İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Roman Türü
Basım Yılı
Setli/Tekil
İmzalı
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Uyumsuz Kitabı

" araması için 8 sonuç listeleniyor

Heyecan Dolu Uyumsuz Kitabı Trendyol'da!

Kitap okumak hayal gücünü geliştirmenin yanı sıra kelime dağarcığınıza da olumlu anlamda etki yapar. Siz de hem kitap okumanın faydalarından yararlanmak hem heyecan dolu bir serüvenin parçası olmak için Uyumsuz kitabını tercih edebilirsiniz. Veronica Roth tarafından kaleme alınan kitap serisi roman türünde satışa sunulur. Özellikle bilim kurgu severlerin elinden düşürmeden okuyacağı bu kitap sayesinde çeşitli maceralara yelken açabilirsiniz. Bütçenize uygun Uyumsuz kitabını hemen sepetinizi ekleyebilir, kitaplığınıza yeni bir kitap dâhil ederek yazarın zekice oluşturduğu distopik dünyanın bir parçası olabilirsiniz. Ayrıca Uyumsuz kitabı tavsiyelerini detaylı şekilde inceleyerek aklınıza takılan soru işaretlerini hızlıca giderebilirsiniz.

Sürükleyici Uyumsuz Kitabı

Sürükleyici Uyumsuz Kitabı

Uyumsuz kitap serisi sayesinde farklı grupların toplumdaki etkisini aksiyon dolu bir macera sayesinde düşünme fırsatı yakalayabilirsiniz. Uyumsuz serisi toplam dört kitaptan oluşur. İlk kitapta karakterler okuyucuya sunulurken kitabın geçtiği dünya düzeni de tanıtılır. İkinci ve üçüncü kitapta ise iki ana karakterin yaşadığı zorluklar ve mücadelesi sizi karşılar. Final kitabı olan son kitapla çarpıcı bir bitiş okuyucuya sunulur. Bu ilgi çekici kitap serisi ile hem toplum düzenini düşünme fırsatı yakalayabilir hem aşk ve macera dolu bir hikâyenin bir parçası olma şansı elde edebilirsiniz. Uyumsuz kitabı çeşitlerini bilim kurgu ve aksiyon türünde yazılan eserlerden hoşlanan yakınlarınız için hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. Okurların Uyumsuz kitabı yorumu sayesinde kitabı birçok yönüyle ele alabilir, detaylı ve doğru bir değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Farklı Kapak Tasarımlarıyla Uyumsuz Kitabı

Farklı Kapak Tasarımlarıyla Uyumsuz Kitabı

Uyumsuz kitabı aynı anda birçok duyguyu yaşayabileceğiniz bir macerayı size sunar. Veronica Roth tarafından kaleme alınan Uyumsuz kitabının birçok farklı tasarımı bulunur. Örneğin daha hafif bir kitap arıyorsanız kâğıt veya karton kapaklardan üretilen çeşitlere göz atabilirsiniz. Bu ürünleri yükünüzün çok olduğu zamanlarda dahi kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Daha dayanıklı ve dış etkilere karşı korunaklı bir kitap arıyorsanız ciltli kapakları tercih edebilirsiniz. Daha parlak ve sıvıya karşı dayanıklı sayfaları tercih ediyorsanız yağlı sayfalara basılmış Uyumsuz kitap çeşitlerine göz gezdirebilirsiniz. Aynı zamanda dört kitaptan oluşan bu seriyi set hâlinde de satın alabilirsiniz. Bu sayede serinin kitaplarını art arda okuyabilir, konu takibini daha kolay yapabilirsiniz. Bu seriyi 13 yaş ve üzeri olan çocuklarınıza da okutabilirsiniz. Kitap okuma alışkanlığı kazanabilecekleri bu sürükleyici macera sayesinde çocuğunuzla kitap okuma saati yapabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Uyumsuz Kitabı

Her Bütçeye Uygun Uyumsuz Kitabı

Uyumsuz kitabı fiyatları belirlenirken birçok unsur göz önünde bulundurulur. Örneğin kitabın hangi yayınevi tarafından satışa sunulduğu, kâğıt hamuru ve kapak şekli bunlara örnek olarak gösterilebilir. Kitaplar aynı sayfa sayısına sahip olsa da farklı yayınevleri tarafından daha farklı fiyatlarla satışa sunulabilir. Köklü yayınevleri tarafından basılan kitapların daha yüksek fiyatlara sahip olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Yağlı kâğıt ile basılan kitaplar normal sayfa hamuruna basılan kitaplardan daha farklı fiyatlandırılabilir. Aynı şekilde ciltli kapaklar da kâğıt veya karton kapaklara göre daha yüksek fiyatlardan satışa sunulabilir. Set hâlinde satılan Uyumsuz kitap serisi tekli kitaplara kıyasla daha pahalı olabilir. Uyumsuz kitabı satın alırken bütçenize de uygun bir alışveriş yapmak istiyorsanız Uyumsuz kitabı online alışveriş özelliklerine göz atabilirsiniz. Örneğin kategorinin fiyata göre sıralama seçeneğini kullanabilirsiniz. Böylece uygun fiyatlı kitapları ilk sırada görebilir, ardından seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bununla birlikte favoriler bölümünü kullanarak Uyumsuz kitabı indirime girdiğinde anında haberdar olabilirsiniz. Aksiyon, mücadele ve aşk dolu bir macera sunan Uyumsuz kitabının tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.