İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Ayar
Fiyat
Altın Ayar
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Trabzon Bilezik

" araması için 103 sonuç listeleniyor

Şık ve Cazip Trabzon Bilezik Modelleri Trendyol’da!

Trabzon bilezik modelleri geçmişten bu yana kullanılan takılar arasında yer alır. Türkiye’de kuyumculuk sektöründe %100 yerli üretime sahip olan tek ürün olarak dikkat çeker. Farklı modellerde tasarlanan bu aksesuarlar yoğun işçilik ile üretilmesi nedeniyle değerli olur. 8 ayar, 14 ayar, 18 ayar, 22 ayar Trabzon bilezik modelleri düğünlerde gelinler için vazgeçilmez takılar arasında yer alır. Hangi ayarda olursa olsun yaldız yapılması nedeniyle rengi sarı olur. Farklı çeşitleri bulunan bu takılar aynı zamanda Trabzon seti bilezik olarak da satılır. En fazla ilgi gören seçenekler arasında Trabzon kaburga bilezik seçeneği yer alır. Birçok kişinin tercih ettiği bu aksesuar ayarına ve gramajına göre belirlenen fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Ayrıca kelepçe olarak adlandırılan model de oldukça popüler olmakla birlikte belirlenen şartlar dahilinde Trabzon kelepçe fiyatı üzerinden satışa sunulur. Sadece maddi olarak değil her açıdan oldukça değerli ve görkemli bir ürün olarak dikkat çeker. Değerli bir takı olması nedeniyle birçok gelinin hayallerini süsler. Her zaman kullananlar için şıklığı ve zarafeti bir arada sunar. Görsellik açısından da özel bir yapıda olması nedeniyle yoğun ilgi görür. Herkesin zevkine hitap eden tasarımlar, farklı çizgilere ve özelliklere göre üretilir. Her model kendine özel bir tasarıma sahip olması nedeniyle farklı şekilde değerlendirilebilir. Siz de bu eşsiz aksesuarlara Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Gösterişli Trabzon Hasırı Modelleri

Gösterişli Trabzon Hasırı Modelleri

Dünya genelinde bazı metaller hem kullanım amaçları hem de özellikleri nedeniyle değerli madde statüsüne girer. Bu değerli metaller arasında yer alan altın hem az bulunması hem de göze hoş gelen yapısı nedeniyle önemli bir yere sahiptir. Bükülerek işlenme özelliği nedeniyle altından farklı takılar üretilebilir. Bu takılar arasında bilezik seçenekleri de yer alır. Türkiye’deki en değerli ve önemli takı aksesuarlarından biri olan Trabzon hasırı modelleri müşterilerin beğenisini toplar. Trabzon desenli bileklik hasır özelliğinde olmakla beraber %100 el örgüsü olmasıyla da ilgi toplar. Bunun dışında işçiliksiz Trabzon bilezik modelleri de farklı kesimler tarafından talep görür. Birçok kişinin ilgi gösterdiği gümüş, altın Trabzon bilezik modelleri yüksek piyasa değerine sahip olmakla beraber, değeri hiçbir zaman düşmeyen takılardan biri olduğu için de ilgi görür. Bu nedenle birçok kişi yatırım yapma amacıyla da bu çeşitleri tercih eder. Her zaman popülerliğini koruyan bu modellerin üretimi sırasında yoğun bir ustalık gerekir. Böylece birbirinden farklı ve değerli çeşitleri görmek mümkün olur. Zengin model skalası arasından bu ürünleri satın almak ve kullanmak için araştırmalarınızı online olarak yapabilirsiniz. Bu takılar aynı zamanda aksesuar olarak kullanılabilir. Bu nedenle görüntülerine üretim aşamasında büyük önem verilir. Böylesine kullanışlı olması nedeniyle birçok avantajı da beraberinde getirir. Özel üretimle harika tasarımların ortaya çıktığı bilezik Trabzon modelleri, davetlerde ve düğünlerde daha şık görünmenizi ve gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlar. Bunun dışında çok sayıda farklı kıyafet seçeneği ile kullanma özelliği de bulunur. Her zaman kendine değer veren kadınların kullandığı bu ürünler arasında Trabzon örgü bilezik modeli de yer alır. Şatafatlı bir görünüm sağlayan bu ürünler aynı zamanda özgüveni de yükselten değerli takılar arasında yer alır. Bu ürünleri üreten firmalar tarafından set halinde satılan seçenekleri bulabilirsiniz. Bu yüzden Trabzon bilezik seti oldukça değerli bir tasarım olarak kuyumculuk sektöründe yerini alır. Geçmişten bugüne kadar altın takılar arasındaki yerine koruyan bu ürün taşlı ve taşsız olarak kategorize edilebilir. Bunun dışındaki pek çok modeli Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Altının En Güzel Hali Trabzon Bilezik Modelleri

Altının En Güzel Hali Trabzon Bilezik Modelleri

Özel günlerde vazgeçilmez takılar arasında yer alan bu aksesuarlar en önemli altın takılar arasında yer alır. Her biri farklı görünümde üretilen bu takılar hayatın her aşamasında kadınların tercih ettiği ürünlerden biridir. Trabzon bilezik çeşitleri de bu özel aksesuarlardan biri olduğundan müşterilerin favorileri arasındadır. Sahip olduğu ayar yükseldikçe bu takıların değerleri de aynı oranda yükselir. Trabzon bilezik 24 ayar modelleri bu duruma örnek olarak gösterilebilir. Aynı zamanda talep gören ürün çeşitleri arasında altın kaplama Trabzon bilezik çeşitleri de yer alır. Daha düşük ayarlarda ama görünüm itibariyle Trabzon bileziğine benzeyen Trabzon görünümlü bilezik de daha uygun fiyatlara müşteri bulmak için üretilir. Bununla birlikte daha uygun fiyat seçeneğine sahip olan ince Trabzon bilezik çeşitleri de bulunur. Yine ekonomik seçenekler arasında düz Trabzon bileziği gibi seçenekler de fiyat performans açısından uygun ürünlerdir. Yapılan işçiliğe bağlı olarak ortaya çıkan sonuçlar da değişkenlik gösterir. Trabzon burma bilezik işçiliğin yoğun olduğu özel ürünler arasında yer alır. Her takı türünde olduğu gibi bu ürünleri de üretirken bileziğin sahip olduğu gramaj, ayar ve işçiliğin boyutu fiyatı belirleyen ana unsurlar olur. 24 ayara kadar tasarlanan bu ürünler 15,17 ve 24 grama kadar üretilir. Altının gram açısından sahip olduğu değerin yüksek seviyelerde olması gramın artmasıyla birlikte fiyatında da artış olmasına yol açar. Türkiye'nin her yerinde bu özel ürüne yönelik yoğun bir talep bulunur. Birçok altın aksesuarın popülerliği zaman içerisinde değişse bile Trabzon bölgesinden çıkarak Türkiye'ye yayılan bu ürünün popülaritesi her zaman yüksek seviyede olur ve herhangi bir düşüş görünmez. Dilerseniz yatırımlık olarak alabileceğiniz bu seçenekleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Trabzon Bilezik Modelleri ve Fiyatları

Trabzon Bilezik Modelleri ve Fiyatları

Trabzon bilezik fiyatları belirlenirken bazı kriterler göz önünde bulundurulur. Bu yüzden hesaplama yaparken gramajının dışında hangi ayarda olduğuna da dikkat edilmesi gerekir. Bu nedenle Trabzon bilezik almak istediğinizde gramı ile birlikte ayarını da seçmeniz önemli bir detaydır. Bu ürünlerin hammaddesinin altın olması, sürekli değişkenlik gösteren altın piyasası nedeniyle ürün fiyatlarında çok sık değişiklikler yaşanmasına neden olur. Bu fiyatları etki eden bir diğer faktör de işçilik konusudur. Ürünlerin değerinin belirlenmesinde bu gibi faktörler her daim etkilidir. Trabzon bilezik çeşitleri her anlamda zengin çeşitliliğe sahip olmasıyla müşterileri cezbeder. Bu aksesuarların üretilmesi aşamasında çoğu zaman kelepçe görünümünde olan tasarımlar ilgi görür. Aynı zamanda Trabzon kelepçe farklı fiyatlar üzerinden satışa sunulur. Hasır aksesuar çeşitlerinin en önemli altın ürünleri arasında yer alması ve değerini koruması sebebiyle Trabzon hasırı fiyat değerlendirmesi yapılırken titiz davranılması da önemlidir. Sahip olduğu muhteşem görünüm ve değerli yapısı nedeniyle hediye olarak kullanıldığı da görülür. Bunun dışında yatırım amacı da bulunan bu özel modeller farklı tasarımlarla hazırlanan ve üretirken emeğin sarf edildiği değerli takılar arasında yer alır. Bu yüzden ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunur. Öncelikli olarak hangi amaçla alacağınızı belirlemeniz gerekir. Daha sonra sahip olduğu gramaj ve ayar konusunda isteklerinizi satın almadan önce belirlemeniz daha kolay karar vermenizi sağlar. Diğer taraftan tekli olarak ya da set olarak alıp almayacağınızı da belirlemelisiniz. Sertifikalı modelleri tercih etmek güvenilir bir alışveriş yapmanızı sağlar. Bu ürünler 1 santim ile 4 santim genişliğinde sarılmakla birlikte uzunlukları incelendiğinde 5.8 santim ile 7 santim arasında değişiklik gösterebilir. Trendyol üzerinden güvenli bir alışveriş ile bu kaliteli ürünleri alabilirsiniz.