Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Paten Tipi
Fiyat
Özellik
Tekerlek Dizilim
Tekerlek Sayısı
Tip
Renk
Fiyatı Düşenler
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Urban Paten

" araması için 115 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Urban Paten Çeşitleri ve Fiyatları Sizlerle

İlk defa 18. yüzyılda Hollandalılar tarafından kullanılmaya başlandığı düşünülen paten, günümüzün en popüler spor aktiviteleri arasında gösterilir. Her geçen gün popülaritesi artan bu aktivitenin insan sağlığı açısından vücuda pek çok yararı bulunur. Eğlenceli olduğu kadar sağlığa faydalı bir spor ile ilgilenmek isteyen herkes paten kayabilir. Bu spor için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmaz. Kendini iyi ve zinde hisseden herkes 15 ya da 35 yaş fark etmeksizin bu spor ile ilgilenebilir. Eğer siz de bu spor ile ilgilenmeye başladıysanız aklınızda birtakım sorular oluşmaya başlar. Bunların başında da hangi patenin sizin için daha uygun olduğu sorusu gelir. Uzun yıllardır farklı coğrafyalarda boy gösteren bu tekerlekli aletin değişik isimler ile anılan çeşitleri bulunur. Bunlar Fitness, Slalom, Hız, Agresif, Quad, Hokey ve Urban paten modeli olarak sıralanır. Yaygın şekilde kullanıldığı görülen urban modeli başlangıç aşaması için ideal olur. Bu modeli diğerlerinden ayıran en bariz özellik ise engebeli yollara rahat bir şekilde uyum sağlayabilmesi şeklinde ifade edilebilir. Urban paten modelleri hem sahil kenarlarındaki düz yollarda hem de irili ufaklı taşların bulunduğu zorlu zeminlerde rahatlıkla sürülür. Bu da tekerlekli alet kullanmaya yeni başlayan kişiler için önemli bir avantaj olur. Ayrıca bu modellerin topuk kısmında fren ayarı bulunmaz. Urban paten özellikleri itibariyle tekerleklerin arasındaki mesafe az olur. Tekerleklerin tek sıra mı yoksa çift sıra mı olduğu ise modele göre değişiklik gösterir. Tekerlekli urban paten modelleri sayesinde spor yaparken eğlenmeyi, vücut yağlarını yakarken denge koordinasyonunu sağlamayı öğrenirsiniz. Eğer bu ürünlerden birini denemek istiyorsanız çeşitli markalara bakabilirsiniz. Günümüzün en bilindik Urban paten markaları arasında Flying Eagle, Delta, Rollerblade, Busso, Avessa, And Outdoor ve Hattrick gibi üreticiler sayılabilir. Tüm bu markalara uygun fiyat fırsatı ile websitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

İlgi Gören ve Çok Beğenilen Paten Önerileri

İlgi Gören ve Çok Beğenilen Paten Önerileri

Tekerlekli alet kullanımında kişinin becerisi kadar ürünün kalitesi de büyük önem taşır. Bu nedenle kaliteli olanları tercih ederek güvenlik önlemini de üst seviyede tutmanız gerekir. Kalitesiz aletler istediğiniz mükemmellikte kaymanızı engellediği gibi ciddi şekilde yara almanıza da sebep olabilir. Deneyimli sürücüler tarafından yapılan urban paten önerileri içerisinde en beğenilen, memnuniyet derecesi yüksek olan ve ilgi gören modeller yer alır. Bu modeller birbirinden farklı markalar tarafından çıkarılır. Bunun yanı sıra ürünlerin özellikleri ve fiyatları da değişiklik gösterir. Cocktail urban paten modeli Tempish markasının popüler tekerlekli aletleri arasında yer alır. 4 tekerlekli Cocktail modeli başlangıç seviyesinden daha üst mertebedeki sürücülere tavsiye edilir. Bu alet özellikle yüksek patinaj için ideal olur. Erkek fitness tekerlekli modellerinden birisi olan Oxelo urban paten ise başlangıç seviyesi için önerilir. Bot biçimindeki 3D file tasarımlı şık ürünün iç kısmında köpük destekler yer alır. Ayağa tam oturan Oxelo ile 10 km ye varan keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Rollerblade paten modeli ise 4 tekerleği ve tasarımdaki sarı detayları ile göze çarpmayı başarır. Rollerblade tekerlekleri 82 mm ölçülerinde ve 82A sertliğinde olur. Tıpkı bir ayakkabı kadar rahat olan bu alette SG5 yastıkları ile özel fren sistemi bulunur. Profesyonel urban paten önerileri için Flying Eagle markasına ait F4 Raven Black ve B5S Black modelinden bahsedilebilir. Bunların dışında Tempish Squad Black, Sebo, Igor gibi daha pek çok model olabilir. Rollerblade, Flying Eagle, Seba, Avessa, Tempish Squad Urban paten gibi günümüzün en beğenilen ve önerilen ürün çeşitlerini avantajlı fiyatlarla satın alabilmek için websitemize bakabilirsiniz.

Her Yaşa ve Bütçeye Uygun Paten Çeşitleri

Her Yaşa ve Bütçeye Uygun Paten Çeşitleri

Yetişkinler ve çocuklar için tasarlanan urban paten çeşitleri farklılık gösterir. Çocukların yetişkinler için üretilen tekerlekli aletleri kullanması tehlikeli ve sakıncalı olur. Çocuk urban paten modelleri küçüklerin güvenli bir şekilde eğlenmelerini sağlar. Siz de çocuğunuza arkadaşları ile beraber kaliteli vakit geçirebilmesi adına paten hediye edebilirsiniz. Bunun için de Urban paten Powerslide Jet Pro modeli uygun olabilir. Çocukların ayak yapılarına uygun olacak şekilde tasarlanan Powerslide modelinde 3 adet tekerlek bulunur. Kaymaya yeni başlayan çocuklar için 3 tekerlek ideal bir seçim olur. Daha sonrasında bu tekerlemelere ekleme yapılarak sayıları 4’e çıkarılabilir. Sıradan bir üründen çok daha fazlası olan Powerslide Jet Pro çocukların öz güvenli olmalarına yardım eder. 7 rulman özellikli ürün serbest kayışlarında ve hokey oyunlarında kullanılabilir. Bu ürünün haricinde çocuk modellerinde hem kaliteli hem uygun fiyatlı başka tekerlekli aletler de bulunur. Yetişkin ürünlerine bakıldığında ise modeller erkek ve kadın aletleri olarak ayrılır. Kadın urban paten modelleri konfor, rahatlık, hız ve dış tasarım açısından büyüleyici olur. Seba Frx W Woman, Rollerblade MacroBlade 90 W ve Fila Master Df gibi şık tasarımlar kadınlar için özel olarak üretilir. Bu ürünlere özellikle mor, turuncu ve pembe gibi canlı tonlarda detaylar eklenir. Erkek urban paten modelleri içerisinde ise havalı, çarpıcı ve iddialı pek çok tasarım yer alır. İspanyol tasarımı olan Flying Eagle F4 Raven Black modeli profesyonel sporcuların favorileri arasına girmeyi başarır. Aradığınız modelde Urban paten 35 numara gibi ayak numaranıza uygun olan ürün bedenini online alışveriş sitemiz üzerinden bularak satın alabilirsiniz.

Kaliteli ve İndirimli Urban Paten Çeşitleri

Kaliteli ve İndirimli Urban Paten Çeşitleri

Çocuk ve yetişkin urban paten alışverişlerinizde hiç düşünmeden Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Yüzlerce ürün çeşidini bir arada barındıran Trendyol, isteyen herkesin dünyaca ünlü markalardan alışveriş yapabilmesine olanak tanır. Üstelik müşterilerine bu markalarda geçerli olan büyük indirimlerden ve kampanyalardan yararlanma fırsatı da sunar. Markalara ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösteren urban paten fiyatları için belirli bir aralık söylemek doğru olmaz. Ancak her üründe %40, %50 veya %60 gibi farklı indirim oranları uygulanabilir. İndirimler kaliteli ve dayanıklı ürünlere uygun fiyatlara sahip olmanın yollarını açar. Trendyol üzerinden urban paten botu alışverişi yaptığınız zaman tüm bu indirimlerin yanı sıra kargo bedava fırsatından yararlanma şansına sahip olursunuz. Adresinize kadar özenle getirilen ürünler ile yaz kış demeden eğlenirsiniz. Mavi, yeşil, sarı, pembe ve kırmızı gibi renk çeşitlerinden oluşan yazlık urban paten modelleri arasından dilediğini seçebilirsiniz. Trendyol üzerinden alışveriş yaparken urban patenlerin dışında daha pek çok eğlenceli alet ile karşılaşırsınız. Bunlardan birisi de urban scooter çeşitleri olur. Üstelik scooter kullanımı son derece basit olduğu için bu aletlerin sürümü çok çabuk öğrenilir. İki tekerlekli ve elektrikli scooter çeşitleri kısa mesafeli yürüyüşlerde sizi pek çok yere götürebilir. Yalnız bu ürünlerin kullanımı ne kadar basit olursa olsun tedbiri hiçbir zaman elden bırakmamak gerekir. Urban paten kask modelleri küçük ama hayat kurtaran bir eşya görevi üstlenir. Paten veya scooter kullanmayı düşünen kişilerin mutlaka kaliteli bir kaska sahip olmaları gerekir. Siz de online alışverişlerinizde Trendyol’u tercih ederek Delta urban paten modellerine ve dünyaca ünlü markaların popüler ürünlerine indirimli fiyatlar üzerinden sahip olabilirsiniz.