Fiyat
Bağlantı
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Türü
Uyumlu Cihaz
Ürün Puanı
"

Xbox Gamepad

" araması için 134 sonuç listeleniyor

Xbox Gamepad Çeşitleri ile Kesintisiz Oyun Keyfi

Xbox, Microsoft şirketinin oyun konsolları pazarına giriş yaptığı ilk üründür. 2001 yılından beri aktif olarak üretim yapan marka birbirinden farklı konsollar tasarlayarak oyunseverlerin eğlence dünyasına adım atmasına yardımcı olur. Xbox Gamepad ise bu oyun konsoluna sahip olan müşterilerin farklı tarzlardaki içerikleri oynamalarına yardımcı olan önemli parçalardan biridir. Size farklı oyun seçenekleri sunarak oyun oynarken keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Oynayacağınız oyun türüne bağlı olarak ihtiyacınız olan tüm konforu sunarken ele tam oturması sayesinde oyun sırasında tüm kontrolün sizde olmasını sağlar. Bunlar arasında basketbol maçı, golf oyunları, araba yarışları, futbol maçları gibi birbirinden farklı özelliklerdeki oyunların keyfini rahatça çıkarabilirsiniz. Konforlu kullanımı ile Xbox Gamepad for pc, oynadığınız oyunu keyifli hale getirerek farklı alternatifleri sayesinde oyun modunu kolaylıkla değiştirmenizi sağlar. Birbirinden farklı yüzlerce oyun seçeneğini rahatça oynayabileceğiniz Xbox kolu sayesinde seçtiğiniz içeriklerin keyfini çıkarabilir aynı zamanda farklı uygulamaları çalıştırmak için de tek bir aparat kullanabilirsiniz.Telefon ekranı yansıtma, ekranlar arasında geçiş ve sosyal medya araçlarını kullanma gibi oyun dışında birçok alanda kuman görevi de gören bu aparat sayesinde birden fazla cihaza ihtiyaç duymadan konsolunuzu kolayca yönetebilirsiniz. Bu özelliklerinin yanı sıra hareket ettirme,yön verme, bir içeriğin sesini artırma ya da azaltma gibi işlevleri sayesinde sayfalar arasında geçiş sağlayarak TV, tablet, bilgisayar gibi teknolojik aletleri yönetmek için de kullanabilirsiniz. Oyun kolu üstünde bulunan tuşlar sayesinde oynadığınız oyunun keyfini ve konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Xbox Gamepad Özellikleri ve Size Sunduğu İmkanlar

Xbox Gamepad Özellikleri ve Size Sunduğu İmkanlar

Oyun sırasında oyuncuların ihtiyaç duyduğu bütün özellikleri tek bir tasarımda toplayan marka, herkesin kolaylıkla kullanabileceği oyun kolları tasarlar. Xbox Gamepad tuşları, oyun oynarken rahat ve konforlu hissetmenizi sağlarken sahip olduğu silikon tabanlı tuşlar sayesinde saatlerce oynansa bile elinizde yorgunluk hissi olmasının önüne geçer. Yumuşak bir his vererek parmaklarınızı etkili kullanmanıza yardım eder. Xbox 360 Gamepad iki farklı yön verme tuşuna sahip olan oyun kolu, diğer tasarımları efektif kullanamayan ya da kullanmak istemeyen oyunculara alternatif olarak tasarlanır. Rahat kullanabileceğiniz özelliği ayarlar kısmından seçerek istediğiniz düzeni kullanmaya başlayabilir eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Xbox Gamepad Bluetooth özelliği sayesinde kablosuz oyun konsoluna bağlanabilirsiniz. Bluetooth özelliğine sahip konsollar belirli bir saatin üzerinde kullanıldığında şarjı tükenirse konsolun içinden çıkan Xbox Gamepad şarj kitini kullanabilirsiniz. Bitmiş olan Xbox Gamepad pilini veya Xbox Gamepad bataryasını doldurarak kaldığınız yerden devam edersiniz. Wi-Fi özelliğiyle alt yapısında bulunan oyunları çevrimiçi oynayarak arkadaşlarınızla kurduğunuz oyunlara katılıp birlikte oynama imkanına sahip olursunuz. Bu sayede çoklu girişler yaparak takımınızı kurup takım oyunları oynayabilirsiniz. Seçtiğiniz içerikleri indirerek çevrim dışı da kullanama seçeneği sunan Xbox One Gamepad ile internetsiz içeriklere ulaşarak oyun keyfinize devam edebilirsiniz. Konsol, oyunlarınızı kaydederek kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ürünü seçerken teknik özellikleriyle birbirinden ayrılabilir, dileyen müşteriler Xbox Gamepad pc kablosuz olanı tercih ederken bazı kullanıcıların ise istekleri farklı olur. Onun yerine Xbox Gamepad kablolu konsolu da tercih etme imkanına sahiptir. Xbox joystick farklı teknik özellikleri içerirken oyuncuya, kişisel davranışı kaydedip oyun sırasında hareketleri algılanmasını sağlayarak yardımcı olur. Bunun için sensör sistemini kullanarak sisteme kendi duygu ve düşüncelerinizi yansıtacak şekilde gösterirseniz konsol bunu hafızasına kaydeder. Bu sayede sizin davranışlarınıza göre hareket ederek karşılıklı savaş oyunlarında sizin hareketlerinize göre devam eder. Birden fazla oyuncunun oynadığı oyunu hafızaya kaydedebilir. Size uygun olan Xbox One s Gamepad modellerini Trendyol'dan seçerek özellik bakımından çeşitli teknik farklılıkları olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Xbox Gamepad 9. nesil ürünlerine ulaşarak özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Xbox Oyun Konsolu Fiyat ve Ürün Performansı

Xbox Oyun Konsolu Fiyat ve Ürün Performansı

Oyun konsolunda, oynadığınız oyunları kaydedilen bir hafıza sistemi sayesinde oyuncuların kaldığı yeri unutmamasını sağlarken, oyun hafızasına depoladığı bilgiler ışığında size oyunun neresinde kaldığınızı göstererek hatırlatır ya da çoklu oyunlarda oyuncuları tanır. Bu sayede takım oyunlarının keyfini çıkartma fırsatını yakalarsınız. Oyunları farklı yollarla oynayabilir, telefonu bağlayarak Xbox Gamepad cihazıyla oyun oynayabilirsiniz. Bunun için gerekli olan Xbox Gamepad telefon tutucu ilgili kısma yerleştirerek dilediğiniz oyunları oynayabilirsiniz. Pek çok tuş ve kollara sahip olduğundan dolayı herhangi bir karışıklığı önleyerek ekranda farklı çeşit tuşların karışıklığından sizi uzak tutar ve kolay kullanımıyla oyuna hazır hale gelir. Konsolların uzun yıllar dayanıklı ve sağlam kalmasını sağlamak için doğru koruma yöntemleri ile koruyarak Xbox Gamepad aksesuarını kullanmanız gerekir. Xbox Gamepad kılıfına ihtiyaç duyulurken ürünü kılıfa geçirerek temiz bir yerde saklayıp daha uzun yıllar kullanabilmek için muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede yıllar geçse bile sağlam ve temiz şekilde kullanım için sağlam haldedir. Xbox Gamepad koruyucular ürünlere zarar gelmemesi, içine toz, kir gibi maddelerin girmesinin engellenmesi, yere düşünce kırılmaması veya zarar gelmemesi için kullanılır. Bu aksesuar olası darbeye karşı hasar almasını en aza indirerek ihtiyacınız olan korumayı sunar. Xbox Gamepad ürünlerinin farklı renk ve modelleri arasında size uygun renk seçenekleriyle beğendiğiniz modeli seçip sepetinize ekleyebilir alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Xbox Gamepad fiyat seçenekleri de geniş aralıklardadır. Pek çok ürünün bulunduğu websitemiz üzerinden istediğiniz kriterde modellere sahip olabilirsiniz. Ürünlerin yorum bölümünü okuyarak seçtiğiniz kriterleri teyit edebilir, diğer kullanıcılarında yorumlarına göre aradığınız ürünün seçimini yapabilirsiniz.

Xbox Gamepad ile Oyun Keyfi

Xbox Gamepad ile Oyun Keyfi

Konsollar dünya çapında oyunseverler tarafından çokça tercih edilirken aynı şekilde birçok oyuncunun severek ve zevkle kullandığı ürünlerdir. Yüksek görüntü kalitesine sahip olması ve iyi bir ses performansıyla üretilmesi sayesinde seçtiğiniz içeriği izlemenin veya oynamanın keyfi artar. Konsolu bir yere kaldırmak istediğinizde Xbox Gamepad standına yerleştirerek kaldırabileceğiniz şekilde özel olarak tasarlanır. Eviniz veya işi yerinizde bu sayede kolayca bir yere yerleştirebilir standın şık duruşuyla her alanda dekorasyonu tamamlayarak ihtiyacınız olan dekoratif görünümü kolayca sağlayabilirsiniz. Aksesuarlarıyla toplu bir şekilde orada muhafaza eden stand ürünleri saklar ve güzel bir görüntü oluşarak dağınık durmasına engeller. 8. nesil Xbox Gamepad Wi-Fi entegresine sahip olduğu için kendisine gelen güncellemeleri otomatik olarak alarak ihtiyacınız olan hızı size sunar. Siz programları kullanırken herhangi bir güncelleme gelse dahi arka planda güncellemeler tamamlanırken konsolu kullanabilirsiniz. Son sürümü kolayca kullanabileceğiniz konsolu televizyonunuza, bilgisayarınıza ya da telefonunuza bağlayarak animasyon oyunları oynayabilir görüntülü sohbetlere dahil olabilirsiniz. Yansıtma özelliğini kullanarak telefonunuzdan geniş ekran kapasitesine sahip cihazınıza yansıtarak Xbox Gamepad Elite modeliyle oyununuzu oynayabilirsiniz. Kullanışlı özellikleri ve göz alıcı tasarımı sayesinde oyunseverlerin gözde çeşitlerinden biri olan bu tasarıma siz de sahip olabilirsiniz. Trendyol sayesinde ihtiyacınız olan zevkinize uygun tasarımları inceleyebilirsiniz. Sizden önce satın alan müşterilerin yorumlarını okuyarak modeller hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyat aralıklarıyla sahip olabileceğiniz Gamepad çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları, gerçek müşteri yorumları ve ihtiyaçlarınıza uygun olan ürün skalası sayesinde siz de beğendiğiniz modellere kolayca sahip olabilirsiniz.