Yıldızlı Ürünler
Renk
Fiyat
Materyal
Cinsiyet
Siluet
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Deri Kalitesi
Göğüs
Kalça
Kumaş/İplik Özellik
Koleksiyon
Bel
Boy
Desen
Ek Özellik
Kalınlık
Kalıp
Kol Boyu
Kol Tipi
Kumaş Tipi
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Yaş
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Yarasa Kol Ferace

" araması için 213 sonuç listeleniyor

Yarasa Kol Ferace Modelleri ile İlgi Çekici Kombinler

Ferace, günümüzde en çok tercih edilen tesettür giyim modelleri arasında yer alır. Ferace, ayak bileklerine kadar uzanan boya ve kadınların vücut hatlarını tamamen kapatan bir kalıba sahiptir. Bu ürünler, genel olarak sade ve düz tasarıma sahip olmakla birlikte geleneksel ve modern desenleri olan çeşitleri de bulunur. Desenlerin yanı sıra fermuarlı ve düğmeli olarak da üretilen bu ürünler, bu yönüyle kullanıcılara pratik bir kullanım özelliği sunar. Modaya endeksli olarak tasarlanan ve bu sayede tesettür giyimde çeşitlilik sunan feracelerin yazlık ve kışlık kullanım olarak da farklı seçenekleri bulunur.

Yarasa Kol Ferace Şıklığı

Yarasa Kol Ferace Şıklığı

Ferace çeşitleri arasında yer alan dört mevsim de çok tercih edilen yarasa kol ferace, hem spor hem de klasik giyim tarzına sahip kullanıcılar için farklı tasarımlara sahip olarak üretilirler. Spor giyim stiline sahip kullanıcılara bol ve rahat bir giyim imkânı sağlarlar. Klasik stil giyime sahip kullanıcılar için de sahip olduğu modern tasarım ve kalıplar ile oldukça şık bir görünüm katar. Tesettür yarasa kol ferace, farklı tarzlara uygunluğu sayesinde tesettür modasında geniş bir yere sahiptir. Ayrıca bu modellerin sahip olduğu geniş renk skalası dolayısıyla her yaştan kullanıcıya hitap etme olanağı da bulunur. Yarasa kol ferace siyah rengi ile günlük kullanımda asil bir tarz ortaya koymayı sağlar. Bu renk, özel günlerde de siyah rengin ve kaliteli kumaşın sağladığı şık görünüm ile çokça tercih edilir. Ayrıca her bedene uyumlu olarak üretilen bu modeller, büyük beden yarasa kol ferace çeşitleriyle de kullanıcıya sunulurlar. Böylece tesettür giyim kategorisinde kullanıcılara geniş ürün çeşitliliği sağlanır. Yarasa kol ferace elbise, kol kısımlarının bol olması sayesinde hareket esnasında oldukça esnek imkân sunar. Bu sayede yaz ve kış aylarında tercih etmek mümkün olur; çünkü feraceler sağladığı esnek kullanım ile her mevsim kullanıcılara rahatlık sunar.

Yarasa Kol Ferace Modelleri

Yarasa Kol Ferace Modelleri

Siyah yarasa kol ferace modelleri, her yaşa ve her tarza uygun olarak üretilir ve kullanıcılar tarafından çok büyük bir ilgi görürler. Siyah renk giysilerin her yerde kullanıma uygun olmasından dolayı bu renk giysiler, tesettür giyim tercihlerinde de sık tercih edilir. Hem günlük hem özel zamanlarda giyilebilen bu model, birçok renk seçeneği ve ideal tesettür formunu sağlaması ile ön plana çıkar. Davetlerde giyilmek üzere düğmeli, kemerli, incili, şifon, lacivert yarasa kol ferace modelleri sahip oldukları çeşitli kumaş seçenekleriyle kullanıcılar tarafından çokça tercih edilir. Ayrıca medine ipeği yarasa kol ferace de ince kumaşı ve şık görünümü ile hem günlük hem özel günlerde kullanım için ideal bir modeldir. Birçok renk seçeneği bulunan bu modellerle her ortama uyumlu bir giyim olanağı sağlanabilir. Ayrıca feraceler, geniş ve bol kesime sahip oldukları için de oldukça rahat bir kullanım sunarlar. Yarasa kol ferace fermuarlı modeli ile kolay giyilen elbise çeşitleri arasında yer alır. Fermuarlı modellerin cep aksesuarına sahip çeşitleri de bulunur, bu sebeple özellikle günlük olarak kullanım için tercih edilir.

Yarasa Kol Ferace Fiyatları

Yarasa Kol Ferace Fiyatları

Yarasa kol ferace modelleri ve fiyatları, kullanıcıya çok çeşitli ve farklı aralıklarda sunulur. Bu kategoride beden, model, tarz, desen ve renk değişkenlerine göre pek çok farklı ürün bulunur. Kullanıcılar diledikleri ürünün genel özelliklerini filtreleyerek ardından ürünleri, kol detaylarına ve sahip oldukları kumaşlara dek detaylı bir şekilde inceleyebilirler. Spor giyim tarzına sahip olanlar salaş yarasa kol viskon ferace modellerinin geniş renk seçeneklerine ulaşabilirler. Bu kategoriye dahil olan yarasa kol kışlık, penye ferace çeşitleri kullanıcılara çok amaçlı kullanım imkânı ile sunulur. Feracelerin hac ve kutsal ziyaret gibi amaçlarla kullanılması da göz önüne alınarak üretilmiş pek çok model bulunur. Sade renge sahip olan kumaşlardan nakışlı desenlere varıncaya kadar kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yönelik tesettür tekstil ürünleri yer alır. Kullanıcılara, büyük beden uygunluğu bulunan ve yarasa kol rahatlığını yansıtan binlerce ürün sunulur. Tesettür giyim alışverişlerinde dilediğiniz ürüne, Trendyol’dan müthiş fırsatlarla sahip olabilirsiniz. Nitelikli markaların modern ve şık tasarıma sahip olan kaliteli binlerce ürününe avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.