Wiky Watch 3

Wiky Watch 3 ile Çocuğunuz Emin Ellerde

Wiky Watch 3 ile Çocuğunuz Emin Ellerde

Giyilebilir teknolojik ürünler gün geçtikçe hayatın her bölümünde yerini almaktadır. Saatler geçmişten bu yana insanların vazgeçilmez aksesuarlarından birisi olmuştur. Teknolojinin gelişmesiyle saatler daha farklı şekillerde üretilmeye başlanmıştır. Bunlardan birisi olan akıllı saatler vadettikleri teknoloji ile güncel hayatta birçok soruna çare olmaktadır. Akıllı saat çeşitlerinden birisi olan Wiky Watch 3 ise özellikleri ile birçok kullanıcının beğenisini kazanmayı başarmıştır. Değişen çağ ile beraber sosyal anlamda yeni tehlikeler doğmaya başlamıştır. Özellikle iş hayatı çok yoğun tempolu olan ebeveynler bu tehlikeler sebebiyle çeşitli endişeler taşımaktadır. Bu konuda içlerini rahatlatacak ürünlerden olan Wiky Watch’lar sayesinde daha rahat şekilde hayatlarına devam edebilirler. Çok küçük yaşlardan itibaren bakıcı gözetiminde, okul veya kreşlerde bulunan çocuklar için birçok teknoloji geliştirilmiştir. Fakat özellikle dış dünya ile temas halinde bulunan çocuklar için teknoloji yetersiz kalmaktaydı. Bu sebeple geliştirilen akıllı saatler bu konuda anne ve babaların içini daha rahat ettirmeyi başardı. Elektronik çit özelliği bu saatin en ön plana çıkan özelliklerinden birisi olmakla birlikte bu kadar beğenilir olmasında belirleyici yeteneklerindendir. Belirlenen konum bilgileri dışında bir alana girildiğinde uyarı alacak alan veli bu durumdan haberdar olacaktır. Bu sayede çocuğun kaçırılma ve olası tehlikelere karşı korunma şansı artmaktadır. Üstelik çocuğun konum bilgilerine de ulaşılabilme yeteneği anne ve babaların uzakta olmasına karşın her zaman çocuklarını bizzat kontrol edebilme imkânını sunmaktadır. Daha birçok özelliği ile çocuğunuz Wiky Watch sayesinde emin ellerde olacaktır. Hemen her ortamda yabancılar ile iletişim halinde bulunan çocuklar tehlikeli durumlar ile karşılaşabilmektedir. Oyun oynarken kendi kendilerine bile kaybolabilen çocukları bu tarz tehlikelerden korumak için akıllı saat Wiky Watch 3 yerinde bir seçim olacaktır. Çocuğunuzun konum bilgilerini sizler için sağlamakta olan bu saat daha birçok teknolojik konuda gelişmiş özelliklere sahiptir. Her anne babanın tercih edebileceği bu akıllı saatler güvenle kullanılabilir şekilde üretilmiştir. Çocukların da estetik olarak görünümü ile hoşuna gideceği renkli ve dinamik tasarımlara sahiptir. Hemen her koşulun göz önünde bulundurularak tasarlandığı bu ürün sayesinde gözünüz arkada kalmadan çocuğunuzu okula gönderebilirsiniz. Bunun yanında okul gezileri ve çeşitli seyahatlerde çocuğunuz için endişelenmenizi en alt seviyeye indirecektir. İş gezleriniz sırasında gözünüzün üzerinde olmayacağı çocuğunuz hakkında türlü endişeleri bir kenara bırakarak işinize yoğunlaşabilirsiniz. Gece nöbetleri tutuyorsanız eğer çocuğunuz ile iletişim halinde kalabilir ve nerede olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Wiky Watch 3 ile Akıllı Saatleri Tanıma Fırsatı

Wiky Watch 3 ile Akıllı Saatleri Tanıma Fırsatı

Çok eskiden beri teknolojinin insanların aksesuarlarında bulunarak pratik şekilde kullanıldığı ve taşındığı tasarımlar hayal edilmiştir. Tıpkı Jetgiller çizgi filmindeki gibi aksesuar bilekliklerin teknoloji ile donatıldığı birçok tasarım yapıldı ve denendi. Bunlar içerisinde oldukça başarılı olduğu gözlemlenen akıllı saatler sahip oldukları donanımlar ile kullanıcıları şaşırtmayı başarıyor. Mobil ağların gelişimi bu teknolojinin bu kadar ilerlemesinde aracı bir etken olmuştur. Özellikle bluetooth teknolojisi sayesinde akıllı ve kablosuz cihazların gelişimi oldukça fazla oldu. Hala ilerlemeye devam eden akıllı saatlerin sistemlerini anlamak içinde bu teknolojiye daha ayrıntılı bakmak gerekiyor. Öncelikle akıllı saat nedir açıklayacak olursak almak isteyenler için daha anlaşılır bir cihaz olacaktır. İçinde mini bir bilgisayar taşıdığını ifade edebileceğiniz akıllı saatler bir telefonun yapabildiği çeşitli özellikleri gerçekleştirebilen yeteneklere sahip cihazlardır. Giyilebilir olması taşınabilirlik açısından oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bu sebeple akıllı çocuk saatleri Wiky Watch 3 modelleri ile küçük yaştaki çocukların kullanımına uygundur. Hafif ve küçük yapısına rağmen içine sığdırmakta olduğu teknoloji sayesinde geniş imkânlar sunmaktadır. Çocuklar herhangi bir itiraz olmadan konfor içinde kolayca kullanabilmektedir. Tıpkı diğer akıllı saatler gibi adım sayar özelliğine sahiptir. Akıllı saatler içerisinde barındırdığı donanımlar ile birçok alanda kişilerin baş yardımcısı olabilir. Özellikle spor yapan kişiler bu saatler ile çalıştığı süre boyunca iyi bir verim almaktadır. Adım ölçme özelliği sayesinde günlük yürümek istediğiniz kadar miktarda adım atıp atmadığınızı kontrol edebilirsiniz. Koşularınızda oldukça faydalı olacak bu uygulamaya ek nabız ölçme imkânı da tanınlar arasında bulunur. Akıllı saatler uygulamalarınızın bildirimlerini telefonunuz ile eşlenerek size rahatlıkla gösterebilir. Ses ve benzeri komutlar ile haberdar olabilir telefonunuza bakmadan bunları görebilirsiniz. Aynı zamanda bluetooth bağlantısı sayesinde farklı cihazlar ile bağlayabilirken eşleme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Müzik dinleme uygulamaları ile sizlere müzik dinleme keyfi sunarken aynı zamanda dinlemek istediğiniz parçaları kontrol edebilirsiniz. Aramalarınızı rehberinizi eşleyerek kolaylıkla yapabileceğiniz akıllı saatler bu sayede hemen her koşulda telefon görüşmesi yapabilmenize olanak sağlar. Tüm bunların yanında uyku problemleri çekmekte iseniz akıllı saatlerin özellikleri sayesinde bu konuda kayda değer bir çeki düzen verebilirsiniz. Akıllı uyku takibi uygulaması sayesinde nasıl uyuduğunuzu izleyebilecek ve istatistiğini tutabilme imkânı tanınmıştır. Farklı konulara özgülenmiş modelleri üretilmekle birlikte çocuklara özel olanlar da bulunmaktadır. Tüm bu teknolojiler ve daha fazlasından Wiky Watch sayesinde çocuklar da güvenle faydalanabilecektir.

Wiky Watch 3 Özellikleri

Wiky Watch 3 Özellikleri

Akıllı saatler son yıllarda talebin artması ile sıkça kullanılır oldu. Sahip olduğu özellikler ile birçok konuda kişilere pratik çözümler sunmaktalar. Bunların yanında güzel görünümleri ile çağdaş bir aksesuar olarak tercih edilmekteler. Özellikle çocuklar bu birbirinden renkli saatleri alarak oldukça memnun şekilde kullanmaktalar. Bu durumu ebeveynlerin de faydalanabileceği şekilde donanımlar ile değerlendiren üreticiler sebebiyle piyasada çok sayıda akıllı saat modeline rastlanmaya başladı. Fakat hepsi sağlıklı yöntemler ile üretilmemiş olup düşük teknolojiye sahip kısa ömürlü cihazlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat bu konuda Wiky Watch 3 inceleme yapıldığında oldukça olumlu sonuçlar ile karşılaşılmıştır. Gerekli testlerden geçerek çocuklarınızın sağlığı için herhangi bir risk teşkil etmediğinden emin olunmuştur. Bununla birlikte en önemlisi donanımları ile siz çocuklarınızın daha güvende olmasına katkıda bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yetişkin insanların da dolandırılıp kandırıldığı görülmektedir. Bu gibi siber suçlardan çocuklarınızı korumanız bu saat ile mümkündür. Bunlar sadece küçük özellikleri olup şaşırtıcı birçok konuda sizi ve çocuk gelişimini desteklemektedir. Akıllı çocuk saatleri farklı özellikleri sayesinde birçok anne ve babanın yardımına koşmakta. Wiky Watch 3 özellikleri ile diğer akıllı saatlerden ayrılmakta olup üstün yetenekleri ile ön plana çıkmaktadır. İlk olarak söylemek gerekir ki akıllı saat ve telefon formatında olan bu cihazın kullanım konusundaki yeteneklerini anne ve babalar isteklerine göre şekillendirebilmektedir. Bu sayede her zamana ve mekâna uygun şekilde kullanılarak çocuğunuz için özel olarak ayarlanabilir. Rehberine sadece belirlediğiniz kişileri ekleyebilme özelliğine sahip olan bu akıllı saat iletişimde çocuğunuz için sağlıklı bir alan oluşturur. Bu sayede yabancılar arayamayacak ve herhangi bir risk altında kalınmayacaktır. Wiky Watch 3 görüntülü konuşma aracı olarak arzu ettiğinizde çocuğunuzun nerede ne yapıyor olduğunu iletişime geçerek görüntüleyebilirsiniz. Oldukça fayda sağlayan bu yöntem türlü endişelerinizi gidererek içinizin rahat etmesine ve çocuğunuz güvende olmasına yardımcı olacaktır. Bunların yanında konum bilgisi gösterme yeteneği anne ve babalar tarafından en çok beğenilen özelliği olup herhangi bir şaşma olmaksızın çalışmakta ve en doğru bilgileri vermektedir. Sesli ve yazılı mesajlaşma imkânı tanınan bu cihaz çocuklarınız için birer güvenli telefon olarak kullanılmaktadır. Acil durumlar için numara atanarak olası durumlarda cihaz tarafından derhal sırayla arama komutu verilebilmektedir. Ayrıca saatinizi kaybetme ihtimalinize karşı saatimi bul özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik aktif edildiğinde zil sesi çalacak olup bu sayede saati kolaylıkla bulabilirsiniz.

Wiky Watch 3 ile Teknolojinin Faydalarından Yararlanma İmkanı

Wiky Watch 3 ile Teknolojinin Faydalarından Yararlanma İmkanı

Çocuk gelişiminde farklı dönemler bulunmakta olup her zaman zarfında farklı tutumlara ihtiyaç vardır. Hemen her yaşta meraklı olan çocuklar için öğrenme çok uzun bir süreçtir. Henüz yeni doğan döneminde psikososyal gelişimi başlayan çocuklar hayatlarının her anında öğrenmeye açıktır. Fakat günümüz teknoloji dünyası oldukça karmaşık ve tehdit edici bir hal almıştır. Çocukları teknolojik aletler ile tanıştırırken oldukça dikkat edilmesi gerektiği konusunda uyarak uzmanlar kesinlikle seçici olunması gerektiğini vurgulamışlardır. Wiky Watch 3 yorum konusunda uzmanlar tarafından güvenli ve faydalı olarak tanımlanmıştır. Veli gözetiminin had safhada olduğu bu cihaz sayesinde çocuklarınız için güvenli birtakım sınırlar çekmek çok daha kolaydır. Doğru tercih yapıldığı takdirde teknolojik cihazların çocuk gelişiminde kayda değer faydaları bulunmaktadır. Özellikle beyin fonksiyonlarının gelişimi noktasında beslenme önemli bir yer tutarken öğrenme sürecinde benimsenen yöntemler de oldukça faydalı sonuçlar vermektedir. Bu konuda çocuk gelişimi ve eğitimi uzmanlarından yardım alarak kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulabilir; etkili yöntemleri seçebilirsiniz. İnternet çok büyük bir bilgi kaynağı olmakla birlikte her türden içerik barındırmaktadır. Çocuk gelişimine katkıda bulunabilecek içerikler bulunmaktadır fakat ruh sağlığını kötü yönde etkileyebilecek olanlar da mevcuttur. Çocuklarınızın yeteneklerini geliştirmek adına bazı uygulamalar ve profesyonel sitelerden yardım alabilirsiniz. Bununla birlikte bazı projeler tercih edilerek ilgili duyulan alanda ilerleme kaydedilebilir. Uzaktan eğitim formatındaki program ve seminerler de düzenlenmekte olup dünyanın her yerinden toplanan faydalı bilgi ve içeriklere ulaşabilirsiniz. Fakat çocuğunuzun bu cihazları kullanma süresinin gittikçe uzaması farklı sonuçlar doğurabilir. Fizyolojik bazı sıkıntılar da yaşanabileceği gibi ruhsal olarak rahatsızlıkları beraberinden getiren olaylara sebebiyet verebilir. Çocuğunuzun uyku ve beslenme gibi temel ihtiyaçlarını aksattığı ve kötü etkilediğini fark ettiğinizde teknoloji bağımlılığı konusunda bir yardıma başvurmanız gerekebilir. Tüm bunlara karşın Wiky Watch 3 teknik özellikleri ile herhangi bir risk teşkil etmemektedir. Güvenli bir teknolojik cihaz olmakla birlikte sizin çocuğunuzu koruma ve gözetme ihtiyaçlarınıza başarıyla cevap vermektedir.

Çocuğunuzu Korumanızı Sağlayan Wiky Watch 3

Çocuğunuzu Korumanızı Sağlayan Wiky Watch 3

Teknolojik ürünler her geçen gün biraz daha günlük hayatın parçası haline gelmekteler. Hemen her alanda bu cihazlar pratik ve kolay çözümler ile işlerinizi hallederken vazgeçilmez ürünlerden birisi oldular. Kolunuzdan ayırmadığınız saatler de zamanı gösterme dışında farklı yetenekler ile donatılarak aynı şekilde günlük hayatımızın vazgeçilmezi olmayı başardı. Akıllı saatler birbirinden yenilikçi özellikleriyle dikkat çekmeye başladılar. Özellikle çocuklar için üretilen seçenekleri anne ve babaların severek kullandığı aksesuarlardan birisi olmayı başardı. Bu başarısında çocukların güvenli yaşaması konusundaki özellikleri oldukça belirleyici olmaktadır. Bunlardan ilki sürekli konum bilgisi gösterme yeteneği sayesinde daima çocukların nerede olduğunu görme özelliğidir. Mevcut konuma gelmiş olduğu yolları da göstermekte olan bu teknoloji aklınızda en ufak bir şüpheye yer vermemektedir. Ayrıca bir başka çok sevilen özelliği ise belirli bir alan seçebilme yeteneğidir. Örneğin çocuğunuzun ulaşımda bulunabileceği belli bir alan ayarlarsanız buradan dışarı çıktığında bildirim alarak ve derhal bu durumdan haberdar olabilirsiniz. Bu durum ebeveynlerin içini oldukça rahatlatmakta olup olası tehlikelerden çocukları koruyabilmektedir. Çocuğunuzun siz işteyken güvende olduğundan emin olmak istiyorsanız bizzat kontrol edebilirsiniz. Wiky Watch’ın üretmiş olduğu modeller sayesinde kolay taşınabilir bu cihaz hem çocuklarınız tarafından beğenilmekte hem de sizleri memnun edebilmektedir. Elektronik çit özelliği sayesinde çocuğunuzun gidebileceği alanı sınırlama ve tehlikelerden koruma özelliğine ek güvenli rehber özelliği de oldukça beğenilmektedir. Arzu ettiğiniz 14 kişiyi rehbere ekleyerek yalnızca bu kişilerin çocuğunuz ile iletişim kurabilmesine olanak verebilirsiniz. Bu sayede istenmeyen arama ve olası dolandırıcılık tehlikelerinden çocuğunuzu kurtarmış olursunuz. Tüm bu özelliklerden faydalanabilmek için Wiky Watch 3 kurulum aşamalarını merak ediyor olabilirsiniz. Kurulumu oldukça basit olup sim kart olarak nano boyutta olanları tercih etmeniz gerekmektedir. Öncelikle bir telefon yardımı ile sim kartı kurup saatinize takmanız gereklidir. Telefonunuzdan Wiky Tracker uygulamasını indirerek kayıt işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Ardından Wiky Watch 3 ayarları bu uygulama üzerinden düzenlenerek istenilen kişiler rehbere eklenebilmektedir. Tüm bunlarla birlikte çocuğun saatini çıkarma ihtimali anne ve babaları düşündürüyor olsa da bu konuda uyarı sistemi oluşturularak bunun önüne geçilmiştir. Çocuk saatini çıkardığı takdirde derhal size bildirim gönderilmesi ile bu durumdan haberdar olma imkânı tanınmıştır.

Wiky Watch 3 Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Wiky Watch 3 Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Akıllı saat modellerinden birisi olan Wiky Watch 3’ler telefon özelliği ile anne ve babaların ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyor. Aynı zamanda çocukların da beğeniyle kullandığı Wiky Watch 3 kordon rengi ve yapısı ile konforlu bir kullanım sunuyor. Wiky Watch 3 pembe, siyah ve mavi gibi birbirinden canlı dikkat çekici renk ile çocukların takmak istediği tasarımlara yer vermekte. Lisanslı modelleri de bulunan bu saatler çocukların ilgisini çekmeyi başarıyor. Wiky Watch 3 yuvarlak ekranlı veya kare seçenekleri ile zevke göre farklı tasarımlarda bulunmakta. Tıpkı diğer saatler gibi Wiky Watch 3 adım sayar özelliğine sahip olarak asla geride kalmıyor. Anne ve babaların aklındaki birçok şüpheyi gideren saatler telefon özelliği ile tam zamanlı koruma sunuyor. Çocukların nerede ne yaptığını öğrenebilmek ve kendileriyle konuşabilmek bu saat sayesinde mümkün oluyor. Koldan çıkarıldığında anne ve babayı bilgilendiren saat çocukların her zaman takılı bir şekilde kullanılmasına olanak sunmaktadır. Sesli mesaj özelliği ile iletişime geçebilmenin yanı sıra Wiky Watch 3 kamera donanımı sayesinde görüntülü arama imkânı da sunmakta. Wiky Watch 3 batarya dolumu ise prizden adaptör ile değil bilgisayar aracılığı ile yapılmalıdır. Wiky Watch 3 fiyat bilgileri için modellere göre değişim gösterdiğini söyleyebiliriz. Yasal olarak ülkede bulunan bu telefon akıllı saatler diğer çeşitler gibi kapanma tehlikesi altında bulunmaz. Vergili ve yasal bir satıcı olan markanın ürünleri sizi yarı yolda bırakmamaktadır. Çocuklarınızı daha güvende tutan bu telefon akıllı saat ile aynı zamanda gelişimlerine katkıda bulunabilirsiniz. Ailesi ile iletişimde bulunan çocukların ruh sağlığı olumlu şekilde etkilenmektedir. Bununla birlikte kendilerini güvende hissedeceklerdir. Arkadaşları ve sevdikleri ile iletişime geçerek sosyalleşebilirler. Tüm bunlara ek aileler çocuklarıyla yer ve mekân fark etmeksizin iletişime geçerek diledikleri gibi göz kulak olabilirler. Çocuklar güvenli rehber ve elektronik çit özellikleri dolayısı ile istenmeyen mekân ve kişilerden korunabilirler. Trendyol uygulaması veya web sitesi üzerinden bu akıllı saatlere ulaşabilir; sizin ve çocuğunuz için en ideal ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.