placeholder
"

Yırtık Jean

" araması için 1920 sonuç listeleniyor

Yırtık Jean Modelleri Trendyol'da!

Yırtık Jean

Günlük yaşamda hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıkça tercih edilen, rahat ve şık bir görünümün en temel parçası olan kot pantolonlar, birçok farklı çeşit ile öne çıkıyor. Kadın yırtık jean modellerinden yırtık erkek kot modellerine, yırtık boyfriend jean modellerinden erkek yırtık jean modellerine, diz yırtık mom jean modellerinden erkek bebek yırtık jean modellerine kadar herkese hitap eden pantolon çeşitleri saymakla bitmiyor. Böyle birçok çeşit olunca da haliyle her türlü parça ile birleştirerek istenilen kombin yapılıyor. Cool bir sokak modası havası izlenimi vermek isteyenler Boyfriend ya da yırtık bir jean üzerine salaş bir tişört ya da bol gömlek giyerek bu havayı yakalıyor. Hem rahat hem de şık olmaktan yana olanlar dar yırtık jean üzerine v yaka kazak üzerine de dar kesim bir ceket giyerek spor-şık görüntüyü kolaylıkla yakalıyor. Erkek yırtık kot modelleri de oldukça fazla kullanılıyor.

Dağınık moda deyince akla gelen ilk parçalar arasında yırtık kot modası ilk sıralarda yerini alıyor. 1980’li yıllardan beri kullanılan, ilk olarak maden işçileri tarafından kullanılan jean pantolon modelleri rock şarkıcıları ile popüler ve yaygın hale geldi. Zamanla kadınların gardırobuna da eklenerek stil sahibi görünüm elde etmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla kullanılmaya başlandı. Günümüzde de ilkbahar ve yaz modasında trendler arasında öne çıkıyor. Şık görünmek ve vücut şeklini ortaya koymak isteyenlerin tercihi olan dar yırtık jeanler aynı zamanda kişinin ince görünmesini sağlıyor. Zayıf kişiler ise bol yırtık detaylı jean tercihi yaparak daha orantılı ve hoş bir görünüm elde ediyor. Yırtık jean, ayak bileğinde çizmeler, salaş tişört ve gömlekler ile veya topuklu sandaletler yanında ise küçük el çantaları ile rahatlıkla kombin edilebiliyor.

Eğer spor değil de daha klasik bir görünüm isteniyorsa bluz, ceket ve stiletto ayakkabılar ile de uyum sağlıyor. Sonbahar aylarında ise genelde krem ya da bej rengi ceket ve desenli giyim parçaları ile yapılan yırtık jean kombinleri tercih ediliyor. Bu kombinlerin en önemli parçaları arasında aksesuar ve ayakkabılar geliyor. Çeşitli fötr şapkalar, bilezik, kolye, saat ve topuklu ayakkabılar yırtık jean ile kombine edildiğinde çok şık bir görünüm elde ediliyor. Kadın yırtık jean ile etkileyici bir görünüm yaratmayı amaçlayan kişiler ise bu parçayı stiletto ayakkabı veya ucu sivri çizmeler ile bir araya getiriyor. Özellikle günlük kombinler için herkesin gardırobunda bir çift yırtık boyfriend jean bulunuyor. Bu parça ile şaşırtıcı ve göze çarpan bir görünüm elde etmek için harika kombinlemeler yapılıyor. Farklı parçalar ile eşleştirildiğinde tarz görüntüler ortaya çıkıyor.

Yırtık Jean Kombin Önerileri

Fiziksel olarak kendine güvenen ve vücut hatlarını ön plana çıkararak kombin yapmak isteyen kişiler için yırtık skinny jean ön plana çıkıyor. Dar pantolonlar vücut hatlarını tam olarak dışarıya yansıttığı için genellikle zayıf kişiler tarafından tercih ediliyor. Basen problemi olan kişiler bu parçaları, üzerine uzun bir tişört ya da gömlek giyerek rahatlıkla kullanabiliyor. Bir beden ince gösteren yırtık skinny jean modelleri fit kalıbın toparlayıcı etkisi sayesinde genç ve modern bir görünüme kavuşturuyor. Bu model taze bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor.

Dar pantolon modelleri için uygun bir fiziğe sahip olmadığını düşünen kişiler tarafından ise bol yırtık jean modelleri tercih edilerek fazlalıklar kamufle ediliyor. Yırtık boyfriend jean modelleri çok çaba sarf etmeden güzel bir görünüm kazandırmanın yanı sıra gün içerisindeki rahatlığı ve konforu da kişiye hissettiriyor. Fakat bu tür bol pantolon türü seçimi yaparken dengeyi sağlayabilmek gerekiyor. Pantolonun bolluğu ile yırtıkların büyüklüğü arasındaki uyum doğru bir şekilde sağlanabilirse hem şık hem de güzel bir görünüm ortaya çıkıyor.

Yırtık jean modelleri günlük kombinlerde sıklıkla kullanılan parçalar arasında öne çıkıyor. Dizi yırtık jean gibi parçalar spor ayakkabı gibi günlük kullanılan ve rahat olan ayakkabılar ile birlikte giyilebiliyor. Yırtık jean modelleri zaten kendi başına dikkat çekici bir kombin yarattığından kullanılacak olan diğer parçaların çok da bir önemi kalmıyor.

Yırtık jean pantolon giymek isteyen fakat spor ve salaş bir görünüm elde etmek istemeyen kişiler topuklu ayakkabı ile bu parçayı klasik hale getiriyor. Topuklu ayakkabı, pantolonun yırtık görünümüne rağmen yapılan kombini anında daha şık bir görünüme sokuyor.

Yırtık jean kombini yaparken gidilecek olan ortam da kombin durumunu oldukça etkiliyor. Üzerinde az yırtık bulunan pantolonlar yarı resmi ortamlarda rahatlıkla tercih ediliyor. Büyük yırtıkları bulunan ve vücut hatlarını çok belli eden pantolonlar ise daha çok sokak modasına uygunluk sağlıyor.

Gündüzden geceye günün her anı kişiye hoş bir görünüm kazandıran yırtık jean modelleri, günlük kombinlerin yanında iş ortamında veya gece hayatında da tercih ediliyor. Jean’lerin vazgeçilmezleri arasında yer alan bol yırtık kot modelleri her vücut tipine yakışıyor. Orta bel bol yırtık kot pantolon üzerine triko kazak giyerek havalı ve göz alıcı bir görünüm elde ediliyor. Ayrıca jean modellerinde kullanılan topuklu ayakkabı modelleri ile de yüksek doz şıklık elde edilirken, sokak modasında da fark yaratılıyor.

Annelerin dolabından günümüze kadar gelen dizi yırtık mom jean modelleri, yüksek bel yapısı ve dikiş detayları ile bacak boyunu olduğundan daha uzun gösteriyor. Bilekte biten paça detayı ile hoş bir görünüm sağlayarak her ortamda fark yaratıyor.

Çabasız şıklık deyince ilk akla gelen jeanler her sezon tercihlerin ilk sırasında yer alıyor. Kişiye kendini rahat ve özgür hissettiren, çeşitli paça modelleri ile farklılık yaratan, yerine göre spor, yerine göre şık bir görüntü ortaya çıkaran yırtık jean modelleri gardıropların vazgeçilmezleri olmaya devam ediyor.

Yırtık Jean Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Yırtık jean modelleri kadınlar, erkekler ve hatta bebekler için bile en çok tercih edilen kıyafet modelleri arasında bulunuyor. Rahat bir kıyafet olması ve kolay kombine edilmesi nedeniyle özellikle günlük kombinlerin ve sokak kombinlerinin gözdesi oluyor. Giyildiğinde kişide havalı bir görünüm oluşturması nedeniyle çoğu kadının gardırobunda bulunan pantolonlar, tişörtle bile birleştirildiğinde şık bir görünüm oluşturuyor.

Bu noktada jean seçimi önemli bir detay olarak öne çıkıyor. Doğru seçimler yaparak daha şık görünüm elde etmek isteyenler bu detaylara önem veriyor. Öncelikle her kıyafette olduğu gibi yırtık jean seçiminde de ihtiyaçlar ve giyilecek ortamın belirlenmesi önemlidir. Çünkü yırtık jean modelleri kişinin ciddiyet ve duruşunu hatta kişiliğini önemli ölçüde değiştiriyor. Yırtık jean modellerinin fazla hareketli, açık renkli, geniş yırtıklı ve dar olması sokak modasına daha fazla uygunluk sağlıyor. İş ya da ofis ortamında ise daha bol, az yırtıkları olan, koyu renkli ya da siyah yırtık jean modelleri kişiyi ortama daha uygun hale getiriyor.

Giyilecek olan ortama karar verildikten sonra dikkat edilmesi gereken unsur pantolonun bel ve kalça kısmına iyice oturması oluyor. Pantolon, kişinin vücudunu tamamen sardığı ve eğildiğinde hiçbir boşluk yaratmadığı zaman daha hoş ve doğru bir görünüm ortaya çıkıyor.

Düşük bel ya da yüksek bel tercihi de yine kişinin kendi bedenini tanıyarak hareket etmesi gereken konulardan biri olarak ortaya çıkıyor. Orta kiloda olan kişilerin normal bel yüksekliğini tercih etmesi daha uygun oluyor. Son yıllarda dizleri yırtık kot pantolon paçaları da oldukça çeşitlilik gösteriyor. Dar paça yırtık jean modellerinde paçanın bilek kemiği hizasında bitmesi gerekirken, bol paça ya da normal paça pantolonlarda ölçü giyilen ayakkabıya göre belirleniyor.

Siyah dizleri yırtık jean ya da koyu renk kot pantolon seçiminde, kumaş kalitesinin iyi olması önemli görülüyor. Bunun yanı sıra bu model ve renkteki pantolonlar genelde istenilen her parça ile kombinlenerek giyilebiliyor. Geniş yırtıkları olan bir jean tercih edilecekse salaş bir tişört ya da kazak ile bir araya getiriliyor. Fakat küçük yırtıklara sahip olan jean’ler neredeyse her model üst ile uyumluluk sağlıyor. Bu nedenle daha rahat kombinleniyor.

Yırtık Mom Jean Seçimi

Uzun bacak boyuna sahip kişiler, yırtık pantolon mom jean modelini paçalarını kıvırarak giydiğinde ve beyaz, gri yırtık yamalı jean tercih ettiğinde son derece cool bir görüntü yakalıyor. Boyu olduğundan daha uzun göstermek isteyenler bu modeli bilekleri açıkta bırakan spor ayakkabılar ile kombinlediğinde son derece yerinde bir uyumluluk söz konusu oluyor. Aynı etkiyi ten rengine yakın bir stiletto ile de yakalamak mümkün. Anne pantolonu anlamına gelen bu model 90’lı yılların en popüler parçalarından biri olarak karşınıza çıkıyor. Özellikle Hollywood starlarının vazgeçilmezi olan tek dizi yırtık mom jean seçenekleri stil sahibi kadınlar tarafından oldukça rağbet görüyor. Bu model sadece uzun bacak yapısına sahip kişiler için değil, tüm vücut tiplerine uyumluluk sağlıyor. Paça boyu ve diğer kombin detaylarına dikkat edildiği sürece kusursuz bir görünüm elde ediliyor.

Armut tipi vücut modeline sahip kişilerin siyah yırtık mom jean ve lacivert gibi koyu renk yüksek bel yırtık jean modellerini tercih etmesi daha güzel bir görünüm için doğru oluyor. Bu noktada tek dikkat edilmesi gereken detay kalça ve basen bölgesini geri planda tutmak için kemer gibi çok göze çarpan aksesuarlar kullanmamaktır. Minyon bir yapıya sahip olan kişiler, yırtık paça jean modellerini dolgu topuk ayakkabılar ile giyerek daha uzun boylu bir görünüme sahip olabiliyor. Fakat bu etkiyi yaratmak için paçaları kıvırmadan giymek gerekiyor. En risksiz seçim olan ve en çok tercih edilen yüksek bel beyaz yırtık mom jean modelleri basic tişörtler, botlar, stilettolar, spor ayakkabılar gibi birçok çeşit ile rahatlıkla bir araya getirilebiliyor.

Yırtık Skinny Jean Seçimi

Günlük hayatta, ofiste, sokakta, partide, konserde ve daha birçok yerde rahatlıkla uyum sağlayan bu model, her vücut tipine uyumluluğu ile de öne çıkıyor. Bu nedenle her kadının da vazgeçilmezleri ve sihirli parçaları arasında yerini alıyor. Düşük bel, normal bel ya da yüksek bel seçenekleri ile göz dolduran bu model kişinin tercihlerine göre şekilleniyor.

Bacak boyunu uzun göstermek isteyenlerin tercihi yüksek belli skinny jean olmalıdır. Sonrasında topuklu ayakkabı ya da botlar ile tamamlayarak kuğu gibi bir görünüm sağlanabilir. Kıvrımlı bir vücut tipine sahip kişiler, yüksek belli modelleri salaş kazaklar, gömlek ve tunikler ile bir araya getirebilir.

Bu uzun ve dökümlü duran üstler, vücudun kalın bölgelerini gizlerken ince kısımları ön plana çıkararak muhteşem bir görüntü yaratır. Karın bölgesinde şikayetçi olan kişiler ise siyah yırtık skinny jean ya da koyu lacivert skinny jean tercihi yaparak daha fit bir görünüme ulaşabilir. Skinny jean modeli, fazlalıkları kapatarak daha zayıf bir görünüm kazandırır.

İnce ve düz bir vücut tipine sahip kişiler, dar kot pantolon seçimini en rahat yapan kişilerdir. Ekstra dar formu ile öne çıkan jean tercihi ile vücutlarını hiç gizlemeden ortaya çıkabilirler. Kazak, tişört ya da blazer ceketler ile bir araya getirilebilen bu modeller gece gündüz farketmeksizin şıklığınıza şıklık katacaktır.

Bol Yırtık Kot Seçimi

Özellikle 70’li yıllara damgasını vuran İspanyol paça yırtık jean modelleri, dönem trendlerinin kalıcılığını hala devam ettiriyor. Kişiyi anında daha uzun ve ince göstermesi en çok tercih edilme nedeni olarak öne çıkıyor. İspanyol paça yırtık kot jean tercih edildiğinde ilk dikkat edilmesi gereken nokta bele oturan kısa üstleri tercih etmek olmalıdır. Gereğinden bol ve salaş üstler pantolonun güzelliğine gölge düşürebilir. Bacak boyu kısa olan kişiler, mutlaka İspanyol paça jean modelleri tercih etmelidir. Bu model bel bölgesine oturan gömlek, tişört ya da basic bir kazakla birleştirilebilir, böylece kişi olduğundan hem daha uzun hem daha ince görünecektir. Eğer vücut tipiniz kıvrımlı ise jean’inizin paçalarının tam dizden aşağıya doğru genişliyor olmasına özen göstermelisiniz.

Bu şekilde vücut hatlarınızın daha dengeli ve orantılı görünmesini sağlamış olacaksınız. Boyu uzun kişilerin düşük belli modelleri tercih etmekten korkmasına gerek yoktur. Bu kişiler boylarının sağladığı avantajı kullanarak pantolonu düz ayakkabılar ile birleştirerek giyebilirler. Kalça ve basen bölgesindeki fazlalıklarından rahatsız olan kişilerin tercihi kesinlikle yüksek belli İspanyol paça yırtık pantolonlar olmalıdır. Vücudu tamamıyla saran modeller yerine bel bölgesinden aşağıya doğru hafifçe genişleyen tek dizi yırtık jean tercihi daha doğru olacaktır. Dolgu topuklu sandalet ve botlar ile kombin biraz daha eğlenceli hale getirilebilir. Pantolonun paçaları ayakkabıyı tam olarak kapatmalı ki boy illüzyonu kimse tarafından fark edilmesin.

Yırtık Boyfriend Jean Seçimi

Erkek kotu anlamına gelen Boyfriend jean’ler tamamen rahatlık üzerine kurgulanmıştır. Bu model pantolonlar bol ve rahat olmaları nedeniyle herkesin ilgi odağı olmayı başarıyor. Üstelik onları doğru parçalarla bir arada kullanarak istenilen görüntü rahatlıkla elde edilebiliyor. Haliyle erkek kotu tanımlaması da biraz anlamını yitiriyor. Çoğunlukla düşük bel ve normal bel modelleriyle öne çıkan yırtık boyfriend jean, ufak müdahaleler ile her kadına uyum sağlıyor. Bel yüksekliği ve bolluk derecesi doğru ayarlanmış bir seçim ile mükemmel görünüm sağlanabiliyor. Fazla bol ve salaş duran büyük beden yırtık jean modelleri de oldukça fazla tercih ediliyor. Kişinin vücuduna tam oturduğunda amacından tamamen sapacak olan boyfriend jean’ler ne çok bol, ne de vücudu tamamen saracak ölçüde dar olmalıdır. İçinde rahat hissedeceğiniz ölçüleri tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Bu model jean’lere bir parça feminenlik katılmak istenirse topuklu ayakkabılar devreye girecektir. Boyfriend jean’in paçalarını bilekleri açık bırakacak şekilde katlayarak topuklu ayakkabılar ile birleştirebilirsiniz. Üzerinize de basic bir tişört giyerseniz zarif bir görünümü çok çaba sarf etmeden yakalamış olursunuz. Fakat sportif bir görünüme sahip olmak istiyorsanız kot pantolonu spor ayakkabı, tişört ve deri ceket ile bir araya getirerek sokak modasına uyum sağlayabilirsiniz.

Yüksek Bel Yırtık Jean Seçimi

Son yılların popüler trendleri arasında yer alan yüksek bel jean modelleri, her kadının sahip olması gereken parçalar arasında yer alıyor. Boru paça, dar paça, mom jean, büyük beden yırtık kot, paçası yırtık jean ve daha pek çok farklı modeli içinde barındıran bu vazgeçilmez pantolon ile hoş bir görünüm sağlanabiliyor. Belden kalçaya doğru vücudu kusursuz bir şekilde saran yüksek bel pantolonlar, kısa bacak boyuna sahip kişileri fazlasıyla memnun ediyor. Yüksek bel yırtık bol paça pantolon, topuklu ayakkabılar ve dar üstler ile muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yüksek bel jean modelleri bel ve göbek bölgesindeki fazlalıkları gizleme konusunda da oldukça başarılıdır.

Siz de Trendyol alışverişiniz ile yırtık hamile jean modellerinden yırtık jean ceket modellerine, yırtık yamalı jean şort modellerinden paçası yırtık kot modellerine kadar her kesime ve her ortama uyum sağlayabilecek çeşitliliğe ulaşabilir, hızlı kargo ve teslimat avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Yırtık jean markaları ve modellerini size sunan Trendyol, en uygun fiyat seçenekleri ile de herkesin bütçesine hitap ediyor ve yırtık jean satın almak isteyen kişiler için kolaylık sağlıyor.