"

Yaşayan Kolye

" araması için 229 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gerçek Çiçeklerle Bezeli Yaşayan Kolye Trendyol'da!

Kadınların favori seçimlerinden biri olan yaşayan kolye, stilinizi tamamlamanıza ve kolyenizle fark yaratmanıza olanak tanıyor. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı yaşayan kolyeler, farklı renk ve modellerde satışa sunuluyor. Her yaştan kadının beğenerek kullandığı bu ürünler, uzun ömürlü olmalarından dolayı da fark yaratmayı başarıyor. Yaşayan kolye özellikleri nedeniyle kadınların ilgisini topluyor. Yaşayan kolye seçenekleri için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.

Yaşayan Kolye Modelleri

Yaşayan Kolye Modelleri

Yaşayan çiçek kolye, kadınların günlük ve özel günlerde sık olarak kullandığı ürünler arasındadır. Çiçek detayını sevenler için bu popüler bir kolye türüdür. En çok kullanılanlardan biri de papatyalı kolyelerdir. Yaşayan papatya kolye, anlamından dolayı da kadınları cezbeder. Doğanın en narin ve sevilen çiçeklerinden biri olarak kabul edilen papatya, saflığın ve sevginin çiçeği olarak görülür. Papatya narin bir çiçek olmasına rağmen tohumların çimlenmesini zorlaştırdığı için çok nemli topraklar dışında farklı toprak türlerine uyum sağlar. Parlaklık gelişimi için belirleyici bir faktördür, bu nedenle güneşi seven çiçeklerdir. Pek çok kişinin düşündüğünün aksine doğada farklı papatya türleri vardır. Dünyada Paris Papatyası, Mini Beyaz Papatya ve Yıldızlı Gökyüzü Papatyaları gibi 20.000'den fazla papatya çeşidi olduğuna inanılmaktadır. Buna karşılık, çeşitliliğe rağmen, en yaygın papatyalar beyaz taç yaprakları ile bilinen papatyalardır. Bu çiçekler kolye olarak sıklıkla kullanılır. Zarif bir duruş sergileyen papatyalı kolyeler, kadınların vazgeçemediği aksesuarlar arasındadır. Yaşayan kolye gümüş gibi farklı şekillerde de tasarlanırlar.

Yaşayan Kolye Seçenekleri

Yaşayan Kolye Seçenekleri

Yaşayan kolye kelebek modelleri de oldukça moda. Kelebek, dönüşümün, değişimin ve yenilenmenin sembolü olarak kabul edilir. Aynı zamanda taze başlangıcı, güzelliği, mutluluğu, doğanın geçiciliğini, korumayı ve iyi enerjileri temsil eder. Bunun nedeni, yaşam döngüsü düşünüldüğünde büyük bir dönüşüm geçirmesidir: bir yumurtadan tırtıl olarak doğduktan sonra bir koza haline gelir ve sonunda güzel bir kelebek olarak yeniden ortaya çıkar. Ancak, bazı kültürlerde başka anlamları da olabilir. Japonlar için kelebek, nezaket ve zarafetle ilişkilendirildiği için kadın figürünü temsil eden geyşanın sembolüdür. Beyaz kelebekler, ölen sevilen birinin onlara yardım etmek için iletişime geçmeye çalıştığının bir işaretidir. Bu görüş diğer kültürlerde de kabul edilir ve insanlara önemli bir şeyi rüyalar veya karşılaşmalar yoluyla iletmeye çalışan melekler veya onların habercileri olabilir. Çin kültüründe ölümsüzlüğün sembolüdürler. Feng shui'de kelebek anlamı özgürlük, hafifliktir ve şifa ve sevgi ile ilişkilendirilebilir. Renkli kelebek, genellikle mutluluk ve neşe habercileri olarak yorumlanır. Sarı kelebek baharın, yeni hayatın, yeniden doğuşun renklerini sembolize eder. Ayrıca diğer insanların hayatlarını kontrol etmeyi bırakma ihtiyacını da sembolize edebilirler.

Yaşayan Kolye Çeşitleri

Yaşayan Kolye Çeşitleri

En sevilen modeller arasında bir diğeri de yaşayan yonca kolye oluyor. Tüm dünyada şansın simgesi olarak bilinen dört yapraklı yonca, birçok anlamı içinde barındıran ve son derece ender bulunan bir bitkidir. İyi şans tılsımı olarak kabul edilir ve birçok insan tarafından kutsal kabul edilir ve görünürdeki sadeliğine rağmen, yoncanın uzun zaman öncesine ait hikayeleri ve efsaneleri vardır. Sonuç olarak yonca kolye uçlarında, anahtarlıklarda, giysi baskılarında ve hatta dövmelerde bulunur. Dışarıda dört yapraklı bir yonca bulursanız, kendinizi şanslı sayabilirsiniz, çünkü bu gerçekten nadirdir. Bu yonca türünü bulmak son derece zordur, her 10.000 3 yapraklı yonca için 1 dört yapraklı yonca bulacağınız tahmin edilmektedir. Dört yapraklı yonca, neredeyse genetik bir hata gibi, adi yoncanın bir anomalisidir. Üç yapraklı tür, birçok yerde özellikle nemli topraklarda kolay büyüyen ve hızlı yayılan ve fazla bakım gerektirmeyen bir haşere veya yabancı ot olarak kabul edilir. Bu küçük bitki, milattan 200 yıl önce İngiltere ve İrlanda'da tanınmaya başlandı. Yaşayan kolye fiyat ve diğer detaylar için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.