"

Vestel Venüs Z40

" araması için 1602 sonuç listeleniyor

Vestel Venüs Z40

Vestel Venüs Z40 Fiyat

Teknoloji çağında kullanıcıların beklentisi hem pratik hem de hızlı kullanımdır. Vestel’in sunduğu akıllı telefonlar sağladığı kolay kullanım ile dikkat çeker. Dünyaca ünlü bir marka olan Vestel, yerli telefon olma özelliğini taşıyan cihazları ile birçok kullanıcıya dijital yenilikleri sunar. Özellikle akıllı işletim sistemine sahip olan bu telefonlar daha ilk kullanımda kolaylığı ayağınıza getirir. Vestel Venüs Z40 ile her uygulamada daha pratik ve kolay bir işleve dönüşür. Elinize ilk defa alsanız bile kısa sürede telefona alışabilirsiniz. Ürün sadece kullanımı ön plana çıkar. Elinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Uzun süreli kullanımlarda elinizde ağrıya sebep olmaz. Her mekanda dikkatleri üzerine çekecek bir zarifliği ve estetikliği sunar. Markanın her modeli kendine özgü bir tasarımı barındırır. Cihazın hem teknik özellikleri hem de dış yapısı özgün bir tasarıma sahiptir. Piyasada yer alan bu model gelişen teknolojik özellikleri içinde barındırır. Bir telefonun dikkat edilen özelliklerinden biri iyi fotoğraf çekebilmesidir. Özellikle seçim sırasında ilk incelenen kamera özellikleridir. Vestel Venüs sahip olduğu kamera ile öne çıkar. Modelin kamera çözünürlüğü 16 MP dir. Kamera özellikleri ise portre modu ve hızlı odaklanma ile bütünleşir. Ayrıca panorama ve otomatik odaklanma gibi özellikleri de vardır. Yani kamerayı kullanırken herhangi bir ayar vermenize gerek olmadan cihaz otomatik ayarlama yapar. Bunlara ek olarak zamanlayıcı öğesi de bulunur. Daha önceden gerekli zamanlamayı yaparak fotoğraf çekebilirsiniz. Ayrıca seri çekim özelliğini de devreye koyabilirsiniz. Aynı kareyi seri çekim özelliğiyle fotoğraflayarak içinden en iyi olanı belirleyebilirsiniz. Cihazın flaş alanı ise LED ışıklandırma özelliğine sahiptir. Karanlık mekanlarda flaş özelliğinden yararlanarak ayrıntılı ve net bir şekilde çekim yapabilirsiniz. Fotoğrafın diyafram açıklığı F1.8 dir. Yani en yüksek diyafram açıklığına sahiptir. Kamera sensör boyutu ile 2.8 inçtir. Cihaz AMOLED ekran teknolojisine sahiptir.. Teknolojik açıdan kullanıcıların her ihtiyacını karşılar. Cihazın 1080 x 2340 piksel ekran çözünürlüğüne sahiptir. Ekran yenileme hızı da 60 Hz ye ulaşır. Genel ekran oranı 100.55 dir. Trendyol ile markanın eşsiz ürün serisini keşfederek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Vestel Venüs Z40 Fiyat

Markanın fiyat aralığı serilerine göre değişir. Çünkü her serisi farklı bir gelişime sahiptir. Bu da fiyat değişimini beraberinde getirir. Ancak genel olarak uygun bir fiyat tablosu karşınıza çıkar. Vestel Venüs Z40 fiyat aralığı ile tanışıp anında istediğiniz seriyi tedarik edebilirsiniz. Cihaz hem fiyatı hem de ekran özellikleri ile ön plana çıkar. Ekranı çizilmeye karşı dirençlidir. Saydam ve çift katlı bir cama sahiptir. Aniden yere düştüğü zaman kırılma ya da çatlama gibi bir durum yaşanmaz. Bu durum cihazı daha kullanışlı kılar. Ekran multi touch dokusuna sahiptir. Çerçevesiz bir tasarımdır. Bu yüzden zamanla ekranın kenarlarının aşınması durumu yaşanmaz. Ekranın dokunmatik türü kapasitiftir. Yani küçük bir dokunuş işlemi ile anında ekranı değiştirebilirsiniz. İşlem yaparken parmağınızı çok fazla bastırmaya ihtiyaç duymazsınız. Ürün 3500 mAh'lık bir batarya kapasitesine de sahiptir. Bataryanın zamanla işlevini kaybetmesi söz konusu olmaz. Yeni teknoloji ile geliştirilen bir güç dengesine sahiptir. Çok fazla kullanıldığı zaman şişme ya da ısınma gibi bir durum olmaz. Batarya ısınmaya başlasa bile kendiliğinden soğur. Bu alanda ısınma ile birlikte teknolojik bir özellik olan soğutma devreye girer. Böylece ısınmadan kaynaklı işletim sisteminde bozulma meydana gelmez. Şarj işlemi USB kablosu ile yapılır. Anında şarj etme özelliğine sahiptir. Bu da sizler için enerji tasarrufu sağlar. Telefonun bataryası dolduktan sonra şarj aleti prizde kalsa bile bir tehlike arz etmez. Çünkü telefon şarj edildikten sonra işlemini enerji almayı durdurur. Elektrik ile teması kesildiği için işleme girmez. Buda elektrikten kaynaklı herhangi bir sorunun yaşanmasının önüne geçer. Ayrıca telefon şarjda uzun süre kalsa da bu durum olumsuz bir etki yaratmaz. Şarj işlemi tamamlandıktan sonra telefonun elektrik ile teması kesilir. Ürün hızlı şarj gücüne sahiptir. Sağladığı 18 W güç ile kısa sürede telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Ayrıca bu serinin kablosuz şarj etme özelliği de vardır. Bataryası değişebilir bir özelliğe sahip değildir. Bataryası cihaz ile birleşiktir. Cihaz sabit video çekme özelliğine sahiptir. Hareketli cisimleri netleyerek çekebilir. Saatlerce video çekilse bile güç dengesi değişmez. Bunun için belli bir sınır da yoktur. Ayrıca cihazın ses kayıt alanı da geniş bir kapasiteye sahiptir. Saatlerce ses kaydı yapabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken sesin genel yapısında herhangi bir bozulma meydana gelmez. Marka kaliteli bir ses ve video kayıt alanını kullanıcısına sunar. Bunlara ek olarak çift yani ön ve arka kamera özelliği bulunur. Ön kamera genellikle selfie çekilirken kullanılır. Ön kamera çözünürlüğü 8 MP dir. Netlik ayarı oldukça yüksektir. Ön kamera diyaframı da F2.0 dır. Ön kamera ile portre modu ile hızlı çekim yapılır. Trendyol üzerinden aradığınız rengi kolayca bulabilir, kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Vestel Venüs Z40 Özellikleri

Vestel Venüs Z40 Özellikleri

8 çekirdek gücüne sahip olan cihaz yeni teknolojisi ve fonksiyonel özellikleriyle karşınıza çıkar. Ana işlemci gücü 4 x 2.1 oranına sahiptir. Yani tam dört kat daha hızlı çalışan ana işlemci devreye girer. Vestel Venüs Z40 özellikleri arasında 64 bite varan işlemci mimarisi de vardır. 64 bit, telefonun uygulamaları ve programları hızlı ve sorunsuz çalıştırmasını sağlar. CPU üretim teknolojisine sahiptir. Yani birinci sınıf bir üretim burada yer alır. Frekans özelliği ise güçlü iletim yapması için tam 900 Mhz aralığına yer verir. Cihazın özellikleri arasında dahili depolama alanının genişliği de yer alır. Model 128 GB dahili depolama hafızası sunar. 4 GB RAM belleği bulunur. Hafıza kartının maksimum kapasitesi ise 256 GB dir. Bu da cihazın depolama alanının birçok dosyayı muhafaza edebileceğini gösterir. Büyük çaplı dosyaların yanı sıra birçok film ve dizi indirip izleyebilirsiniz. Cihazın genel ağırlığı 165.5 gramdır. Bu da kolay bir şekilde tutulmasını sağlar. Kalınlığı 8.6 mm dir. Oldukça ince ve zarif bir yapısı mevcuttur. Boyu 158.7, eni ise 74.1 mm dir. Ürünün boyu kullanıcıların ihtiyacının karşılanması için idealdir. Renk seçenekleri arasında mavi ve mor öne çıkar. Bu seçenekler hem kadınlar hem de erkekler için uygundur. Modelin genel gövde malzemesi metaldir. Metal içinde herhangi bir katkı maddesi yer almaz. Kanserojen içeren bir malzemeye de yer verilmez. Kapağı kolayca açılıp takılabilen bir dizayna sahiptir. Alt kısmında yer alan çıktı alanından tutup kolaylıkla kapağı gövdeden ayırabilirsiniz. Model 2G, 3G ve 4.5 G ye varan bir destek sunar. En az 4 G üzerinden indirme hızı 300 Mbps dir. 4.5 G teknolojisi LTE sistemi ile desteklenir. LTE teknolojisi ile cihaz kesintisiz bağlantı kurarak hızlı bir işlem gücü sağlar. Trendyol ile markanın ürün ve aksesuarlarını keşfederek seçiminizi yapabilirsiniz.

Vestel Venüs z40 İncelemesi

Vestel Venüs z40 İncelemesi

Vestel bugün birçok kullanıcıya ulaşan yerli bir markadır. Markanın ürünleri hem yurt içinde hem de yurt dışında tercih edilir. Cihazın işletim sistemi dayanıklı yapısı ile öne çıkar. Bu da ürünün kullanımını artırır. Vestel Venüs Z40 incelemesi sonucunda geniş kapasiteli ve kullanışlı olan bir ürün elde edilir. Model android 9.0 versiyonu ile kullanıcılara sunulur. Wifi bağlantı ayarı oldukça hızlıdır. Model her ortamda hızlıca wifi bağlantısı kurabilen bir alt yapıya sahiptir. NFC sistemi vardır. Bluetooth versiyonu 4.2 dir. Güçlü aktarım hızına sahip olan bu versiyon ile aynı anda birden fazla dosyayı Bluetooth ile paylaşabilirsiniz. Vestel Venüs Z40 128 GB olan seçeneği ile öne çıkar. Cihaz 128 GB desteği ile birçok içeriğin indirilmesine ve saklanmasına yardımcı olur. Cihazın radyosu, geniş frekansı sayesinde her yerde çeker. Radyoda mevcut olan ve zor çeken kanallar bile cihazın frekans desteği sayesinde netlik sorunu yaşamadan çeker. Telefon 3.5 mm lik jak giriş alanına sahiptir. Model mono hoparlöre sahiptir ve sesin net bir şekilde çıkmasını sağlar. Seste kesinti meydana gelmez. Cihaz suya karşı dayanıklı değildir. Bu yüzden sahip olduktan sonra suya karşı muhafaza etmenizde yarar vardır. Model leke tutmayan bir yapıyla tasarlanır. Üzeri kirlense bile kolaylıkla temizlenir. Trendyol üzerinden cihazın birçok özelliğini inceleyerek ürüne sahip olabilirsiniz.

Vestel Venüs Z40 Yorumları

Vestel Venüs Z40 Yorumları

Cihazın yorum alanı herkese açıktır. Vestel Venüs Z40 yorumları ile kullanıcı deneyimlerine ulaşabilirsiniz. Yorumlar ürünü satın almayı düşünenler için yol gösterici olur. Cihazı kullanıcılar bu alanda deneyimlerini paylaşarak ürünü almayı düşünenlere yardımcı olur. Teknik özellikleri inceledikten sonra performans ile ilgili merak ettiğiniz detayları yorumlar kısmından öğrenebilirsiniz. Genellikle yorumlar incelendiği zaman cihaz hakkında olumlu görüşlere yer verildiği de görülür. Telefon ile görüntülü konuşma yapılabilir. Hem kendinizi hem de karşı tarafı kapsayan bir netlik ayarı burada devreye girer. Pürüzsüz ve güzel bir görüntü ile bu özelliği kullanabilirsiniz. Hem ses hem de görüntü aynı anda verildiği için hepsi çözünürlük gücü yüksek olan bir frekansla işlev görür. Böylece sizden uzakta olan sevdiklerinizle rahatça iletişim kurabilir, iş toplantılarınızı güvenle sürdürebilirsiniz. Telefonun sensörleri; jiroskop, pusula, yakınlık sensörü, ortam ışığı sensörü ve ivme ölçer olarak 5 e ayrılır. Jiroskop oyun sırasında değişen açıları hesaplar ve böylece kesintisiz bir deneyim yaşarsınız. Pusula ise kuzeyi tespit ederek olduğunuz yeri gösterir. Yakınlık sensörü cihazı kulağınıza yaklaştırdığınızda algılayarak ekranı kapatır böylece şarj tüketiminden tasarruf edebilirsiniz. Ortam ışığı, ekranın parlaklığını bulunduğunuz alana göre ayarlar. İvme ölçer ise cihaz sallanarak oynanabilen oyunlar ya da bazı uygulamalarda işinize yarar. Cihazda parmak izi okuyucu özelliği de yer alır. Sahip olduktan sonra ayarlar bölümüne girip bu özelliği aktif edebilirsiniz. Böylece ek olarak şifre belirleme durumunda da kalmazsınız. Sadece sizin parmak izinizi okuyarak açılan bir cihaza sahip olabilirsiniz. Ayrıca parmak izini genel olarak telefonu açıp kapatırken kullanmanıza gerek yoktur. Sadece whatsapp uygulamasını açarken de kullanabilirsiniz. Dilerseniz hem uygulamalar hem de genel kullanım için ihtiyacınıza uygun şekilde güvenlik ayarı yapabilirsiniz. Tek bir cihaz ile tüm özel bilgilerinizi güvenle saklayabilirsiniz. Oldukça işlevsel ve kullanışlı olan bu cihaza Trendyol’dan ulaşarak pratik bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

Teknolojinin Yeni Yüzü Vestel Venüs z40

Teknolojinin Yeni Yüzü Vestel Venüs z40

Teknolojinin geldiği noktayı Vestel Venüs ile yeniden keşfedebilirsiniz. Sadece cihaz değil kılıfı da özel olarak tasarlanır. Vestel Venüs Z40 kılıf ürünü özel bir silikondan yapılır. Bu silikon cihazınızı sert darbelere karşı korur. Aniden yere ve sert bir zemine düşen cihazınız silikonlu kılıf sayesinde zarar görmez. Kılıflar telefonun arka kısmına takılan tasarımlar ve kapaklı modeller olarak sunulur. İhtiyacınıza uygun tasarımı seçebilirsiniz. Kılıf cihaz kutusu içinde sizlere ulaşır. Kılıflar telefon ile uyum sağlayan şekilde tasarlanır. Her biri canlı ve çekici renklerin yanı sıra şık bir görünüme sahiptir. Ürüne sahip olduğunuzda kutu içinde arka kapak kılıfı, mikrofonlu kulaklık, sim kartı çıkarma iğnesi, USB hızlı şarj cihazı ve USB kablosu birlikte gelir. Her biri orijinal bir modeldir. Bu da uzun süreli kullanımlarını sizlere sunar. Cihazın sim kartı nano teknolojiye sahiptir. Zamanla simin işlemini kaybetmesi durumu yaşanmaz. İhtiyacınıza göre cihazı çift hatlı olarak kullanabilirsiniz. Her bir hat kendi ana kanalı içinde işlem görür. Telefon çift sim karta uygun şekilde tasarlanır. Cihazın GPS ayarı da geniştir. Hem araç içinde hem de araç dışında rahatlıkla kullanılır. Yürüme anında adımlarınızı hesaplayarak adresi anlaşılır bir şekilde sizlere sunar. Telefonun optik görüntüsü bulunmaz. Ancak bunun yerine arka kamerası geniş bir kullanımı sizlere sunar. Arka kamera seri çekime sahiptir. Uzaktaki cismi netlik ayarını bozmadan yakınlaştırır. Kendiniz fotoğraf çekerken netliği bulmaya çalışmazsınız. Kamera özelliği devreye girdiği zaman kendiliğinden netlik ayarını belirler. Cihazı fazla oynattığınız zaman bile netliğinde bozulma meydana gelmez. Ayrıca arka kamera camının önü ince bir silikonla korunur. Bu yüzden camın zamanla işlevini kaybetmesi ya da görüntüyü tam vermemesi gibi bir durum yaşanmaz. Markanın ürünleri yüksek sabitleyici ve çözünürlük özelliğine sahiptir. Vestel Venüs Z40 modeline Trendyol üzerinden ulaşarak kolayca sahip olabilirsiniz.

Vestel Venüs z40 Trendyol’da

Vestel Venüs z40 Trendyol’da

Markanın tüm serilerine Trendyol’dan ulaşarak inceleyebilirsiniz. Arayıp da bulamadığınız her seriyi rahatlıkla tedarik edebilirsiniz. Vestel Venüs Z40 cep telefonu pratik kullanımı ve fonksiyonel özellikleri ile sizlere sunulur. Ürünün henüz 5 G desteği yoktur. Ancak 4.5 G desteği ile bu alanda istenilen şekilde ihtiyaçlara cevap verir. Cihazın modern bir tasarıma sahiptir. Telefonun görünümü zor beğenen kullanıcıların dikkatini çeker. Gelişen bağlantı noktaları ile her mekanda rahat kullanabilirsiniz. Ürün aynı anda birden fazla uygulamayı donmadan kullanmanızı sağlar. Trendyol ile elde edeceğiniz serinin Z40 modeli uzun süreli kullanım sağlayarak kullanıcıların memnuniyetini artırır. Aynı anda hem video açıp hem de müzik dinleyebilirsiniz. Her iki uygulama aynı anda çalışsa bile fazla enerji sarf etmez. Yüksek çalışma performansına sahip olduğu için size bu alanda istediğiniz işlevi sunar. Yapay zeka özelliğine sahip olan cihaz fotoğraf çekimi, video kaydı ya da birçok uygulamanın kullanımı sağladığı otomatik ayarlamalarla kolaylaştırır. Yapay zeka son teknolojik gelişimle donatılarak cihaza entegre edilir. Akıllı ayarlarla donatılan bu seri modern dış gövdesi ile her yaştan kullanıcının dikkatini çeker. Ürünün kenarları oval şekle sahiptir. Arka kapak yapısı modern hatlarla donatılır. Cihaz yüksek veriye sahip olan büyük boyutta uygulamaları sorunsuz çalıştırır. Bu gibi uygulamaların telefonu yavaşlatacağı düşünülür. Ancak Vestel Venüs ile bu tür bir durum yaşanmaz. Görsel efekt yoğunluğu yüksek olan uygulamalar bile kolayca kullanılabilir. Üstelik bu tür uygulamalar diğer işlemleri engellemez. Oldukça aktif ve pratik bir şekilde cihazda mevcut olan diğer uygulamalar ile birlikte kullanılır. Trendyol ile fonksiyonel kullanım sağlayan Vestel Venüs Z40 modeline göz atabilir, teknolojiyi yeniden keşfedebilirsiniz.