"

Uzatma Kablosu

" araması için 20424 sonuç listeleniyor

Uzatma Kablosu

Kalitesiyle Fark Yaratan Modeller

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte, hayatın her alanında yer bulan elektronik cihazların kullanımı için batarya ve şarj cihazları son derece önemlidir. Bu elektronik cihazları şarj edebilmek için her köşeye uzanan uzatma kablosu çeşitleri mevcuttur. Hayatı ve iletişimi kolaylaştıran elektronik cihazları her an açık tutabilmek için her alanda bu ürünlere ihtiyaç duyulur. Birçok farklı boyut ve modeli olan bu cihazlar evler, ofisler, arabalar ve hatta bahçelerde kullanım alanı bulur. İhtiyaca göre her alanda kullanabileceğiniz boyutlar mevcuttur. 10 metre uzatma kablosu gibi seçenekler bunlara örnek olarak verilebilir. Bunun yanı sıra çok kısa ve çok daha uzun olanlardan bulmak da mümkündür. Daha çok prizlerin yetersiz ve uzak kaldığı durumlarda ve aynı zamanda kalabalık ortamlarda da kullanılır. Aynı zamanda bahçeli mekanlarda 20 metre uzatma kablosu gibi daha uzun seçenekler tercih edilir. Böylelikle elektrik ve prizler birçok alana taşınabilir hale gelir. Bununla birlikte seyahatlerde telefonları şarj edebilmek için önemli rol oynayan USB uzatma kablosu çeşitleri, çoğunlukla arabalarda ve iş yerlerinde oldukça kolaylaştırıcı olur. İstenilen uzunlukta birçok renkte çeşitlendirilen bu ürünler her kesime hitap eder. Hayatı kolaylaştıran bir diğer model olan kulaklık uzatma kablosu elektronik cihazların 5 metreye kadar uzanabilmesini sağlar. Daha kısa boyutları da mevcut olan bu ürünler her alanda kullanıma uygun olarak geliştirilir. Günümüzde pek çok ortak kullanım alanında İnternet bulunur. Bu bağlantıları kurmak için kullanılan modem uzatma kablosu çeşitleri, farklı renk ve uzunluklarıyla kullanıcılarla buluşur. Modem kurulumu için bağlantıyı dış bölgeden çekmek gerekebilir. Bu sebeple ihtiyacı karşılayacak uzunlukta modeller seçilmelidir. Dekorasyonu daha ince çizgilerle tamamlamak isteyenler için bir seçenek olan ince uzatma kablosu türleri, aynı zamanda kaba ve yoğun görünümleri engeller. Bu hayatı kolaylaştıran ürünlerin yanı sıra prizlerde de bol seçenek mevcuttur. Tek prizi aynı anda birkaç elektronik cihaz için kullanmayı sağlayan çoklu priz seçenekleri de en çok tercih edilenlerdendir. 3’lü, 4’lü ve 5’li priz seçeneklerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Kalitesiyle Fark Yaratan Modeller

Kaliteli ürün seçimi oldukça önem taşır. Konu elektrik olunca hem çabuk bozulmayacak hem de elektronik cihazlara zarar vermeyecek kalitede olmalıdır. Güvenlik açısından topraklı uzatma kablosu seçimleri ön plana çıkar. Elektrik enerjisini orantılı ve doğru ileten, akımı doğru güçte olan ürünler tercih edilmelidir. Bununla birlikte akımın elektronik cihazlara yüksek ve düşük güçte iletilmesini dengeleyen akım korumalı uzatma kablosu seçenekleri ile daha güvenlidir. Akımı dengelemek amacıyla özel olarak geliştirilen bu modelleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra daha çok bahçe ve işletme mekanlarında sıklıkla kullanılan dış mekan uzatma kablosu türleri daha çok 10 metre ve üzerinde uzunluğa sahiptir. Aynı zamanda dış mekanda kullanılması sebebiyle daha dayanıklı bir yapıda üretilir. Özellikle işletmelerde müşteriler dolayısıyla yoğun kullanılan bu ürünlerin bağlantılarının iyi yapılması ve korunaklı alanlarda taşınması gerekir. Uzatma kablosu bağlantısı halı, kilim benzeri yerlerin altında tutulmamalı, açıkta bırakılmamalı ve ıslak zeminlerden uzak tutulmalıdır. Bağlantı bölgeleri farklı cisimlerin ve kişilerin temasına açık olmamalı ve darbe almamalıdır. Priz kullanılan her alanda bu ürünlerin seçimlerinde kalite büyük önem taşır. Elektrik akımının kapasitesine uygun olarak seçilmesi gereken çoklu uzatma kablosu modellerinde açma kapama düğmeleri olan seçenekler de mevcuttur. Bu seçenekler düğme sayesinde akımı kesme avantajıyla birlikte ayrıca güvenlik sağlar. Araba akülerinde ihtiyaç olan akü şarj takviye ürünleri yani akü uzatma kablosu, güçlü ve kalın olmasının yanı sıra kolay taşınabilirdir. Çakmak uçlu, halka terminalli ve maşalı uçlu gibi farklı türleri vardır. Kod koruma bağlantılı modeller ise 1996 yılı sonrası bütün araç modellerinde kullanılabilir. Kaput açılmadan akü şarj edilebilir, değiştirilebilir ve bakım yapılabilir. Özel tasarım olan bu kod koruma bağlantıları, su ve toza karşı dayanıklı olarak geliştirilir. Aynı zamanda yüksek akımları iletmeye dayanıklı olarak üretilir. Makaralı uzatma kablosu türleri 20 metreden 50 metreye kadar farklı uzunluklarda üretilir. Makaralı türlerde güvenlik açısından çocuk kilidi seçenekleri mevcuttur. Uzunluğu sayesinde çok kullanışlı olan makaralılar, plastik üzerinde genellikle 3’lü veya 4’lü prizler bulundurur. Prizler plastik üzerine farklı şekillerde dizilmiş olarak tasarlanır. Bu sebeple ihtiyaca yönelik olarak tercih edebileceğiniz makaralılar, kaliteli bir avantaj sağlar. Tutma sapı ile birlikte, makara sistemi sayesinde kolayca sarılarak taşınabilirler. Aynı zamanda dış mekanlarda herhangi bir yere monte edilerek de kullanılabilen bu ürün seçenekleri farklı renklerde tasarlanır. Bunun yanı sıra daha kısa mesafeler için 7 metre uzatma kablosu seçenekleri kullanılabilir. Makaralı gibi bahçeler için de kullanılabilen bu seçenekler, ihtiyaca ve kullanım alanına göre tercih edilir. Aradığınız ürünü Trendyol’dan sipariş edebilirsiniz.

Farklı Boyut ve Formlarda Ürünler

Farklı Boyut ve Formlarda Ürünler

Hayatın hemen her alanında ihtiyaç duyulan bu ürün çeşitleri, her ihtiyacı karşılayacak form ve boyutlarda üretilir. Çoğu zaman prizi yakınlaştırma amacıyla kullanılsa da çoklu priz seçenekleri kalabalık kullanımlarda ilgi görür. 4’lü uzatma kablosu hem çoklu kullanım sağlar hem de istediğiniz şekilde uzatmanıza imkan oluşturur. Bunun yanı sıra bu modellerde hem uzunluk hem de priz sayısı önem taşır. İhtiyacınızı karşılayacak çeşitleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Çoklu priz seçeneğine bir diğer örnek 8’li uzatma kablosu olarak verilebilir. Daha kalabalık ortamlarda kullanıma uygun olabilecek seçeneklerden biridir. İç mekanlarda bulunan prizleri birçok sebeple dışarı taşımak son dönemlerde büyük bir ihtiyaç olur. Bahçelerde, işletmelerde ve farklı organizasyonlarda prizleri taşımanın en iyi yollarından biri bahçe uzatma kablosu modelleridir. Açık hava gösterileri, konserler, davetler ve daha birçok etkinlik için işlevsel olan seçenekler mevcuttur. Bununla birlikte, boyutları da önem taşıyan bu prizlerin 25 metre uzatma kablosu seçeneği özellikle bahçelerde verilecek davetler için son derece kullanışlı olur. Bunun yanı sıra daha çok konser ve gösterim gibi açık hava etkinliklerinde kırılmayan, 50 metreye kadar uzunluk seçenekleri ile rulo uzatma kablosu modelleri en çok tercih edilenlerdendir. Makaralılar olarak da bilinen rulo çeşitleri, aynı zamanda çoklu prizlere sahiptir. Bir diğer yandan belirli yerlere monte edilebilen seçenekleriyle makaralılar, çoklu prizlere de sahiptir. Bunun yanı sıra sadece uzunluğuna ihtiyaç duyanlar için tekli uzatma kablosu modelleri de mevcuttur. Bu ürünleri kullanırken güvenliği sağlamak en önemli unsurlardandır. Elektrik akımlarının yüksek veya düşük voltajlarda olması istenmeyen durumlara yol açabilir. Bu sebeple kaliteli üretilmiş olmasının yanı sıra kullanımına da özen gösterilmelidir. Bunun bir yolu da anahtarlı uzatma kablosu seçenekleridir. Anahtarlı olması sebebiyle kullanılmadığı zamanlarda akım kapatılabilir ve daha güvenli bir kullanım sağlanır. Böylelikle oluşabilecek istenmeyen durumların önüne geçilebilir. Farklı formlardaki bir diğer modellerden olan şarj uzatma kablosu, birçok alanda kullanım kolaylığı sağlar. Seyahatlerde ve çalışma ortamlarında elektronik cihazların kullanımını sağlayan bu modeller, ihtiyaca yönelik uygun boyutlarda üretilir. Aradığınız modeli Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Renk Seçenekleri

Birbirinden Farklı Renk Seçenekleri

Kulaklık, şarj cihazı, priz ve diğer birçok elektronik cihazın kullanımını kolaylaştıran bu ürünler, farklı renk seçenekleriyle de tarzınıza hitap eder. Uzatma kablosu renkleri birbirinden farklı seçenekler ile tasarlanır. Yanınızda her an taşıyabileceğiniz ürünlerin yanı sıra herhangi bir alanda kullandıklarınızda da renk seçimi önem taşır. Şeffaf uzatma kablosu modelleri yoğunlukla tercih edilen modellerdendir. Bununla birlikte, kulaklık uzatma ve USB uzatma gibi ürünlerde farklı renkler sıklıkla kullanılır. Yeşil, mavi, kırmızı, siyah ve pembe uzatma kablosu seçeneklerini kullanım alanınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra evlerde ve işletme mekanlarında şıklığı tamamlayan seçenekleri de inceleyebilirsiniz. Örneğin; siyah uzatma kablosu çeşitleri modern bir şıklık sağlar. Son dönemlerde en çok tercih edilen modellerden bir olmasıyla birlikte, birçok farklı boyut seçeneği de mevcuttur. Bunun yanında priz sayısı da önem taşır. 5’li uzatma kablosu modelleri bu ürün seçeneklerine örnek verilebilir. Kullanım alanınızda tek bir prizi 5 cihaz için ayrı ayrı kullanıma uygun hale getirir. Günümüzde ev, ofis ve birçok işletmede İnternet kullanımı son derece yaygındır. Bu kullanımlar, İnternet bağlantılarını en güvenli şekilde oluşturur. Bunun yanı sıra İnternet uzatma kablosu boyutları da bu bağlantı için önem taşır. Aynı zamanda mekan dekorasyonuna uyum sağlayan çeşitler de seçim aşamasında dikkat çeker. Araçlarda da sıklıkla kullanılan bu ürünler, araçlara uyumlu model seçenekleriyle tasarlanır. USB seçeneği dışında hemen her araç türünde kullanılabilecek çakmaklık uzatma kablosu çeşitleri de ilgi görür. Farklı renkleriyle birlikte, akım gücü düşünülerek üretilen bu ürünlerden her araca uygun olarak çeşitlendirilir. Aradığınız ürünü tarzınızı yansıtacak renk seçenekleriyle Trendyol’dan bulabilirsiniz.

Model Seçim Aşamasında Önemli Detaylar

Model Seçim Aşamasında Önemli Detaylar

Elektronik cihazların ve kullanım alanlarının güvenliği ürün seçiminde en önemli konulardan biridir. Akım korumalı ürünleri tercih etmek bu nedenlerle dikkat gerektiren bir durumdur. Bu sebeple öne çıkan ürünlerden biri düğmeli uzatma kablosu çeşitleridir. Ürün kullanılmadığı zamanlarda akımı kesmek düğmeyi veya anahtarı kapatmak ile mümkündür. Bununla birlikte priz bölmelerinde kapak bulunan seçenekleri de inceleyebilirsiniz. Çocuk ve hayvanların güvenliği açısından bu kapaklar kullanım kolaylığı ve güvenliği sağlar. Güvenlik önlemlerinden biri de özellikle kablo uzatma aparatı gibi bağlantıyı sağlayan ürünlere temas edilmemesidir. Hemen her mekanda bulunan halı ve kilimlerin altına konulmaması gerekir. Aynı zamanda su ile teması olmamalıdır. Bunun yanı sıra güç adaptör uzatma kablosu çeşitlerinde, kullanılacak cihaz ile uyumlu seçeneklerin tercih edilmesi gerekir. Bununla birlikte ürün seçiminde boyut önemli bir faktördür. Kullanılacağı alana ve amaca yönelik olarak seçebileceğiniz birçok tasarım mevcuttur. 15 metre uzatma kablosu daha yakın mesafeler için kullanım alanı bulmakla birlikte, daha uzak mesafeler için daha uzun seçenekler tercih edilir. Ürün seçimlerinde kullanılacağı alanın belirleyici olduğu bu durumlar için farklı boyut seçenekleri tasarlanır. 50 metre uzatma kablosu ve makaralı gibi çeşitler böyle durumlar için en çok tercih edilenler arasındadır. Dikkat edilecek bir diğer önemli detay ise priz sayısıdır. İhtiyaca yönelik geliştirilen bu ürünlerde, doğru sayı çok önemlidir. Kalabalık mekanlarda daha çok kullanılabilen 6'lı uzatma kablosu gibi seçeneklerin bir diğer avantajı da birçok ürünün aynı anda kullanılmasına ihtiyaç bırakmamasıdır. Uzunluğunun yanı sıra sadece çoklu kullanım gerektiren durumlar için üretilen grup priz seçenekleri de oldukça yaygındır. 2’li, 3’lü, 4’lü ve daha çok priz sayısı olan seçenekler de mevcuttur. İhtiyacınızı karşılayacak seçenekleri Trendyol’dan bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Uzatma kablosu fiyatları birçok farklı etkene bağlı olarak şekillenir. Priz sayısı, boyutları, markası, türü ve kullanım alanı bu etkenlerden bazılarıdır. Her alana ve ihtiyaca hitap eden boyut çeşitliliği ile aradığınız ürünü bulmak çok kolaydır. 3.5 mm uzatma kablosu daha kısa mesafeler için görüntü kalabalığına sebep olmadan ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz ürünlerdendir. Aynı zamanda çoklu priz seçenekleriyle 1 metre uzatma kablosu çeşitlerini de Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Daha çok dış mekana çekilebilecek elektrik için daha uzun boyutlarda seçenekler tercih edilir. Açık hava etkinliklerinde en önemli ekipman olarak yer alır. Dolayısıyla her ihtiyacı karşılayacak, birbirinden farklı seyyar uzatma kablosu çeşitleri tasarlanır. Çeşit bolluğuyla her alana elektrik çekerek, elektronik cihazların bataryalarını besleyebilirsiniz. Aynı zamanda bataryası mevcut olmayan cihazları, güvenli bir şekilde çalıştırarak kullanabilirsiniz. Daha uzak mesafeler için 30 metre uzatma kablosu ve hatta daha uzun seçenekler de mevcuttur. Bu durumlar için tercih edebileceğiniz makaralı olanlar da oldukça avantajlıdır. Uzatılırken kırılmayı önleyen bu makara sistemi, farklı priz sayılarına sahip olmakla birlikte, prizlerin tasarımı da kullanım kolaylığı sağlar. Maliyeti etkileyen bu boyut faktörünün yanı sıra priz sayısı da önem taşır. Aynı anda birçok farklı elektronik cihazı besleyebilmek için priz sayısı etkilidir. İkili uzatma kablosu daha az cihaz kullananlar için idealdir. Üçlü, dörtlü ve daha fazla priz sayısı olan birçok seçenek mevcuttur. Makaralı, adaptör, HDMI ve USB gibi uzatmanın yanı sıra bağlantı aparatları da çeşitlilik gösterir. Aynı anda birden fazla cihazı besleyebilmeyi ve de priz ile uzaktan da çalışabilmeyi sağlayan elektrikli modellerini çeşitli renk ve boyut seçenekleriyle Trendyol üzerinden edinebilirsiniz.

Aradığınız Modeller Trendyol’da

Aradığınız Modeller Trendyol’da

İhtiyacınıza uygun modelleri bol çeşitli seçeneklerle Trendyol’da bulabilirsiniz. Aradığınız ürünü alırken dikkat edebileceğiniz bir diğer konu ise daha önce kullananların yorum ve önerileridir. Her ürünün altında daha önce kullanıp deneyimlemiş kişilerin deneyimiyle ilgili tavsiye ve yorumlarını inceleyebilirsiniz. Geniş renk skalasına sahip birçok seçeneği ile kullanıcıların ilgisini çeker. Pembe, mavi, yeşil, kırmızı ve siyah gibi farklı renkleriyle aynı zamanda dekorasyonu tamamlayan bu ürünler, şıklık katar. Duvar renklerine uyumlu seçilebilen renkler ile istenmeyen görünümler engellenir. Renkli uzatma kablosu çeşitleri ve modellerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Bazı kullanıcılar uzun ve seyyar prizler yerine çoklu grup prizlere ihtiyaç duyar. Bunun için tasarlanmış üçlü priz ve farklı priz sayılarına sahip modeller de mevcuttur. Aynı zamanda seyyar prizlerde de çoklu priz seçenekleri yer alır. İkili, üçlü, dörtlü ve daha çok sayıda prize sahip ürünler her ihtiyacı karşılayacak boyutta bulunur. 5 metre uzatma kablosu ve daha uzun seçeneklerde bulabileceğiniz bu ürünler, hayatın hemen her alanında işlevseldir. Elektronik cihazların bağlantısında da kullanılabilecek modeller bulmak da mümkündür. USB, adaptör, çakmaklık ve HDMI uzatma kablosu seçenekleri, farklı alanlarda elektronik cihazlarda kullanım kolaylığı sağlar. Araba ve telefon bağlantısı, bilgisayar ve televizyon bağlantısı, telefon ve televizyon bağlantısı gibi birçok alanda hayatı kolaylaştırır. Bunun yanı sıra fiş uzatma kablosu modellerinin kullanımı sırasında güvenlik önemli bir konudur. Bağlantı yerlerinin temastan uzak bölgelerde bulunması gerekir. Aynı zamanda istenmeyen durumlara yol açmamak için su ve benzeri sıvılardan uzak tutulmalıdır. Bir diğer yandan düğmeli modeller de kaliteli ve güvenli seçeneklerdir. Elektrik akımını üzerindeki düğme veya anahtar ile kapatabileceğiniz bu modellerde aynı zamanda renk çeşitliliği de fazladır. Üçlü uzatma kablosu ve daha birçok modeli Trendyol’da bulabilirsiniz.