Avantajlı Ürünler
Renk
Materyal
Boy
Fiyat
Kumaş Tipi
Cinsiyet
Boy / Ölçü
Kol Tipi
Dokuma Tipi
Kol Boyu
Siluet
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Desen
Ek Özellik
Kalıp
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Uzun Kollu Gecelik

" araması için 850 sonuç listeleniyor

Rahat Uzun Kollu Gecelikler Trendyol’da!

Uzun kollu gecelikler, yüksek konfor seviyesiyle tercih edilen ürünler arasında yer alır. Özellikle soğuk havalarda veya olumsuz hava koşullarının bulunması durumunda tercih edilen gecelik uzun kollu şekilde karşınıza çıkar. Ayrıca, bu tür modeller sadece soğuk hava koşullarında değil, aynı zamanda konfor ve rahatlık sebebiyle de tercih edilir. Trendyol'da sunulan seçenekler arasından kadın uzun kollu gecelikler de mevcuttur. Uzun kollu gecelik takımları ise tüm gün rahatça giyilebilecek ve uyku boyunca da konforlu bir uyku deneyimi sunacak şekilde tasarlanır. Piyasada bulunan çeşitli modeller arasından sizin için uygun olanı seçerek konforlu bir gece geçirmeyi hedefleyebilirsiniz.Trendyol üzerinden birbirinden farklı renk ve modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Konforlu Uyku Sağlayan İdeal Gecelik Modelleri

Konforlu Uyku Sağlayan İdeal Gecelik Modelleri

Pijamalar, uyku konforunu artıran özellikleriyle tercih edilen giyim türlerinden biridir. Özellikle soğuk hava koşullarında, kolları uzun olan modeller tercih edilerek vücut ısısının kolayca korunması sağlanır. Ayrıca bu tür ürünler, her mevsim için uygundur. Rahatlık ve esneklik sağladığından müşteriler tarafından ilgi toplar. Uzun kollu gecelik modelleri arasında pek çok ürün bulunur. Büyük beden uzun kollu geceliklerin birçok çeşidine rastlamak mümkündür. Anne gecelik uzun kollu şekilde üretildiğinden güvenle satın alınabilir. Bunun yanı sıra hamilelik ve lohusa dönemleri için uygun olan seçenekler de bulunur. Hamilelik döneminde, vücut değişikliklerine uygun ve rahat bir model tercihi yapmak önemlidir. Uzun kollu hamile gecelik modelleri, vücudun şiş olduğu dönemlerde rahat bir uyku deneyimi sunar. Geniş yapısı ve esnekliği sayesinde bebeğiniz geliştikçe sizin de son derece konforlu hareket etmenize yardımcı olur. Ayrıca lastik kısmı sıkmaz ve iz bırakmaz. Lohusa uzun kollu gecelikler, yeni doğan bebeklerin annelerine yardımcı olmak amacıyla tasarlanır. Trendyol’daki bu tür tasarımlar sayesinde bebeğin emzirme ve bakım işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Pijama Tasarımları

Tavsiye Edilen Pijama Tasarımları

Uzun kollu gecelik kullananlar, kış aylarında sıcak ve rahat hissettirebilirler. Birbirinden farklı müşterilerin yaptığı uzun kollu gecelik tavsiyeleri sayesinde markalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Özellikle pamuklu uzun kollu gecelikler hem rahat hem de hava geçirmez özelliği sayesinde müşteriler tarafından tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Uzun kollu saten gecelikler ise hafif ve yumuşak bir malzeme olduğu için son derece konforlu kullanım sağlar. Aynı zamanda saten, ısıyı düzenleyen bir malzeme olduğu için kış aylarında kendinizi sıcak hissedebilirsiniz. Penye uzun kollu gecelikler ise yumuşak ve hafif bir yapıdadır. Ayrıca, penye kumaş şık ve zarif görünüm kazanmaya imkan tanır. Önemli olan, rahat ve konforlu bir model seçerek gecelerinizi huzurlu bir şekilde geçirmenizdir. Konforlu bir gece uykusu için uygun olan pijama modellerini Trendyol’dan seçebilirsiniz.

Kampanyalı Uzun Kollu Pijama Fiyatları

Kampanyalı Uzun Kollu Pijama Fiyatları

Uzun kollu gecelik fiyatları, seçtiğiniz modelin markası, malzemesi ve tasarımı gibi faktörlere göre değişebilir. Genellikle düşük bel ve düz kesimli bir model az malzeme kullanıldığı için uygun fiyatlı olabilirken; dantelli ve detaylı tasarımlı bir ürün yüksek fiyatlı olabilir. Ancak uzun kollu gecelik kampanyaları sayesinde uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Uzun kollu gecelik online satışlarında pijamalar, alt ve üst takım halinde veya elbise şeklinde olabilir. Elbise tasarımlı modellerin üzerine sabahlık eklenebilir veya uyku bandı gibi diğer aksesuarlar ile takım halinde satışa sunulabilir. Bu model farklılıkları da fiyatı değiştiren unsurlar arasındadır. Trendyol’dan birçok kampanya ile karşılaşabilirsiniz. Bu sayede uzun kollu gecelik indirimlerini yakalayabilirsiniz. Bu indirimler ve size özel kampanyalar sayesinde bütçe dostu fiyat aralıkları ile tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun uzun kollu gecelik satın alabilir, kaliteli şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.