Vollen Yarn İp

271+ Ürün
Kevser nur tuhafiye Kağıt Ip Çanta Ipi Koyu Kese Kağıdı (1 adet 25 gr
En Çok Satan 1. Ürün

Kevser nur tuhafiye Kağıt Ip Çanta Ipi Koyu Kese Kağıdı (1 adet 25 gr

4.1
(1261)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
24,99 TL
vollen yarn Yumuşak Rafya Kagit Ip,hobi Ipi,tığ Işi,el Örgü Ipi,çanta,supla V...
En Çok Satan 3. Ürün

vollen yarnResmi satıcı rozeti Yumuşak Rafya Kagit Ip,hobi Ipi,tığ Işi,el Örgü Ipi,çanta,supla Ve Şapka Ipi,hasır

4.6
(165)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
169 TL
vollen yarn Premium 200gr Rafya Ip,rafya Kağıt Ip,rafya Ip,çanta Ipi,supla Ip...
En Çok Satan 4. Ürün

vollen yarnResmi satıcı rozeti Premium 200gr Rafya Ip,rafya Kağıt Ip,rafya Ip,çanta Ipi,supla Ipi,raffia,Acı Kahve

4.4
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
249 TL
Spagettiyarn Kağıt Ip Karamel El Örgü Ipliği
Fenomen Seçimi

Spagettiyarn Kağıt Ip Karamel El Örgü Ipliği

140 - 199 gr
Polyamid
4.7
(299)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
172,99 TL
Bevella Macrame Cord Taranan Ekru Makrome Ipi 3mm Tek Büküm Taranabilir Pamuk...
En Çok Değerlendirilen 8. Ürün

Bevella Macrame Cord Taranan Ekru Makrome Ipi 3mm Tek Büküm Taranabilir Pamuk Makrome Ip

4.7
(1070)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
83,20 TL
Kürkçü Han Premium Makrome Ipi 3mm 200gr 120m, %85 Rejenere Pamuk Örgü Ipi - ...

Kürkçü Han Premium Makrome Ipi 3mm 200gr 120m, %85 Rejenere Pamuk Örgü Ipi - Ekru

200 - 249 gr
Pamuk
4.7
(162)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
54 TL
Mai Handmade Hobby ve Örgü Evi Doğal Kağıt İp 300-350 Gr Yaklaşık 300-350 Met...
En Çok Ziyaret Edilen 5. Ürün

Mai Handmade Hobby ve Örgü Evi Doğal Kağıt İp 300-350 Gr Yaklaşık 300-350 Metre Kağıt Ip Örgü Ipi

4.3
(196)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

-%16

249,90 TL
299,90 TL
SENSY Premium 400 Metre Rafya Ip Çanta Ipi Raffia Ip Kağıt Ip Supla Ipi 250 G...
En Çok Satan 8. Ürün

SENSYResmi satıcı rozeti Premium 400 Metre Rafya Ip Çanta Ipi Raffia Ip Kağıt Ip Supla Ipi 250 Gram Natürel

4.3
(227)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
329,99 TL
Trendyol Plus ile313,49 TL
vollen yarn Premıum 100 Gr- 120 Mt Doğal Kağıt Ip, Hasır Kağıt Iplik,rafya,su...
En Çok Satan 10. Ürün

vollen yarnResmi satıcı rozeti Premıum 100 Gr- 120 Mt Doğal Kağıt Ip, Hasır Kağıt Iplik,rafya,supla Ipi, Çanta Ipi, Kahverengi

100 - 149 gr
Diğer
4.7
(40)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
134 TL
SENSY Premium Softee Raffia Yumuşak Kağıt İp Rafya İp Tığ İpi Çanta İpi El Ör...
Başarılı Satıcı

SENSYResmi satıcı rozeti Premium Softee Raffia Yumuşak Kağıt İp Rafya İp Tığ İpi Çanta İpi El Örgü İpi Hobi İpi Sütlü Kahve

4.6
(81)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
169,99 TL
vollen yarn 1.5mm-150mt Polyester Makrome Ipi, Supla Ipi, Çanta Ipi, Bileklik...
Videolu Ürün

vollen yarnResmi satıcı rozeti 1.5mm-150mt Polyester Makrome Ipi, Supla Ipi, Çanta Ipi, Bileklik Ip,i Makrame,siyah

4.5
(217)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
4. Ürün %4
89 TL
SENSY Premium 320 M Simli Metalik Ip Parlak Çanta Rafya Örme Ip Metalik Abiye...
Başarılı Satıcı

SENSYResmi satıcı rozeti Premium 320 M Simli Metalik Ip Parlak Çanta Rafya Örme Ip Metalik Abiye Ip 250 Gr Açık Sarı

4.7
(254)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
449,99 TL
(1,80 TL/g)
Trendyol Plus ile427,49 TL
Kürkçü Han Cotton Comfort 100gr Pamuklu Makrome Punch Amigurumi Örgü İpi - Fi...

Kürkçü Han Cotton Comfort 100gr Pamuklu Makrome Punch Amigurumi Örgü İpi - Fil Dişi

100 - 149 gr
Pamuk
5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
50 TL
vollen yarn 200GR,Premıum Koton Pamuk Makrome Ipi,2mm Pamuk Zincir Makrome,su...
Videolu Ürün

vollen yarnResmi satıcı rozeti 200GR,Premıum Koton Pamuk Makrome Ipi,2mm Pamuk Zincir Makrome,supla,çanta Ipi,ekru

4.4
(66)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
109 TL
vollen yarn Premıum 100 Gr- 120 Mt Doğal Kağıt Ip, Hasır Kağıt Iplik,rafya,su...
Videolu Ürün

vollen yarnResmi satıcı rozeti Premıum 100 Gr- 120 Mt Doğal Kağıt Ip, Hasır Kağıt Iplik,rafya,supla Ipi, Çanta Ipi, Naturel

100 - 149 gr
Diğer
4.7
(108)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
124 TL
vollen yarn Premium Soft Rafya İpi | Polyester Rafya kağıt ip | Yumuşak Hasır...

vollen yarnResmi satıcı rozeti Premium Soft Rafya İpi | Polyester Rafya kağıt ip | Yumuşak Hasır Çanta/Şapka/Runner/Tığ İşi İçin

4.0
(17)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
199 TL
vollen yarn Yumuşak Rafya Kagit Ip,hobi Ipi,tığ Işi,el Örgü Ipi,çanta,supla V...
Videolu Ürün

vollen yarnResmi satıcı rozeti Yumuşak Rafya Kagit Ip,hobi Ipi,tığ Işi,el Örgü Ipi,çanta,supla Ve Şapka Ipi,krem

4.7
(50)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
169 TL
vollen yarn 150m Polyester Makrome Ipi, Supla Ipi, Çanta Ipi, Bileklik Ipi, M...
Videolu Ürün

vollen yarnResmi satıcı rozeti 150m Polyester Makrome Ipi, Supla Ipi, Çanta Ipi, Bileklik Ipi, Makrame, Ekru, 1.5mm-100gr

4.8
(49)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
4. Ürün %4
89 TL
Blue Butterfly Kağıt ip 5’li set (50gr x 5 ) toplam 250 gram
Birlikte Al Kazan

Blue ButterflyResmi satıcı rozeti Kağıt ip 5’li set (50gr x 5 ) toplam 250 gram

4.7
(129)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
299,90 TL
vollen yarn Makrome İp,Çok amaçlı ip,10 Metre,Kordon kaytan dokuma ip,Sepet i...
Videolu Ürün

vollen yarnResmi satıcı rozeti Makrome İp,Çok amaçlı ip,10 Metre,Kordon kaytan dokuma ip,Sepet ipi,Salıncak ipi,supla,paspas,

4.6
(47)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
89,90 TL
Bravo Rafya İplik 200 Gr (Renk Kodu: G-45) Açık Kağıdı
Yetkili Satıcı

Bravo Rafya İplik 200 Gr (Renk Kodu: G-45) Açık Kağıdı

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kupon Fırsatı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%20

199,90 TL
249,90 TL
vollen yarn 200gr/230m Premium Polyester Makrome Ipi 2mm ,makrome Ip,makrame,...
Videolu Ürün

vollen yarnResmi satıcı rozeti 200gr/230m Premium Polyester Makrome Ipi 2mm ,makrome Ip,makrame,supla,çanta Ipi,siyah

4.8
(245)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
149 TL
vollen yarn Premium 200gr /4mm Polyester Ribbon Ip,makrome Ipi,çanta Ipi,bile...
Videolu Ürün

vollen yarnResmi satıcı rozeti Premium 200gr /4mm Polyester Ribbon Ip,makrome Ipi,çanta Ipi,bileklik Ipi,hobi Ipi,supla Ipi,siyah

4.7
(153)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
149 TL
vollen yarn Premium Soft Rafya İpi | Polyester Rafya kağıt ip | Yumuşak Hasır...

vollen yarnResmi satıcı rozeti Premium Soft Rafya İpi | Polyester Rafya kağıt ip | Yumuşak Hasır Çanta/Şapka/Runner/Tığ İşi İçin

4.3
(3)
Çok Al Az Öde
199 TL
123...7...12

Kategori

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Adet

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Vollen Yarn İp

Vollen Yarn İp: En İyi Seçenekler ve Özellikler

Vollen Yarn İp, el işçiliği ve hobi projeleri için mükemmel bir tercihtir. Örgü, makrome ve çeşitli el sanatları için uygun olan bu ipler, geniş renk ve doku seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Vollen Yarn İp ile hayal gücünüzü serbest bırakabilir, yaratıcı projelere hayat verebilirsiniz. Aşağıda, Vollen Yarn İp ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz kapsamlı bir içerik bulacaksınız.

  • Vollen Yarn İp'in Ana Özellikleri
  • Popüler ve Çok Tercih Edilen Ürünler
  • Vollen Yarn İp Kategorisinin Gelişimi
  • Modern Vollen Yarn İp'in Eşsiz Özellikleri
  • Vollen Yarn İp Pazarındaki Güncel Trendler
  • Sıkça Sorulan Sorular

Vollen Yarn İp'in Ana Özellikleri

Vollen Yarn İp seçerken dikkate almanız gereken bazı temel özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler, projenizin başarısı için büyük önem taşır.

  • Malzeme: Polyester, Vollen Yarn İp üretiminde en yaygın olarak kullanılan malzemedir. Dayanıklılığı ve çok yönlülüğü sayesinde tercih edilmektedir.
  • Kalınlık: İpin kalınlığı, projelerinizin sonunda elde edeceğiniz ürünün görünümünü etkiler. Örneğin, makrome için genellikle 2mm kalınlık tercih edilir.
  • Uzunluk: İpin toplam uzunluğu, projelerinizin gereksinimlerine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, 230 metre uzunluğunda bir ip, geniş projeler için idealdir.
  • Renk: Vollen Yarn İp, birçok farklı renk seçeneği sunar. Renk, projelerinizin estetiği üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.
  • Fiyat: Vollen Yarn İp, genellikle rekabetçi fiyatlarla sunulmaktadır, bu da el sanatları tutkunları için avantaj sağlar.

Popüler ve Çok Tercih Edilen Ürünler

Vollen Yarn İp kategorisinde öne çıkan ve ilgiyle tercih edilen bazı ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler, yüksek kaliteli malzemeleri ve kullanıcı dostu özellikleri ile dikkat çekmektedir.

  • Vollen 2mm Polyester Makrome İpi: Dayanıklılığı ve uygun fiyatı ile bilinen bu ip, makrome projeleri için idealdir. Kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmektedir.
  • Qumonin Markası: Yün ipleri ile tanınan bu marka, özellikle örgü severler arasında popülerdir. Kaliteli ve çeşitli ürünleri ile dikkat çekiyor.

Vollen Yarn İp Kategorisinin Gelişimi

Son yıllarda Vollen Yarn İp kategorisi, sürdürülebilir malzemelere olan ilginin artması ile birlikte önemli gelişmeler göstermiştir.

  • Sürdürülebilir Malzemeler: Çevre dostu ipler, daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Bu durum, üreticilerin daha fazla sürdürülebilir seçenek sunmasına yol açmıştır.
  • Tasarım İyileştirmeleri: Daha canlı renkler ve çeşitli dokuların bulunması, Vollen Yarn İp’in çekiciliğini artırmaktadır.
  • Teknolojik Gelişmeler: Üretim süreçlerindeki iyileştirmeler, iplerin kalitesinin tutarlılığını artırmıştır.

Modern Vollen Yarn İp'in Eşsiz Özellikleri

Modern Vollen Yarn İp ürünleri, birkaç yenilikçi özellik sunmaktadır:

  • Yenilikçi Malzemeler: Geri dönüştürülmüş malzemeler veya bitki bazlı lifler içeren ipler, çevre dostu projelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
  • Geliştirilmiş Dayanıklılık: İpler, zamanla solma ve aşınmaya karşı dirençli olacak şekilde işlenmiştir.

Vollen Yarn İp Pazarındaki Güncel Trendler

Vollen Yarn İp pazarında gözlemlenen bazı güncel trendler şunlardır:

  • Ekolojik Yünler: Tüketiciler, sürdürülebilir seçeneklere yönelmekte, bu da üreticilerin ekolojik ipler sunmasına yol açmaktadır.
  • Makrome ve El Sanatları: İpler, duvar süsleri ve bitki askıları gibi dekoratif ürünler için kullanılmaktadır.
  • Örgü ve Tığ İşi: Klasik kullanımlar arasında yer almakta ve özelleştirilmiş giysi projeleri için popülerliğini sürdürmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Vollen Yarn İp nedir?

Vollen Yarn İp, çeşitli el sanatları ve hobi projeleri için kullanılan, genellikle polyester malzemeden üretilen bir ip türüdür. Farklı kalınlık, renk ve uzunluk seçenekleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap eder.

Vollen Yarn İp hangi malzemelerden yapılmaktadır?

Genellikle polyester malzemeden üretilen Vollen Yarn İp, bazı ürünlerde doğal liflerle de karıştırılmaktadır. Bu, dayanıklılığı artırırken aynı zamanda estetik açıdan zenginlik sağlar.

Vollen Yarn İp nasıl bakım gerektirir?

Vollen Yarn İp'in bakımında, ürün etiketinde belirtilen yıkama ve kurutma talimatlarına uyulması önemlidir. Genellikle soğuk su ile yıkanması ve düşük sıcaklıkta kurutulması önerilir.

Vollen Yarn İp ile hangi projeler yapılabilir?

Vollen Yarn İp, makrome, örgü, tığ işi ve çeşitli el sanatları projeleri için idealdir. Örneğin, dekoratif duvar süsleri, çantalar ve giysi tasarımları için kullanılabilir.

Vollen Yarn İp’in fiyat aralığı nedir?

Vollen Yarn İp'in fiyatları, malzeme ve kaliteye göre değişiklik göstermektedir. Genellikle uygun fiyatlı seçenekler sunarak, el sanatları tutkunlarının bütçesine hitap etmektedir.

Vollen Yarn İp, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için mükemmel bir malzemedir. Trendyol'da geniş ürün yelpazesi ile bulabileceğiniz Vollen Yarn İp, projelerinizi daha renkli ve keyifli hale getirecektir.