"

Unicorn Deniz Yatağı

" araması için 19 sonuç listeleniyor

Unicorn Deniz Yatağı Modelleri ile Eğlenceli Tatiller Trendyol'da!

Yaz aylarının, özellikleri tatillerin vazgeçilmezi ve en sevilen karakter olan unicorn deniz yatağı modelleri en çok tercih edilen modellerden biridir. Sosyal medyada, televizyonlarda ve kliplerde sıklıkla karşınıza çıkan bu yataklar ile tatilinizi daha eğlenceli geçirmeniz mümkün olacaktır. Sosyal medya için harika fotoğraflar çekebilir, deniz veya havuz üzerinde güneşlenerek harika vakit geçirebilirsiniz. Denize veya havuza girmeye korkan Çocuklarınız için tatili hem daha eğlenceli hem de daha güvenli hale getirebilirsiniz. Seçebileceğiniz farklı boyut ve renklerde birçok model bulunurken aynı zamanda şişirmek için pompa seçeneğiniz de mevcut. Özellikle kız çocuklarının bayıldığı unicorn karakteri ile aileniz ile birlikte daha eğlenceli zamanlar geçirebilir ve çocuklarınızın yüzünde ki mutluluğu görebilirsiniz. Sudan korkan ve yüzmek istemeyen çocuklarınızı bu yataklar sayesinde kolaylıkla suya sokabilir ve yüzme öğrenmelerini teşvik edebilirsiniz. Sadece çocukların değil yetişkinlerinde çok tercih ettiği bir modeldir.

Unicorn Deniz Yatağı Çeşitleri

Unicorn Deniz Yatağı Çeşitleri

Farklı renk ve boyutlarda kullanım alanlarına göre deniz yatağı bulmanız mümkündür. Sadece deniz yatağı değil çocuk odaları için unicornlu yatak örtüleri bile mevcuttur. Küçük çocuğunuz için bir yatak almayı planlıyorsanız içine oturabileceği bir model seçebileceğiniz gibi aynı zamanda ince uzun üzerine yatabileceği modelleri de bulabilirsiniz. Renk seçenekleri incelendiğinde beyaz, pembe, mor ve birçok farklı renk seçeneği vardır. Aynı zamanda minik deniz yatağı görünümlü içecek taşıma işlevi olan modelleri bile bulmanız mümkün. Havuzda yatağınıza uzanmış güneşlenirken, soğuk içeceğinizi de yanınızda taşımanız sizce de harika olmaz mıydı? Unicornlu deniz yatağınızın yanında unicornlu yatak içerisinde yüzen soğuk içeceğiniz ile serinlediğinizi hayal edebilirsiniz. Unicorn deniz yatağı fiyatları alacağınız modele göre değişiklik göstermekle birlikte her bütçeye uygun bir model bulmanız mümkün olmaktadır.

Unicorn Deniz Yatağı Kullanımı

Unicorn Deniz Yatağı Kullanımı

Deniz veya havuzlarda kullanılan bu yataklar sizlere şişmiş olarak ulaştırılmaz, aldıktan sonra kullanıma hazırlamanız gerekmektedir. Genelde alt kısımlarında siboplu bir şişirme yeri olur. Kendi nefesiniz ile şişirebileceğiniz gibi aynı zamanda analog veya otomatik pompa ile şişirmeniz de mümkün olacaktır. Eğer bir pompanız yoksa işiniz biraz zor olacaktır. Çok iyi şişirmezseniz yatağınız su üzerinde yüzmeyip batabilir veya unicorn formu bozuk olarak yüzebilir. Analog pompalar ile kol gücünüz ile kolaylıkla şişirebilirsiniz. Bu şişirme şeklinde de iyi şişirmek önemli olacaktır. En kolay yöntem ise otomatik bir pompa kullanarak şişirmektir. Bir düğmeye basmanız yeterli olur ve yeterince şiştiğinde yine bir düğme ile işinizi bitirirsiniz. Şişirdikten sonra siboplu kapağı çok iyi kapatmanız ve hava almadığından emin olmanız gerekmektedir. Eğer tam kapatamazsanız su yüzeyindeyken yavaşça havası iner ve unicorn şişme deniz yatağı batmaya başlar.Bu durumda istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Unicorn Deniz Yatağı Kullananlar

Unicorn Deniz Yatağı Kullananlar

Unicorn deniz yatağı kullananlar aldıkları üründen çok memnun olduklarını dile getirmektedirler. Kullanım olarak çoğunlukla havuzlarda tercih edildiği gözlendiği gibi denizde de kolaylıkla kullanım sağlanabilmektedir. Özellikle tatil anıları biriktirdiğiniz fotoğraflarda bu yataklar sayesinde aşırı eğlenceli ve güzel fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Çocuklar için tatil daha eğlenceli hale gelirken yatak üzerinde oyunlar oynayıp aynı zamanda dinlenmeye de fırsat yaratmaktadır. Bu yataklar sadece çocukların kullanımı için değil aynı zamanda yetişkinler için de kullanılmaktadır. Suyun üzerinde dinlenip güneşlenmek istediğinizde bu yataklara oturabilir veya uzanabilirsiniz. Suyun hareketlerini hissederek güneşlenip, daha bronz bir tene sahip olabilirisiniz. Kullanıcılar bahçe aksesuarı olarak da kullandıklarını dile getirmektedirler. Evinizin havuzunda kullanabileceğiniz tatlı bir aksesuar olarak düşünebilirsiniz. Havuzunuzda su hareketleri ile yavaşça süzülen bir unicorn yatağın olması havuzunuzu daha şık ve eğlenceli bir havaya sokacaktır. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.