilgi çekici ve bakımlı görünmesini sağlar. Nail art yapmaya başlamadan önce ilk olarak ilgili bölgede ölü deri arındırmanız ya da temizlemeniz gerekebilir. Daha sonra istediğiniz şekilde desen çizebilir ve farklı renkler ile çeşitli kombinasyonlar yapabilirsiniz. İşlem, birden fazla adım ve değişik ekipmanlar gerektirebildiği için bu pratik seçenekler işinizi kolaylaştırır. tercih edebilir. Fakat bu hem maliyetli olması hem de zaman alması açısından kimi durumlarda zorlayıcı olabilir. Çok fazla zaman almadığı ve maliyet bakımından da oldukça uygun olduğu için geçici yapıda tırnak dövmesi işinize yarayacak bir üründür. Her zevke uygun farklı desenlerde ve renklerle çeşitleri olan ürünler içinden istediğinizi seçerek kendinize kolayca nail art yapma şansı bulabilirsiniz. Tırnak dövmesi online seçeneği ile tüm bu ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Dikkat Çekici Tırnak Dövmesi Kullananlar ve Memnuniyetleri

Dikkat Çekici Tırnak Dövmesi Kullananlar ve Memnuniyetleri

Kombine uygun şekilde sürülen ojeleri yalın halde bırakmayarak onlara farklı havalar katabilir ve böylece ellerinizi dikkat noktası haline getirebilirsiniz. Bunun için ojenizin üzerine farklı şekillerde ve renklerde nail art uygulayabilir ya da çeşitli merkezlerde uygulatabilirsiniz. Merkezlere gitmek kimi zaman maliyetli olabileceği gibi bu işlemi yaptırmak için zaman da ayırmanız gerekebilir. Fakat istediğiniz tarzda bir tasarım kullanarak nail art yapmayı çok kolay ve uygun maliyetli bir hale getirebilirsiniz. Süsleme işlemini en kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirme yollarından biri olan tırnak dövmeleri, vücudun çeşitli yerlerinde kullanılan geçici figürlerin eller için tasarlandığı, rahatlıkla uygulayabileceğiniz dövme çeşididir. Yapışkanlı yapısı vardır ayrıca sticker olarak da adlandırılabilir. Ürünler, tırnak dövmesi makinesi gibi herhangi bir ekipman gerektirmediği için evde kendi başınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Manikürünüzü ve el bakımınızı yaptıktan sonra dövmeler ile vücutta en fazla dikkat çeken yerlerden biri olan ellerinizi daha eğlenceli ve ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz giydiğiniz kıyafetinizin rengine ya da desenine uydurabileceğiniz dövme ile sadece birkaç dakikanızı ayırarak görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Her gün aynı deseni ya da rengi uygulamaktan, taşımaktan sıkılabilir; değişik desen ve renkleri denemek isteyebilirsiniz. Bu noktada geçici tırnak dövmesi, hem ulaşılabilir olması hem de kullanımının kolay olması sayesinde her gün farklı bir görüntüye sahip olmanızı sağlayabilir. Uygulaması kolay ve zahmetsiz olan bu ürünler sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz tasarımları uygulayabilirsiniz. Her gün farklı bir görüntü elde edebilir ve böylece görüntüde büyük değişimler sağlayabilirsiniz. İlk kez seçim yapacak müşteriler için tırnak dövmesi tavsiye alanını incelemek önemlidir. Tırnak dövmesi yorumları da daha önce ürünü deneyen müşterilerin değerlendirmelerini içerdiğinden dikkate alınır. Tırnak dövmesi kullananlar ürünün özelliklerini belirtir. Manikür yaptırarak ya da evde kendiniz yaparak temiz ve düzgün görünüm elde edebilirsiniz. El bakımı sonrası dikkat çekici bir görüntü yansıtan bu süsleme sanatını tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem bakımlı hem de kişiliğinizi yansıtabileceğiniz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca tırnak dövmesi indirim günlerini de yakalayabilirsiniz

Her Tarza Uygun Tırnak Dövmesi Tavsiye ve Önerileri

Her Tarza Uygun Tırnak Dövmesi Tavsiye ve Önerileri

Yapışkanlı tırnak dövmeleri ürün çeşitliliği açısından oldukça geniş oldukları için her zevke ve tarza hitap edebilir. Genellikle sticker şeklinde olan dövmeler içinden istediğiniz renk, desen ve boyutta bir ürün seçerek tarzınızı yansıtma imkanı yakalayabilirsiniz. Farklı şekillerde dövmelerin bulunduğu şablon içerisinden o gün giydiğiniz kıyafete uyacak bir tane seçip uygulayabilirsiniz. Havalı ve ilgi çekici bir nail art uygulaması, artikel tırnak dövmesi ile çok kolay ve maliyet açısından da uygun olabilir. Sahip olduğu yapışkan madde ile seçtiğiniz ürünü, ojenizin üzerine ya da doğrudan tırnağınızın üzerine yapıştırabilirsiniz. Birbirinden farklı şekiller bulabileceğiniz ürünler içerisinde gülen yüz, kalp, yıldız, göz tırnak izi dövmesi gibi seçenekler mevcuttur. Karpuz, kiraz, çilek, nar gibi çeşitli meyveleri veya kaktüs gibi farklı bitkileri de tırnağınıza süs olarak yapıştırmanız bu ürünler sayesinde mümkündür. Nail art yapmak için yaratıcılık, çizim yeteneği ve bolca zaman gerekebilir fakat ürün sayesinde istediğiniz her türlü modeli, sembolü, geometrik deseni çok kısa bir süre içinde uygulayabilirsiniz. Size uygun modelleri tercih ederek birbirinden farklı ve çarpıcı kombinasyonlar yapabilirsiniz. Tarzınızı en doğru şekilde yansıtabilmek adına bu ürünlerden faydalanmanız stilinize renk ve hareket katabilir. Kullanımı rahat olan eklips tırnak dövmesi sayesinde kendi tırnaklarınızın artisti olabilirsiniz. İster ojeli ister ojesiz uygulayabileceğiniz ürünler hoş ve şık bir görünüm kazandırabilir. Tarzınızı tamamlayıcı bu dövmeler sayesinde görünümünüzü daha havalı ve dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Bol ürün çeşitliliği bulunan ve her tarza hitap eden dövmeler ile çok fazla vakit harcamadan tırnaklarınızda istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz. Ürünler, fazladan ekipman gerektirmeyen, rahat bir kullanıma sahiptir. Ellerinizi; zevkinizi yansıtabileceğiniz bir alana dönüştürme şansı tanıyabilir. Trendyol üzerinden tırnak dövmesi satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Tırnak Dövmesi Fiyatları

Bütçe Dostu Tırnak Dövmesi Fiyatları

Manikür sonrası temiz ve şekil verilmiş tırnaklara uygulamak daha düzgün bir görüntüye kavuşma imkanı sağlayabilir. Tırnak dövmesi fiyatları değişiklik gösterir. Kendinden yapışkanlı bir sticker şeklinde olan tırnak süslerini eğer oje ile kullanmak isterseniz tırnağınızın üzerine dilediğiniz renkte bir oje sürebilir ve daha sonra süsleri yapıştırabilirsiniz. Burada önemli olan nokta, zeminde kullandığınız rengin iyice kurumuş olmasına özen göstermektir. Oje kurumadan süsün yapıştırılmaya çalışılması takdirde istenilen temiz görünüm ortaya çıkmayabilir. Kuruduğundan emin olduğunuz ojenin üzerine istediğiniz boyut, renk veya desende dövmeyi makas ile kesebilirsiniz. Daha sonra ilgili bölgeye desen yüzünü yapıştırabilirsiniz. Arka tarafındaki beyaz renkli kısmını nemli bir bez veya pamuk yardımıyla ıslatabilirsiniz. Kısa bir süre bekledikten sonra dövmeniz hazır hale gelir. Dilerseniz üzerine şeffaf bir oje sürerek kalıcılığını artırabilir ve oluşturduğunuz hoş görüntüyü koruyabilirsiniz. Ürünleri oje kullanmadan, direkt olarak da uygulayabilirsiniz. Eğer ojesiz alana bu ürünleri uygulamak isterseniz yin dilediğiniz bölgeye ürünleri aynı şekilde yerleştirerek yapıştırabilirsiniz. Ürünleri yapıştırmadan önce altına renksiz bir baz kullanmak isteyebilirsiniz. Birbirinden farklı tarzlara hitap eden yılbaşı tırnak dövmesi çeşitleri el bakımınızı farklı boyutlara taşıyabilir. Kullanımı oldukça kolay olan ürünler sayesinde evde kendi kendinize hızlı bir şekilde nail art yapabilir, ellerinizi daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Dilediğiniz renk, boyut veya desende bir dövme tercih ederek stilinizi çarpıcı bir şekilde yansıtma imkanı bulabilirsiniz. Oldukça fazla olan ürün seçeneklerinin arasından istediğiniz geometrik şekli, küçük çiçek figürlerini, meyve ve bitki şekillerini ya da gezegen figürlerini üzerinizde taşıyarak hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz. Eğer bu süsleme sanatını kolayca gerçekleştirebileceğiniz bir göz tırnak dövmesine sahip olmak isterseniz modeller arasından seçerek sipariş oluşturabilirsiniz. dilediğiniz tarzda tırnak dövmesi çeşitlerini incelenmek üzere Trendyol’da bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.