Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tırnak Sticker

" araması için 4217 sonuç listeleniyor

Kalıcı ve Renkli Modelleriyle Tırnak Sticker Çeşitleri Trendyol'da!

Estetik görünüme sahip tırnak tasarımları elde etmek için kullanılan bazı materyaller vardır. Bunların başında gelen, dövme olarak adlandırılan tırnak sticker çeşitleri, farklı renk ve tasarımlarıyla öne çıkar. Tırnakların üzerine yapıştırılarak farklı şekillerin elde edilmesini sağlayan yapışkanlar, her zevke hitap eden bir çeşitliliğe sahiptir. Bu çeşitlere tırnak sticker online üzerinden göz atabilirsiniz. Ojeyle beraber kullanıma uygun olan modeller, farklı tasarımlardan hoşlanan müşterilere hitap eder. Manikür seanslarının sonunda yer verebileceğiniz renkli ve desenli modeller, tarzınızı estetik bir biçimde yansıtmanızı sağlar. Doğadan ilham alan renkli tasarımların yanı sıra, geometrik şekillere yer verilen desenler bulunur. Tırnaklara yapıştırılarak kalıcı sonuçlar elde edilen yapışkanlı tırnak sticker modelleri vardır. Uygulama bölgesinin üzerine bastırılarak yapışması sağlanan modeller, renkli görüntüleriyle estetik sonuçlar elde etmenizi sağlar. Temiz bir yüzey üzerine uygulanan yapışkanlar, oldukça kolay bir şekilde çıkartılır. Yenilemek istediğiniz anlarda, hafif ve nazik hareketlerle çıkarabileceğiniz tırnak sticker tavsiye edilir. Oje ve astar uygulamalarının üzerine yapıştırabileceğiniz oje stickerları, bakımlı bir görüntü elde etmenizi sağlar. Farklı desenlerle kombinleyerek hoş ve eğlenceli görüntüler elde edebileceğiniz yapışkanlar, ellerin temiz ve bakımlı görünmesini sağlar. Hareketli görüntülerin yanı sıra minimal tasarımlara yer veren sticker modelleri, geniş bir kitleye hitap eder. Renk ve desen bakımından farklılık gösteren modellere Trendyol üzerinden tırnak sticker indirim fırsatları ile sahip olabilirsiniz.

Bakımlı Eller İçin Tırnak Sticker Seçenekleri

Bakımlı Eller İçin Tırnak Sticker Seçenekleri

Nail art yaparken kullanılmak üzere tasarlanan sticker tırnak modelleri, kendiliğinden yapışkanlı bir yüzeye sahiptir. Uygulama bölgesinin üzerine tutunarak uygulama sonrasında estetik görüntüler elde etmenizi sağlar. Kolay bir uygulamaya sahip olan ayak tırnak sticker modelleri, çeşitli renk ve şekillere sahiptir. Hazır görsellerin yer aldığı stickerların yanı sıra, şablon olarak kullanabileceğiniz modeller bulunur. Bu seçeneklerle ilgili tırnak sticker yorum ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Küçük boyutlarda tasarlanan yapışkanlar, sağlık standartlarına uygun biçimde üretilir. Ürünler, uygulama yüzeyi ile direkt olarak temas eder ve sararma gibi olumsuz olayların meydana gelmesinin önüne geçer. Sevdiklerinizin baş harflerini taşımak istediğiniz anlarda, harfli tırnak sticker seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Keskin hatlara sahip olan harfli yapışkanlar, özel günlerinizde yapacağınız süslemeleri başarılı bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Alfabede bulunan tüm harflerin yer aldığı yapışkanlar, tırnak boyutlarına uygun olarak tasarlanır. Minik bir alan kaplayan bu stickerlar, manikürün estetik bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Gösterişli modellerden hoşlananlara hitap eden su transferli, nazar boncuklu, kalpli, yapışkanlı, taşlı tırnak sticker modelleri özel olarak tasarlanır. Taş ve sim detaylarına yer verilen yapışkanlar, dikkat çekici görüntüleriyle çarpıcı bir tarz oluşturmanızı sağlar. Sembollerin yer aldığı yapışkanlar, özel günlerinizde tercih edebileceğiniz alternatiflere sahiptir. Kötü enerjilerden korunmak ve hayatınızın her alanında pozitif enerjiyi çağırmak isterseniz nazar boncuklu tırnak sticker seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Desenlerin yer aldığı kağıt, bölge üzerine kolaylıkla yapıştırılır. Yapışma işleminden sonra bir sünger yardımıyla ıstlatmanız gerekir. Bu modeller, su transferli tırnak sticker olarak adlandırılır. Kağıt üzerindeki şekillerin elde edilmesi için küçük ve nemli bir sünger yardımıyla bölgenin üzerine bastırılır. Kısa süre içerisinde istenilen sonuçların ortaya çıkması, müşteriler tarafından beğeni ile karşılanır. Süslemenin ideal ve pratik bir yolu olan yapışkanlar, ev ortamında renkli uygulamalar yapmanızı sağlar. Pratik uygulama adımlarına sahip olan modeller, farklı malzemelere gereksinim duymadan bakım yapmanızı sağlar. Kendinize uygun olan renk ve deseni tercih ederek tarzınıza uyum sağlayan desenleri uygulayabilirsiniz. Bu sayede manikürünüzü ev rahatlığında tamamlayabilirsiniz. Trendyol’dan tırnak sticker satın alabilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden Tırnak Sticker Modelleri

Her Zevke Hitap Eden Tırnak Sticker Modelleri

Süsleme yapmak için tasarlanan küçük şekiller, estetik sonuçlar verdiği için tırnak sticker kullananlar tarafından tavsiye edilir. Farklı konseptlere uygun olan çeşitli tasarımlar, ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapmanıza fırsat tanır. Yılbaşı ağacı, Noel Baba gibi farklı desenlerin yer aldığı yılbaşı tırnak sticker seçenekleri, bu özel günlerde yılbaşı heyecanını hayatınızın her alanında hissetmenizi sağlar. Kırmızı, yeşil ve beyaz renklerin yoğunluklu olarak kullanıldığı bu modelleri, oje uygulamalarında tercih edebilirsiniz. Güzel ve bakımlı görünen eller için tercih edebileceğiniz sticker modelleri, farklı tasarımlara ev sahipliği yapar. Yansıma özelliği ile 3D tırnak sticker seçenekleri, gerçekçi bir görünüme sahiptir. Ellerin üzerinde illüzyon yaratabileceğiniz şekiller, dinamik tasarımlarıyla öne çıkar. Ev ortamında bakım yaparken tercih edebileceğiniz şekiller, estetik görünümleri ile dikkat çekici bir yere sahiptir. Ürün çeşitliliği, her zevke hitap eden alternatiflerin olmasını sağlar. Böylelikle herkes kendisine uygun çeşitleri bulabilir. Özel günlerde tercih edebileceğiniz noel, kar tanesi, yıldız tırnak sticker modelleri, kış aylarının neşeli havasını hissetmenizi sağlar. Yılbaşı zamanlarında hayatın her alanında görülen süslemeleri bedeninizin üzerinde taşımanız için alan yaratır. Şablonların veya şekillerin yer aldığı modeller, çarpıcı ve renkli görüntüleriyle estetik sonuçlar elde etmenizi sağlar. Kabarık durmayan ve minimal tasarımlar yapmanıza fırsat sunan yapışkanlar, tarzınızı çarpıcı bir şekilde ortaya çıkarır. Kolay uygulama sürecine sahip olan modeller, özel günler ve günlük kullanım için uygun olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Farklılık gösteren alternatifleri inceleyerek kendiniz için uygun olan tırnak sticker modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Söz konusu ürünleri pratik bir şekilde uygulayarak estetik sonuçlar elde edebilirsiniz. Farklı tarzlara uygun olan modellere ulaşabilirsiniz. Tırnak sticker kampanya seçenekleri, müşterilerin bütçesini korur. Kampanyalı seçenekleri Trendyol'da bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Tırnak Sticker Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Tırnak Sticker Fiyatları

Farklı boyutlara uygun olarak hazırlanan modeller, doğal duruşlarıyla öne çıkar. Bölge üzerinde kabarık durmadan, temiz bir görünüm elde etmenize imkan tanıyarak estetik sonuçlar elde etmenizi sağlar. Doğal olarak bölgenin üzerine uygulayabileceğiniz gibi takma tırnak sticker olan protezler, başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlar. Ürünler, kısa süre içerisinde uygulanır ve uzun süre boyunca kalıcı sonuçlar sunar. Boyut ve desen olarak farklılık gösteren protez tırnak sticker modelleri, yapışkanlı yapılarıyla bu bölgeye sıkı bir şekilde tutunur. Deseni tüm tırnağı kaplayan modellerin yanı sıra, küçük bir alanı renklendiren seçeneklere sahip olabilirsiniz. Oje görünümü veren seçenekler, sıklıkla tercih edilen alternatifler arasında yer alır. Elsa tırnak sticker gibi çizgi film karakterli modellere, doğadan ilham alan çizimlere, harflere ve geometrik şekillere ulaşabilirsiniz. Kaliteli tasarımlar, günlük kullanım için uygun görünüme sahiptir. Özel günlerinizde tercih edebileceğiniz gösterişli modeller yer alır. Süsleme işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz, küçük ve renkli alternatiflere ulaşabilirsiniz. Farklı boyutları ve görüntüleriyle tarzınızı estetik bir biçimde tamamlar. Temiz ve bakımlı sonuçlar elde etmenize imkan tanır. Manikür seanslarında oje uygulamasından sonra kalpli tırnak sticker modellerini, uygulama yüzeyine yapıştırarak başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Uygulaması ve çıkarması pratik olan bu modeller, ev rahatlığında manikür yapmanızı sağlar. Parlak görünüme sahip olan yapışkanlar aracılığıyla çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı özellikleri, pratik kullanımı ve estetik duruşuyla dikkat çeken seçenekleri indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar üzerinden ürünleri inceleyebilirsiniz. Tırnak sticker fiyatları hakkında araştırma yapabilir, bütçenize uygun olan seçeneği satın alabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar sayesinde bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Kişisel bakım ihtiyaçlarınızı rahat şekilde karşılayabilirsiniz. Her bütçeye uygun olan ürünleri Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Tırnak Sticker Nasıl Yapılır?

Tırnakların üzerine yapıştırılan stickerlar, farklı ve şık bir görüntü ortaya çıkarır. Kadınların sıklıkla kullandığı bu ürünler, çeşitli renk ve modellerde üretilerek her zevke hitap eder. Stickerın üzerindeki koruyucu naylon çıkarıldıktan sonra tırnağın üzerine yavaşça yapıştırılır. İşlem sonrasında tırnaklarınızda temiz ve modern bir görüntü elde edebilirsiniz. Ürünün farklı renkteki ojelerin üzerine yapıştırarak da kullanılabilmesi, çeşitli kombinlerin yapılmasını mümkün hale getirir. Renkli tırnaklar üzerine sticker ile farklı tasarımlar yaparak ilgi çekici sonuçlar elde edebilirsiniz. Tırnaklar üzerinde estetik bir görüntü yakalamanıza yardımcı olan stickerlar, herhangi bir baskı uygulamaya gerek kalmaksızın tırnak üzerine hızla yapışır. Her şekle ve boyuta uygun olacak şekilde tasarlanan modeller arasından zevkinize uygun olanları bulabilirsiniz.

Tırnak Sticker Nasıl Kullanılır?

Küt ya da oval şekli verilmiş olan tırnaklara farklı bir görünüm kazandırabilmek için tercih edilen stickerlar kolaylıkla uygulanır. Pratik kullanıma sahip olan ürünler, tırnağın bir bölümünü ya da tamamını kaplayacak şekilde üretilir. Renkli ojelerin veya şeffaf parlatıcıların üzerine rahatlıkla yerleştirilir. Stickerların üzerinde bulunan naylon koruyucuyu çıkararak tırnağın arzu edilen bölümüne kolayca yapıştırabilir ve beklemeye gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Yetişkinlerin yanı sıra gençler tarafından da severek kullanılan stickerlar, renkli tasarımlarıyla farklı beğenileri olan pek çok kişi tarafından tercih edilir. Tırnaklarınıza temiz ve hoş bir görünüm kazandırarak kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Farklı tırnak tasarımları yapmanızı sağlayan stickerları alarak denemeye başlayabilir ve kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Tırnak Sticker Nasıl Çıkarılır?

Tırnakların üzerine yapıştırılan stickerların kullanımı kadar çıkarılması da oldukça kolaydır. Çıkarma işlemi için kuaförlerden yardım alabileceğiniz gibi törpü ve aseton kullanarak stickerları kendiniz çıkarabilir ve yenileyebilirsiniz. İlk aşamada törpü sayesinde tırnak üzerinde kazıma işlemi yapılır. Ardından pamuk ve asetonla kalıntılar giderilir. Daha sonra dilerseniz farklı bir sticker yapıştırabilirsiniz. Özel günlerde ve gündelik hayatta kullanıma uygun olan tırnak stickerı, kullanımı ve yenilenmesi pratik bir tasarıma sahiptir. Kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerden olan stickerlar, renkli ve parlak görünümüyle tarzınıza şık bir dokunuş yapar. Ev konforunda farklı tırnak tasarımları yapmak istiyorsanız sticker çeşitlerini inceleyip stilinize uygun modelleri satın alabilirsiniz.