placeholder
"

Tofaş Kapı Döşemesi

" araması için 123 sonuç listeleniyor

Tofaş Kapı Döşemesi Modelleri ile Arabanıza Renk Katın

Otomobillerde yer alan parçalardan bazıları zamanla eskime, yıpranma, renk değişikliği ve gibi pek çok etken sebebi ile kötü bir görünüm yaratır ya da kullanılamaz hale gelir. Bu eskime veya yıpranma araç dışında oluşabileceği gibi araç içi aksesuarlarda da meydana gelebilir. Otomobil kapı döşemeleri de zaman içerisinde yırtılıp hoş olmayan bir görüntüye sebep olabilir. Bu sebeple tüm araç modelleri için kapı döşemesi seçenekleri satışa sunulan ürünler arasındadır. Araçları yenilemek ve daha kullanışlı hale getirmek otomobillerin piyasa değerini de yükseltir. Bunun yanı sıra araç sahipleri, herhangi bir renk değişimi ya da yırtılma oluşmayan kapı döşemesinde farklı bir renk tasarlamak isteyebilir. Bunlardan biri de Tofaş kapı döşemesi ve şahin kapı döşemesi tasarımlarıdır. Özellikle araç içi oto koltuk kılıfları, tavan döşemesi gibi yerlerde yenilik yapılabileceği gibi, kapı döşemesi kumaşlarında da yepyeni bir tarza sahip olunabilir. Otomobiline estetik bir görüntü sağlamak isteyen sürücüler için farklı araç modellerine ait kapı döşemesi çeşitleri bulunur. Birbirinden farklı ve göz alıcı renk ve desenlere sahip Tofaş kapı döşemesi kaplama ile otomobiller yepyeni bir görünüm kazanır. Kapı döşemesi, üst bakaliti için de geçerlidir. Döşeme için gerekli tüm kumaş ve klips ürünlerinin farklı seçeneklerini bulmak günümüzde oldukça kolaydır.

Kapı Döşemesi Nedir, Ne İşe Yarar?

Kapı Döşemesi Nedir, Ne İşe Yarar?

Tüm marka araçlarda yer alan kapı döşemelerinde zamanla oluşan doku kaybı, deri kopması veya yırtılması, renk solması gibi sorunlarla sıklıkla karşılaşılır. Bu aşınmaların sebepleri arasında yanlış kullanılan temizlik ürünleri, uzun süre güneş ışığına maruz kalma, döşemenin ekonomik ömrünü doldurma, araç camlarının sürekli açık kalması ve özellikle nikotin yanıkları gibi nedenler etkili olur. Sürücüler için otomobilleri aynı zamanda yüksek konfor alanıdır. Aracın hem görünümünü etkileyen hem de konfor kalitesini bozan bu yıpranmalar otomobilin tüm estetiğini bozar. Bu sebeple de araç içine mutlaka oto kapı döşemenin yenileme işlemi gerçekleştirilmelidir. Araç içinde direksiyon, koltuk, vites gibi aksesuarlar için kumaş yenileme yapılabildiği gibi kapı döşemelerinde de bu işlem sıklıkla gerçekleştirilir. Deforme olan döşeme kumaşının tekrar kullanılması söz konusu değildir. Bu sebeple Tofaş kapı iç döşemesi yaptırılarak araç içi güzel bir görünüme kazandırılabilir. Tofaş araç için kapı döşemesi yapılmadan önce deforme olan kumaş tamamen çıkartılmalıdır. Ardından uygulama yapılacak alan iyi bir şekilde temizlenmelidir. Daha sonra araç için seçilen uygun kumaş türü seçilerek yeniden kapı üzerine kaplama yapılarak araç içine monte edilir. Otomobillerde döşeme yaptırılırken sadece koltuk kılıfları ile sınırlı kalınmamalıdır. Hane içerisinde perde, halı, koltuk gibi aksesuarlarda renk uyumunu sağlamak için bir tarz oluşturuluyorsa, otomobiller için de aynı şey söz konusu olmalıdır. Tofaş kapı döşemesi slx modeline uygun araç içindeki koltuk kılıfları kumaşları ile benzer ve uyumlu renk seçimi ile oldukça estetik bir halde yenilenebilir. Bu alanlardaki renk uyumu, araç bütününde tasarımın etkileyici ve şık görünmesini sağlayacaktır.

Tofaş Kapı Döşemesi Modelleri Nelerdir?

Tofaş Kapı Döşemesi Modelleri Nelerdir?

Tofaş kapı döşemesi için farklı modellerde renk seçenekleri yer alır. Bunlardan biri de Tofaş kapı döşemesi deri modelidir. Özellikle deri koltuk kılıfları ile son derece uyum sağlayan bu kumaş türü, aracı oldukça şık gösterir. Kolay silinebilen özelliğe sahip olmasıyla da kullanışlı modeller arasındadır. Tofaş kapı döşemesi deri renk seçenekleri de sürücülerin ilgisini çeken niteliktedir. Tofaş doğan slx kapı döşemesi tasarımları içerisinde bulunan deri kumaşlar, dikkatli kullanıldığı takdirde uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Deri kumaş renk seçenekleri arasında krem rengi, bej rengi, siyah, kahverengi gibi pek çok çeşit yer alır. Tofaş kapı döşemesi slx model araç için de tüm kumaş türleri araç içine uygun olarak üretilir. Araç kapı döşemeleri farklı renk seçeneklerinin yanı sıra benzersiz desen tasarımına da sahiptir. Tofaş modelin yanı sıra Şahin kapı döşemesi deri tasarımı aracın ebatlarına uyum sağlayan ölçülerde satışa sunulur. Düz şeritler halinde yer alan desenler olabileceği gibi kapı anahtarını anımsatan yuvarlak şekil çizimleri de bu aksesuar kaplamalar arasında bulunur. Bir başka araç modeli olan Şahin kapı döşemesi kırmızı renkle de ilgi çeker. Tüm bunların yanı sıra kapı döşemesi için doğru desen ve renk seçimi araçların daha çekici ve daha yeni görünmesini sağlayacaktır. Özellikle en dikkat çekici renkler arasında yer alan bu tasarımlar arasında Tofaş kapı döşemesi kırmızı modeli de mevcuttur. Tofaş kapı döşemesi ürününün aynı zamanda terletmeyen ve nefes aldıran kumaşa sahip olması gerekir. Bu sayede uzun sürüşlerde çok daha konforlu bir yolculuk imkanı sağlanmış olacaktır. Araç kapılarında bulunan Tofaş kapı döşemesi üst bakaliti için de kapı ile uyumlu ya da aynı renk seçeneği tercih edilebilir. Otomobillerde yer alan döşeme kumaşları, diğer standart kumaşlara göre sık dokunmuş olması nedeniyle daha dayanıklı ürünlerdir. Ancak kumaş her ne kadar kaliteli olsa da zaman içerisinde yıpranma veya yırtılma meydana gelebilir. Aracın kapı tasarımının gerçekleştirilmesi için klips malzemesine muhakkak ihtiyaç duyulmaktadır. Tofaş kapı döşeme klipsi, döşemenin kapıya sabit tutulmasını sağlayan bir materyaldir. Bu klipsin de piyasada araç yedek parçaları arasında satışı mümkündür.Araçtaki kapıların aşınan döşeme kumaşları, diğer kapılar ile de aynı tasarıma sahip olmalıdır. Döşeme kumaşları genel olarak takım halinde değiştirildiği için bu uyumu yakalamak kolay olacaktır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken konu araç için doğru kumaşı bulmaktır.Tofaş araç ile beraber Şahin kapı döşemesi orjinal tasarımları ile araç içinde yenileme ve uyumu yakalamak mümkündür. Kaplama için gerekli seçenekler incelenirken aracın marka ve modelini göz önünde bulundurmanın faydası bulunur.

Tofaş Kapı Döşemesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tofaş Kapı Döşemesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tofaş araca istenilen estetiksel görünümü katabilmek ve adeta sıfır bir araç görünümü sağlamak bol seçenek sayesinde artık daha kolaydır. Ancak tofaş kapı döşemesi almadan önce bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Bundan ilki, kaplanacak kumaşın kolay temizlenebilen malzemeler ile üretilmiş olmasıdır. Bu sayede kötü ve lekeli bir görüntü anında temizlenebilir hale gelir. Bunun yanı sıra en önem arz eden bir başka madde de kumaşta yangına karşı dayanıklı malzemelerin kullanılmış olmasıdır. Bu faktör göz önünde bulundurulursa yolculuklar daha güvenilir bir halde gerçekleşecektir. Sıklıkla da otururken yolcuların en çok temas ettiği yerlerden biri koltukların yan destekleridir. Dolayısıyla da her ne kadar dikkatli bir kullanım gerçekleşse de zamanla bu bölgeler aşınır. Bu aşınan kumaş değiştirilip tamamen yenilendiğinde aracın iç mekanı estetik bir görünüm sunar. Bunun yanı sıra aracın piyasa değeri de artış gösterir. Tofaş kapı döşemesi işlemi gerçekleştirildiğinde araç içine yapılan masraflar, ilerleyen dönemlerde araç satışında satıcıya belki de daha fazlasını kazandıracak avantajlar arasındadır. Tofaş kapı döşemesi fiyatları, ürünün tasarım özelliklerine ve kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Trendyol’un zengin ürün seçenekleri içerisinde yer alan Şahin ve Tofaş kapı döşemesi ürünleri arasından sizin için en uygun olanları seçebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz kapı döşemeleri ve tüm oto aksesuar ekipmanları için Trendyol’un oto ürünlerini inceleyebilirsiniz.