Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Xiaomi Mijia

" araması için 110 sonuç listeleniyor

Xiaomi Mijia Robot Süpürge ile Arkana Yaslan

Günlük hayatımızda karşı karşıya geldiğimiz ve kullandığımız pek çok ürün bulunmaktadır. Kullanıcıların ihtiyacını karşılamak amacı ile üretilmiş olan bu ürünlerin çoğu el gücü isterken çoğu da teknolojiye ayak uydurarak kullanıcının rahatlığı için el gücüne ihtiyaç duymaz. Yaş ilerledikçe her insan el gücü ile ürün kullanmakta zorlanabilir. Bu bakımdan teknolojiye ayak uyduran ürünlerin kullanılması kullanıcıların sağlığı açısından da fayda sağlayacaktır. Cep telefonu ve bilgisayar gibi aletlerin yanı sıra teknolojinin gelişmesi ile birlikte günlük hayatta, evlerde ve iş yerlerinde kullanılan pek çok ürün de gelişmektedir. İnsanların hayatlarının bir parçası olan bu ürünler, artık yerini birbirinden akıllı aletlere bırakmaktadır. Xiaomi markasının sunduğu birbirinden farklı özelliklere ve modellere sahip ürünleri kendi alanında günümüzde daha çok yaygınlaşmıştır. Birbirinden farklı ürün seçeneğine sahip olan Xiaomi, oldukça geniş bir ürün seçeneğine sahiptir. Aynı zamanda bu ürünleri ile kullanıcıların günlük hayatını kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Markanın sunduğu Xiaomi Mijia serisi, çok çeşitli ürün seçeneği ile beklentinizin üzerinde bir performans sergilemeyi başarmaktadır. Günümüzde her geçen gün yenilenen ve gelişen teknoloji ile Xiaomi Mijia serisi de her türlü kullanım amacına uygun modellere ev sahipliği yapmaktadır. İlk olarak kullanıcıların beğenisi telefonları ile kazanan marka, geliştirmiş olduğu diğer ürünler ile de beğenileri kazanmayı başarmıştır. Süpürgeden scootera, projeksiyondan kameraya, hava pompasından tornavidaya kadar günlük hayatın her bölümünde karşılaşılabilecek ürünleri ile sektörde yerini almıştır. Modern bir tasarıma sahip olan Xiaomi Mijia ürünleri, kullanıcılarının gün boyunca ihtiyacını ve beklentisini karşılayabilecek şekilde üretilmiştir. Hem işlevsel, hem de şık bir yapıya sahip olması bakımından Xiaomi Mijia ürünleri kullanıcılarından tam not alıyor. Hayatınızdaki konforun daha da artmasını sağlayacak olan Xiaomi Mijia ürünleri, oldukça dikkat çekici özelliklere sahiptir. Oldukça basit hareketler ile işlerinizi kolayca halledebilmeniz bakımından bu ürün oldukça uyumludur. Gelişen teknolojinin sahip olduğu tüm özelliklere sahip olan Xiaomi Mijia, sizlere üst düzey bir kullanım sağlamayı amaçlamaktadır. Teknolojiyi yakından takip edenler ya da teknolojiye ayak uydurmak isteyen kişilerin tercih ettiği Xiaomi markası, Mijia serisi ile her kesimden insana hitap etmeyi amaçlamaktadır. Bu seri içerisinde birbirinden farklı ve çeşitli ürün seçeneği yer almaktadır. Bu ürünlerin çoğu kişilerin günlük hayatta kullanmış olduğu ürünlerdir. Ayrıca; Trendyol üzerinden xiaomi mijia scooter, xiaomi mijia gece lambası, xiaomi mijia inceleme, xiaomi mijia smart projeksiyon seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Xiaomi Mijia Robot Süpürge

Xiaomi Mijia Robot Süpürge

Birbirinden şık ve farklı tasarımları ile Xiaomi Mijia sektörde yerini almaktadır. Kendini teknoloji ile iç içe hissetmek isteyen kişiler için bu seri oldukça etkilidir. Oldukça işlevsel ve farklı olan Xiaomi Mijia ürünleri arasında en göze çarpan ve günlük hayatta her insanın kullandığı bir ürün olan süpürge, en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Gün içerisinde evlerinizde ya da iş yerlerinizde toz ya da kir meydana gelebilir. Bu oldukça normal bir durum olduğu gibi çok sık karşı karşıya kalınan da bir durumdur. Evlerinizin ya da iş yerlerinizin oldukça temiz olması ve hiçbir toza ya da kire sahiplik etmemesi bakımından Xiaomi Mijia süpürge modelleri önemlidir. Markanın sunduğu bu süpürge modelleri, birbirlerinden farklı tasarımlara ve modellere sahiptir. Hayatın daha kolay bir hale gelmesi açısından oldukça avantajlı olan Xiaomi Mijia süpürge modelleri sayesinde işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Bu süpürge modelleri arasında günümüzde oldukça yaygın olan model robot süpürgelerdir. Xiaomi Mijia robot süpürge modelleri ile kullanılan elektrikli süpürge çeşitlerini sizlere unutturacaktır. Oldukça güçlü teknolojiler ile üretilen robot süpürge modelleri ile Xiaomi Mijia robot süpürge modelleri ev teknolojisi alanında sizlere oldukça büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Kafanızda yerleşen diğer ev süpürme hallerini sizlere tamamen unutturacak bir üründür. Bu süpürge modeli sayesinde evlerinizde hiçbir şekilde toz ve kir kalıntısı kalmayacaktır. Bazı zamanlar dışarıdan ya da iş yerinizden evinize yorgun döndüğünüz zamanlar olabiliyor. Bu bakımdan evlerinize geldiğiniz zaman sizlerin herhangi bir süpürge işlemi ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Birinci sınıf teknolojiye sahip bir süpürge modeli arayan kişiler için Xiaomi Mijia robot süpürge modelleri oldukça birebirdir. Her türlü ortamda kolayca hareket edebilen robot süpürgeler, evinizin her köşesini rahat bir şekilde temizleyebilmektedir. Bütün zeminlerde güçlü sensörü sayesinde önünde bulunan engelleri kolayca algılayabilmektedir. Bu algılama sayesinde önündeki engellerden kolay bir şekilde kurtulabilmektedir. Xiaomi Mijia robot süpürge malzemelerini gerekli olduğu takdire rahatça temin edebilmeniz mümkündür. Uzun ömürlü bir yapıya sahip olan bu robot süpürgeler, uzun süre boyunca ilk zamanki gibi performansını sürdürmeye devam etmektedir. İşlevselliği bakımından kullanıcıların beğenisini kazanan bu ürün sayesinde işlerinizi zahmetsizce halledebiliyorsunuz. Ayrıca uygulama bağlantısına sahip olması ile telefonlarınızın üzerinden Xiaomi Mijia robot süpürge modellerinizi yönetebilirsiniz. Bu sayede evde olmadığınız anlarda dahi temizlik işleminizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Xiaomi Mijia ile Kolay Temizlik

Xiaomi Mijia ile Kolay Temizlik

Yaşadığınız alanlarda karşı karşıya kalınan en temel sorunlardan bir tanesi temizliktir. Bu temizlik sorununun çözülmesi için belli başlı ürünler bulunmaktadır. Bu temizlik sorununun ortadan kalkmasını sağlayan en büyük ve en önemli ekipmanlardan bir tanesi süpürgelerdir. Süpürgeler, evlerinizde ya da iş yerlerinizde bulunan toz ve kirlerin temizlenmesini sağlar. Teknoloji denilince akla ilk gelen markalar arasında yer edinmeye başaran Xiaomi markası, üretmiş olduğu ürünleri gelişen teknoloji ile bir araya getirerek ortaya eşsiz bir ürün sunmaktadır. Xiaomi Mijia serisinin sunduğu Xiaomi Mijia 1c kablosuz dikey şarjlı süpürge ve Xiaomi Mijia Mop Pro süpürge modelleri ile evinizin ya da iş yerinizin her köşesinde olabilecek olan tozları yok etmeyi başarır. Xiaomi Mop Pro, şarjlı bir süpürge modelidir. Bu süpürge sayesinde kullanıcılarının kablo ile uğraşmasına gerek bırakmıyor. Oldukça kısa bir süre içerisinde şarj olabilen bu süpürge modelini uzun süre boyunca kullanma imkânına sahip olabilirsiniz. Her an kullanıma hazır olan bu süpürge, gerçekleştirdiğiniz süpürge işleminden sonra gerçekleştirmek istediğiniz silme işlemini de yaparak sizleri temizleme işleminden kurtarır. Sahip olduğu bezler sayesinde tam anlamı ile bir temizlik gerçekleştirir. Ev temizleme işleminizin büyük kısmını gerçekleştiren Xiaomi Mijia Mop Pro evinizin her köşesini temizlemek için ilk olarak evinizin haritasını çıkartır. Bu sayede evinizdeki her odayı ve her köşeyi zorlanmadan temizler. Süpürgeniz evinizi süpürürken siz de yapmanız gereken başka işler ile uğraşabilirsiniz. Ayrıca süpürgenizin peşinde dolaşmanıza gerek kalmaz. Evinizi süpürme işleminde iki yönlü olarak temizleyen Xiaomi Mijia Mop Pro, sizlere oldukça temiz bir alan yaratmaktadır.

Süpürge, ev temizliğinde rutin olarak gerçekleştirilmesi gereken işlemlerin en başında yer almaktadır. Oldukça derin ve sağlıklı bir temizliğin gerçekleşmesi için sahip olunan süpürgenin vakum gücünün de yüksek olması gerekmektedir. Ayrıca sahip olunan süpürgenin gelişen teknoloji ile üretilmiş olması önemlidir. Bu sayede süpürgeler donanımsal özellikleri ile gerçekleştirilen süpürme işleminin daha zahmetsiz ve kısa sürede yapılmasına olanak sağlar. Evin her köşesini detaylı bir şekilde süpüren Xiaomi Mijia 1c kablosuz dikey şarjlı süpürge sahip olduğu özellikler ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Yüksek bir vakum gücüne sahip olması sayesinde yapacağınız temizliğin iyi bir sonuç vermesi mümkündür. Temizlik konusunda üretmiş olduğu ürünler ile oldukça dikkat çeken Xiaomi, beğenileri fazlası ile kazanmayı başarmıştır.Gün geçtikçe daha yoğun bir hale gelen şehir hayatında ulaşım zor bir hale gelmektedir. Bu zorluk ile hareket etme isteği daha çok artmaktadır. Gelişmiş teknoloji ile üretilen elektrikli scooterlar, bu bakımdan önemli bir araç haline gelmiştir. Günümüzde insanların elektrikli scooter’ı tercih etmesinin pek çok nedeni bulunmaktadır. İşe, okula ya da herhangi bir yere gitmek için zaman açısından elektrikli scooterlar oldukça tasarruflu olacaktır. Enerji ve ulaşım masrafı açısından da tasarruf etmenizi sağlayan bu ürün ekonomiktir. İki tekerlek üzerinde hareket eden bu scooter, sportif olmasının yanı sıra fazlası ile de eğlencelidir. Hız ve hareket kabiliyeti bakımından konforlu bir araçtır. Şarj edilebilir bir motora sahip olduğu için elektrikli scooterlar oldukça çevrecidirler. Kısa mesafeli ya da orta mesafeli yolculuklarınız için konforlu bir kullanım sunan elektrikli scooterlar her yaşa uygun şekilde tasarlanmaktadır. Üretiminde yüksek teknolojinin kullanıldığı Xiaomi Mijia elektrikli scooter, fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Bu yapısı sayesinde de pratiktir. Her alana kolaylıkla sığması bakımından da konforlu bir araçtır. Saatte 25 km hız yapabilme özelliğine sahip olması bakımından kullanıcılarına rahat bir ulaşım sunar. Yapılan hıza göre değişen pil kullanım süresi, en yüksek hızda kullanıldığı takdirde 60 dakikalık bir pil kullanımı gerçekleştirir. Son teknolojinin özellikleri ile donatılmış olan Xiaomi Mijia elektrikli scooter, sahip olduğu fren sistemi ile sizleri güvende tutmayı başarır. Oldukça başarılı bir fren sistemini yapısında bulundurur. Aynı zamanda gösterge paneli ile de ulaşımınızı daha keyifli hale getirir. Cruze Konrol özelliği sayesinde de hızınızı istediğiniz gibi sabitleyebilirsiniz. Hem yavaş, hem de hızlı sürüş modu ile trafiğin akışına göre hızınızı ayarlamanız mümkündür. Xiaomi Mijia elektrikli scooter, 6 yaşından itibaren her yaştan ve her kategoriden kişilerin kullanımı için uygundur. Alüminyum alaşımlı bir malzemeden üretilen bu scooter oldukça hafiftir. Bu nedenle kullanıcılarına taşıma açısında zorluk çıkartmaz. Optimal bir taşıma kapasitesi sayesinde de sizlere konforlu ve esnek bir yolculuk sağlar. Yolculuklarınızı daha eğlenceli bir hale getirmek isteyen kişiler için elverişli bir araç olan elektrikli scooter ile hem trafikten, hem de ulaşım masrafından kolayca kurtulabilirsiniz. Bunun için gerekli olan kendinize uygun Bir Xiaomi Mijia elektrikli scooter almaktır.

Xiaomi Mijia Ürünleri

Xiaomi Mijia Ürünleri

Xiaomi, teknoloji alanında oldukça kaliteli ve iyi performanslı ürünler sunan markalar arasında yer almaktadır. Eşsiz tasarımı, etkileyici detayları ve sahip olduğu performans ile kullanıcılarına daha fazlasını sunuyor. Kullanıcılarına sürükleyici bir deneyim sunmayı amaçlayan Xiaomi, telefon modellerinden sonra daha pek çok üründe farklı tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Üretmiş olduğu ürünler ile kullanıcılarının kolaylığını ve rahatlığını düşünen Xiaomi, günlük hayatta karşı karşıya kaldığımız pek çok ürünü son teknoloji ile birleştirerek sizlere sunuyor. Xiaomi Mijia serisi ile pek çok alanda ürünü teknolojiyi yakından takip eden ya da teknolojiye ayak uydurmak isteyen kişilerin beğenisine sunan marka, üretmiş olduğu ürünler ile dikkatleri üzerine çekiyor. Xiaomi Mijia elektronik yazı tableti ve kalemi, özelleştirilmiş olan LCD film formülü ile pürüzsüz ve net bir el yazısı gerçekleştirmek isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Oldukça hassas bir basınç algılama teknolojisine sayesinde sizlere konforlu bir yazı yazma deneyimini yaşatır. Ürün, düşük enerjinin tüketilmesi için bir düğmeye sahiptir. Üst düzey bir inceliğe sahip gövdesi ile istediğiniz yerde yazı yazma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Xiaomi Mijia elektronik yazı tableti ve kalemi uzun süreli bir kullanımı sizlere sunar. Bir diğer Xiaomi Mijia ürünü ise Xiaomi Mijia akıllı taşınabilir hava pompası ürünüdür. Hava pompası, bisiklet süren kişiler için oldukça önemli bir üründür. Çünkü bisikletin lastiğinin havası pek çok sebeple inebilmektedir ve lastiğin havasının ne zaman ineceğini tahmin etmek oldukça güç olabilmektedir. Bu bakımdan bakıldığında hava pompası, bisiklet sürmekten hoşlanan ve devamlı olarak bisiklet süren kişiler için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alıyor. Xiaomi Mijia akıllı taşınabilir hava pompası, şişirme kuvvetini karşılayabilmek amacı ile kullanılıyor. Sahip olduğu LED ile gece saatlerinde de bisikletinizin havasını şişirme imkânına sahip olabilirsiniz.

Taşınabilir bir yapıda olması bakımından da pek çok kolaylığı bulunmaktadır. Küçük bit boyuta sahip olan Xiaomi Mijia akıllı taşınabilir hava pompası, arabada, sırtta ve elinizde kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Bütün bu özellikleri ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Sahip olduğu özelliklere bakıldığında hemen hemen her bisiklet kullanıcısı için eşsiz bir üründür. Ayrıca bu ürün ön ayar basıncına da sahiptir. Son teknoloji ile üretilen bu Xiaomi Mijia ürünleri, eşsiz tasarımları ve donanımları ile kullanıcılarını beklemektedir.Gelişen teknoloji ile günümüzde günlük olarak kullanılan ürünlerin çoğu teknoloji ile bütünleşmiştir. Oldukça etkileyici tasarımlara sahip olan Xiaomi ürünleri, kullanıcılarının işlerini daha kolay bir hale getirmek amacı ile üretilmektedir. Xiaomi Mijia ürünleri arasında da pek çok etkileyici ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerden bir başkası Xiaomi Mijia smart home 360’tır. Bu ürün sahip olduğu hareket algılama, akıllı telefonlardan kontrol edebilme ve gece görüşü gibi özellikleri ile en çok tercih edilen IP kameralar arasında yer almaktadır. İş yerinizde ya da evinizde kendi güvenlik sistemini kurmak isteyen kişiler için oldukça kullanışlı bir üründür. Sahip olduğu ikili motor tasarımı sayesinde hem yatay, hem de dikey bir görüntüyü yakalamanızı sağlıyor. Sağlam tasarımı ile darbeye karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda sessiz bir motoru bulunduğu için dönme işleminin de sessiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Son teknoloji ile üretilen bu ürün ile kendinizi güvende hissetmek oldukça mümkündür. Bir diğer ürün ise Xiaomi Mijia hareket sensörlü gece lambası çeşididir. Bu ürün hareket sensörü ile iş yerinizin ya da evinizin istediğiniz alanında aydınlatma olarak kullanılabilir. Pratik bir aydınlatma isteyen kişiler için gerekli görülen veya istenilen alan aydınlatılabilir. Işık sensörü sayesinde gündüzleri çalışmayan ürün karanlık alanlarda çalışmaktadır. Bir diğer ürün de Xiaomi Mijia lazer projektör modelidir. Bu ürün dünyada üretilmiş olan ilk üst düzey kısa mesafeli projektördür. ALDP teknolojisine sahip olan bu ürün, 5 cm ile 50 cm mesafe aralığı içerisinde kullanılabilmektedir. 25.500 saatlik bir ömrü bulunan bu ürün, oldukça dayanıklıdır. Xiaomi Mijia 4k aksiyon kamerası modeli de macera seven kişiler için oldukça sık tercih edilen bir üründür. Yüksek çözünürlükte olan bu ürün sayesinde çekimlerinizi istediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Xiaomi Mijia tüy toplama aleti ise evlerinde hayvan besleyen kişiler için olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesidir. Bu ürünlerin yanı sıra Xiaomi Mijia m365, Xiaomi Mijia projeksiyon, Xiaomi Mijia tornavida, Xiaomi Mijia kamera modelleri, Xiaomi Mijia soundbar ve Xiaomi Mijia smart projeksiyon çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu ürünler sahip oldukları özelliğe göre birbirlerinden farklı fiyatlara sahiptir. Siz de ihtiyacınız olan ve istediğiniz ürünü seçerek bu ürünlere Trendyol sayfasından sahip olabilirsiniz.