Renk
Fiyat
Boya Ağırlığı
Parlaklık (Ansilümen)
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yeşil Akrilik Boya

" araması için 4064 sonuç listeleniyor

Farklı Pigmentleriyle Yeşil Akrilik Boyalar Trendyol'da!

Çeşitli yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilen yeşil akrilik boyalar, canlı renkleriyle dikkat çeker. Yeşil akrilik boyaların kullanım alanları oldukça fazladır. Bu ürünleri farklı dokulardaki yüzeylere rahatça uygulayabilirsiniz. Örneğin bu boyaları geri dönüşüm projesi yaparken ahşap bir ürünü boyamak için kullanabilirsiniz. Mutfağınıza renk katmak için tezgahınızı ya da fayanslarınızı boyayabilirsiniz. Sanatseverlerin de sıkça tercih ettiği boyalardan biri olan yeşil akrilik boyalar, sanatsal çalışmalara farklılık katabilir. Renk tonu çeşitliliği, boya satın almak isteyen müşterilerin aradığı tonu bulmalarında kolaylık sağlar. Yeşil akrilik boyaları hangi yüzeyde nasıl kullanacağınıza dair sorularınız olabilir. Örneğin boyayı kumaşa uygularken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Sorularınızın yanıtlarını yeşil akrilik boya yorumları aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Yeşil Akrilik Boya Seçenekleri

Uzun Ömürlü Yeşil Akrilik Boya Seçenekleri

Yeşil akrilik boya çeşitleri, dayanıklı olmalarıyla ön plana çıkar. Boyaların imalatında kullanılan malzemeler, kalıcılığı konusunda değişkenlik gösterebilir. Kaliteli malzemelerle üretilen boyalar, daha kalıcı olurken diğerlerinin ömrü daha kısa olabilir. Yeşil akrilik boyaların kullandığınız alanda daha uzun süre kalmasını istiyorsanız bazı hususlara dikkat edebilirsiniz. Örneğin uygulama yapacağınız alanın çok iyi temizlenmiş ve kuru olması gerekir. Böylece boyanın zemine tutunması kolaylaşır. Yeşil akrilik boyayı uyguladıktan sonra tam anlamıyla sonuç alabilmek için iyice kuruması gerekir. Kaliteli içeriğe sahip yeşil akrilik boyaları, hobi çalışmaları yapmayı seven tanıdıklarınıza hediye etmek üzere satın alabilirsiniz. Bu ürünlerden herhangi birini almaya karar verdiğinizde yeşil akrilik boya tavsiyelerini inceleyebilirsiniz. Boyaları kullanan kişilerin görüşleri size ürün hakkında daha fazla bilgi verebilir.

Sık Tercih Edilen Yeşil Akrilik Boya Çeşitleri

Sık Tercih Edilen Yeşil Akrilik Boya Çeşitleri

Yeşil akrilik boyalar, kokusuz olduğu için kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Tüm yeşil akrilik boya seçenekleri, kanvas, kağıt, kumaş, ahşap, kil, alçı, taş, metal, cam gibi malzemelere kolaylıkla uygulanabilir. Her türlü yüzeye uygulanabilen bu boyalar, sanat ve hobi tutkunları tarafından sıkça tercih edilen ürünler arasında yerini alır. Manzara resmi üzerinde çalışan bir sanatçıysanız su yeşili akrilik boya ile eserinize renk katabilirsiniz. Bir kalıp yardımı ile duvara uygulayacağınız desenleri koyu yeşil akrilik boya ile yapabilir, yaşam alanınıza doğallık katabilirsiniz. Kil veya seramik objeleri açık yeşil akrilik boya ile boyayarak dekoratif heykeller veya seramik tasarımlar oluşturabilirsiniz. Mutfağınızda yenilik yapmak istiyorsanız mutfak dolaplarında ıhlamur yeşili akrilik boya kullanarak beyaz fayanslarla bütünlüklü bir görünüm yakalayabilirsiniz. Yeşil akrilik boya satın alan kişilerin ekledikleri görselleri inceleyebilirsiniz. Yeşil akrilik boya kullananların önerileri sayesinde hangi tonun nerelerde kullanıldığına dair fikir edinebilirsiniz. Karar verdikten sonra ürünü sepete ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Yeşil Akrilik Boyalar

Bütçe Dostu Yeşil Akrilik Boyalar

Yeşil akrilik boya fiyatları, boyanın markasına, hacmine veya adedine gör değişiklik gösterebilir. Boyanın kullanılacağı alanın büyüklüğü de boya fiyatlarında etkili olur. Kanvas tablo üzerine yapılacak bir çalışma, biblo veya ahşap boyama gibi küçük çaplı tasarımlarda küçük boy boyalar tercih edilir. Gramajı az olan boyaların fiyatları da düşük olabilir. Akrilik boyaları set olarak alarak birim fiyatını düşürebilirsiniz. Özellikle yenileme ve geri dönüşüm gibi büyük projelerde boyaya harcanan bütçe artabilir. Artan fiyatlara rağmen beğendiğiniz bir projeyi uygun fiyata gerçekleştirmenin birçok yolu var. Örneğin yeşil akrilik boya online alışverişe özel indirimleri takip edebilirsiniz. Sayfanın filtreleme özelliklerini kullanarak ürünün markasını, gramajını, rengini, fiyat aralığını ve yıldızlı ürünleri belirleyebilirsiniz. Böylece bütçenize uygun ürünlere saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Yeşil akrilik boya indirimlerinden veya kampanyalarından yararlanmak için beğendiğiniz ürünü favorilerinize ekleyebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun yeşil akrilik boyaların tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.