Vivo V30 Kılıf

63+ Ürün
Cekuonline Vivo Y19s Y22s Y35 Y36 Y27 Y18 Y28 V29 V30 V40 V50 V60 V70 FE Lite...
Birlikte Al Kazan

Cekuonline Vivo Y19s Y22s Y35 Y36 Y27 Y18 Y28 V29 V30 V40 V50 V60 V70 FE Lite Kılıf Kişiyeözel Resimli Fotoğraflı

Vivo V30
Silikon
4.6
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette316,70 TL319,90 TL
AKSEFİZZ Vivo V30 5G Uyumlu Kılıf Şeffaf Soft Ince Tasarımlı Esnek Kapak
Hızlı Teslimat

AKSEFİZZResmi satıcı rozeti Vivo V30 5G Uyumlu Kılıf Şeffaf Soft Ince Tasarımlı Esnek Kapak

Vivo V30
Silikon
5.0
(2)
Çok Al Az Öde
329,90 TL
Vip Case Vivo V30 Uyumlu Lacivert Star Desenli Silikon Kılıf
Hızlı Teslimat

Vip CaseResmi satıcı rozeti Vivo V30 Uyumlu Lacivert Star Desenli Silikon Kılıf

Vivo V30
Silikon
169,90 TL
halkhouse Vivo V30 5G Kılıf Kamera Korumalı Auto Focus Deri Kapak
Hızlı Teslimat

halkhouseResmi satıcı rozeti Vivo V30 5G Kılıf Kamera Korumalı Auto Focus Deri Kapak

Vivo V30
Suni Deri
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Sepette404,91 TL449,90 TL
Trendyol Plus ile384,66 TL
TechTree Vivo V30 Uyumlu Pembe Mermer Şeffaf Silikon Kılıf
Hızlı Teslimat

TechTree Vivo V30 Uyumlu Pembe Mermer Şeffaf Silikon Kılıf

Vivo V30
Silikon
5.0
(1)
3. Ürün %5
279,90 TL
TechTrove Vivo V30 5G İçin Uyumlu Deri Tasarımlı Elde Kaymaz Korumalı Silikon...
Hızlı Teslimat

TechTrove Vivo V30 5G İçin Uyumlu Deri Tasarımlı Elde Kaymaz Korumalı Silikon Kılıf

Vivo V30
Silikon
5.0
(1)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %3
Kargo Bedava
394,99 TL
Trendyol Plus ile375,24 TL
Hatreds Vivo V30 5G İçin Uyumlu Darbe Emici Yumuşak Ultra İnce Sararmaz Şeffa...
Hızlı Teslimat

Hatreds Vivo V30 5G İçin Uyumlu Darbe Emici Yumuşak Ultra İnce Sararmaz Şeffaf Kılıf

Vivo V30
Silikon
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
2 Adede %3
Kupon Fırsatı
198,99 TL
Trendyol Plus ile189,04 TL
TechTree Vivo V30 Uyumlu Şeffaf Silikon Kılıf
Hızlı Teslimat

TechTree Vivo V30 Uyumlu Şeffaf Silikon Kılıf

Vivo V30
Silikon
5.0
(7)
3. Ürün %5
279,90 TL
Vip Case Vivo V30 Uyumlu Mini Fiyonk Desenli Silikon Darbe Emici Klasik Korum...
Hızlı Teslimat

Vip CaseResmi satıcı rozeti Vivo V30 Uyumlu Mini Fiyonk Desenli Silikon Darbe Emici Klasik Korumalı Rubber Kılıf

Vivo V30
Silikon
3.0
(1)
169,90 TL
Vip Case Vivo V30 Uyumlu Zebra Desenli Silikon Darbe Emici Klasik Korumalı Ru...
Hızlı Teslimat

Vip CaseResmi satıcı rozeti Vivo V30 Uyumlu Zebra Desenli Silikon Darbe Emici Klasik Korumalı Rubber Kılıf

Vivo V30
Silikon
169,90 TL
halkhouse Vivo V30 5G Kılıf Kamera Korumalı Auto Focus Deri Kapak
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

halkhouseResmi satıcı rozeti Vivo V30 5G Kılıf Kamera Korumalı Auto Focus Deri Kapak

Vivo V30
Suni Deri
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette325,77 TL342,92 TL
Trendyol Plus ile319,25 TL
vivo V30 Kılıf Yüksek Korumalı Özel Seri xtvivo-v30stk12.jpg
Hızlı Teslimat

vivo V30 Kılıf Yüksek Korumalı Özel Seri xtvivo-v30stk12.jpg

Vivo V30
Silikon
3.5
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
3 Al 2 Öde
Kupon Fırsatı
299 TL
Trendyol Plus ile269,10 TL
Vip Case Vivo V30 Uyumlu Mavi Papatya Desenli Silikon Kılıf
Hızlı Teslimat

Vip CaseResmi satıcı rozeti Vivo V30 Uyumlu Mavi Papatya Desenli Silikon Kılıf

Vivo V30
Silikon
179,90 TL
vivo V30 Uyumlu Kılıf Desenli Baskılı Silikon Yağmurlu Bir Akşam
Hızlı Teslimat

vivo V30 Uyumlu Kılıf Desenli Baskılı Silikon Yağmurlu Bir Akşam

Vivo V30
Silikon
3.0
(2)
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette417,78 TL422 TL
Cekuonline Vivo V30 Kılıf Desenli Baskılı Kamera Korumalı Silikon Aşk Yuvası
Hızlı Teslimat

Cekuonline Vivo V30 Kılıf Desenli Baskılı Kamera Korumalı Silikon Aşk Yuvası

Vivo V30
Silikon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette454,41 TL459 TL
batuteknoloji Vivo V30 Aynalı Taşlı Fiyonklu Kabartma Yüzeyli Lady BTU Siliko...
Hızlı Teslimat

batuteknoloji Vivo V30 Aynalı Taşlı Fiyonklu Kabartma Yüzeyli Lady BTU Silikon Kapak

Vivo V30
Silikon
Sepet ikonuNet %10 İndirim
Kargo Bedava
15 TL Kupon
Sepet ikonuNet %10 İndirim
Sepette369,27 TL410,30 TL
Trendyol Plus ile350,81 TL
Vip Case Vivo V30 Uyumlu Silikon Darbe Emici Klasik Korumalı Rubber Kılıf
Hızlı Teslimat

Vip CaseResmi satıcı rozeti Vivo V30 Uyumlu Silikon Darbe Emici Klasik Korumalı Rubber Kılıf

Vivo V30
Silikon
4.0
(2)
169,90 TL
Vip Case Vivo V30 Uyumlu Leopar Derisi Desenli Silikon Kılıf
Hızlı Teslimat

Vip CaseResmi satıcı rozeti Vivo V30 Uyumlu Leopar Derisi Desenli Silikon Kılıf

Vivo V30
Silikon
169,90 TL
batuteknoloji Vivo V30-V30 Pro Airbagli Kalp Detay Tasarımlı Tutamaçlı Kurdel...
Hızlı Teslimat

batuteknoloji Vivo V30-V30 Pro Airbagli Kalp Detay Tasarımlı Tutamaçlı Kurdela BTU Silikon Kapak

Vivo V30
Silikon
Sepet ikonuNet %10 İndirim
Kargo Bedava
15 TL Kupon
Sepet ikonuNet %10 İndirim
Sepette409,21 TL454,68 TL
Trendyol Plus ile388,75 TL
Cekuonline Vivo V30 Kılıf Desenli Baskılı Kamera Korumalı Silikon Yılan Snake
Hızlı Teslimat

Cekuonline Vivo V30 Kılıf Desenli Baskılı Kamera Korumalı Silikon Yılan Snake

Vivo V30
Silikon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette454,41 TL459 TL
batuteknoloji Vivo V30-V30 Pro Airbagli Kalp Detay Tasarımlı Tutamaçlı Kurdel...
Hızlı Teslimat

batuteknoloji Vivo V30-V30 Pro Airbagli Kalp Detay Tasarımlı Tutamaçlı Kurdela BTU Silikon Kapak

Silikon
Vivo V30
Sepet ikonuNet %10 İndirim
Kargo Bedava
15 TL Kupon
Sepet ikonuNet %10 İndirim
Sepette406,32 TL451,47 TL
Trendyol Plus ile386 TL
Vip Case Vivo V30 Uyumlu Siyah Kelebek Desenli Silikon Darbe Emici Klasik Kor...
Hızlı Teslimat

Vip CaseResmi satıcı rozeti Vivo V30 Uyumlu Siyah Kelebek Desenli Silikon Darbe Emici Klasik Korumalı Rubber Kılıf

Vivo V30
Silikon
169,90 TL
TechTree Vivo V30 Uyumlu Mavi Çiçekler Baskılı Silikon Kılıf
Hızlı Teslimat

TechTree Vivo V30 Uyumlu Mavi Çiçekler Baskılı Silikon Kılıf

Vivo V30
Silikon
3. Ürün %5
279,90 TL
Vip Case Vivo V30 Uyumlu Mini Beyaz Kalp Lacivert Desenli Silikon Kılıf
Hızlı Teslimat

Vip CaseResmi satıcı rozeti Vivo V30 Uyumlu Mini Beyaz Kalp Lacivert Desenli Silikon Kılıf

Vivo V30
Silikon
169,90 TL

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Uyumlu Marka

Fotoğraflı Yorumlar

Kuponlu Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

En İyi Vivo V30 Kılıf Seçeneklerini Keşfet

Vivo V30 Kılıfları ile Telefonunu Koruma Altına Al

Günlük hayatta telefonlar, vazgeçilmez birer yardımcı haline geldi. Yaşanan küçük kazalar ise istemeden de olsa telefonlarımızın zarar görmesine neden olabiliyor. İşte tam bu noktada Vivo V30 Kılıf seçenekleri devreye giriyor. Hem şık hem de güvenilir kılıflar sayesinde, telefonunuzu olası darbelere karşı koruyabilirsiniz. Üstelik çeşitli renk ve tasarımlarla her tarza hitap eden alternatifler bulmak da mümkün.

Neden Vivo V30 Kılıf Kullanmalısınız?

Bir Vivo V30 Kılıf kullanmak, yalnızca telefonunuzu süslemekten çok daha fazlasını yapar. İlk olarak, yüksek kaliteli materyallerle üretilen kılıflar sayesinde cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Çizilmelere, düşmelere ve hatta toza karşı koruma sağlar. Ayrıca, kılıfların sunduğu ekstra tutuş özelliği sayesinde telefonunuzun elinizden kayma riskini de azaltmış olursunuz. Trendyol'da yer alan Vivo V30 Kılıf kategorisindeki kılıflar, her bütçeye uygun fiyat aralıkları ile sunuluyor.

Tarzınızı Yansıtan Vivo V30 Kılıflar

Her bireyin tarzı farklıdır ve telefon kılıfları bu tarzı yansıtmanın en iyi yollarından biridir. Vivo V30 Kılıf modelleri arasında, sade ve zarif tasarımlardan renkli ve desenli modellere kadar geniş bir yelpaze bulabilirsiniz. Minimalist bir tarzı benimsiyorsanız, şeffaf ve ince kılıflar tam size göre. Eğer daha gösterişli bir seçim yapmak isterseniz, desenli ve parlak kılıflar ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Vivo V30 Kılıfların Sağladığı Fonksiyonel Kullanım

Hem şıklığı hem de işlevselliği bir arada sunan Vivo V30 Kılıflar, günlük kullanımda büyük avantajlar sağlar. Birçok modelde bulunan kartlık bölmesi sayesinde, cüzdanınızı her zaman yanınızda taşımanıza gerek kalmaz. Ayrıca, stant özelliği sunan kılıflar ile video izlerken ya da görüntülü görüşmeler yaparken ellerinizi serbest bırakabilirsiniz. Böylece, hem konforlu hem de pratik bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Vivo V30 Kılıfların Sağlayacağı Koruma

Hiç kimse telefonunun zarar görmesini istemez. Vivo V30 Kılıf ile cihazınızı düşme, darbe ve çizilmelerden koruyabilirsiniz. Kaliteli materyalleri sayesinde, kılıflar telefonunuzu her koşulda tam bir koruma altına alır. Özel tasarımları ve ağır hizmet kılıfları, darbelere karşı dirençli kılar. Böylelikle, telefonunuzun ömrünü uzatarak, istenmeyen tamir masraflarından kaçınabilirsiniz.

Vivo V30 Kılıfların Günlük Yaşama Katkıları

Günlük hayatta yaşanan küçük kazalar, telefonlarımızı ciddi derecede etkileyebilir. Ancak, Vivo V30 Kılıf kullanarak bu tür olumsuzluklardan korunabilirsiniz. Spor yaparken, seyahat ederken ya da çocuklarınızla oynarken, ekstra koruma sağlayan bir kılıf kullanmanız önemlidir. Kılıfların sunduğu bu koruma, günlük yaşamınızda karşılaştığınız anlık zorlukları kolayca aşmanıza yardımcı olur.

Moda ve Şıklık Bir Arada

Sadece koruma sağlamakla kalmayan Vivo V30 Kılıf, aynı zamanda modayı da yakından takip eder. Trendyol'da yer alan geniş kılıf seçenekleri, moda severler için çeşitli renk ve desen alternatifleri sunar. Çeşitli markaların imzasını taşıyan bu kılıflar arasında her tarza uygun bir model bulabilirsiniz. Şıklığı ve işlevselliği bir arada sunan kılıflar ile telefonunuzun görünümünü yenileyin.

Uygun Fiyatlı Vivo V30 Kılıf Seçenekleri

Her bütçeye uygun Vivo V30 Kılıf seçenekleri ile telefonunuzu korumanın uygun fiyatlı yollarını keşfedin. Trendyol'da yer alan kampanyalı ve indirimli Vivo V30 Kılıflar, cebinizi düşünürken kaliteyi de elden bırakmaz. Kaliteli ve estetik kılıflar ile telefonunuzu uygun fiyatlarla koruma altına alabilirsiniz. Üstelik, Trendyol üzerinden kılıf alışverişlerinizde, çeşitli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Vivo V30 Kılıf Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Vivo V30 Kılıf seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta bulunur. Öncelikle materyaline bakmalısınız. Silikon, TPU ya da deri gibi materyaller arasından kullanım alışkanlıklarınıza en uygun olanı seçmek önemlidir. Ayrıca, kılıfın telefonun tüm kenarlarını ve arka yüzeyini tamamen kaplayıp kaplamadığına dikkat edin. Ekstra özellikler, örneğin kartlık ya da stant gibi fonksiyonlar da önem kazanabilir. Bu tür detaylar, günlük kullanımınızı daha pratik hale getirebilir.

Vivo V30 Kılıf Fiyatları Nasıldır?

Vivo V30 Kılıf fiyatları, kullanılan malzeme, marka ve model özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ancak, Trendyol'da yer alan çeşitli kampanyalar ve indirimli ürünler sayesinde, her bütçeye uygun bir Vivo V30 Kılıf bulmanız mümkündür. Kaliteli ve şık kılıfları, avantajlı fiyatlarla Trendyol'da keşfedebilirsiniz.

Vivo V30 Kılıflar Ne Kadar Dayanıklıdır?

Vivo V30 Kılıflar, kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, telefonunuzu uzun süre koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Darbelere ve çizilmelere karşı dirençli olan bu kılıflar, günlük kullanımda karşılaştığınız zorlukları en aza indirir. Özellikle, düşmeye karşı ekstra koruma sağlayan modeller, telefonunuzu daha uzun süre kullanmanıza yardımcı olur.

Vivo V30 Kılıf Çeşitleri Nelerdir?

Vivo V30 Kılıf, birçok farklı model ve tasarım seçeneği sunar. Standart koruyucu kılıfların yanı sıra, cüzdan özellikli, stant fonksiyonlu ya da ekstra darbe emici özelliklere sahip kılıflar bulunur. Ayrıca, desenli, renkli, minimalist ya da şeffaf seçeneklerle her zevke hitap eden modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Vivo V30 Kılıflar Nereden Alınabilir?

Trendyol, geniş Vivo V30 Kılıf seçenekleri ile alışveriş yapabileceğiniz ideal bir platformdur. Burada, birbirinden farklı markaların kaliteli ve şık kılıflarını bulabilirsiniz. Trendyol'un sunduğu avantajlı fiyatlar ve hızlı teslimat seçenekleri ile istediğiniz kılıfa kolayca sahip olabilirsiniz. Kılıf alırken Trendyol'u tercih ederek, güvenilir ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.